PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaç kişiyiz ?Cumhuriyetimize Sahip Çıkalım

Gkhan
15/04/2007, 22:42
https://www.kackisiyiz.com/

Cumhuriyetimize Sahip Çıkalım

woyzeck
15/04/2007, 23:02
;)

GaladrieL
16/04/2007, 01:23
90649 :) (şimdilik ;) )

ABNEW
16/04/2007, 02:18
91820:) , teşekkürler paylaşım için...

pdr42
16/04/2007, 07:29
ya arkadaslar benim anlamadıgım bu halkın buyk cogunlugu il secilen ki onalrna birsiide benim secmiş oldugumuz kişilerin cumhurbaskanı secme hakkı var ki bende eger cumhursam. ya bu nasıl cumhuriyet anlayısıdır anlamadım demokrasi kendinizemi işler yani keseri kendinziemi yontacaksınız. bana demeyinki yok sundan bundan secemez yahu ya siz anayasayı inkar ediyousunuz. yada cumhuriyet nedir bilmiyosunuz. yapmayın allah askına . ya burayada siyaset getirmeyelim arkadaslar lutfen

Akincl
16/04/2007, 09:05
ya arkadaslar benim anlamadıgım bu halkın buyk cogunlugu il secilen ki onalrna birsiide benim secmiş oldugumuz kişilerin cumhurbaskanı secme hakkı var ki bende eger cumhursam. ya bu nasıl cumhuriyet anlayısıdır anlamadım demokrasi kendinizemi işler yani keseri kendinziemi yontacaksınız. bana demeyinki yok sundan bundan secemez yahu ya siz anayasayı inkar ediyousunuz. yada cumhuriyet nedir bilmiyosunuz. yapmayın allah askına . ya burayada siyaset getirmeyelim arkadaslar lutfen

Hişşşşş yavaş.

asıl anayasayı inkar edenler isim isim biliniyor.sen de biliyorsundur.

demokrasi kılıfı giydirilmiş adil düzen istemiyoruz.bu kadar basit.

anlaşılması zor birşey yok.

konu kitlenmeden iki laf da ben ediyim dedim.

BANU
16/04/2007, 09:08
93060
teşekkürler

zeynepc
16/04/2007, 09:11
93082 Seni Seviyorum ATATÜRK

Akincl
16/04/2007, 09:22
Son seçimlerde çoğunluğun belirlendiğine inanmıyorum.

gerçek çoğunluk belirlenicek.

ufuk61
16/04/2007, 09:22
:pist:93113 büyük önder MUSTAFA KEMAL ATATÜRK sen rahat uyu iyiki varsın.:ok:

Misafir2
16/04/2007, 13:39

bu ülkede 10 mılyon insanın küsüpte seçıme gıtmedığını düşünürsek ve onlarında cumhur başkanını kım seceçek dıye düşünürsek diğerleriyle bırlıkte ortaya çıkan sonuç çok açık ve nett

Misafir2
16/04/2007, 13:40
Hişşşşş yavaş.

asıl anayasayı inkar edenler isim isim biliniyor.sen de biliyorsundur.

demokrasi kılıfı giydirilmiş adil düzen istemiyoruz.bu kadar basit.

anlaşılması zor birşey yok.

konu kitlenmeden iki laf da ben ediyim dedim.

yüreğine sağlık söyleyecek sözüm yok senın üzerıne

Misafir2
16/04/2007, 13:42
104537 teşekürler bilmeyen çok kişivar sıteyı msn den yolayalım

mustafa
16/04/2007, 13:43
Arkadaşlar ben forumda yeniyim ama yinede rahatsızlığımı dile getirme hakkım olduğunu düşünüyorum.
Bu ülkede oyların %30 unu akp aldı yani her 3 secmenden biri AKP ye oy verdi diyebiliriz.Ben oyumu AKP ye vermedim ama demokrasiyi özmsemiş bir insan olarak o partiye oy verenlerin de en az benim kadar yaşam hakkı olduğunu düşünüyorum.
Bu forumda da vardır AKP'ye oy verenler (sonuçta herhangi bir sınırlama yok değil mi GP alımı için)
Bence siyaset konuşulmamalı bu forumda

Misafir2
16/04/2007, 13:47
Arkadaşlar ben forumda yeniyim ama yinede rahatsızlığımı dile getirme hakkım olduğunu düşünüyorum.
Bu ülkede oyların %30 unu akp aldı yani her 3 secmenden biri AKP ye oy verdi diyebiliriz.Ben oyumu AKP ye vermedim ama demokrasiyi özmsemiş bir insan olarak o partiye oy verenlerin de en az benim kadar yaşam hakkı olduğunu düşünüyorum.
Bu forumda da vardır AKP'ye oy verenler (sonuçta herhangi bir sınırlama yok değil mi GP alımı için)

mustafam konu sıyaset değil ınkar polıtıkalarına karşı gösterılen tutumdur ok herkesın hür iradesine duyulan saygıyı nedense soz konusu gerçekler olunca görmezden gelıp gelışı güzel yorumlarla olayın çarpıtılması durumudur yoksa herkesın düşüncesıne saygı zaten sonsuz olayın boyutu değişiyor buda hazımsızlık yaratıyor ok:)):ok:

mustafa
16/04/2007, 13:50
Eminimki bu konuların tartışılabileceği onlarca forum vardır ama tartışmayı bu foruma taşıyacak olursak sadece insanları kamplaşmaya itmiş oluruz ve GP kardeşliği için açılan bu forum amacından uzaklaşmış olur.

