PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satılık 2007 Grande Punto Multijet Emotion Dualogic+Skydome

smartmavi
26/10/2010, 11:34
Arkadaşlar aracım 64000 km'de çok temiz. 1 parça değişen var.

Çok dolu bir araç. Hız sabitleme+yağmur ve far sensörleri dışında herşey var.

Foruma 29,000 TL.

Sahibinden linkim;

Fiat / Punto / Grande 1.3 M.jet Emotion / Herkes size bakacak! sahibinden.com'da (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-fiat-punto-herkes-size-bakacak-33619162/detay)

Ev almak için satıyorum. (İstanbul Bahçeşehir Armina Evleri'nde bahçe katı istiyorum. Takas isteyenler için sadece Armina'da bu özelliklerde bir evle olabilir.)

https://image5.sahibinden.com/photos/61/91/62/33619162g7s.jpg

Saygılarımla.

lionT-JET
26/10/2010, 11:54
hayırlı satıslar.ınsallah en kısa zamanda aracınız satılır ve evınızı alırsınız.

AGUS
26/10/2010, 13:09
malını değerini sahibi belirler ama ne olur kusuruma bakmayınız sözüm meclisten dışarı; 29.000/29.500 biraz fazla geldi gözüme yinede hayırlı satışlar olsun....

akin78
26/10/2010, 13:28
Güzel araç ama fiyatıda güzel!

smartmavi
26/10/2010, 14:31
Arkadaşlar fiyatı burada değil de araç başında tartışmak istiyorum.

Hepinize sevgi ve selamlar!

c.yk
26/10/2010, 15:55

bu arabaya binen bilir, hastasını bulursan satarsın bence fiyatı pazarlık payı içinde olmak kaydıyle makul bir fiyat, benim kanımca 27500-28000 bu araç için en uygun fiyatdır. umarım değerini bilen birisi alır aracını, benimde ev alma durumum var, olmasaydı kendi puntomu satar bu aracı almak isteridm. Hayırlı satışlar...

smartmavi
26/10/2010, 16:32
Teşekkürler... Gerçekten özel bir araç. Türkiye'ye aynı özelliklerde 27 adet girmiş (Dizel otomatik Cam tavan)

Kolay bulunmayan bir araç. En yakın rakibi 2008 91.000 Opel Astra Dizel Otomatik Cam Tavan 32.000TL ikinci el fiyatıyla bulunabiliyor. Opel'in bizden artıları olabilir ama bizim de Opel'den üstün yanlarımız var hatırlatmak isterim.

Shellci
26/10/2010, 17:13
3 yaşında 64.000'de bir GP için araçta çok güzel, fiyat da çok güzel.. hayırlı satışlar..

WiSTaRiA
26/10/2010, 17:21
Hayırlı satışlar... Evet araç gayet güzel ve temiz.. Fiyat konusunda yorum yapmıyacağım çünkü her araç sabihi için değerlidir ama istediğin fiyatta diretirsen Sertaç alıcı zor bulursun gibime geliyor...

Bu arada Opel astrayla punto yu kıyaslıyamayız...

smartmavi
26/10/2010, 17:23
Kıyaslayamayız evet! Punto daha iyi :)

(Ben ortak özellikler bakımından kıyasladım)

WiSTaRiA
26/10/2010, 17:31
Ortak özellikleri birmiki???

Biri opel biri fiat o yüzden kıyaslanmaz malesef

smartmavi
26/10/2010, 17:33
Evet ortak özellikleri var;

Dizel; otomatik; cam tavan.

Hatta motorları ve şanzımanları aynı.

smartmavi
26/10/2010, 17:36
hatta bir makaleden alıntı;

"Test aracımızdaki 1.3 litrelik dizel motor Opel’de Astra, Corsa, Combo, Meriva’dan da tanıdığımız bir ünite. Fiat ortaklığıyla geliştirilmiş motor Fiat’da da 500’den Doblo’ya kadar geniş bir ürün yelpazesinde görev yapıyor. Başarısını kanıtlamış bu motor Astra’nın Türkiye’de satılan tek dizel seçeneği. Önceden 90 hp olan 1.3 litrelik motorun gücü yeni jenerasyonla birlikte".....

