PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arka Kapılar ve merkezi kilit problemi.

NyhatShu
03/11/2010, 20:02
Arkadaşlar merkezi kilitte kapıları kitlerken içerden kitlerken olsun anahtarla kitlemek olsun auto close sistemi olsun kitliyor 4 kapıyı. ama Arka kapılardan birini arkadan inen biri açtığında merkezi kilit açılmıyor sadece o kapı açılıyor ve ilk açılan kapı arka kapılardan biriyse daha sonra önleri açsan bile kapıların hepsi açılmıyor sadece açtığın kapı açılıyor. biri dışardan binmek istediğinde saçma bi şekilde içerden uzanarak açıyosn hani şahinlerde falan çekerek açıyosun ya. bundada içerden açıosn . bu bitek bende mi var bi çözümü var mı bunun ? yardım istiyorm :S

Du Hast
03/11/2010, 20:58
Arkadaşlar merkezi kilitte kapıları kitlerken içerden kitlerken olsun anahtarla kitlemek olsun auto close sistemi olsun kitliyor 4 kapıyı. ama Arka kapılardan birini arkadan inen biri açtığında merkezi kilit açılmıyor sadece o kapı açılıyor ve ilk açılan kapı arka kapılardan biriyse daha sonra önleri açsan bile kapıların hepsi açılmıyor sadece açtığın kapı açılıyor. biri dışardan binmek istediğinde saçma bi şekilde içerden uzanarak açıyosn hani şahinlerde falan çekerek açıyosun ya. bundada içerden açıosn . bu bitek bende mi var bi çözümü var mı bunun ? yardım istiyorm :S
valla demin aynısı başıma geldi.
ön kapılardan birisini açınca 4 ünüde açıyor ancak arkalardan birisini açınca sadece o kapı açılıyor. ilginç durum. arka otururken kapıları içeriden kilitledim. sonra tekrar arka kapıyı açarak indim öne geçecektim baktım önler kilitli.

GP de de aynı durum yani yapacak birşey yok :) yazılımsal mevzu gibi duruyor.

NyhatShu
03/11/2010, 21:56
hadi Active'lerde olabilir diyorum ama benm ki Dynamic ? anlam veremedim. başka başına gelen yok mu acaba.

EvoKoray
04/11/2010, 00:10
aynı sorun bende de var :S