PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gp Forum Ankara Uyelerine Ozel Servis Imkanlar

06kaymak
13/04/2007, 15:16
Merhaba Arkadaslar...
Ankara Kavaklidere de haftanin 7 gunu hizmet veren Kavaklidere Oto Servisinde sizlere uygulanacak olan ayricaliklar...

1) Randevusuz servis hizmetleri: Sadece bir telefonla ben geliyorum demeniz yeterli...
2) Uygun kosullarda GP nuz bulundugunuz yerden alinir,bakimi bittikten sonra ic-dis yikanip yine bulundugunuz yere servis gorevlilerince teslim edilir.Eger GP nizi kendiniz getirirseniz ,donusunuz icin ulasim imkani saglariz..(pazar gunleri haric)
3) Bakim esnasinda sigara icmemek kosulu ile aracinizin basinda bekleyebilirsiniz..
4) Supriz odemelerle karsilasmamaniz icin, GP nize yapilan her islem onayiniz ve bilginiz dahilinde yapilir.Faturaniza aciklayamayacigimiz hicbir maddeyi koymayiz.
5)Iscilikten %10, yedek parcadan %10, orjinal aksesurlarda %10-15 indirim ayrica word veya bonus kartiniza taksit imkani sizler icin..
6) Uzatilmis Garanti alan uyelere ucretsiz Ferdi Kaza Sigortasi
7)Tum Kasko islemlerinizde taksit sayisini siz belirleyin( kk na max 12 taksit)
Tum trafik policeleriniz kredi kartiniza 2 taksitle..

Bilgi Icin: 0 533 233 2667
466 3226
Muslum KAYMAK
Servis Muduru

Linos
13/04/2007, 15:38
E daha ne olsun?

:ok: :ok: :ok:

grande06
13/04/2007, 15:55
:friendship: müslüm abiiiiim yaaaa brawo sen daha oraya yazmadığın veya unuttuğun bir çok iğliği ve fedakarlığı yapcak hatta yapmış ve yapmaya devam edecek birisinnnnn daha bir servisten ne istenirki iyenilikleri bekliyoruz abicimmmm .....:bigdance2:

Gkhan
13/04/2007, 15:57
Ankara iyisiniz :):)

microab
13/04/2007, 20:30
Helal Kavaklıdere...

tempesty
13/04/2007, 20:34
Helal olsun en kısa sürede ordayım müslüm bey sağolun..:)

nejatb
13/04/2007, 20:34
Merhaba Arkadaslar...

3) Bakim esnasinda sigara icmemek kosulu ile aracinizin basinda bekleyebilirsiniz..

bu cok iyiyimis.

ABNEW
13/04/2007, 23:02
Güzel bir kampanya ve kolaylık bizler için, teşekkürler...

dagored
14/04/2007, 00:21
Müslüm Abi yardımların için çok teşekkürler :ok:

erdiyilmaz
14/04/2007, 00:43
güzeL haberLer..
insaLLah yoLumuz düşecek en yakın zamanda,
başınızı ağrıtmaya geLiriz ; )

h k
14/04/2007, 01:01
Merhaba Arkadaslar...
Ankara Kavaklidere de haftanin 7 gunu hizmet veren Kavaklidere Oto

bu gerçekten harika ve en çok ihtiyacını hissettiğim olay :ok:

İbrahimKC
14/04/2007, 01:36
Çok tesekkür ederiz.
Evime yakın olması sebebiyle gitmeyi düşündüğüm bir servis açıkcası.

Burada 10000 ve 20000 bakımlarında ne kadar masraf çıkacağını yazabilirsiz memnum olurum..

femoli
14/04/2007, 09:39
çok iyi valla keşke iki gün önce yazsaydın ferdi kaza sigortam olacaktı..

06kaymak
14/04/2007, 13:01
Çok tesekkür ederiz.
Evime yakın olması sebebiyle gitmeyi düşündüğüm bir servis açıkcası.

Burada 10000 ve 20000 bakımlarında ne kadar masraf çıkacağını yazabilirsiz memnum olurum..
Merhaba
10.000 km ara bakimda yapilan islemler:
1.Yag Filtresi: 11,58 YTL
2.Hava Filtresi:15,07 YTL
3.Motor Yagi 3 lt:52,09 YTL
4.Iscilik:22 YTL
toplam:100,74 YTL kdv dahil...