Şanzıman da MTA firmasının ürünü. Her iki araçta da cıvatasına kadar aynı...

Şimdi bi zamet laf kalabalığını bırakalım,

İyi günler...

WiSTaRiA
26/10/2010, 17:37
opelinde puntoya göre artısı çok.. Yani opel fiat olayını bırakalım ilanını kirletmiyelim fazla... Aracını satarken opeli baz alarak satma... Kafamdaki fiyatı yazmış olsaydın hemen yarın gelip alacaktım kendime arabanı... Neyse hayırlı satışlar sana...

WiSTaRiA
26/10/2010, 17:39
hatta bir makaleden alıntı;

"Test aracımızdaki 1.3 litrelik dizel motor Opel’de Astra, Corsa, Combo, Meriva’dan da tanıdığımız bir ünite. Fiat ortaklığıyla geliştirilmiş motor Fiat’da da 500’den Doblo’ya kadar geniş bir ürün yelpazesinde görev yapıyor. Başarısını kanıtlamış bu motor Astra’nın Türkiye’de satılan tek dizel seçeneği. Önceden 90 hp olan 1.3 litrelik motorun gücü yeni jenerasyonla birlikte".....

Şanzıman da MTA firmasının ürünü. Her iki araçta da cıvatasına kadar aynı...

Şimdi bi zamet laf kalabalığını bırakalım,

İyi günler...

Laf kalabalığı yapmıyoruz hocam sadece konuşuyoruz.. Bunu herkez biliyor fiat opel GM motor kullandığını ve şanzımanında MTA firmasına ait olduğunu...

OzzY
26/10/2010, 17:42
Evet ortak özellikleri var;

Dizel; otomatik; cam tavan.

Hatta motorları ve şanzımanları aynı.

ama sınıfları farklı :)

sakinkaradas
26/10/2010, 17:47
kardeş fiyat nedense çok gibi geldi.31,350 1,3multijet evo dynamic asistkit+skydomeli aldım.üstelik 2011.bence fazla ama bu araç para konusunda bu gün çok konuştum en iyisi susayım.

WiSTaRiA
26/10/2010, 17:47
ama sınıfları farklı :)

yani...

predator_ant
26/10/2010, 18:15

Çok net bi cevap olmuş. Hayırlı satışlar kardeş.

Mjet
26/10/2010, 22:53
hayırlı satışlar güzel araç. piyasası bu olmalı arabalarımızın modern şahin fiyatına satmayalım =)

StrawBeeRy
26/10/2010, 22:57
hayırlı satışlar güzel araç. piyasası bu olmalı arabalarımızın modern şahin fiyatına satmayalım =)
+1905

sıfır fiyatını bırakalım arkadaşlar bu aracın sıfırı olmadığına göre işte sıfırı bu kadar şu şu kadar demeyelim bence fiyat çok güzel alıcak olan kaçırmasın madem sıfır istiyorsunuz 90lık emotion bulun bakalım ;)

hayırlı satışlar

PLaTiNuN
26/10/2010, 23:06
Her malın bir alıcısı vardır o fiyata satamazsa fiyatı zaten düşürür tartışmaya gerek yok...Hayırlı satışlar...

Scratch
26/10/2010, 23:21
kusura bakmayın
punto yu küçümsedigimden degil dogrusu bende bi punto arıyorum ve punto her yönünden hoşuma gidiyor fakat Focus Comfort 5K 1.6i 100PS modelini 36 ay vade imkanıyla ford options 29.850 TL ye 2011 model veriyor. Focus ve Punto farkı kıyaslanamaz bile.. Zaten punto evo lar 31 bin lira.. 2007 modelin 29,000 bin aşırı fazla bu şekilde bence satman çok ama çok zor..
Sadece benim fikrimm...

krakercocuk
26/10/2010, 23:41
araç güzel fiyat fazla...hayırlı satışlar

smartmavi
27/10/2010, 00:52
Bahsettiginiz araclar otomatik/tiptronik, cam tavanli, 6 hava yastikli ve asr-esp iceren guvenlik paketliyse çok haklisiniz, ben olsam ben de almam.

