PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çok çok acil yardım

suvari_84
26/10/2010, 12:05
arkadaşlar aracımın farını açınca ünlem işaretli bir uyarı ışığı yanıyor neden acaba? sadece farları açınca oluyor acill yardım aracı bu hafta sonu muaneye götürcem

Kriminal
26/10/2010, 12:05
Arka Plaka ışıgına su kaçmış düzeliyo kuruyunca merak edılecek bısey degıl

Ziyaretçi049
26/10/2010, 12:06
Farlar veya parklardan birisi yanmıyordur herhalde yada arka stop veya plaka ışıklarındanda sorun olabilir. Kontrol et istersen

suvari_84
26/10/2010, 12:06
ohhhh çok şükür valla bende kocaman bi uyarı görünce aha dedim beyinden geliyor :)

Kriminal
26/10/2010, 12:08
ohhhh çok şükür valla bende kocaman bi uyarı görünce aha dedim beyinden geliyor :)

Bende yıkattıktan sonra cıkmıstı cok korkmustum ama korkacak bısey yokmus sönuyor dımı zaman gecınce yoksa hıc sonmedımı hala

Ziyaretçi049
26/10/2010, 12:08
Ben yazın aracı güneşte bırakmıştım o günde hava aşırı sıcaktı bide güneş altında kalınca araba cayır cayır yanmıştı, aracı bi çalıştırdım ne teyp çalışıyo ne yol bilgisayarı nede hız kadranı afallamıştım ben o sırada aha gitti araba diye, emin ol benim kadar korkmamışsındır :D

Kriminal
26/10/2010, 12:10
Ben yazın aracı güneşte bırakmıştım o günde hava aşırı sıcaktı bide güneş altında kalınca araba cayır cayır yanmıştı, aracı bi çalıştırdım ne teyp çalışıyo ne yol bilgisayarı nede hız kadranı afallamıştım ben o sırada aha gitti araba diye, emin ol benim kadar korkmamışsındır :D

Abicim antalya gıbı bı yerde yasıyosun gunese araba bırakılırmı..Bukalemun gıbı her yıl rengı degısır gunesten :D

serkankucuk
26/10/2010, 12:12
korkacak bişi yok barış bütün farları kontrol et, bi yerde değiştir patlamış olanı...

suvari_84
26/10/2010, 12:12
Bende yıkattıktan sonra cıkmıstı cok korkmustum ama korkacak bısey yokmus sönuyor dımı zaman gecınce yoksa hıc sonmedımı hala

benim araç kazalıydı kaportacıdan yeni aldım aracı da yolda gelirken gördümm. canım sıkıldı gelene kadar ama şimdi rahatladım herkese teşekkürederim yardımları için

Scottie
26/10/2010, 13:34

seni çok iyi anlıyorum..