PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Forumun ADI değişir mi? (Linea geliyor, Bravo yolda)

nejatb
17/04/2007, 02:32
arkadaşlar geçen günlerde kafama takıldı.

fiat linea yolda, bravo'da geliyor.

fiat gitgide buyuyor. bu araclarda buyuk kullanıcı kitlelerine ulastiginda punto gibi, ayrı ayrı forumları mı olur, yoksa bizim forum butunleyici olarak devam mı eder.

butunleyici olursa fiat forumu gibi bir isim degisikligi olur mu.

mesela volkswagencılar, vwturk'te toplanmıs ve audi, seat gibi vw ailesinin diger araclarını da inceliyorlar.

bizde de ilerleyen zaman icinde, genisleme sureci olur mu. merak ettim, tesekkurler.

Ziyaretçi047
17/04/2007, 02:48
bence olabilir. tabi forum sahipleri diğerlerini de aralarına almak isterlerse. bu konuyla ben ilgilenebilir fikir verebilir yardımcı olabilirim. zira hala forumda sadece bir kullanıcıyım mod felan değilim. ama yine de elimden gelen yardımı yapmak isterim. diğer modelleri de aramıza katmamız bizim açımızdan iyi olur bence.

Auto engineeR
17/04/2007, 03:08
benim şahsi fikrim bu forumun sadece grande puntoya özel kalması... aynı markadan da olsa başka modellerinin karışması bu ruhu bozar düşüncesindeyim. tabii ki güzel bişi diğer modellerin de olması ama bu sitede değil.

flu
17/04/2007, 07:25
benim şahsi fikrim bu forumun sadece grande puntoya özel kalması... aynı markadan da olsa başka modellerinin karışması bu ruhu bozar düşüncesindeyim. tabii ki güzel bişi diğer modellerin de olması ama bu sitede değil.

Sana katılıyorum, o zaman işler gerçekten zorlaşır ve forumun samami havası daha genelleşir, farklı durumlar ortaya çıkar bence. Onların da forumuolursa kardeş forum deriz naapalım, ama ben hepsinin bir arada olmasına karşıyım ;)

BANU
17/04/2007, 07:40
aynen bende katılıyorum bu formun g.puntoya özel kalması daha iyi olur. tabi ki diğer modellere ayrı forumlar olursa beraber birşeyler yapılabilir.

shoparr_
17/04/2007, 08:43
www.GrandePuntoTR.com (https://www.GrandePuntoTR.com) Grande Punto modeline özgü teknik ve sosyal forumların bulunduğu bir site olarak kalmalıdır.ve bence kalacaktır:D
(google daki açıklamamız.)

Misafır
17/04/2007, 08:44
aynen bende katılıyorum bu formun g.puntoya özel kalması daha iyi olur. tabi ki diğer modellere ayrı forumlar olursa beraber birşeyler yapılabilir.

güzel fikir.

bence de bu şekilde yapılabilir.

shoparr_
17/04/2007, 08:47
fiat ın diğer modellerinden elbette konuşucaz.motorsporlarından vs ancak isim değişmesi olmazz...

femoli
17/04/2007, 08:48
kesinlik le değişmemesi lazım ortamın tüm samimiyeti bozulur ikicilik çıkabilir..

Akincl
17/04/2007, 08:49
Forumun adı değişmez.

önce linea,bravo alanların durumuna bakılır.forum bünyesinde takılmaları sağlanır.

baktık genişliyorlar.o zaman taşınmaları için kamyon getirtiriz :)

microab
17/04/2007, 08:52
Kesinlikle olmaz-ruhuna aykırı...

shoparr_
17/04/2007, 08:53
anayasanın ilk 3 maddesi gibi bir şey bu sanırım:D

teklif dahi edilememez8M

Mısafır
17/04/2007, 08:59
www.Grandepuntotr.com (https://www.Grandepuntotr.com) ;)

GaladrieL
17/04/2007, 09:06
değişirse ben şahsen çok mutsuz olurum.. aile dağılır bence :(

kadoku
17/04/2007, 10:53
bizim forum kesinlikle gp ye özel kalmalı ama Banu 'nun dediği gibi diğer oluşucak forumlarla da organizasyonlar düzenlenebilir

8( hepimizi buraya bağlayan yegane neden Grande Punto'dur eğer işin içine başka markalar girerse buradaki bu samimi ortamın bozulacağını düşünüyorum bizi diğer araba forumlardan ayıran en önemli özellik sadece G.P kullanıcılarının yada sevenlerinin olması ve eğer forumuzun bir anayasası yada belli bir tüzüğü yazılacaksa ilk maddede bu olmalı ama Fiat'ın diğer markaları ile organizasyonlar olabilir bu kesinlikle iyi bir fikir :ok:

BGRAYS
17/04/2007, 10:54
Böyle Iyi ..böyle Kalmali ..

