PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satılık 1.4 Starjet Dynamic 41500 km

sedini
04/11/2010, 19:40
Arkadaşlar aracımı satıyorum. İşim dolayısıyla ayda ortalama 3-4 bin km yol yapmaya başladığımdan LPG ye de cesaret edemedigimden aracımı maalesef satmaya karar verdim.

Amacım dizel sıfır evo almak.. Fakat Temiz Düşük km li dizel GP ile anlaşırsak fiyat farkınıda hallederiz.. takas etmeyi düşünebilirim.. Yola puntoyla devam..

Her türlü sorularınızı 0533-482-44-97 no lu telefonumdan sorabilirsiniz..

Aracımın sahibinden linki https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-sahibinden-boyasiz-degisensiz-tertemiz-bakimli-6-ileri-vites-gp-44276869/detay

İlan numarası : 44276869

eexelanss
04/11/2010, 22:12
İyi satışlar kardeş...

WiSTaRiA
04/11/2010, 22:17
Hayırlı satışlar aytuğum...

lionT-JET
04/11/2010, 22:18
hayirli satislar.guzel arac en kisa zamanda satilir veya takasla aradiginiz gp ye kavusursunuz.olmazsa hafta sonu altunizade oto pazarina gidin.

sedini
04/11/2010, 22:31
teşekkür ederim..

WiSTaRiA
04/11/2010, 22:37
Bizzat gördüm ve inceledim çok temiz ve güzel bir araç binicinin kaçırmaması geren bir araç...

sedini
04/11/2010, 22:49
Bizzat gördüm ve inceledim çok temiz ve güzel bir araç binicinin kaçırmaması geren bir araç...

sağol abi.. Aracıma kefilim zaten her türlü arkasındayım..

bu arada Forumdan biri isterse aracı pazarlık konusunda daha esnek olucam bilginize..

WiSTaRiA
04/11/2010, 22:52
Forumdan bir arkadaşımıza kolaylık yapmalısın tabiki yapmassan ayıp edersin... Direk 22 Bin liraya verelim forumdan birine :D:D:D

sedini
04/11/2010, 23:00
Forumdan bir arkadaşımıza kolaylık yapmalısın tabiki yapmassan ayıp edersin... Direk 22 Bin liraya verelim forumdan birine :D:D:D

hahaha :D :D :D

Aracla forumdan pek ilgilenen olmadi.. Sanirim gp lerin piyasasi giderek dusuyor.. Fiyati da uygun tutmaya calistim ama.. Kismet..
hafta sonu 2 kisi gelicek araci gormeye.. anlasamazsam pazar gunu Altunizade oto pazarindayim.. Araci gormek isteyen ; muhabbet etmek isteyen olursa beklerim (tabi hala satilmadiysa).. :)

lionT-JET
08/11/2010, 18:36
hayırlısıyla satılır ınsallah.satılmazsada muhabbete ve kokorec yemege pazara ugrarım.

sedini
09/11/2010, 09:23
güncel.. bakımlarını bugun yaptırdım..

bu gidişle birmot küçükyalıya takasa vericem..

güncel 20bin TL

yağı , yağ-hava-polen-yakıt filtresi , V kayış ve rulmanları değiştirildi. Taze Bakımlı Punto..

güncel 20bin TL

yağı , yağ-hava-polen-yakıt filtresi , V kayış ve rulmanları değiştirildi. Taze Bakımlı Punto..

ek olarak fren balataları değiştirildi..

antep e gelme sansım olsa valla gelip satayım orada..

aynen suat abi galeriden pahalı almak daha tatlı oluyor onlar 20 liraya detaylı temizlik yaptırıp her gün parlatıyorlar cilalı laflarla süslüyorlar ondan sanırım.. ( ya da herkes mezarcı olmus kullanıcı yok )

Güncel 20 bin TL.. orjinal bakımlı punto.. Sahibinden linkini tekrar paylaşıyorum..
Fiat / Punto / Grande 1.4 Starjet Dynamic / Kaçırılmayacak fırsat.6 ileri vites.Tertemiz bakımlı bir araç sahibinden.com'da (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-fiat-punto-kacirilmayacak-firsat-6-ileri-vites-tertemiz-bakimli-bir-arac-34222693/detay)
detaylı bilgi linkte mevcuttur. ilanda fiyatım 21 binTL yazıyor Forum üyelerine 20 bin TL.

