PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sıfır aldığım evom hakkında acil yardım

levent08
21/10/2010, 22:09
merhaba geçen c.tesi özkar otomotivden sıfır olarak satın aldığım evomun önce tavanın da ve kaputunda pasta ile çıkabilecek cızık gördüm gittim önce bizde olmamıştır falan gibi birşeyler zırvaladılar sonra da pasta ile geçirdiler çizikleri bugün aracımı yıkattım ve tekrar kaputa bakarken tam logonun orada parmak ucu kadar bir boya rötüşü gördüm konuyu fiat çağrı merkezine yazdım onlarda öncelikle aldığım yere götürmemi söylediler oradan gelen tavır ile ilgili işlem yapabileceklerini dile getirdiler
şimde zaten sevmediğim özkar oto ya gidip göstermelimiyim yada gösterirsem ne gibi bir yol izlemem gerekir yada bana ne gibi bir kazancım olur komple kaputu da boyayamazlar herhalde yada değiştirtirmem
birde evo kullanan arkadaşlarımda varmıdır bilmiyorum ama sol kapıdan rüzgar sesi geliyor normal mi acaba

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

skyline28
21/10/2010, 22:39
senin bu söylediklerinin hiç biri normal değil bence hakkını ara arabayı iade et

usermm1
21/10/2010, 23:21
benim arabayı alığımda da sağ ön kağıda sonradan farkettiğim taş gelmiş gibi ufak bir göçük izi vardı. dedim şimdi götürsem diyeceklerki bizde olmamıştır, götürmedim Allahından bulsunlar dedim. bir daha sıfır alırsam arabayı hemen çıkarmicam içini dışını müfettiş gibi incelicem.

levent08
21/10/2010, 23:31
aynen dedeğin gibi bende aslında senin gibi düşünüyorum allahından bulsunlar diye ama götürmezsemde içim içimi yiyecekmiş gibi geliyor kararsız kaldım bide orada bizde olmadı sende oldu gibi birşeyler ima ederler çıldırtırlar beni diye düşünüyorum

onderbaki
22/10/2010, 10:49
aynen dedeğin gibi bende aslında senin gibi düşünüyorum allahından bulsunlar diye ama götürmezsemde içim içimi yiyecekmiş gibi geliyor kararsız kaldım bide orada bizde olmadı sende oldu gibi birşeyler ima ederler çıldırtırlar beni diye düşünüyorum

öncelikle hayırlı uğurlu olsun.
bence her tarafını incelememek senin hatan. 0 araba lınca 3-5 kişi gidecen almaya çünkü heyecandan gözünden kaçıyor böyle şeyler.

tavsiyem yardımcı olmazsalarda git taa müdür patrona çık iki çift laf et her yere sizi karalayacam, verdiğim paranın hayrını görmeyin de, yeter onlara.

Du Hast
22/10/2010, 11:14
sanki kadermiş gibi davranmayın. parasını verdiğiniz aracın böyle sorunları olmamalı kesinlikle. kim bilir ne sıkıntıya girip aldınız o arabayı. gidin servisin önüne park edin arabayı. kilitleyin. servis müdürü ile konuşun, tüketici mahkemesine kadar gidin. boya kontrolü yaptırın. hakkınızı arayın. gerekirse bağırın çağırın. bu iş böyle olmaz.

siz biz hakkımızı aramazsak bu sefer başkasının başına gelecek.

ben 3 yıllık araba aldım 2 yerine çizik var...

zafermutlu
22/10/2010, 11:18
arkadaşım geçmiş olsun. ben daha önce yaşadıgım için arabayı alırken incelememi görsen sanki ikinci el araba alıyorsun sanırdın.. üstüne gidin bırakmayın peşini.

yakaryos
26/10/2010, 22:19
ya arabanın kapısı tam boya çıksaydı ne olacaktı yine sineye mi çekilecekti. bence gidin müdürle görüşüp işi halledin ben olsam arabayı iade edeceğimi söylerdim. böyle bir anlayış kandırma olamaz, sakın kabul etmezler falan diye düşünmeyin gidin bakın nasıl kabul olacak.

eskibur
26/10/2010, 23:51
Forumda özkar ile ilgili pek çok sayıda şikayet vardı diye hatırlıyorum

sweetmen67
27/10/2010, 00:08
hakkımızı aramak bizim en dogal hakkımız....yakında yeni bir punto alacagım ve heycanım tavan yapıyor..bu paylaşımlarımızı aklımın bi köşesine yazdım arabayı oldugundan fazla inceleyecegim.