Sahibinden.com ilanim bugun yayinlanmaya basladi ve 6 kisiyle gorustum. Arabamin bu fiyati hakettigine inaniyorum.

Diger yandan 1 gram bile satmak istemiyorum. Konut kredimi almak istedigim evin %100'une cekebilirsem satmaktan vazgecicem ve Mert'ten hemen 3,5 luk yaylari alicam :)
Bu arabayi en az 5 sene binmek icin aldim aslinda...

sedini
27/10/2010, 11:16
kusura bakmayın
punto yu küçümsedigimden degil dogrusu bende bi punto arıyorum ve punto her yönünden hoşuma gidiyor fakat Focus Comfort 5K 1.6i 100PS modelini 36 ay vade imkanıyla ford options 29.850 TL ye 2011 model veriyor. Focus ve Punto farkı kıyaslanamaz bile.. Zaten punto evo lar 31 bin lira.. 2007 modelin 29,000 bin aşırı fazla bu şekilde bence satman çok ama çok zor..
Sadece benim fikrimm...

nedense insanlar arac alırken o da aynı bu da aynı modunda boş baz model arabalarla full araçları kıyaslama olayına girişiyor.. Sonra aracı aldıktan sonra satarkende aracı tanıdıgından bunun özellikleri bu kadar para eder diyerek fiyat yükseltiyor.. Aracın özelliklerini umursamadan o şu kadar bu şu kadar diye kıyaslamayalım.. Focus benzinli Baz modelden bahsediyorsunuz.. Bu aracın su an internet üzerinde anahtar teslim indirimli fiyatı 30.760 lira.. sırf otomatik vites oldugunda dahi 34.380 liraya çıkıyor fiyat..

Peki focusun bu özelliklere yakın aracı ne kadar.. Focus Collection 5K 1.6 TDCi 90PS modeli (ki titanium donanım en yükseğidir) 39.150 lira liste indirimli satış fiyatına sahip.. + Focusta dizelde otomatik vites seçeneği yok ve skydome gibi bir olay da yok..

Şimdi diyeceksiniz ki Focus daha büyük bir üst sınıf üstelik sıfır araç.. haklısınız.. 2011 model bir araç.. Arkadaşımızın sattığı araç 2007 model.. 64bin km de 1 parça değişeni ufak tefek lokal boya rütuşları var.. istediği fiyat 29500 (pazarlıklı) Bu aracın yenisi yok 90 bg lik model evolarda satışta değil.. Benzeri bir model alırım sıfır olur derseniz.. 5k 1.3 dizel 75 lik versiyon dynamic donanım autoshow indirimli liste fiyatı 30.983 lira skydome eklerseniz +1750 lira esp asr içeren safety plus kit i eklediginizde +1400 lira gövde rengi çıtalar içinde popkit ekleyin +500 lira.. Toplam 34633 lira pop kiti almasanız 34 bin lira.. belki arkadaşın aracı daha az edecektir fiyat bakımından ama kendisi 29500 uygun görmüş şu an bulunmayan daha güçlü bir motoru aracın artısı.. Fiyat bana görede değerinden ederinden fazla.. Fakat saygıda duymak gerek..

Hayırlı satışlar..

JASMINE
27/10/2010, 11:48
Sertaç hayırlı satışlar.

c.yk
27/10/2010, 11:53
nedense insanlar arac alırken o da aynı bu da aynı modunda boş baz model arabalarla full araçları kıyaslama olayına girişiyor.. Sonra aracı aldıktan sonra satarkende aracı tanıdıgından bunun özellikleri bu kadar para eder diyerek fiyat yükseltiyor.. Aracın özelliklerini umursamadan o şu kadar bu şu kadar diye kıyaslamayalım.. Focus benzinli Baz modelden bahsediyorsunuz.. Bu aracın su an internet üzerinde anahtar teslim indirimli fiyatı 30.760 lira.. sırf otomatik vites oldugunda dahi 34.380 liraya çıkıyor fiyat..