Gkhan
17/04/2007, 11:15

:ok: :ok:

Misafir2
17/04/2007, 11:18
grandepunto ya özel bır forum burası

erdiyilmaz
17/04/2007, 11:51
önceLikLe forum adı GrandePuntoTR degişmez.

ancak; yeni bravo oLsun, Linea kuLLanıcıLarı oLsun şuan için faydaLanabiLecekLeri bir forumLarı yok. fiat kuLLanıcıLarını çekmek adına, geçiçi bravo ya da Linea böLümLeri açıLabiLir beLki. zaten bravo iLe iLgiLi yazdıkLarımız, googLe'da yazınca çıkıyor. bizi bir şekiLde buLacakLarına eminim.

bravo ya da Linea iLe iLgiLi biLgi isteyen biriLeri çıkarsa, forum bünyesinden arkadaşLarın biLgiLerini payLaşacakLarı aşikar. GrandePuntoTR'nin grande punto'ya özgü oLarak kaLması hepimizin diLegidir.

Ziyaretçi047
17/04/2007, 13:59
zaten forumun adı değişmesin. ama yardıma ihtiyacı olan bravo linea olmadı lancia kullanıcılarına kapımız hep açık olsun. tabi ki biz gp ciyiz. gp ci doğmadık belki gp ci de ölmicez ama gp ciyiz. ne laf ettim beah :)

GaladrieL
17/04/2007, 14:17
kim tutar bizi beah!!

Mısafir
17/04/2007, 15:10
Bence büyümek her zaman iyi bişi diildir. 10.000 tane üyemiz olsa ne olur ki. 100 kişi olsa keşke Ghost gibi, Yıldıray gibi Çağlar, Vadi , Erdi....

GaladrieL
17/04/2007, 15:56
Bence büyümek her zaman iyi bişi diildir. 10.000 tane üyemiz olsa ne olur ki. 100 kişi olsa keşke Ghost gibi, Yıldıray gibi Çağlar, Vadi , Erdi....
sen bizi sefmiyo musun :( (yine biraz kıskançlığım geldi)

shoparr_
17/04/2007, 16:18
o ankaralıları semezzzzz:(

GaladrieL
17/04/2007, 16:30
niye, naptık ki biz ona :( :( :(

shopar ben seni sefiorum ama kardeşim

Mısafir
17/04/2007, 17:46
o ankaralıları semezzzzz:(

cık cık cık ...

Auto engineeR
17/04/2007, 17:52
way be gözlerim doldu :)
bu ne birlik beraberlik forumu benimsemişlik böyleee :)

sizi sewiyorum dostlarım..

GaladrieL
17/04/2007, 18:15
cık cık cık ...

cık cık cık la olmuyo ama, seviyorum desene... :bye2:

femoli
17/04/2007, 18:50
he he he çok iyi valla
bende tam gibi düşünüyorum büyüdükce sorunlar da artıyor

BANU
17/04/2007, 20:30
sorunsuz bir ortam olmaz önemli olan sorunlar çıksa bile birlik içinde birbirimizi kırmadan düşüncelerimizi paylaşarak üstesinden gelmek tabi bilmiyorum bir yıldıray, çağlar,vadi, erdi gibi olabilirmiyiz ama bizde elimizden geleni yaparız unutmayın birimiz hepimiz hepimiz birimiz içindir yoksa gp kardeşliğinin ne anlamı kalır

OzzY
17/04/2007, 21:06
Burası grandepunto forumudur ve öyle kalıcaktır.
eğer talep olursa ayrıca açarız :D:D:D:D

GaladrieL
17/04/2007, 21:10
sorunsuz bir ortam olmaz önemli olan sorunlar çıksa bile birlik içinde birbirimizi kırmadan düşüncelerimizi paylaşarak üstesinden gelmek tabi bilmiyorum bir yıldıray, çağlar,vadi, erdi gibi olabilirmiyiz ama bizde elimizden geleni yaparız unutmayın birimiz hepimiz hepimiz birimiz içindir yoksa gp kardeşliğinin ne anlamı kalır

:claps: herşey kardeşlik içinnn

elbruz
18/04/2007, 14:17
tabikide değişmez onlar ayrı biz ayrıyız burası grandepunto kullanıcıların forumu gerisi yalan,hem o zaman palio nun da forumu vardı galiba onuda mı içimize alalım olurmu yav..

rhasanbas
18/04/2007, 14:24
Aynen kalmalıyız, GP ye özel Gp kalmalı

nasrettinhoca
18/04/2007, 17:22
Böyle kalmalı bencede...

gokhan_genc
18/04/2007, 17:48
Kesinlikle bizi buraya bağlayan ve samimi havayı oluşturan en önemli etken GP dir.

