PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Frene basınca Sol arkadan gelen uğultu..

eexelanss
17/10/2010, 13:51
Arakadaşlar dün Haberlerde izlediyseniz ki ankaradaki arkadaşlarım bizzat yaşamışlardır Acaip bir yağmur vardı ve köprü altları başta olmak üzere Ankaranın birçok düzergahında fevkalade su birikintileri vardı neredeyse tüm lastiği kaplayacak derecede ve bende işe giderken bu gibi yerlerden iki yada üç defa geçmek zorunda kaldım.. Allahtan büyük bir sorun yaşamadık..
Neyse akşam işden dönerken şunu farkettim.. Firene bastığımda sol arka kampanadan uğultu gibi bir ses duymaya başladım. Sizce suyla alakası olabilirmi veya zamanla düzelirmi..Konu hakkında bilgi sahibi olan veya aynı olayı yaşamış olan arkadaşlardan değerli fikirlerini bekliyorum...

onderbaki
18/10/2010, 14:29
Arakadaşlar dün Haberlerde izlediyseniz ki ankaradaki arkadaşlarım bizzat yaşamışlardır Acaip bir yağmur vardı ve köprü altları başta olmak üzere Ankaranın birçok düzergahında fevkalade su birikintileri vardı neredeyse tüm lastiği kaplayacak derecede ve bende işe giderken bu gibi yerlerden iki yada üç defa geçmek zorunda kaldım.. Allahtan büyük bir sorun yaşamadık..
Neyse akşam işden dönerken şunu farkettim.. Firene bastığımda sol arka kampanadan uğultu gibi bir ses duymaya başladım. Sizce suyla alakası olabilirmi veya zamanla düzelirmi..Konu hakkında bilgi sahibi olan veya aynı olayı yaşamış olan arkadaşlardan değerli fikirlerini bekliyorum...

mrb.
c.tesi günü aynı şekilde 3 defa köprü altına girmek zorunda kaldım.arkadan uğultuya benzer garip sesler geldi. baya belirgin bir şekilde duydum. fakat dediğin gibi yağmura yorumladım. araç zaten yeni balatalar yeni. bi de adam akıllı ilk defa bu kadar su yedi. normaldir diye düşündüm.

başka arkadaşlardanya yorum ve değerlendirme bekleriz tabii.

saygılar..

eexelanss
18/10/2010, 17:50
mrb.
c.tesi günü aynı şekilde 3 defa köprü altına girmek zorunda kaldım.arkadan uğultuya benzer garip sesler geldi. baya belirgin bir şekilde duydum. fakat dediğin gibi yağmura yorumladım. araç zaten yeni balatalar yeni. bi de adam akıllı ilk defa bu kadar su yedi. normaldir diye düşündüm.

başka arkadaşlardanya yorum ve değerlendirme bekleriz tabii.

saygılar..

demekki bu konuda muzdarip olan bir tek ben değilim.. Teşekkür ederim yorum için..

onderbaki
18/10/2010, 20:19
ufacık bir gıcırtı derdinden muzdaripken, burada okuduğum birçok şeyden ötürü aracı dinliyorum sürekli. şimdilik olağanüstü bir sıkıntı yaşamadım. anlatılanlar hep düzelecek şeyler araç zaten garantili, git yaptır. ancak ben buna vakit bulamıyorum maalesef. birçok punto yada evocularında bu ufak tefek şeylere aldırış etmeden sürüşün keyfini çıkardığını düşünüyorum:)

NyhatShu
18/10/2010, 23:18
bugun hava yağmurluydu frene basınca galiba ön disklerden geliyor gibi geldi bana. tabi tam bi uğultu degil gacur gucur diye büyük ihtimal sudan kaynaklanıyor galiba.