PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Evo teybi

Serbay
29/10/2010, 10:58
Abilerim kardeşlerim ben evo ma aux kablosu aldım ancak teybi aux konumuna alamıyorum kablonun gireceği yerler hazır ancak teyp içinden aux konumuna alamıyorum maalesef varmıdır bunun bi çözümü.

clax22
29/10/2010, 11:33
cd tusuna 2 kere basın

Serbay
29/10/2010, 12:28
media tuşu evo dakinde 2 kere bassamda aux u göremiyorum

erdali
29/10/2010, 12:55
media tuşu evo dakinde 2 kere bassamda aux u göremiyorum
aynı sert bendede var servisten hala cevap gelecek

gokhan.bey
29/10/2010, 21:08
o teyibi yerinde çizmeden nasıl çıkarıyorsunuz tarif edermisiniz teyip üst yüyeyi çizilmeye çok müsayit 4 tane delik var bunlara aynı andamı bişey sokucaz bir tarif edermisiniz.

unluturkbuura
29/10/2010, 22:55
arkadaslar aux deligi nerde fikri olan varmı .çünkü teybimde aux yazıyo ama kablo takılcak yer yok...bu konu da hiç bir fikrimde yok!

karakushasan
29/10/2010, 23:05
o teyibi yerinde çizmeden nasıl çıkarıyorsunuz tarif edermisiniz teyip üst yüyeyi çizilmeye çok müsayit 4 tane delik var bunlara aynı andamı bişey sokucaz bir tarif edermisiniz.

4 tane deliğe birden şiş tarzı bir şey takıp ayak uçlarında havalandırma yerlerini çıkarıp arkadan ittirebilirsiniz sorunsuzca çıkacaktır saygılar...

karakushasan
29/10/2010, 23:06
arkadaslar aux deligi nerde fikri olan varmı .çünkü teybimde aux yazıyo ama kablo takılcak yer yok...bu konu da hiç bir fikrimde yok!

teybi yerinden çıkarıp sigortanın altına değil tam ters tarafa aux kablosunu takmnız gerekmektedir;)

Serbay
29/10/2010, 23:07
Eğerki arabanızda blu and me sistemi varsa torpidoda oluyo sanırım yoksada bi kablo yardımıyla bu çıkışı alabiliyoruz ancak aux çıkışı var teypde seçenek yok bizde onu araştırıyoruz.

karakushasan
29/10/2010, 23:08
Eğerki arabanızda blu and me sistemi varsa torpidoda oluyo sanırım yoksada bi kablo yardımıyla bu çıkışı alabiliyoruz ancak aux çıkışı var teypde seçenek yok bizde onu araştırıyoruz.

serbay kardeşim senin durumda enteresan ya sorunu çözersen bizimle paylaşırsan sevinir valla enteresan bi durum...

EvoKoray
29/10/2010, 23:14
Hasan Karakuş anlatmış güzel,teybi yerinden çıkartın Aux kablo girişi arkada,kabloları taktıktan sonra teybin arkasından aşağı sarkıttığınızda küllüğün oraya gelicek ucu, hepsini tamaladıktan sonra teybin üstündeki media ya basarak yada direksiyondaki SRC tuşundan aux u bularak dinleyebilirsiniz ;)

Serbay
30/10/2010, 00:47
Hasan Karakuş anlatmış güzel,teybi yerinden çıkartın Aux kablo girişi arkada,kabloları taktıktan sonra teybin arkasından aşağı sarkıttığınızda küllüğün oraya gelicek ucu, hepsini tamaladıktan sonra teybin üstündeki media ya basarak yada direksiyondaki SRC tuşundan aux u bularak dinleyebilirsiniz ;)
İşte sorun orda media tuşuna bastığımızda aux bulamıyoruz yok çünkü

EvoKoray
30/10/2010, 00:52
İşte sorun orda media tuşuna bastığımızda aux bulamıyoruz yok çünkü
yarın bende bakayım

unluturkbuura
30/10/2010, 11:16
teybi yerinden çıkarıp sigortanın altına değil tam ters tarafa aux kablosunu takmnız gerekmektedir;)

tesekkur ederim denicem boş oldugum bir zaman...

EvoKoray
30/10/2010, 16:08
bende aux kablosu yok ama aux bölümünü görebiliyorum Media 2. kez bastığımda yada direksiyondaki SRC tuşundan da buluyorum bi sorun yok..

ulas_evo
30/10/2010, 22:17
aynı sorun bendede var servise sorduğumda kendilerinin yapamayacağını bostancıda delphi servisi var oraya götürüp teybe yazılım atabileceğini söylediler

Serbay
31/10/2010, 10:15
Yazılım ile çözülecekse düşeyim bunun üzerine.

Serbay
01/11/2010, 21:43
Arkadaşlar varmıdır araştırma bişiler bulan varmıdır?