Peki focusun bu özelliklere yakın aracı ne kadar.. Focus Collection 5K 1.6 TDCi 90PS modeli (ki titanium donanım en yükseğidir) 39.150 lira liste indirimli satış fiyatına sahip.. + Focusta dizelde otomatik vites seçeneği yok ve skydome gibi bir olay da yok..

Şimdi diyeceksiniz ki Focus daha büyük bir üst sınıf üstelik sıfır araç.. haklısınız.. 2011 model bir araç.. Arkadaşımızın sattığı araç 2007 model.. 64bin km de 1 parça değişeni ufak tefek lokal boya rütuşları var.. istediği fiyat 29500 (pazarlıklı) Bu aracın yenisi yok 90 bg lik model evolarda satışta değil.. Benzeri bir model alırım sıfır olur derseniz.. 5k 1.3 dizel 75 lik versiyon dynamic donanım autoshow indirimli liste fiyatı 30.983 lira skydome eklerseniz +1750 lira esp asr içeren safety plus kit i eklediginizde +1400 lira gövde rengi çıtalar içinde popkit ekleyin +500 lira.. Toplam 34633 lira pop kiti almasanız 34 bin lira.. belki arkadaşın aracı daha az edecektir fiyat bakımından ama kendisi 29500 uygun görmüş şu an bulunmayan daha güçlü bir motoru aracın artısı.. Fiyat bana görede değerinden ederinden fazla.. Fakat saygıda duymak gerek..

Hayırlı satışlar..

sana sonuna kadar katılıyorum, benim yazacaklarımı benden önce yazmışsın, eline sağlık.
şu anda 90 beygirlik dizel+ otomatik + skydome(cam tavan) + güvenlik paketi ile satılan bir grande puntoda yok, evo da yok. bu aracın özellikleri ile birebir aynı olan araçlar tabi kıyaslama yapılamaz ama bravoların satış listesine bakın ozman anlarsınız. focus ile kıyaslama yapan arkadaş focusu punto ile değilde bravo ile kıyaslamalı, showrooma gidip önce titanyumda olsa focusa ardında gidip bravoya binmeli, hatta 120 beygirlik bravoyu kullanmalı, farkı ozaman hissedecektir.

CesSpOoL
27/10/2010, 12:41
Kıyaslayamayız evet! Punto daha iyi :)

(Ben ortak özellikler bakımından kıyasladım)

Ben ikisinide uzun süre kullanmış bir sürücü olarak tartışmasız Astrayı tercih ederim. Malzeme kalitesi puntodan bir gömlek üsttür, sağından solundan ses gelmez en azından punto kadar.. otobanda 180 e çıktığınızda hala güvenli hissini verir Astra ama Puntom için aynısını söylemek mümkün değil. 2 Punto 1 Astra kullandım tercihim astradır.. Param yetseydi yine Astra alırdım ama 21 bin e aldığım Puntom kadar temiz bir astra bulamadım... Astrada cam tavan aramadığım halde..

smartmavi
27/10/2010, 17:07
Peki arkadaşlar sizi mi kırıcam;

Fiyatı 20.000 TL olarak değiştiriyorum.

:D Şaka şaka! Bugün bankamla görüştüm, büyük ihtimalle arabamı satmama gerek kalmayacak. Farklı formuller üzerinde duruyoruz.

krakercocuk
27/10/2010, 17:26
c ve b yi karıştırmayalım

WiSTaRiA
27/10/2010, 17:45
Peki arkadaşlar sizi mi kırıcam;

Fiyatı 20.000 TL olarak değiştiriyorum.

:D Şaka şaka! Bugün bankamla görüştüm, büyük ihtimalle arabamı satmama gerek kalmayacak. Farklı formuller üzerinde duruyoruz.