detaylı bilgi Fiat / Punto / Grande 1.4 Starjet Dynamic / Kaçırılmayacak fırsat.6 ileri vites.Tertemiz bakımlı bir araç sahibinden.com'da (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-fiat-punto-kacirilmayacak-firsat-6-ileri-vites-tertemiz-bakimli-bir-arac-34222693/detay)
yukarıda paylaştığım linkte detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.. 20 BiN TL

ykaya1983
20/11/2010, 19:58
valla bu istanbulda araçların hiç değeri yok galiba .Adam 2006 model orjinal starjet aracını 20000 tl ye veriyor hala pahalı diyorlar.Bu araba bende olsa antepte 21-22000 tl civarı kesin satarım.

Bir de anlamadığım bir diğer nokta ilan sitelerindeki hemen hemen bütün puntoların piyasasını araştırdım.Hiç de forumda arkadaşların söyledikleri gibi ucuz değiller.Forumda nedense araçların değeri düşük söyleniyor gibi geliyar bana.

lionT-JET
20/11/2010, 20:06
forumda uygun soyleniyor ama bakan yok,galeriden pahali alinca kiymeti oluyor herhalde;)

izoci
20/11/2010, 20:25
hayırlı satışlar kardeş;)

ZV 007
22/11/2010, 08:59
valla bu istanbulda araçların hiç değeri yok galiba .Adam 2006 model orjinal starjet aracını 20000 tl ye veriyor hala pahalı diyorlar.Bu araba bende olsa antepte 21-22000 tl civarı kesin satarım.

Bir de anlamadığım bir diğer nokta ilan sitelerindeki hemen hemen bütün puntoların piyasasını araştırdım.Hiç de forumda arkadaşların söyledikleri gibi ucuz değiller.Forumda nedense araçların değeri düşük söyleniyor gibi geliyar bana.
forumda fiyatlar uygun söyleniyor.şişirme fiyattan araç satılmaya çalışılmıyor.nedeni bu.

ilbilge_11
22/11/2010, 18:37
forumda fiyatlar uygun söyleniyor.şişirme fiyattan araç satılmaya çalışılmıyor.nedeni bu.
tamamen katılıyorum int şişirdikçe şişiriyorlar :ban?:

GrandeTalha
25/11/2010, 13:25
Araç gayet güzel görünüyor fiyatta da sanıyorum forumdan alacak biri çıkarsa arkadaş güzel bişeyler yapacaktır.

sedini
27/11/2010, 09:50
Araç için biriyle anlaştım arkadaşlar kaporada aldım Çok şükür servis baktı aracımda dediklerimden başka bir eksik çıkmadı.. Arkadaş pazartesi kredi başvurusu yapıcak salı çarşambada aracı alacak muhtemelen..

lionT-JET
27/11/2010, 11:30
hayırlısı olur ınsallah..

sedini
27/11/2010, 22:22
hayırlısı olur ınsallah..
kısmet abi valla forumdan 20 bin e kadar vermeyi dusunmustum.. 20500 e anlastım 1500 lirada kaporamı aldım.. Kısmet bu işler..

brkprlk35
27/11/2010, 22:50
Hayırlısı olsun abi. Artık yeni araç bakmaya başlama zamanı geldi o zaman :)

ykaya1983
27/11/2010, 22:57
kısmet abi valla forumdan 20 bin e hatta 500 daha indiricektim 19500 e kadar vermeyi dusunmustum.. 20500 e anlastım 1500 lirada kaporamı aldım.. Kısmet bu işler..

Foruma bakarsan 19000 e satardın bu aracı.Yine de dediğin fiyatın üzerine satmışsın.Ve kesinlikle kimse pahalı demesin.Arkadaş aracını uygun fiyata vermiş.Bu temizlikteki bu aracı zaten bu fiyata satmak lazım.
5 ay önce benim 98 model 1.6 model palio mu teampalio forumunda sorduğumda 8-8.5 dan yukarı etmez diyorlardı.9750 ye sattım aracı.

Foruma araç satarken girmemek lazım.:D:D:D

sedini
01/12/2010, 12:56
Arkadaşlar aracı alan almak isteyen arkadaşla yaşanılan sorunlardan ötürü (sorun araçla ilgili değil banka mevzuları ve alıcının tavrı ile ilgilidir) aracım satılmamıştır.. Arkadaşın Kaporasını iade ettim..