Du Hast
01/11/2010, 23:08
Arkadaşlar varmıdır araştırma bişiler bulan varmıdır?
yazılım atmaktan başka çare yok bunun için dostum

levent08
03/11/2010, 12:53
merhaba benimde eski gp de aux bölümü vardı src tuşuna basarak geçebiliyorduk ama yeni evomda malesef yok en azından ben bulamadım neye bastıysam çıkmadı basılı tuttum bastım çektim ama malesef kitapçıkta da göremedim sanırım yada artık eminim evolarda aux yok :(

karakushasan
03/11/2010, 12:56
merhaba benimde eski gp de aux bölümü vardı src tuşuna basarak geçebiliyorduk ama yeni evomda malesef yok en azından ben bulamadım neye bastıysam çıkmadı basılı tuttum bastım çektim ama malesef kitapçıkta da göremedim sanırım yada artık eminim evolarda aux yok :(
evolarda da aux var kardeşim yada çoğunda var en azından yazılımsal olarak bazılarında olmadığını düşünüyor arkadaşlar ama bende detaylı bilmiyorum çok iyi bir teypçiye yada blaupunkt servisine danışmak lazım güncel yazılımla sorun çözülür die düşünüyorum....

beyaz evo80
03/11/2010, 13:02

nasıl olmaz aux ben tesisatı bagladım aux cıkısından bır yanlısın olmasın soldakı tuşlardan cd tuşuna yanlış hatırlamıyorsan 2 defa basman gerekiyor

erdali
03/11/2010, 14:35
nasıl olmaz aux ben tesisatı bagladım aux cıkısından bır yanlısın olmasın soldakı tuşlardan cd tuşuna yanlış hatırlamıyorsan 2 defa basman gerekiyor
benimkini femoli bağladı femoli bile bulamadı bazılarında yok aux çıkışı var arkada ama önden seçemiyosun

beyaz evo80
03/11/2010, 16:23
benimkini femoli bağladı femoli bile bulamadı bazılarında yok aux çıkışı var arkada ama önden seçemiyosun

çok enterasan bir durum bence servise gidin bu durum için arkadaşların dediği gibide güncelleme yapılıyorsa şansını bir dene derim eğerki olmaz ise servisin bu konuyu çözmesi lazım diye düşünüyorum

levent08
03/11/2010, 17:30
Peki arkadaşlar kızmayın akşam tekrar deneyeceğim cd tuşuna iki kerede basacağım media tuşuna da gerçi bizde cd tuşu yok media tuşu var ama iki kere basıp deneyeceğim olmadı hafta sonuda servise gidip mutlaka soracağım sonucu sizlerlede paylaşırım servis ismi ile beraber

levent08
08/11/2010, 10:33
merhaba arkadaşlar bu hafta sonu aracıma ufak çaplı bir tesisat bağlattım ve aracın teybini çıkarttığımızda teybin aux çıkışı olduğunu fark ettik hatta gördük ama media tuşuna iki kez de bassak üç kez de bassak çıkmıyor takan eleman belki bağlantıyı yaparsak otomatik olarak açabilir gibi birşeyler söyledi ama ne kadarı doğrudur bilemiyorum bir ara servise gittiğimde de soracağım bilgilerinize .....

NyhatShu
08/11/2010, 12:10
peki aux deliği nerde ben baktım hiç biyerde göremedim ??

levent08
08/11/2010, 13:49
meselede o ya zaten blue&me olmayanlarında tepyte aux çıkışı var fakat aracın herhangi bir yerinde delikleri yok biz kendimiz kablo ile uzatıp uygun olan bir yere koymamız gerekecek sanırım :(

Budweiser
08/11/2010, 18:24
Yazıyı okuduktan sonra bende denedim fakat 2 kere hatta birçok kez üst üste basmama ragmen aux a geçmiyor SRC tusu dahil. Acaba Teybimizin böyle bir özelliğimi yok Active olmasıyla alakalı?!

EvoKoray
08/11/2010, 23:38
ilginç bazılarında var bazılarında yok..

onur44
09/11/2010, 08:25
ilginç bazılarında var bazılarında yok..

Merhaba arkadaşlar bazı 2010 ve 2011 modellerde Aux özelliği bulunmamaktadır.

onur44
09/11/2010, 08:31
evolarda da aux var kardeşim yada çoğunda var en azından yazılımsal olarak bazılarında olmadığını düşünüyor arkadaşlar ama bende detaylı bilmiyorum çok iyi bir teypçiye yada blaupunkt servisine danışmak lazım güncel yazılımla sorun çözülür die düşünüyorum....

merhaba
yeni model araçlarda Aux özelliği bulunmamaktadır vede yazılım güncelleme ile aux özelliği açılamaz.

NyhatShu
09/11/2010, 10:18
bende aux var blue & Me vaar fakat delik nerde :D

karakushasan
09/11/2010, 13:25
merhaba
yeni model araçlarda Aux özelliği bulunmamaktadır vede yazılım güncelleme ile aux özelliği açılamaz.

çoğu evoda var kardeşim ayrıca arkada aux'un gireceği uçlarda mevcut o yüzden yazılım çözebilir bi ihtimal ama net bilmiorum tabiki...