PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bravo TS!

ibrahim06
08/11/2010, 23:08
Bütün derbileri kazanan takımım trabzonsporu tebrik ediyorum.

https://i1011.hizliresim.com/2010/11/8/7564.jpg

https://i1011.hizliresim.com/2010/11/8/7581.jpg

abulbul08
09/11/2010, 19:50
Tebirikler TS
haftaya bursayıda devirdimi kimse tutamaz

serkankucuk
09/11/2010, 20:00
başlığı okuyup da Bravo TSI gibi bişi anlamak ve konu başındaki resmi görünce afallayıp, kahkahalara boğulmak :D :prop0000:
ha bu arada helal uşaklara :D

16 CSE 79
09/11/2010, 20:50
İbrahim bütün derbileri kazanan derken bu hafta oynanacak Bursaspor karşılasmasını unuttun galiba.Birinci ve ikincinin liderlik mücadelesi çok keyifli geçecektir.Ben her zamanki gibi maçta yerimi alacağım.Anadolu kulüplerinin mücadelesinde başta dostluğun sonradanda hakedenin (tabi ki Bursaspor :) ) kazanmasını dilerim.

ibrahim06
09/11/2010, 21:05
İbrahim bütün derbileri kazanan derken bu hafta oynanacak Bursaspor karşılasmasını unuttun galiba.Birinci ve ikincinin liderlik mücadelesi çok keyifli geçecektir.Ben her zamanki gibi maçta yerimi alacağım.Anadolu kulüplerinin mücadelesinde başta dostluğun sonradanda hakedenin (tabi ki Bursaspor :) ) kazanmasını dilerim.

Onu da kazandı saydım:)

alpimmm
09/11/2010, 21:45
her ne kadar bizi yensede, bende tebrik ediyorum. bizden daha iyi oynadılar

speedy_16
09/11/2010, 22:39
başlığı okuyup da Bravo TSI gibi bişi anlamak ve konu başındaki resmi görünce afallayıp, kahkahalara boğulmak :D :prop0000:
bende :D

atom43
10/11/2010, 14:41
aynen bende başlıgı gorunce bravo tsi zannedip girdigimde resimleri gordugumde apalladım :D

Scottie
10/11/2010, 15:02
Şenol Güneş e tebrikler.. iyi oynuyorlar..

16 CSE 79
13/11/2010, 12:57
Evet İbrahim maça 3 saat kaldı ben yavaş yavaş hazırlıklara başladım.
Bakalım gülen taraf kim olacak.Her iki tarafada başırılar dilerim.Gönlüm tabiki Bursaspor,dan yana.

ntcn 17
13/11/2010, 13:02
bravo TSI sandım noluyor dedim :)resimleri görünce şaşırdım gerçekten bir galatasarylı olarak tebrik ediyorum trabzon sporu :)

ibrahim06
13/11/2010, 18:07
Evet İbrahim maça 3 saat kaldı ben yavaş yavaş hazırlıklara başladım.
Bakalım gülen taraf kim olacak.Her iki tarafada başırılar dilerim.Gönlüm tabiki Bursaspor,dan yana.

Lay lay lay lay lala lay lay Traaabbzzoonnn! 2-0

https://i1011.hizliresim.com/2010/11/13/4313.jpg
(https://i1011.hizliresim.com/2010/11/13/4313.jpg)

16 CSE 79
13/11/2010, 18:42
Şimdi geldim maçtan güzel bir maçtı ve hak eden kazandı :(
Tebrikler İbrahim.

ibrahim06
13/11/2010, 19:22
Bir takım mağlupken bile maç sonuna kadar nasıl desteklenir bunu Bursa'da görüyoruz.Aynı şeyi geçen sene Ankarada Gençlerbirliği maçında berabere kaldıklarında da görmüştüm. Maçı Bursayı destekleme için Bursa taraftarlarının arasında izlemiştim.
Ama bizimkiler (TS) öyle değil. Maraton tribününde otururak çekirdek yenir. Takım gol atamamışsa veya mağlupsa ıslıklanır. Takım öne geçince hep beraber lay lay lom. Böyle takım desteklenmez.

Bu arada Ali Tandoğana geçmiş olsun ziyaretine giden TS yönetimine de helal olsun. Renkler ayrı insanlık ayrı

Mjet
13/11/2010, 19:52
helal sana trabzon. bu sene şampiyon olsun türkiyeyi yakalım =)

16 CSE 79
14/11/2010, 08:46
Bir takım mağlupken bile maç sonuna kadar nasıl desteklenir bunu Bursa'da görüyoruz.Aynı şeyi geçen sene Ankarada Gençlerbirliği maçında berabere kaldıklarında da görmüştüm. Maçı Bursayı destekleme için Bursa taraftarlarının arasında izlemiştim.
Ama bizimkiler (TS) öyle değil. Maraton tribününde otururak çekirdek yenir. Takım gol atamamışsa veya mağlupsa ıslıklanır. Takım öne geçince hep beraber lay lay lom. Böyle takım desteklenmez.

