PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : CD Çalar Problemi.. (Blaupunkt)

AYDINKILIC
04/11/2010, 20:24
Sevgili GP kullanıcıları ; CD çaların bütün denemelerime rağmen "CD ERROR" hatası veriyor. Track formatında 52x ile yazdım olmadı , 8x ile yazdım yine olmadı. Nero 7 ile çeviri yaptırdım program kullandım yine aynı. Buda demek oluyor ki , CD çalar babafingo.. Mersin'de Blaupunkt tamiri yapabilecek biyer var mı? Yoksa AUX kablosuna talim.. Servise gidip Pioneer set parası vermek istemiyorum..

WiSTaRiA
04/11/2010, 21:35
Sayın aydın bey size bişey sormak istiyorum;
marka cd kullanmayı denediniz mi hiç?? Bazı araçlar cdleri beğenmiyor... Mesela ben sürekli SONY cd kullanırım dandik cdleri 1 kere okuyor bidahada okuyamıyor aracım çünkü gerçekten rezalet cdler...

Moosty
04/11/2010, 21:46
Şimdii, Aux iyidir, Aux candır.

Gelelim sizin probleme. Şunları bir kontrol edin:
- MP3 CD si yazmadığınıza emin olun, Audio CD olmalı
- Finalize disc, close session gibi seçenekleri işaretleyin, CD kapatılsın.
- Daha önce Media Player ile yazdığım CD ler olmamıştı, sanırım Track olarak yazmasına rağmen bir sıkıştırma formatı kullanıyor.

Nero iyi sonuç veriyor.

Siz yine de Aux u bir düşünün, elimde malzeme vardı ben kendim yaptım ama o malzemeden bulmak kolay değil alın kullanın bence.

erosistanbul
05/11/2010, 00:58
kesinlikle aux. birde mp3player olay tamam. ben bi dönem nokiamın kulaklık çıkışını bağlamıştım. hem müzik dinliyorum hemde ten görüşmelerimi arabanın hoparlörlerinden yapıyorum.

onur44
08/11/2010, 14:09
Sevgili GP kullanıcıları ; CD çaların bütün denemelerime rağmen "CD ERROR" hatası veriyor. Track formatında 52x ile yazdım olmadı , 8x ile yazdım yine olmadı. Nero 7 ile çeviri yaptırdım program kullandım yine aynı. Buda demek oluyor ki , CD çalar babafingo.. Mersin'de Blaupunkt tamiri yapabilecek biyer var mı? Yoksa AUX kablosuna talim.. Servise gidip Pioneer set parası vermek istemiyorum..

Öz emek elektronik işini görür arkadaşım cd mekaniğinin gözü arızalanmış.

0324/326 30 09

Honor COOPER
08/11/2010, 17:06
Forumun arka arka açık parkına giden yolda Blaupunkt servisi var uğrayabilirsiniz.

AYDINKILIC
09/11/2010, 14:38
Herkesin tavsiyesini dikkate alacağım. Önce kaliteli bir CD markası ile deniyeceğim , olmazsa Forum'un arkasında ki servis bana yakın düşüyor , oraya gidip hem sorun varsa tamir ettirecem hemde aux kablosu taktıracam. İkisi bir olsun. Ayrıca yerini öğrendiğim iyi oldu , dikkat etmemiştim hiç. İlgilenen herkese çok teşekkür ediyorum. Acaba bizim track çalan teybi söktürüp mp3 formatı çalan teyiplerden taktırabilirmiyiz?..

karakushasan
09/11/2010, 14:43
aux varsa mp3e hiç gerek kalmıcak hemde cdye bence auxu taktırın gerisini boşverin inanın kullanmıcaksınız çünkü tabi mp3lü taktırırsınız ama gerksiz olur:D

AYDINKILIC
09/11/2010, 14:48
Doğru söylüyosunuz aslında aux varken mp3 saçma olur tabi.. Bu AUX'da direksyon tuşlarından ses açıp kapatma ve mute çalışıyor mu? Yada AUX , CD , TUNER arası geçiş tuşu?

AYDINKILIC
21/12/2010, 23:03
Forumun arka arka açık parkına giden yolda Blaupunkt servisi var uğrayabilirsiniz.

Abi geçen hafta oraya gittim. İçerden elinde çay ve sigara olan orta yaşlarda bi amca çıktı. "Biz alır tamire göndeririz , gerisi Allah kerim" dedi. Saygılar dedim hiç vakit kaybetmeden uzaklaştım ordan.