PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : autoking ve servis

edelsang
23/10/2010, 23:28
aracım 5100 km oldu sanırım artık servis görmesi lazım sesleri falan gidermeleri için ilk defa servise gidiceğim için gerekli evraklar falan nedir bilmiyorum önceden randevu alıyormuyuz? araç şirket üzerine şirket sahibine gerek war mı ? yoksa ben götürsem olur mu ?

birde aracın sağ ve sol ön tarafını kaldırıma sürttüğüm için onları düzelttirmek istiyorum büyük ihtimal autoking'e gidicem önce sonra servise bırakıcam aracı autoking'e gitmeden önce aynı şekilde yukardaki sorular geçerli + bornovadaki autoking'i önerirmisiniz ? birde bu çiziklerin yapılmasını kasgo nun mini onarımı karşılar mı ?
ilk defa gidicem mazur görün :)
cevap veren arkadaşlara şimdiden Teşekkürler

ilbilge_11
24/10/2010, 14:14
cahilliğimi bağişlayın ama otoking ne demek

tarrega
24/10/2010, 19:38
cahilliğimi bağişlayın ama otoking ne demek

Ufak sürtme ya da tamponlardaki boya hasarsız göçmeleri bazı yöntemlerle düzeltebiliyorlar. Bazı sigorta şirketleri Autoking ile anlaşmalı ve burda yapılan işlemler kasko'daki hasarsızlığınızı bozmuyor. Gördüğüm kadarıyla sizin şehrinizde de şubeleri var.
AUTO KING (https://www.autoking.org/)

OzzY
24/10/2010, 20:09
servise ruhsatla git yeter.

autoking muhtemelen yapar dediğin hasarları kasko poliçesini götürmen lazım. ben memnun kalmadım izmirdekinden.

edelsang
24/10/2010, 20:40
servise ruhsatla git yeter.

autoking muhtemelen yapar dediğin hasarları kasko poliçesini götürmen lazım. ben memnun kalmadım izmirdekinden.
kasko poliçesi yok :( o zaman servise gidicez önce poliçeyi muhasebeden istemem lazım tşk ederim

ilbilge_11
24/10/2010, 21:38
tam olarak nasıl bir yol izleytip kaskoyu bozmadan düzeltme yaptıracaz

ibrahim06
24/10/2010, 21:48
Benim de bagaj kapağında avuç içi,nden küçük bir göçük var ama atoking hakkındaki yazılan olumsuz yazılar yüzünden götürmüyorum. Nazarlık olarak geziyorum. Lokal boya ayağına kompl eparaça boyuyrolarmış. Boyadıkları yetmezmiş gibi bir de ton farkı oluyormuş. benim gitmeme engel bu ton farkı hikayesi

uzuncocuk
24/10/2010, 23:37
autokıng balıkesır tek dostum dıyebılecegım bır kardesımın yerı... autokıng bornova bildigim kadarıyla ısınde ıyı...kaskonun mini onarım hızmetı varsa auto kıngın bırcok sırketle anlasması var mını onarıma sokabılırsın tamponu... polıcenı al gıt ayrıca tırnak ebadında cam catlaklarını ve sıgara yanıgı delıklerını de onarıyorlar..... vaktın warsa balıkesır autokınge ŞERİF beye ugra derim benim selamıma sana bir iç dış korumada yapar:)

OzzY
24/10/2010, 23:39
Benim de bagaj kapağında avuç içi,nden küçük bir göçük var ama atoking hakkındaki yazılan olumsuz yazılar yüzünden götürmüyorum. Nazarlık olarak geziyorum. Lokal boya ayağına kompl eparaça boyuyrolarmış. Boyadıkları yetmezmiş gibi bir de ton farkı oluyormuş. benim gitmeme engel bu ton farkı hikayesi

aynen öyle abi. boyadıkları yer küçük değildi ama yinede ton farkı olmaması gerekirdi bi kapı arabanın diğerinden bi ton koyu şuan...

sigara yanığı içinde onarım saymıyorum ben onu yanık bölgeye yakın renkte bişey yapıştırıyolar

WiSTaRiA
24/10/2010, 23:59
autoking okadar başarılı değil benim gözümde...

sedini
25/10/2010, 00:02
valla benimde götüresim var otoparkda kapısını insan gibi açmayan lar yüzünden bolca nazarlıgım oldu ama autoking e güvenmiyorum..

WiSTaRiA
25/10/2010, 00:19
Bence uğraşılmaz autokingle ama kaskonuzun imkanlarında mesela bende var her yıl 40 tane ufak onarım yapma muhabbeti var autokıngin.. taş vurukları vs.

Misafir
25/10/2010, 09:05
aracım 5100 km oldu sanırım artık servis görmesi lazım sesleri falan gidermeleri için ilk defa servise gidiceğim için gerekli evraklar falan nedir bilmiyorum önceden randevu alıyormuyuz? araç şirket üzerine şirket sahibine gerek war mı ? yoksa ben götürsem olur mu ?

birde aracın sağ ve sol ön tarafını kaldırıma sürttüğüm için onları düzelttirmek istiyorum büyük ihtimal autoking'e gidicem önce sonra servise bırakıcam aracı autoking'e gitmeden önce aynı şekilde yukardaki sorular geçerli + bornovadaki autoking'i önerirmisiniz ? birde bu çiziklerin yapılmasını kasgo nun mini onarımı karşılar mı ?
ilk defa gidicem mazur görün :)
cevap veren arkadaşlara şimdiden Teşekkürler

5100 km de seviye kontrollerine bakıcaklar ( su, yağ gibi). Benzinli araçlar 20.000km de, dizel araçlar 10.000km de bakıma alınır. Randevu almanızı tavsiye ederim. Hem kendinizi hem de servisi zor durumda bırakmamak adına. Ancak telefonda km'nizi söyledikten sonra size aynı gün randevu vereceklerdir. Çünkü seviye kontrolleri uzun süren bi işlem değildir. Tabi başka sıkıntıları yoksa... Ruhsat sahibine gerek yok, sizin olmanız kafi. Mini onarımlara gelince belli bir bedelin üzerine çıkmıyorsa yapılacak işlemler mini onarımdan faydalanırsınız.