Bak fiyat yüksek yüksek deyip tartıştık sende başka formüllere başvurdun bu aslan parçasını satmıyacaksın belki... Hakkında hayırlısı ne ise o olur inşallah... Şaka bir yana araban herkezin hayalini kurduğu özelliklere sahip.. Bende skydome'lu araç kullandığım için keyfi paha biçilemez... Tolga arkadaşımızın da dediği gibi herşeyin bir meraklısı vardır... Biz nekadar çok pahallıya satıyosun desekte belki meraklı biri aracına 28 yada 28.5 verecek ve alacak... Şimdiden hayırlısı olsun diyelim...

StrawBeeRy
27/10/2010, 19:55
hadi bakalım abi hayırlısı ne ise o olsun

Serbay
27/10/2010, 23:54
Kimse şahin fiyatına satılsın demiyor ancak her malın geçerli bi akçesi vardır ben aldım 32 liraya 2011 cruise+yağmur oto şanzıman eksik 1.3 dizeli 2007 modelin bu kadar etmesi pek imkanlı değil ki km o kadar düşük değil normal seyrinde 3-4 senelik bi araç için.

Eğri oturup düz konuşmak gerekirse ihtiyacı değil edeni makul olanı isteyip hem alıcıyı üzmemek hemde kendinizi bekletmemek.Yani es kaza galeriye ve ya plaza ya götürse bu fiyatı düşünen abimiz kalp krizi geçirmesi içten bile değil.

StrawBeeRy
28/10/2010, 06:50
Kimse şahin fiyatına satılsın demiyor ancak her malın geçerli bi akçesi vardır ben aldım 32 liraya 2011 cruise+yağmur oto şanzıman eksik 1.3 dizeli 2007 modelin bu kadar etmesi pek imkanlı değil ki km o kadar düşük değil normal seyrinde 3-4 senelik bi araç için.

Eğri oturup düz konuşmak gerekirse ihtiyacı değil edeni makul olanı isteyip hem alıcıyı üzmemek hemde kendinizi bekletmemek.Yani es kaza galeriye ve ya plaza ya götürse bu fiyatı düşünen abimiz kalp krizi geçirmesi içten bile değil.
sizin aldığınız araçla bu araç aynı özelliklere sahip değildir ama :)

krakercocuk
28/10/2010, 09:34

biz ne araçların ne paralara satıldığını gördük hocam hiç oyle demeyin yani

Faruk302
29/10/2010, 18:30
kardeş fiyat nedense çok gibi geldi.31,350 1,3multijet evo dynamic asistkit+skydomeli aldım.üstelik 2011.bence fazla ama bu araç para konusunda bu gün çok konuştum en iyisi susayım.

Merhaba
Bu ozelliklerdeki evo için nerden fiyat aldınız acaba? ben de aynısından bakıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim...

sakinkaradas
30/10/2010, 08:33
amasya karakaşlardan aldım .ama 2 gün sürdü pazarlık.birde mecburiyetten verdiler.biz ak kitliye anlaşmıştık.bulamadılar.skydomeli tofaşta varmış o yüzden onu satmak bayagı bi indirim yaptılar.ondan geliyor.birde ben ticari müşteriyim.vergi levham var ona göre bu artı 500 lira gibi bi indirim getiriyor.

smartmavi
30/10/2010, 22:31
Hayırlısı olsun güle güle binin. Adet yerini bulsun diye küçük bir pazarlık payı takdir edersiniz ki bu fiyatın içinde.

Aldığınız bazı özel indirimleri sanki herkese aynı fiyattan veriliyormuş gibi söylemeniz yanlış.

Benim arabamın alıcısı ve sizin arabanızın alıcıları da farklı... Bunları da dikkate almalı bence..

smartmavi
10/11/2010, 20:13
Arkadaşlar şimdi bankadan haber geldi,

Alacağım evin ekspertiz değeri yüksek çıktığından satış fiyatının %95'ine kredi kullanacağım.

BU NEDENLE ARABAMI SATMAMA GEREK KALMADI.....

ollleeeeeeeeeeey!

İlgilenen dostlara teşekkür ederim..

WiSTaRiA
10/11/2010, 20:42
Hayırlısı olsun....