PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Silgeç Sulari Silgi Kollarina çarpanlarin Dikkatine !!!

^^CyCoThRuN^^
16/04/2007, 17:23
ARKADAŞLAR HEPİNİZE MÜJDEMİZ VAR. BORİS VE BEN BU ŞİKAYETTEN YAKINAN ARKADAŞLARIN FERYADINI DUYDUKTAN SONRA BU İŞE BİR ÇÖZÜM BULDUK. VE ARTIK ÖN CAMI SİLMEK İÇİN SUYA BASTIĞIMIZ ZAMAN SU DİREK CAMA GELİYOR. SİLGEÇ KOLLARINA ÇARPMADAN...

06kaymak
16/04/2007, 17:25
bora ise el attiysa kesin cozumdur..tebrikler...ama bir de ne yaptiginizi yazin ben ce...tebrikler...

microab
16/04/2007, 17:27
Peki ama çözüm??

^^CyCoThRuN^^
16/04/2007, 17:35
üstelik Ayari Da Var Istersen Arkadan Gelen Arabanin Camlarinida Yikarsin Basinç O Kadar Yani

Müslüm Abi Verdiğin Moral Için Teşekkürler. Herşey Fiat Için...

microab
16/04/2007, 17:45
üstelik Ayari Da Var Istersen Arkadan Gelen Arabanin Camlarinida Yikarsin Basinç O Kadar Yani

Ee iyi de şiştik birader :icon_smile_dead:

^^CyCoThRuN^^
16/04/2007, 17:47
Sadece Kendi Aracima Yaptim Deneme Yoluyla Buldum Paliolarin Ayarli Fiskiye Memelerinden Taktim. Ayar Kolay şekilde Yanindan Tornavida Yardimi Ile Yapilabiliyor.

Resimdede Gözüktüğü Gibi Orjinalden Farki Yok. Zaten Kullandiğim Malzemede Orjinal Fiat ürünü...

Lewent
16/04/2007, 18:36
Çözümse düşünülebilir...
Öyleyse bunu serwiste de yaparlar! Ben bunu sormayı hep unutuyorum serwiste :(
Bu arada Mehmet D. dün dönüş yolunda önümde seyretti bi ara we sağ olsun benim GP' yu da yıkadı, he he, yapmış heralde bi şeyler...
Accayip kızarım aslında böle durumlarda ama ona kızmadım nedense ;) GP olduğundanmıdır acaba :D
Ben mecbur kalmadıkça arkamda yakın seyreden araç warsa kullanmam pek...
Değerlendircem çözümünüzü, teşekkürler.

Ersal
21/06/2007, 21:12
Güzel fikir denemek lazım

GÜLTEKİN
15/08/2007, 23:53
Sadece Kendi Aracima Yaptim Deneme Yoluyla Buldum Paliolarin Ayarli Fiskiye Memelerinden Taktim. Ayar Kolay şekilde Yanindan Tornavida Yardimi Ile Yapilabiliyor.

Resimdede Gözüktüğü Gibi Orjinalden Farki Yok. Zaten Kullandiğim Malzemede Orjinal Fiat ürünü...
yaptığın araştırma sonucu başarıya ulaşmış olman övünç duyulacak çalışma tebrikler:X

pascal
16/08/2007, 01:50
heh ben de bunu arıyordum :)