20.000 km periyodik bakim
1.Yag Filtresi: 11,58 YTL
2.Hava Filtresi:15,07 YTL
3.Motor Yagi:52,09 YTL
4.Polen Filtresi:32,41
5.Mazot Filtresi:100,34
6.On fren Balatasi:91,56 YTL
7.Iscilik: 94,4 YTL
TOPLAM: 397,45 YTL KDV dahil iskontolar harictir..

jeoenis
14/04/2007, 13:22
Peki abi ben bi şey sormak istiyorum. Biz koç allianz kaskoyu arabayı aldığımız yerden yaptırdık.Bana da eğer kaza yaparsanız bize kasko poliçenizle kaza tutanağını getirin hiç bir işlemle uğraşmazsınız dedile bu sizin içinde geçerli mi?

06kaymak
14/04/2007, 14:35
Peki abi ben bi şey sormak istiyorum. Biz koç allianz kaskoyu arabayı aldığımız yerden yaptırdık.Bana da eğer kaza yaparsanız bize kasko poliçenizle kaza tutanağını getirin hiç bir işlemle uğraşmazsınız dedile bu sizin içinde geçerli mi?

sadece biz degil butun servisler de sadece kasko policeniz,kaza tutanagi,alkol raporu,ehliyetinizin ve ruhsatinizin fotokopisi ile aracinizi birakip baska hic bir isleme karismazsiniz..siz sadece aracinizi almaya gelirsiniz o kadar..aman allah korusun kaza yapmayin uzuluruz...

oz_06
14/04/2007, 19:03
ben kavaklıdere otodan hizmet almış biri olarak şunu söyleye bilirim
hic randevu almadan, ben geliyorum diye aramadan pat diye gittim hemen arabamla ilgilendiler saolsunlar arabamın başında durabildim :ok: kimsede hemşerim sen napıyon burda demedi saolsunlar :)

bugunde müsteri memnuniyeti icin aradılar tabi herhangi bi şikayet söz konusu olmadıgı icin herşey cok güzeldi dedim :D

müslüm abiyle tanışma fırsatım olmadı ama 20.000 de tanışıcaz inşallah

dejavu
14/04/2007, 19:26
@06kaymak kardeş
ilk önce şu üçüncü madde...
bu madde bana çok şey yaptırır... bunlar güzel..
de
bişey dicem alınıp kızmazsan ve affına sığınarak..
bazı fiyatlar fren balatalar mazot fitresi ve işçilik fiyatları diğer servislerfen farlı geldi bana.. mesala benim 10 bin bakımım 95 ytl di sizde 100 ytl ben bu aradaki 5 ytl farkın nerden kaynaklıdığını açıkçası merak ediyorum..
ya bu arada bana umarım kızmazsın..

06kaymak
15/04/2007, 01:09
ayni sekilde 20,000 km periyodik bakimda da verilen fiyat iskontolu fiyat degildir...bilginize...

06kaymak
15/04/2007, 01:35
@06kaymak kardeş
ilk önce şu üçüncü madde...
bu madde bana çok şey yaptırır... bunlar güzel..
de
bişey dicem alınıp kızmazsan ve affına sığınarak..
bazı fiyatlar fren balatalar mazot fitresi ve işçilik fiyatları diğer servislerfen farlı geldi bana.. mesala benim 10 bin bakımım 95 ytl di sizde 100 ytl ben bu aradaki 5 ytl farkın nerden kaynaklıdığını açıkçası merak ediyorum..
ya bu arada bana umarım kızmazsın..

valla ben de sasirdim bu farka...ne zaman yaptirdin bakimini?hicte kizmadim inan...bir yanlislik yapiyorsam duzeltirim....

elbruz
15/04/2007, 23:19
benim de sorum olacak araçta bir sıkıntı var şu an ferene basınca ses geliyor ben oraya gelsem site üyesiyim desem yeterli olacak mı bu indirimler için birde garantiyle ilgilide olabilir yada basit bir şey de olabilir bilgi verirseniz sevinirim..

06kaymak
15/04/2007, 23:33
size uygun bir zaman da servisimize gelin aracinizla ilgili sorununuza bakalim..evet grande punto forum uyesiyim demeniz yeterli olacaktir...

elbruz
15/04/2007, 23:38
size uygun bir zaman da servisimize gelin aracinizla ilgili sorununuza bakalim..evet grande punto forum uyesiyim demeniz yeterli olacaktir...
servis müdürü müslüm bey sizsiniz galiba gelince tanışırız ama şimdiden söyleyim ben mehmet...
arka cam dada yazıyor Allahtan birde koltuklarda forumun adı...
peki gelirim zaten karuma gelecektim o zaman uğrayım önceden haber vermeme gerek yok galiba bu arada araç 7500 kilometrede frenlerdeki ötme hafif bir ses balataların bu kilometrede biteceğini sanmıyorum birde rotta bir sorun var gibi hafif titreme tabi ayrıntısına girtmeyim gelince bakılır nasılsa sağ olun ilginiz için..