Akincl
16/04/2007, 13:53

Güzel kardeşim akp ye oy veren de bizim vatandaşımız .bizim kardeşimiz.

biz ayrımcılık peşinde değiliz.

seçime katılanların %30 u bütün ülkeniin %30 u değil.demokrasi elbet işlesin.

ama Atamızın kurduğu laik düzene küfredenler sonra da biz o gömleği çıkardık

deyip başa gelemezler.

biz açık ve net konuşuyoruz.bu ülkenin güçlü ekonomi dışında düzgün siyasilere de ihtiyacı var.

kafasında düzen değişikliği olanlara ihtiyacımız yok.

bizim yolumuz bellidir.

dreamerdaddy
16/04/2007, 14:52
112.279 olmus.Bence burda siyaset konusulursa içinden çıkılamaz herkesin kendi görüşü vardır başka yerler var tartısılcak.Önceden meclis seçiyodu şimdimi değişim isteniyor deniliyor ama %30 oy almıs partinin meclisin %75 ini temsil etmesi ne kadar dogru halkın sadece %30 ununmu hakları savunulacak yada istedikleri yapılacak geri kalan %70 ne olacak demokrasi demek herkesin hakkını savunmak degilmi %30 da olanın %1 de olanın düşüncesine saygı gösterilmeli hemde şimdiye kadar taraflı cumhurbaşkanı olmadı siz seçilecek cumhurbaşkanının taraflı olmayacagına inanıyormusunuz..
Bişey ekliyorum sayacı 1dk sonra yeniledim 1000 kişi arttı 113.257 oldu :D sayacı 10 sn yede bir yenileyin bakın ka kişi artıyo :D

toful
16/04/2007, 15:00
dünden bugüne n değiştiki.aynı konuda bişiler yazmıştık.bulaşmayalım falan denildi.haliyle bizde mesajları sildik.puntodan başka bişi yazılmasın denildi.

utku952
16/04/2007, 15:58

bu yazıyı bu konu içinde neden yazdığını anlamış değilim...:icon_smile_question

GaladrieL
16/04/2007, 16:05
Güzel kardeşim akp ye oy veren de bizim vatandaşımız .bizim kardeşimiz.

biz ayrımcılık peşinde değiliz.

seçime katılanların %30 u bütün ülkeniin %30 u değil.demokrasi elbet işlesin.

ama Atamızın kurduğu laik düzene küfredenler sonra da biz o gömleği çıkardık

deyip başa gelemezler.

biz açık ve net konuşuyoruz.bu ülkenin güçlü ekonomi dışında düzgün siyasilere de ihtiyacı var.

kafasında düzen değişikliği olanlara ihtiyacımız yok.

bizim yolumuz bellidir.

:claps: ağzına sağlık, helal olsun valla... :claps:

microab
16/04/2007, 16:41
dünden bugüne n değiştiki.aynı konuda bişiler yazmıştık.bulaşmayalım falan denildi.haliyle bizde mesajları sildik.puntodan başka bişi yazılmasın denildi.

Kim söyledi bunu,nasıl bir yorum bu?
Olayı böyle mi algılıyorsunuz gerçekten?
Çok yazık...
Daha dün 60 küsür araç bir araya geldi,hiç tanışmamış insanlar can ciğer kuzu sarması oldu-harika vakit geçirdi,oysaki bugün,bu ve buna benzer konular yüzünden bazıları bazılarına fırça çeker duruma gelmiş...
Tartışmayı bilmediğimiz için üzerine basa basa belirtilmesine rağmen hala Parti purti konuşuluyor,kimi üzeri örtülü şekilde kinayelerle sataşırken kimi alenen vurgu yapıyor.
Yapmayın arkadaşlar hiçbirimiz çocuk değiliz hepimizin bir dünya görüşü var,sanıyormusunuz ki burada mod yada yöneticilerin herhangi bir görüşü yok--onlar ot mu?Şimdi herkes inandığı değerleri burada tartışmaya başlasa ne olur sonu?
Olayları farklı farklı konularda-farklı farklı başlıklarda tekrar aynı noktaya getirmeyi çok güzel başarıyoruz...

KONU KİLİTLENDİ...

Gkhan
16/04/2007, 17:00
Arkadaslar bu konular tartışalım diye açılmıyor.Lütfen yorumlarımızı biraz daha özenle yapmaya çalışalım..Herkesin farklı düşünceleri var..
Lütfen..