PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Navigasyonlu park sensörü

GrandeTalha
20/10/2010, 13:59
geçenlerde kameralı park sensörlerini gördüm reknli ekranda görüntü çok güzeldi ve geri manevralarda oldukça kullanışlı görünüyordu...
aklıma şöyle bişey geldi ama ne oranla yapılabilir bilmiyorum navigasyon cihazlarımızı aynı zamanda görüntülü park sensörü ekranı olarak kullanabilirmiyiz ? Uygulayan yapan yada nasıl yapılacağı hakkında fikri olan paylaşırsa sevinirim...

clax22
20/10/2010, 14:42
navigasyon cihazının video in ozelliği varsa eger yapılabilir diye biliyorum ama tam olarak bir bilgim yok

zafermutlu
20/10/2010, 14:45
navigasyon cihazının video in ozelliği varsa eger yapılabilir diye biliyorum ama tam olarak bir bilgim yok

evet dogru . video girişi olması gerkiyor navinin sormuştum..

punto evonun t yi nokta şeklinde yapmışlar herkez soruyor bu ne diye geri görüş kamerası diyorum:D oo süper düşünmüşler filan diyolar..

clax22
21/10/2010, 09:14
evet dogru . video girişi olması gerkiyor navinin sormuştum..

punto evonun t yi nokta şeklinde yapmışlar herkez soruyor bu ne diye geri görüş kamerası diyorum:D oo süper düşünmüşler filan diyolar..

güzel düşünmüşsünüz keşke fiat da düşünse böyle ince fikirler :Ç

Moosty
21/10/2010, 10:56
geçenlerde kameralı park sensörlerini gördüm reknli ekranda görüntü çok güzeldi ve geri manevralarda oldukça kullanışlı görünüyordu...
aklıma şöyle bişey geldi ama ne oranla yapılabilir bilmiyorum navigasyon cihazlarımızı aynı zamanda görüntülü park sensörü ekranı olarak kullanabilirmiyiz ? Uygulayan yapan yada nasıl yapılacağı hakkında fikri olan paylaşırsa sevinirim...

Bende bir tane fazla var, satıyorum:

https://forum.grandepuntotr.com/ilanlar/20966-satilik-gps-gercek-windows-ce-isletim-sistemi.html

Kameram olmadığı için navigasyonun video girişinin çalışıp çalışmadığını kontrol edemedim ama büyük bir ihtimalle çalışıyordur. 5 inch geniş ekran, tam kameralık.

Benim cihazda 2.5 mm lik video soketi kullanmak gerekiyormuş, kamera devreye gidriğinde görüntü geliyormuş.