PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : plaka değişimi

sel80
18/10/2010, 21:21
herkese mrb.arkadaşlar ben de plaka çerçevemden sıkıldım ufak bir değişiklık yapmak istiyorum plakayı çerçevesiz bi şekılde söküp kenarlıkalrı beyaz olacak şekılde yapabılırmıyım acaba bu kanuda tavsiiyelereınızı beklıyorum....tşk.

tutkuaydin41
18/10/2010, 22:07
ıstedıgın sekıl resmdekı gıbıyse...
selulozık tıner ıle sıyah cerceweyı sılebılırsın . ama dıkkatlı ol yazılara gelmesın yok hepsi sılınır .d ve aksesuarcıdan cıft taraflı bant al tampona plaka yapısacak sekılde yapıstır sonra sılıkon sık seffaf sonra plkayı duz bır sekılde yapıstır.
kolay gelsın..

sel80
18/10/2010, 22:16
tşk ederım...umarım becerebılırım.):)

Budweiser
20/10/2010, 08:10
Siyah silikon sıkarsanda sadece evladiyelik tutar. Siyah silikonu tabi arkasına sıkacaksınız. Ve 1 gün boyunca kagıt bantla plakanın ustunden tampona dogru sıkarak bantlayınki iyice sıkı bir şekilde yapışsın.

zafermutlu
20/10/2010, 10:07
1 gün kalırsa kagıt bantlar iz yapar.

StrawBeeRy
20/10/2010, 20:46
Siyah silikon sıkarsanda sadece evladiyelik tutar. Siyah silikonu tabi arkasına sıkacaksınız. Ve 1 gün boyunca kagıt bantla plakanın ustunden tampona dogru sıkarak bantlayınki iyice sıkı bir şekilde yapışsın.
1 gün değil 4-5 saat dursa yeter kaş yaparken gözünüz çıkmasın sonra :)

disconnected
20/10/2010, 21:01
her yerde bu plakalarin nasil yapistirilcagi var da bunun sokmesini nasil yapicaz?
benim puntonunda eski sahibi plakaligi cikartip siyah cerceveyi silmis... sonra da bunu siyah silikonla yapistirmis.. buraya kadar cok guzel ama ince uzun standart plakayi cikartip yerine kare olanlardan takmis.. buna da tamam kotu olmamis.. ama eski plakaligin delikleri duruyor ve benim gozum surekli onlara takiliyor :) bide o kismi siyah folyo kaplamak istiyorum fakat plaka tamponla beraber cikcak gibi :D
bilen varmi bunu nasil cikartabiliriz?

tutkuaydin41
21/10/2010, 21:32
kaynar su dok plakanın altına sılıkon atar. sonra ceke ceke cıkartırsın.. kolay gelsın :)

Budweiser
23/10/2010, 13:49
Kaynar su tamponun üzerinde varsa boya veya plastiğine zarar vermezmi?? Hani bunu cidden bilmiyorum meraktan soruyorum.