Aracım hala satılıktır almak isteyenlere duyurulur.. irtibat için telefon numaram 533-482-44-97

hsyn28
02/12/2010, 19:36
Hayırlı satışlar Aytuğ.Bende diğer aracımı fazla yol yapcam diye satıp dizel evo aldım 30.000 km yi gectim 6 ayda inşaat mühendislerinin kaderi demek ki fazla yol yapmak günde 200 km yapıyodum işi bıraktım en sonunda:)

sedini
02/12/2010, 20:50
Hayırlı satışlar Aytuğ.Bende diğer aracımı fazla yol yapcam diye satıp dizel evo aldım 30.000 km yi gectim 6 ayda inşaat mühendislerinin kaderi demek ki fazla yol yapmak günde 200 km yapıyodum işi bıraktım en sonunda:)

Sağol abi.. Aynen öyle deli gibi yol yapıyorum o yüzdende su an arkadaşın dizel corsayı kullanıyorum benim araç daha az kullanılıyor o sebepten.. ben sıfır düşünüyorumda abi evoların içi harika ama dışına özellikle önüne ısınamadım.. Bakalım kısmet satılırsa alcam yinede.. ya da yaza kadar beklerim baba ya veririm kullanır ben işimi görürüm bi şekilde yazın satarım yaza alırım çok da acele etmiyorum açıkcası.. kısmet..

güncel.. aracım tekrar satılıktır.. aracım 48500 km ye geldi.. ilanımı yeniledim.. ilan linkini tekrar paylaşıyorum.. Fiat Punto Grande 1.4 Starjet Dynamic 2006 Model 21.000 TL Sahibinden satılık ikinci el (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-sahibinden-boyasiz-degisensiz-tertemiz-bakimli-6-ileri-vites-gp-44276869/detay)

sadece ön tampon boyalı kasasında boya darbe değişen yoktur.. ön tampon çorlu haliç otoda (fiat yetkili servisi) boyanmıştır.. bütün bakımları yapılmıştır.. eksiği yoktur.. fotograflarda veya garajda ayrıntılarını bulabilirsiniz.. ekstra sormak istedikleriniz için mesaj atabilir veya arayabilirsiniz..

mrfee
08/03/2011, 16:54
Arkadasım bu senin araç çok düzgün duruyor valla nasıl oluyorda alan çıkmadı hayret
çok diri araç ben hayran kaldım.çok temiz inan bende punto olmayacaktı
kesin alırdım birde lpg yaptın mı değme keyfine
bu milleti anlamak güç ne istiyorlar bedava mı almak

WiSTaRiA
08/03/2011, 19:49
Hayırlı Satışlar Aytuğcum... Allah gönlüne göre versin... Arkadaşlar aracı bizzat gördüm ve maaşallahı var çok temiz harika bir araç tam biniciye gidebilicek bir araç... Yalnız tek bir kusuru var aracın onu belirtmemiş Aytuğ kardeşim onu benim belirtmem gerek herkez bilsin... Aracın kusuru yıkanınca şıkır şıkır parlaması ve şoförünün yakışıklılığı... Aracın parlamasından dolayı kızların gözleri kayıyor soförü görünce arabanın önüne atlıyorlar :D:D:D:D

İşin şakası tabii.. Hayırlı satışlar cnmm...

PLaTiNuN
08/03/2011, 20:47
Hayırlı satışlar Aytuğ...

sedini
08/03/2011, 22:16
Arkadasım bu senin araç çok düzgün duruyor valla nasıl oluyorda alan çıkmadı hayret
çok diri araç ben hayran kaldım.çok temiz inan bende punto olmayacaktı
kesin alırdım birde lpg yaptın mı değme keyfine
bu milleti anlamak güç ne istiyorlar bedava mı almak

teşekkür ederim.. ben bi ara satışından vazgeçmiştim.. onun haricinde herkes aynı şeyi yapıyor mezarcılık :stretche:
hep 19-19.5 veriyorlar bende yanaşmıyorum çünkü araçtan memnunum.. acelemde yok değerine satılsın istiyorum :)

Hayırlı Satışlar Aytuğcum... Allah gönlüne göre versin... Arkadaşlar aracı bizzat gördüm ve maaşallahı var çok temiz harika bir araç tam biniciye gidebilicek bir araç... Yalnız tek bir kusuru var aracın onu belirtmemiş Aytuğ kardeşim onu benim belirtmem gerek herkez bilsin... Aracın kusuru yıkanınca şıkır şıkır parlaması ve şoförünün yakışıklılığı... Aracın parlamasından dolayı kızların gözleri kayıyor soförü görünce arabanın önüne atlıyorlar :D:D:D:D

