PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : LANET duologic!!!!!!!!

ByLabTek
06/11/2010, 21:39
Herkese iyi akşamlar. arkadaşlar nedir bu duologic vites sorunları yahu! geçmiş konularda ki sorunları okudukça içim kalktı ne berbat bi düzenekmiş lanet olası.

Bugün başıma gelenlerden bahsedeyim. Dar bir yoldan U dönüşü yapmam gerekti. normal manevralarımı yapıyorum tabi geri viteste yoldan dönebilecegim kadar yaklaştım duvara 1.5 metre felan kaldı. vitesin konumunu R'den alıp 1'e taktım ve gaza yüklendim. Aman Allahım oda ne araba hala geri geri gidiyor.... ani bir fren yaptım ki tam zamanında duvara 10-15cm var. az daha araba gidiyordu. tabi bunlar olurken vites topuzu tam ortada duruyor ekrana baktıgımda ise R nin yazdıgını gördüm Şok oldum. Pek tabi hiçbir uyarıda yok.... Bu olaydan sonra yaptıgım araba seçime Lanet okudum..... arkamda duvar yerine eşim, çocugum, anam, babamda olabilirdi. veyahut başka birileri hiç farketmez. Ve bugün gerçekten FİAT'tan korktum....

Siz bu konuda ne dersiniz sevgili dostlar?
Şahsen benim önerim -geçmiş konuları okuduktan sonra- FİAT artık Duologic araç üretmesin.....

gemlikli_55
06/11/2010, 21:48
geçmiş olsun diyelim allah beterinden esirgesin bende de bir arıza var oluyor yok oluyor nasıl cözecem bilmiyorum ben kullanırken olsa sorundeğil ceker kenara taksiye atlar gelirim ama araçı esim sürüyor yolda kalmasını düşünmek bile istemiyorummm:(

ByLabTek
06/11/2010, 22:31
geçmiş olsun diyelim allah beterinden esirgesin bende de bir arıza var oluyor yok oluyor nasıl cözecem bilmiyorum ben kullanırken olsa sorundeğil ceker kenara taksiye atlar gelirim ama araçı esim sürüyor yolda kalmasını düşünmek bile istemiyorummm:(

saolasın. genelde benimde eşim kullanır. dediginiz gibi eşlerimiz kullanırken onların başına böyle bir sorun gelmesi çok kötü olur. Allah korusun diyelim...