06kaymak
15/04/2007, 23:42
servis müdürü müslüm bey sizsiniz galiba gelince tanışırız ama şimdiden söyleyim ben mehmet...
arka cam dada yazıyor Allahtan birde koltuklarda forumun adı...
peki gelirim zaten karuma gelecektim o zaman uğrayım önceden haber vermeme gerek yok galiba bu arada araç 7500 kilometrede frenlerdeki ötme hafif bir ses balataların bu kilometrede biteceğini sanmıyorum birde rotta bir sorun var gibi hafif titreme tabi ayrıntısına girtmeyim gelince bakılır nasılsa sağ olun ilginiz için..

tabiki ne zaman isterseniz buyurun...

elbruz
15/04/2007, 23:50
bu arada söylemeden geçemiyecem servis konusunda birmotla burası arasında kalmıştım ama birmota gittim ercan abi sağolsun onun tavsiyesiyle o da birmotla ilgili indirim den bahsetmişti ,ama burayı deniyecem bizzat servis müdürünün buraya gelip ilgilenmesi hoş bence birde sağlam park yeri olur karumun orda parkta yoktu malum en kısa zamanda uğruyorum bu hafta...

Linos
15/04/2007, 23:55
tabiki ne zaman isterseniz buyurun...

Tadilat bitmiştir sanırım bu arada?!. Girişteki yolu da halletmişseniz harika olmuştur... Bu hafta ben de uğrayacağım ama ekstradan Türk kahvesi de isterim ;) :D

elbruz
15/04/2007, 23:59
Tadilat bitmiştir sanırım bu arada?!. Girişteki yolu da halletmişseniz harika olmuştur... Bu hafta ben de uğrayacağım ama ekstradan Türk kahvesi de isterim ;) :D
iyi abi belki karşılaşırız aynı gün uğrarsak...

06kaymak
16/04/2007, 00:01

servisin ic tadilati bitti en sonunda..ama giris icin hazirani bekliyorum...cunku servise bir de boya koruma birimi faaliyete girecek bir aksilik olmazsa...nicin hazirani bekliyorum cunku site yonetimi en erken haziran dedi...turk kahvesi mi? gelin karsilikli icelim:)

tempesty
16/04/2007, 00:24
bende geliyorum abi :)

elbruz
16/04/2007, 00:27
gidip izlenimlerimizi buraya yazalım ben olumlu olacağına inanıyorum..

jeoenis
16/04/2007, 11:39
abi demin seni arayan bendim ya abim tutturdu arabada bir sorun var diye bende duyamıyorum ama bi sana getireyimde bak telefonda sesin biraz garip geliyorduda. hemde arabayı aldım alalı bizim arabayı kullananlardan birinin kullanması taraftarı idim. Bir eksiği gediği varsa ben bu hali ile aldığım için anlayamam.

06kaymak
16/04/2007, 12:17
bekliyorum....

eakbas
16/04/2007, 12:25
10.000 bakımına az kaldı senın orada yaptırmaya karar verdim görüşmek üzere

06kaymak
16/04/2007, 12:28
10.000 bakımına az kaldı senın orada yaptırmaya karar verdim görüşmek üzere

cok memnun olurum..ne zaman isterseniz buyurun lutfen...gorusmak uzere..

elbruz
16/04/2007, 16:22
müslüm abi ben gelicem çok yakında yanınıza gelmişkende karumda da ufak işlerim var zayet..araç baklıdıktan sonra biraz durabilir mi orda pek park yeri yokta frene basınca gelen ses için geleceğim...

dejavu
16/04/2007, 16:23
suan araç 12500 de..... tam tarihini hatırlamıyorum ama mart ayı içinde yaptırdım

06kaymak
16/04/2007, 16:48
müslüm abi ben gelicem çok yakında yanınıza gelmişkende karumda da ufak işlerim var zayet..araç baklıdıktan sonra biraz durabilir mi orda pek park yeri yokta frene basınca gelen ses için geleceğim...

tabikiii...

elbruz
16/04/2007, 17:07
sağol abi...
çok soru soruyorum ama birde şey soracam bu sizin servis özel servis mi yetkili servismi yetkili galiba ama yinede sorayım dedim..
birde bu benim araçtaki sıkıntı garanti kapsamında olabilirmi neye göre anlaşılıyor bu,basit bir şey gibide ,birde rot bozuldumu ne titriyor sanki 120 yi geçince rot ayarı ne kadar acaba..