İşin şakası tabii.. Hayırlı satışlar cnmm...

teşekkür ederim abicim.. :) o senin gönlünün güzelliği.. :) senin aracın ve senin şeklinin yanında bizimki ancak özentilik kalır ;) senin araçta benim araçta değerinde satılır inşallah.. :)

Hayırlı satışlar Aytuğ...

teşekkür ederim :)

WiSTaRiA
08/03/2011, 22:31
Sağol canım...

pdr42
09/03/2011, 00:16
hayırlı satıslar bu ara satıs zayıf sanırım. aracla ilgil degil. ben aralıkta ilan verdigimde epey bi arayan olmustu fiyatı yuksek tuttum anlaşaamadık. simdide ilanda 19250 fiyat verdim kimse aramadı. aciliyeti olmadıgı icin önemsemiyorum. ama senin aracın fiyat olarak benmkine gore daha uygun ama enteresan işte satılmıyor

16 CSE 79
09/03/2011, 00:23
Hayırlı satışlar Aytuğ

sedini
09/03/2011, 09:11
hayırlı satıslar bu ara satıs zayıf sanırım. aracla ilgil degil. ben aralıkta ilan verdigimde epey bi arayan olmustu fiyatı yuksek tuttum anlaşaamadık. simdide ilanda 19250 fiyat verdim kimse aramadı. aciliyeti olmadıgı icin önemsemiyorum. ama senin aracın fiyat olarak benmkine gore daha uygun ama enteresan işte satılmıyor

mustafa abi uygun yazınca bi sıkıntısı var sanıyorlar :) beni arayan çok 2 günde 7 kişi aradı maşallah ama bende tolerans yok.. ben bir önceki sefer daha toleranslıydım.. satar aralıkta sıfır alırım diye ama artık sıfır alamayacagım için değeri verilene kadar satmayacağım..

Hayırlı satışlar Aytuğ

teşekkür ederim :)

Fiat Punto Grande 1.4 Starjet Dynamic 2006 Model 21.000 TL Sahibinden satılık ikinci el (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-sahibinden-boyasiz-degisensiz-tertemiz-bakimli-6-ileri-vites-gp-44276869/detay)

Eklemeyi unuttuğum bazı noktalar var.

Aracın Yedek Anahtarı ve kullanma kitapcıkları duruyor ayrıca Lastikleri 1 yıl (10 ay kaldı) yoldan kaynaklı olusabilecek hasarlara karsı sigortalıdır. (Bire bir değişim yapılıyor)

Yapılan bütün bakım vs. işlemler belgeli ve faturalı olarak aracın dosyasında durmaktadır..

piankhy
10/03/2011, 14:21
Valla sanırım bu aralar bizim Punto'ların piyasasında bir sorun var ya da herkes dediğiniz gibi mezarcı olmuş. Ben de kendi aracımı satmaya çalışıyorum. Sizinki gibi 2006 model ancak 90 binde. Bir de en büyk dezavantajı tek kapı olması. 17 bine bile kimse yanaşmıyor. En fazla 16500 veren oldu ben de 17 binde ısrarcıyım. Temiz, bakımlı kazası olmayan bir araç. Ancak dediğim gibi nedense arayan bile yok. Bakalım bekliyoruz artık.

Hepimize hayırlı satışlar.

mrfee
10/03/2011, 17:16
Punotlarda ki fiyat sorununun nedeni bence geçen gün gördüğüm ilan sizlere fikir verebilir.
Ilanda yazan şu elimizde 10 adet 2008 model gp multijet active araç var kmleri 80-160 bin km arası fiyat aralığı 18-21 bin diye bir ilan vardı sahibinden comda
bunu görünce aklıma filo kiralama şirketleri geldi açıkcaıs
çünkü bizim arkadş var o çalıştığı şirketin gp sine biniyor ve bana dediki bizim gp leri geri verdik filo şirketine 2011 model gplere biniyoruz dedi
haliyle bir çok şirket gp kullanıyor bunnu sonucunda ğiyasada kıyamet gibi gp yayıldı özellikle dizel olanlar ve 2008 model yüksek km olan

sedini
10/03/2011, 19:39
Valla sanırım bu aralar bizim Punto'ların piyasasında bir sorun var ya da herkes dediğiniz gibi mezarcı olmuş. Ben de kendi aracımı satmaya çalışıyorum. Sizinki gibi 2006 model ancak 90 binde. Bir de en büyk dezavantajı tek kapı olması. 17 bine bile kimse yanaşmıyor. En fazla 16500 veren oldu ben de 17 binde ısrarcıyım. Temiz, bakımlı kazası olmayan bir araç. Ancak dediğim gibi nedense arayan bile yok. Bakalım bekliyoruz artık.