Bu arada Ali Tandoğana geçmiş olsun ziyaretine giden TS yönetimine de helal olsun. Renkler ayrı insanlık ayrı

İbrahim biz her maçta böyleyiz.Mancester maçının son 20 dakikası hiç durmadık
(Cengiz Özel | Facebook (https://www.facebook.com/profile.php?id=744178491#!/video/video.php?v=1557430169262&oid=41829798588&comments))
eve geldiğimde hiç sesim kalmamıştı dün akşamda öyle biz futbolcu isimlerine değil renklerinin aşığıyız.
ADI AŞK BU EZİYETİN.

zafermutlu
01/02/2011, 15:52
trabzonsporu maksatlı şekilde aşagı çekmek isteyenleri kınıyorum. bir galatasaraylı olarak sezonun ikinci yarısı başlar başlamaz, trabzon üzerinde oyunlar dönmeye başladı. ligin ilk yarısında oynadıgı futbolla taraflı tarafsız bu senenin şampiyonu olacak gözüyle bakılan takım, şampiyonluk havasından uzaklaştırılmaya, polimiklerin içine çekilmeye çalışılıyor...

trabzonsporun ligde futbolunu devam ettirmesi tehlikesi üzerine 3 büyüklerin yarıştan uzaklaşacagı vede ilk defa şampiyonlugun anadolu takımlarının arasında geçmesi ilginin azalmaması için bu sene oyunlar başladı. trabzon tek yürek olup bu oyuna gelmemesini umuyorum...

srkn15
01/02/2011, 22:52
anadolu takımları üzerine şampiyon olmamaları için oyun oynansaydı geçen sene Bursaspor şampiyon olamazdı bence. özellikle son maça kalmazdı. ben oyunun tersi yönde oynandığı görüşündeyim.

acRep
01/02/2011, 23:07

Aynı göz yanılmasıyla yanıldık desene :D :boxin:

ibrahim06
01/02/2011, 23:14
trabzonsporu maksatlı şekilde aşagı çekmek isteyenleri kınıyorum. bir galatasaraylı olarak sezonun ikinci yarısı başlar başlamaz, trabzon üzerinde oyunlar dönmeye başladı. ligin ilk yarısında oynadıgı futbolla taraflı tarafsız bu senenin şampiyonu olacak gözüyle bakılan takım, şampiyonluk havasından uzaklaştırılmaya, polimiklerin içine çekilmeye çalışılıyor...

trabzonsporun ligde futbolunu devam ettirmesi tehlikesi üzerine 3 büyüklerin yarıştan uzaklaşacagı vede ilk defa şampiyonlugun anadolu takımlarının arasında geçmesi ilginin azalmaması için bu sene oyunlar başladı. trabzon tek yürek olup bu oyuna gelmemesini umuyorum...
Bu duruma en çok da digitürk sevinmiştir.kendi eniştemden bilirim. FB taraftarıdır.2 ay önce lig tvyi iptal ettirirken telelfonda bizzat yanındaydım. Telefondaki neden iptal ettiriyorsunuz diyince eniştem : Sizi gidin lig TV’yi Trabzonsporlulara Bursasporlulara satın dedi ve kapattırdı. Türkiyede 3 büyükleri bu kadar insanın desteklemesi Türkiyede futbolun gelişmesinin önündeki en büyük engel olduğunu düşünenlerdenim. Zira yazarlar gazeteler para hep bu 3 takım üzerine (çok az da olsa TS üzerine) dönüyor. Digiturk lig yayınlarını hak etmediği halde çok astronomik rakamlara satın aldı. Bunun karşılanması spor gazetelerinin satması, futbol programlarının izlenmesi için bu 3 takım mutlak surette potada olması gerekiyor.O yüzden TS’nin Bursanın şampiyonluğu engellenmese bile istenmez.Ancak futbolumuz için TS bursa yetmez. Kayserinin de şampiyon olması gerekir. Bu arada belrteyim ben Yozgatlıyım.

anadolu takımları üzerine şampiyon olmamaları için oyun oynansaydı geçen sene Bursaspor şampiyon olamazdı bence. özellikle son maça kalmazdı. ben oyunun tersi yönde oynandığı görüşündeyim.

ben öyle düşünmüyorum. Yukarda yazdıklarım hala geçerli benim için. Geçen sene ki son maça gelince Trabzon –FB maçında bence Trabzon oyununu oynayarak ligin haysiyetini korumuştur,neden? Şöyleki: Bursanıj şampiyon olması maddi anlamda en byük zararı TS’ye verdi ve verecek. Zira Digitürkten ve federasyondan para alınırken takımların geçmişte şampiyonluk yaşamış olmalarına bakılıyor ve 4 büyükler olarak pastadan dilimler alınıyor. Bu dilimden en az alan TS idi. Bursa da şampiyon olunca 5 büyükler olarak kategorize edildi ve TSnin payına düşen para çok azaldı sebebi Bursanın şampiyonluğu. Ha burada ben Tsnin parası gitti tüh yahu demiyorum.Elbette Bursa da alacak ve futbol gelişecek. Benim parmak bastığım şey ,bu durum hiç işine gelmemesine rağmenTrabzon, FB maçında oyununu oynadı. Yalnız FB’de çok pozisyona girmişti kardeşim atamadılar ki birini.

zafermutlu
02/02/2011, 12:23

dikkat ettiysen şampiyon olmasını engellemek demedim.. aranın açılmasını engellemeye çalışıyorlar.. lig sonuna kadar kafa kafaya gitsinlerde üç büyükler yarışın içinde olsunda sonunda kim şampiyon olursa olsun..

ilk yarı bitmişken fenerbahçenin trabzonu polimigin içine çekmeye çalışması, lobilerin devreye girmesi bana normal gelmiyor. trabzon iki maçta puan kaybetti diye sanki digerleri çok güzel futbol oynuyorda trabzonun durumu kötü gibi endişe havası yaratanların amacı psikolojik savaştır... medya hakem vede trabzon üzerinde baskı oluşturmaktır...