KAANİTO
19/04/2007, 12:38
BİZİM FORUMUMUZ BÖYLE KALSIN.AMA ONLAR İÇİNDE ÖZgrandepuntotr.com veya HAKİKİgrandepuntotr.com diye bir forum açabiliriz.BELKİDE BİZDEN ÖZENIRLERDE KENDİLERİ BÖYLE BİR FORM AÇAR.BİZDE ONLARI ZİYARET EDERİZ.BÖYLE BİR KARDEŞLİĞİ ONLARDA KURSUN

nejatb
20/04/2007, 05:21
önceLikLe forum adı GrandePuntoTR degişmez.

ancak; yeni bravo oLsun, Linea kuLLanıcıLarı oLsun şuan için faydaLanabiLecekLeri bir forumLarı yok. fiat kuLLanıcıLarını çekmek adına, geçiçi bravo ya da Linea böLümLeri açıLabiLir beLki. zaten bravo iLe iLgiLi yazdıkLarımız, googLe'da yazınca çıkıyor. bizi bir şekiLde buLacakLarına eminim.

bravo ya da Linea iLe iLgiLi biLgi isteyen biriLeri çıkarsa, forum bünyesinden arkadaşLarın biLgiLerini payLaşacakLarı aşikar. GrandePuntoTR'nin grande punto'ya özgü oLarak kaLması hepimizin diLegidir.

arkadaslar valla tepkileri gorunce korkum.

saka bir yana, adı degismese bile grande punto bolumunun yanında fiat ailesi bolumunun eklemesi ve fiat'ın diger araclarının tartısılmasından yanayım.

linea, bravo gibi araclar punto semsiyesi altında olabilir alfa romeo icin ayrı bir unite olabilir.

benim kisisel gorusum ve dilegim, henuz ortada bir forum yokken, punto forumunun, adı aynı kalsa bile genel fiat forumunu da icine alması.

daha cok kitlesel olacaktır ve daha cok takip edilecektir. iyi denetim olursa bir sorun olacagını sanımıyorum, troller her yerde olur ama moderasyon guclu olunca hiçbirsey yapamazlar.

dreamerdaddy
20/04/2007, 05:51
BİZİM FORUMUMUZ BÖYLE KALSIN.AMA ONLAR İÇİNDE ÖZgrandepuntotr.com veya HAKİKİgrandepuntotr.com diye bir forum açabiliriz.BELKİDE BİZDEN ÖZENIRLERDE KENDİLERİ BÖYLE BİR FORM AÇAR.BİZDE ONLARI ZİYARET EDERİZ.BÖYLE BİR KARDEŞLİĞİ ONLARDA KURSUN
:D güzel olmuş ya isimler şehirler arası otobüs firmaları gibi hakikigp seyahat filan :p

ufukbzk84
27/04/2007, 11:05
bence de sırf gp olarak kalsın başka forumlarda örneğim wolswagenin forumunda hep bi kargaasa var bence passatcısı ayrı golfcusu ayrı polocusu ayrı herkez ayrı telden çalıyo çok saçma bence hiç gerek yok böle daha sade daha kolay kullanım olanağı sağlıyo herkesin konuşma amacı belli zaten gp böle satılmaya devam ederse onlar kadar büyüyecektir hiç gerek yok olmadı onlararda linea forum diye bi yer açılır girer orda konuşurlar hiç gerek yok

DRaGGeR
27/04/2007, 16:47
Böyle markaya özel bir forum olması güzel :)

Tabiki diger markaları da dıslamamak lazım..

Adamın farklı marka otomobili olur, GP fanatigi olabilir.

TEZEL PUNTO 45
25/05/2007, 22:26
Bencede forumumuzun ismi böylr kalsın linea ve bravo takımı kendı aralarında acabılir:)

Mısafir
26/05/2007, 00:28
Bencede forumumuzun ismi böylr kalsın linea ve bravo takımı kendı aralarında acabılir:)

Tezel Ölü linkleri canlandırmakta üstüne yok. Abicim özelden de bi kaç yönetici arkadaşım ve ben güzel güzel uyarıyoruz seni ama farkettiysen bi işe yaramıyor. Tüm konulara Mesaj yazarken 10 okuyup 1 yazmaya gayret et... Böylelikle yazdıkların daha anlamlı olur. Neden özelden değil de buradan yazdığımı anlamışsındır umarım.