Hepimize hayırlı satışlar.

Benimki 5 kapı üstelik kilometresi düşük fakat durum yine aynı.. Takasta bayinin Galerinin verdiği fiyatı neden teklif ederler anlamış değilim.. o adamlara versem zaten ondan en az 2 bin lira fazlasına alacaklar.. Ama galeri bveya bayi satınca daha tatlı oluyor sanırım.. Yüksek kilometreli hele hele tek kapı araçları satmak her zaman sıkıntı oluyor maalesef önceki aracım tek kapıydı 120 bin km idi dizel olmasa satışında gerçekten zorlanırdım ki dizel olmasına rağmen zorlandım.. Hepimiz için hayırlısı..

Punotlarda ki fiyat sorununun nedeni bence geçen gün gördüğüm ilan sizlere fikir verebilir.
Ilanda yazan şu elimizde 10 adet 2008 model gp multijet active araç var kmleri 80-160 bin km arası fiyat aralığı 18-21 bin diye bir ilan vardı sahibinden comda
bunu görünce aklıma filo kiralama şirketleri geldi açıkcaıs
çünkü bizim arkadş var o çalıştığı şirketin gp sine biniyor ve bana dediki bizim gp leri geri verdik filo şirketine 2011 model gplere biniyoruz dedi
haliyle bir çok şirket gp kullanıyor bunnu sonucunda ğiyasada kıyamet gibi gp yayıldı özellikle dizel olanlar ve 2008 model yüksek km olan

Bu konuda haklı olabilirsiniz ama insanlar aradaki farkı anlayamıyorsa maalesef aciliyeti olmadığı sürece değerini bilen birini beklemek durumundayız.. Şirket aracını temiz kullanan bir çalışan var mıdır acaba.. Şahıs araçlarıyla bir tutmamak gerek ama işte insanlara anlatamıyorsun.. Vaktim olsa Oto pazarına çıksam en fazla 2. çıkışımda mutlaka satacağımı biliyorum aracı fakat vaktim yok.. Bende bekliyorum.. zaten acelemde yok..

Fiat Punto Grande 1.4 Starjet Dynamic 2006 Model 21.000 TL Sahibinden satılık ikinci el (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-sahibinden-boyasiz-degisensiz-tertemiz-bakimli-6-ileri-vites-gp-44276869/detay)

İlan güncellendi..

güncel..

aracı alacak arkadaşlara hediye olarak strawberry nickli mert arkadaşımızın dükkanından istediği tonda cam filmi yaptırıp aracı o şekilde teslim edeceğim..

PLaTiNuN
17/03/2011, 19:56
Kaçırılmayacak araç aslında umarım değerini bilen birine gider...

ozdem
17/03/2011, 20:45
Aytuğ, hayırlı satışlar...

Gerçekten özenle bakılmış, kullanılmış bir araç...
Kesinlikle kaçırılmamalı...

sedini
18/03/2011, 16:41
Kaçırılmayacak araç aslında umarım değerini bilen birine gider...

umarım kullanacak kişide aracımın değerini bilerek kullanır..
teşekkür ederim tolga..

Aytuğ, hayırlı satışlar...

Gerçekten özenle bakılmış, kullanılmış bir araç...
Kesinlikle kaçırılmamalı...

Teşekkür ederim özlem abla.. Çok seviyorum arabamı ama ayrılık vakti geldi..

WiSTaRiA
19/03/2011, 23:23
Aytuğum bugün antalyadan çok ısrarlı biri aradı ve 21.500 e he de gelip alayım diyor napsam acaba ya???

sedini
19/03/2011, 23:33
Aytuğum bugün antalyadan çok ısrarlı biri aradı ve 21.500 e he de gelip alayım diyor napsam acaba ya???

