PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Evo sahibinden sorular

nucro
28/10/2010, 13:46
Merhaba,

2009 Focus'dan 2010 duologic Evo'ya geçtim geçen hafta. Merak ettiğim konularda yardımcı olursanız sevinirim:

1- Bagajda yangın tüpünü nereye koyuyorsunuz, nasıl sabitlenebilir ?
2- Farlar bana Focus'dan sonra biraz güçsüz geldi, sizce nasıl ? Ampul değiştirip memnun olan var mı?
3-Ön arka park sensörü taktırmak istiyorum. Nerede kaça yaptırmamı tavsiye edersiniz?

Du Hast
28/10/2010, 13:49
yangın tüpü bende yok. olsaydı cırtcırtlı yapışkanlı şerit alıp bagajın tabanına bu şekilde sabitlerdim.

farlar için; osram braker ampul alın takın. gerçekten orijinal farlara göre baya fark ediyor aydınlatma.

ön park sensörünü kendiniz internetten satıp alıp oto aksesuarcılara ya da elektirikçilere taktırabilirsiniz.

ozmenomer
28/10/2010, 14:13
farlar gercekten yetersiz bence ufak ama önemli bi eksiklik aracta sensörleri keske alırken serviste taktırsaydınız biraz pahalı ama en azından arabadan anlayan kişiler ilgileniyo neticede tamponlar delinecek hayırlı olsun bu arada

NyhatShu
28/10/2010, 14:58
Xenon taktırdım farlar için
yangın tüpünü ilk yardım cantasına koydum ilk yardım çantasının cırt cırtlarıyla sabitledim
sensörler hakkında pek tahminim yk ama serviste yaptırırsan sensörleri tampon rengine boyatabilirsin.

mrttkc
28/10/2010, 23:39
1.yangın tüpünü cırt cırtlı ilk yardım çantasının arkasına sabitledim..böyle olunca kayma yapmıyor..
2.daha önce stilo kullanıyordum..evo'mun farları stiloya göre daha güzel gösterdiği için yeterli buluyorum..
3. park sensörünü internetten araştırmanızı tavsiye ederim..çok fazla çeşit mevcut..

onderbaki
29/10/2010, 22:45
Xenon taktırdım farlar için
yangın tüpünü ilk yardım cantasına koydum ilk yardım çantasının cırt cırtlarıyla sabitledim
sensörler hakkında pek tahminim yk ama serviste yaptırırsan sensörleri tampon rengine boyatabilirsin.

hayırlı olsun aracınız.
aynen öyle yaptım bende. aracı aldığımda içinde üçgen bir ilk yardım çantası vardı. tüp içine çok rahat sığdı. ve cırt cırt sayesinde yeterince sabit bir şekilde duruyor.

NyhatShu
29/10/2010, 23:09
hayırlı olsun aracınız.
aynen öyle yaptım bende. aracı aldığımda içinde üçgen bir ilk yardım çantası vardı. tüp içine çok rahat sığdı. ve cırt cırt sayesinde yeterince sabit bir şekilde duruyor.

en güzeli hem böylelikle bagajı açtıgında kötü bi görüntüde gözükmüyor.:smartass:

ilkemdemirtas
30/10/2010, 10:36
Farları Ankara kartaş ta xenon yaptırdım. Önce sorun çıkardı ayarsızdı. Bir yanıp bir sönüyordu tekrar götürdüm düzgünce yaptılar şu anda çok memnunum.

Yangın tüpünü sabitlemedim benim açımdan problem yok :)

Park sensörünü sanayi de taktırdım çok uğraştım ama güzel bir model buldum şu anda sorunsuz kullanıyorum.

Hangi model bulduğun acaba ?

speedy_16
30/10/2010, 13:47
direk xenon takın bence ampulle faln uğrşmayın

emay454545
30/10/2010, 18:06
Arkadaşlar ön park sensörü için servis 350 Tl gibi bir rakam istiyor ne yapmamız lazım ve de hangi marka yardım lütfen...