06kaymak
16/04/2007, 17:18
sağol abi...
çok soru soruyorum ama birde şey soracam bu sizin servis özel servis mi yetkili servismi yetkili galiba ama yinede sorayım dedim..
birde bu benim araçtaki sıkıntı garanti kapsamında olabilirmi neye göre anlaşılıyor bu,basit bir şey gibide ,birde rot bozuldumu ne titriyor sanki 120 yi geçince rot ayarı ne kadar acaba..

evet yetkili servisiz...eger araciniz 120 km suratin uzerinde titreme yapiyorsa sorun buyuk bir olasikla balanstandir...bu konudada yardimci olurum...sadece ne zaman geleceginizi bildirin bizim icin yeterli...saygilarimla...

elbruz
16/04/2007, 17:29
evet yetkili servisiz...eger araciniz 120 km suratin uzerinde titreme yapiyorsa sorun buyuk bir olasikla balanstandir...bu konudada yardimci olurum...sadece ne zaman geleceginizi bildirin bizim icin yeterli...saygilarimla...
balanstı tabi rot dedim yanlış oldu..tamam anladım artık gelip bakma zamanı ben çarşamba yada yarın gelmeyi düşünüyorum ama en geç çarşamba öğleden sonra gelebilirim sağ olun..

elbruz
18/04/2007, 14:38
müslüm abi ben yakında gelecem hatta bu gün gelecektim ama olmadı galiba bu hafta içi kesin gelmem lazım frene bastıkca ötmesinden sinir oluyorum belki basit bir şey bir spreyle hal edeceğiz ama yinede sinir ayrıca balansımın durumunada anlam veremiyorum daha öncede lastikçide yapıldı ama hala titiriyor gibi...
bu arada birmottan bir farkınız olacaktır çünkü küçük yerler daha sıcak ve daha ilgili olur diye düşünüyorum bulunduğunuz lüks diyebileceğimiz mevkie göre ücretinde lüks olacağını sanmıyorum mesala az önce başka yerede yazdım belki bir örnek tüm servislerde birmotts mesela balans 20 falan mış lastik değiş miş sizde mi öyle merak ediyorum doğrusu lastikciye çok ucuza yaptırıyoruz ama ben hala titreme alıyor gibiyim gelince sizlede tanışmak isterim belki siteden ilk tanışan ben olcam gerçi olabilir başkalarıda saygılar.

06kaymak
18/04/2007, 15:23
müslüm abi ben yakında gelecem hatta bu gün gelecektim ama olmadı galiba bu hafta içi kesin gelmem lazım frene bastıkca ötmesinden sinir oluyorum belki basit bir şey bir spreyle hal edeceğiz ama yinede sinir ayrıca balansımın durumunada anlam veremiyorum daha öncede lastikçide yapıldı ama hala titiriyor gibi...
bu arada birmottan bir farkınız olacaktır çünkü küçük yerler daha sıcak ve daha ilgili olur diye düşünüyorum bulunduğunuz lüks diyebileceğimiz mevkie göre ücretinde lüks olacağını sanmıyorum mesala az önce başka yerede yazdım belki bir örnek tüm servislerde birmotts mesela balans 20 falan mış lastik değiş miş sizde mi öyle merak ediyorum doğrusu lastikciye çok ucuza yaptırıyoruz ama ben hala titreme alıyor gibiyim gelince sizlede tanışmak isterim belki siteden ilk tanışan ben olcam gerçi olabilir başkalarıda saygılar.