3 kapının alıcısı az olur abi biliosun sende zevk arabası sonucta.. senin arabada güzel araba yani sat diyemem ben karar senin..
adam uygun fiyata almış olur sende satmış olursun..

WiSTaRiA
19/03/2011, 23:53
Haklısın canım... Kıyamıyorumda merete ya...

sedini
21/03/2011, 23:45

cnykrdnz
24/03/2011, 23:06
öncelikle herkese slm foruma zaman zaman bakmama rağmen yeni üye oldum aytuğ bey aracınızı da sahibinden ilanından daha önceden biliyordum gerçekten güzel temiz bir araca benziyor..bu güne kadar hiç punto kullanmamış fakat almayı düşünen biri olarak soruyorum (dizel aracımı satıp almayı düşünüyorum) yakıt tüketimi şehir içinde nasıl? (forumda illaki paylaşılmıştır fakat bulamadım)

sedini
24/03/2011, 23:46
öncelikle herkese slm foruma zaman zaman bakmama rağmen yeni üye oldum aytuğ bey aracınızı da sahibinden ilanından daha önceden biliyordum gerçekten güzel temiz bir araca benziyor..bu güne kadar hiç punto kullanmamış fakat almayı düşünen biri olarak soruyorum (dizel aracımı satıp almayı düşünüyorum) yakıt tüketimi şehir içinde nasıl? (forumda illaki paylaşılmıştır fakat bulamadım)

Merhaba Canay bey.. Öncelikle ilginize teşekkür ederim.. Dürüst olmak gerekirse bu sizin kullanım tarzınızla ilgili bir şey.. şehir dışında ben 90-120 km arası hızda giderek maksimum 4.5-5.2 lt arası yakıyorum.. daha az olduğu rekor denemelerimde mevcut (3.8 lt ortalamayla 110 km yol).. (6.vites farkı gerçekten uzun yolda az yaktırıyor).. şehir içindeyse yakışı artıyor ortalama 7 -7.5 civarı yakıyorum.. ben trafik çok abartı olmadığında sakin kullanımla 6 lı değerlere kadar düşürebiliyorum.. dediğim gibi tamamen size kalmış.. ama şehir dışında uzun yolda inanılmaz az yakıyor.. Ben pek çok zaman istanbul anadolu yakası - tekirdağ çorlu arası gidip geliyorum akşamları istanbula döndüğüm zamanlarda köprü trafiği de dahil evimin önünden ailemin evinin önüne gittiğim yol bazında aldığım değerler bunlar.. Benimde eski aracım dizel opel corsa ydı.. Dizeli hiç aratmadı desem abartmış olmam..

Değerleri deneyerek te görebiliriz aracı görmek isterseniz..

Aracıma Her Koşulda kefilim ve her şeyiyle arkasındayım..

Benim aracım olur olmaz bu size kalmış.. Fakat punto sahibi olup aramıza katılmanızı isterim gerçekten sürüşü son derece keyifli bir araç..

cnykrdnz
27/03/2011, 10:06
sagol abi ilgin için, dediğim gibi punto almayı kafaya koydum özellikle 95 hp starjet modelini yakıt konusunu da kafamda hallettim 1-2 sene binip evo'ya geçmeyi düşünüyorum 1-2 sene içinde dizel farkı ödemenin anlamı yok benzine yatırırım o parayı
Kendi aracımı uygun fiyata satmaya çalışıyorum ki puntomu alırken pazarlıklarda karşımdaki insana mahçup olmayayım diye...bugün yarın 1-2 kişi bakmaya gelicek eğer anlaşırsam 1 hafta içinde bnm de bi puntom olucak (bugün anadolu yakasına geçip mümkün olsa senin aracıda görücektim ama işim çıktı kısmet olmadı :))

bu arada bnm aracın ilanı etrafınızda ilgilenen biri olursa diye
Citroën Berlingo 2.0 HDI 2005 Model 17.000 TL (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-citroen-daha-temizi-yok-60-000-de-aile-arabasi-45311685/detay)

aracı 16.500'e bırakıyorum 16.000 veriyorlar fakat bu seferde istediğim puntoya param yetmiyor

sedini
29/03/2011, 03:43
Kısmet.. umarım en kısa zamanda satar ve dilediğin gibi bir araca kavusursun.. bnm aracı düşünürsende elimden geldiğince yardımcı olmaya calışırım..