PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dijital de kalorifer bir taraf üflemiyor

Nejionea
07/11/2010, 21:56
Selamar, kalorifer motorundan ses geliyordu sökülüp temizlendi bir deneyim dedim serviste açtım hem yüze hem ayaklara verdiğimde orta havalandırma sağ taraf üflemiyor sadece yüze verirsem sorun yok ama ayaklar ve yüze verince aynı anda üflemiyor usta baktı kapaklardan olabilir dedi klima tuşlarından bişiler yapıp resetledğini söyledi biraz kullan dedi kullandım ancak değişen birşey olmadı servise tekrar gittim bilgisayara bağladılar kapaklarda sorun yok üfleme normal dediler el yordamıylada kontrol yaptılar kapaklarda sorun yok diyorlar e neden üflemiyora gelince hepsi böyle dendi son olarak bana, ben servisdeyken dijital klimalı punto yoktu bakamadım usta benden sonra gelen bir araca bakmış aradı sağolsun buda öyle dedi ama benim kafama yatmıyor ya , Dijital kliması olan GP ciler bi kontrol edebilir mi kaloriferi hem ayaklara hem yüze verince sağ taraf ta üfleme var mı yok mu ?

https://img401.imageshack.us/img401/5679/grnt011z.jpg

Nejionea
08/11/2010, 21:26
Yav yok mu dijital kliması olupta kontrol edebilecek birisi arkadaşlar

real
08/11/2010, 22:54
benimki dijital dediğin gibi çok az ufluyor hatta hıç uflemiyor gibi bende fark ettim polen fiiltresini değiştirdim biraz daha ii gibi ama tatsız yalnız full auto moduna alırsan işler değişiyor.belirgin bir artış oluyor,

Nejionea
08/11/2010, 23:07
Teşekkürler ilginize demekki yapısal bir sıkıntı var

Korhan
08/11/2010, 23:16
Benim bravomda da aynı sorun var. Yarın randevu aldım bi bakıcaklar.

Peki kapakları yönlendiren mekanizmanın sökülmesi kolay mı? Çok uzun sürüyor mu? Nasıl temizliyorlar?

Nejionea
09/11/2010, 01:22
Kapakları yönlendiren mekanizma ile ilgili bir sökme vs olmadı , benim aracın kalorifer motorundan ses geliyordu oda torpidonun altına 2 dk sürmüyor sökmesi içinde yaprak vardı biraz temizlendi ses kesildi . Kapakları bilgisayardan kontrol ediyorlar birde dediğim gibi görsel kontrol, görsel için torpidonun arasından uzanıyor ve bakıyorlar birde torpidonun altından, biryerleri sökmüyorlar yani muhtemelen bravodada aynı şekilde kontrol ederler