Mehmet, sen hic merak etme servisim luks bir semtte diye fiyatlar daha yuksek kesinlikle degil...butun servislerde ne ise ben de de ayni fiyat..evet rot balans ucreti piyasaya gore birazcik yuksek ama sen merak etme ben butun forum uyelerine daha uygun birseyler yaparim..sen sadece bir telefon et yeterli..ben de servsite olayim..ok?

elbruz
18/04/2007, 15:42
Mehmet, sen hic merak etme servisim luks bir semtte diye fiyatlar daha yuksek kesinlikle degil...butun servislerde ne ise ben de de ayni fiyat..evet rot balans ucreti piyasaya gore birazcik yuksek ama sen merak etme ben butun forum uyelerine daha uygun birseyler yaparim..sen sadece bir telefon et yeterli..ben de servsite olayim..ok?
abi çok sağol sitemizin senin gibi insanlara her zaman ihtiyacı var baştaki cep telefonu senin galiba ben onu kaydediyorum gelmeden önce seni ararım sen de ordayken gelirim ilgin için sağol bakımlara da sana geleceğiz hep inşallah ben biraz çok soru sorarım işte ne yapayım..:ok:

elbruz
20/04/2007, 22:26
müslüm abinin yanına sonunda gidebildim ben çok memnun kaldın sağolsun çok ilgilendi benim gittiklerim arasında en beğendiğim servis sorunumuda hal etti şimdi memnum frenlerimden tekrar teşekkürler...

nyesilyurt
11/05/2007, 22:16
araçlarımızın başında durmamıza izin vermeleri güzel.tebrik ediyorum.diğer servislerde bunu yapsalar keşke

Misafir2
19/07/2007, 14:23
Merhaba Arkadaslar...
Ankara Kavaklidere de haftanin 7 gunu hizmet veren Kavaklidere Oto Servisinde sizlere uygulanacak olan ayricaliklar...

1) Randevusuz servis hizmetleri: Sadece bir telefonla ben geliyorum demeniz yeterli...
2) Uygun kosullarda GP nuz bulundugunuz yerden alinir,bakimi bittikten sonra ic-dis yikanip yine bulundugunuz yere servis gorevlilerince teslim edilir.Eger GP nizi kendiniz getirirseniz ,donusunuz icin ulasim imkani saglariz..(pazar gunleri haric)
4) Supriz odemelerle karsilasmamaniz icin, GP nize yapilan her islem onayiniz ve bilginiz dahilinde yapilir.Faturaniza aciklayamayacigimiz hicbir maddeyi koymayiz.
5)Iscilikten %10, yedek parcadan %10, orjinal aksesarda %10-15 indirim ayrica word veya bonus kartiniza taksit imkani sizler icin..
6) Uzatilmis Garanti alan uyelere ucretsiz Ferdi Kaza Sigortasi
7)Tum Kasko islemlerinizde taksit sayisini siz belirleyin( kk na max 12 taksit)
Tum trafik policeleriniz kredi kartiniza 2 taksitle..

Bilgi Icin: 0 533 233 2667
466 3226
Muslum KAYMAK
Servis Muduru

müslüm hocam 20000 bakımı nekadar benzınlı araç için??? ama ben adapazarında yım baba ya nasıl olur?

memat
19/07/2007, 18:17
müslüm abi debriyaj üstten kavrıyo bi ara geliyimde bi bakalım babam kızıp duruyo

femoli
19/07/2007, 18:25
fazla patiye kalkmayacaksın memo tabi babakızar el freni çekik gazlarsan olacağı o:D:D:D:D:D:D:D:D

memat
20/07/2007, 10:58
yaw yok bahçelide birinci vites gezmekten olmuştur olsa olsa neyse dönülmez cezanın (3 haftadır arabayı kullanmak yasak) ufkundaaaaayıııııım:D:D:D bu arada çarşamba yada perşembe yanındayım stop kıırmızılaştırma ve alperdeki desenden yaptıracam

06kaymak
20/07/2007, 11:42
müslüm abi debriyaj üstten kavrıyo bi ara geliyimde bi bakalım babam kızıp duruyo

kalkışta titreme de yapıyor mu?

memat
20/07/2007, 11:57
az bişey

06kaymak
20/07/2007, 12:02
o zaman volantı da yakmış olabılırsın....yanı kotü haber...

memat
20/07/2007, 12:05
kaç paraya patlar

06kaymak
20/07/2007, 12:05
müslüm hocam 20000 bakımı nekadar benzınlı araç için??? ama ben adapazarında yım baba ya nasıl olur?

valla yardımcı olurum ama yapılacak indirim senin buraya gelme masrafına değmez kardeş..yaklaşık olarak 300 ytl ( yag,yağ filtresi,hava filtresi,polen filtresi,buji,ön fren balatası+rot ayarı+işçilik)...

