PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arka cama Mustafa KEMAL ATATÜRK imzası...

SeZAr
16/04/2007, 17:05
Arkadaşlar arka camıma Atatürk'ümüzün imzasını yapıştıracam ama silecek yüzünden çıkmaması gerekli içeridende yapamıyorum film çektirecem.Nedersiniz silecek yüzünden yapışkanların sökülme problemi olabilirmi.İmza camı komple kaplıyacak sayılır.Yada sizlerin bildiği sağlam teknikler varmı.

slmlar.

microab
16/04/2007, 17:07
Searchandrescue nin (Kulakları çınlayasıca) yaptırdığı stickerler de dıştan yapıştırma idi ve sileceklerin hiçbir zararı olmamıştı,sapasağlamdı...

Gkhan
16/04/2007, 17:10
Maşallahı var bizim stickerlar çok sağlam.

İzmirde bi arkadas gp sine arkasına donatmıştı unuttum yazıları onu görürsem sorarım ona senin için

SeZAr
16/04/2007, 17:21
Teşşekkürler.

canberkkilic
16/04/2007, 21:53
stickeri zemini temiz cama yapıştırdıktan sonra , saç kurutma makinasıyla 15-20 sanıye üflet. taş gibi tutar.

tempesty
16/04/2007, 22:52
kardeş bu eklenmiş resmin daha büyük boyutlu olanı varsa bana yollayabilirmisin sana zahmet :(

SeZAr
16/04/2007, 23:18
kardeş bu eklenmiş resmin daha büyük boyutlu olanı varsa bana yollayabilirmisin sana zahmet :(

Arkadaşım elimde şuan daha büyük boyutu yok ama temin edince hemen paylaşıcam....

HIGH FIDELITY
16/04/2007, 23:23
Arkadaşlar arka camıma Atatürk'ümüzün imzasını yapıştıracam ama silecek yüzünden çıkmaması gerekli içeridende yapamıyorum film çektirecem.Nedersiniz silecek yüzünden yapışkanların sökülme problemi olabilirmi.İmza camı komple kaplıyacak sayılır.Yada sizlerin bildiği sağlam teknikler varmı.

slmlar.

Search&rescue (Ercan) abimizin yaptırdığı stickerlar çok kaliteli. O tarz bir şey yaptırırsan bence çıkmaz. İmzadaki ince çizgiler zarar görebilir. Yazı kalınlığını biraz arttırman gerekebilir. Eski sitemizin Teamgrandepunto 'nun stickerlarındaki www ve nokta işaretleri sökülmüştü. Küçük oldukları için.

*C@N*
22/05/2007, 18:32
baskı hakkında birşey diyemeceğim fakat fikir çok güzel tebrikler

kutlay
23/05/2007, 19:27
eski arbam bravaya yapmıştım bu tarz bişey
çizdiler!! düşmanı çok olur bu stickerın