Misafir2
20/07/2007, 12:07
evet haklısın teşekker hocam

06kaymak
20/07/2007, 12:08
kaç paraya patlar

eğer debriyajın ayaklarında bir sorun varsa veya yağlama yapmışşa garanti kapsamından işlem yapılır...eğer balata yanmış ise ( söküldüğü zaman anlaşılır) o zaman yaklaşık olarak 350-400 ytl çıkar...

memat
20/07/2007, 12:11
saol abi en kısa zamanda yanındayım eğer ben gelemezsem oto kiralaması olan tolga abiyle gönderirim seni çok iyi tanıyormuş

06kaymak
20/07/2007, 12:12
saol abi en kısa zamanda yanındayım eğer ben gelemezsem oto kiralaması olan tolga abiyle gönderirim seni çok iyi tanıyormuş

ok..ne zaman istersen...

femoli
20/07/2007, 12:20
kek varmı kek ona göre bende gelcem hhhheee:D:D:D:D:D:D:D

paradiseLost
20/07/2007, 12:23
eğer debriyajın ayaklarında bir sorun varsa veya yağlama yapmışşa garanti kapsamından işlem yapılır...eğer balata yanmış ise ( söküldüğü zaman anlaşılır) o zaman yaklaşık olarak 350-400 ytl çıkar...

Bu debriyajın ayaklarında ki sorun ne gibi birşey benim aracımda şuan serviste Beylikdüzü Birmotta sağolsunlar işlerini iyi yapıyorlar bunu bir kezde burdaki diyalogdan anladım;şöyleki aynı şikayet bende de vardı ve garantiden değiştirdiler komple baskı balata bilya bu sorun u tekrar yaparmı çünki debriyajın ayaklarından bahsetmişsiniz.

06kaymak
20/07/2007, 12:36
Bu debriyajın ayaklarında ki sorun ne gibi birşey benim aracımda şuan serviste Beylikdüzü Birmotta sağolsunlar işlerini iyi yapıyorlar bunu bir kezde burdaki diyalogdan anladım;şöyleki aynı şikayet bende de vardı ve garantiden değiştirdiler komple baskı balata bilya bu sorun u tekrar yaparmı çünki debriyajın ayaklarından bahsetmişsiniz.

devamlı yapar diye söylemek çok doğru olmaz..sebebi ürün kaynaklıdır...

ufukbzk84
20/07/2007, 18:06
arkadaşlar ankarayı bu anlamda kıskanıyorum forum un ağırlığını bi çok yere hissettiriyolar servisler olsun aksesuarcılar olsun tebrikler arkadaşlar... ama iskontolar hariç diğer maddeler bi çok serv iste uygulanabiliyo... şahsen benm servisimde uyguluyo...

elfa54
28/08/2007, 14:36
kardeşim bu imkanlar sadece gp olan arkadaşlaramı özel? benim 2004 stilo 1.9 jtd var onun kafası kelmi :) benden önceki sahibi üstün otoya gitmiş sıfır olarak ordan alınmış zaten bende aracı aldıgımda 70 bin bakımına üstüne gittim ve hiç menmun kalmadım bakım harici 1 kaç sorunum vardı onları hallettiler kendilerince ama hala aynı sorunlarım devam ediyor gelsek sizin oraya artık bakımlara yardımcı olurmusun bize görüsmek üzere cvp bekliyorum

Linos
28/08/2007, 15:27
kardeşim bu imkanlar sadece gp olan arkadaşlaramı özel? benim 2004 stilo 1.9 jtd var onun kafası kelmi :) benden önceki sahibi üstün otoya gitmiş sıfır olarak ordan alınmış zaten bende aracı aldıgımda 70 bin bakımına üstüne gittim ve hiç menmun kalmadım bakım harici 1 kaç sorunum vardı onları hallettiler kendilerince ama hala aynı sorunlarım devam ediyor gelsek sizin oraya artık bakımlara yardımcı olurmusun bize görüsmek üzere cvp bekliyorum

Ali, biz Grande Punto sitesi olarak bu çalışmaları yapıyor, özel imkanlar sağlamaya çalışıyoruz! Başından beri başka model ve markalar üzerine çalışma yapmadık ve yapmayı da düşünmüyoruz!

Ancak yine de sen bir servislerle görüş! Belki yine de bir kolaylık sağlayabilirler... Ama böyle bir kolaylık yapmazlarsa da bize bozulma çünkü başta da belirttiğim gibi üyesi olduğun forum, Grande Punto üzerine bir forum...