PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fırat Oto Yetkili Fiat Servis Kazığı İstanbul

karagümrüklü
12/04/2007, 22:44
Arkadaslar Merhaba .hayatimda Gordugum En Kotu Servis. Bundan 5 Yada Alti Ay Once Doblo Marka Aracimi Goturdum Oraya 20.000 Bakimi Için .bakim Yapildi .ücretini ödeyip çiktim .bakim Yapildiktan 5000 Km Sonra On Frenlerden Anormal Sesler Gelmeye Basladi Aracin Lastigini Sokup Baktigimda Fren Balatalarinin Bitmis Oldugunu Ve Diskleri Kazidigini Gordum Tabi Hemen Faturaya Baktim Ne Acidirki Fren Balatalarim 20000 Bakimda Degismis Gorunuyodu.hemen Servisi Aradim Ilgili Kisi Balatalarin Degistigini Fakat Benim Cok Fren Kulladigimi Solyledi .bende Hayatimda Ilk Defa Araba Kullanmiyorum En Az 15 Bin Km Gitmesi Gerektigini Soyleyince Yetkili Bana Bisey Yapamam Kendiniz Degistitrseniz .arac Garantiden Cikar Sorumluluk Kabul Etmeyiz Dedi .bende Aracimi Baska Bir Servise Goturdum.goturdugum Yerde Disklerimi Garantiden Degistirip Sadece Balata Parasini Benden Aldi .haberiniz Ola .kesinlikle Bakimdan Sonra Yapilan Islerinizi Kontrol Edin .ben Bu Hatayi Bi Kere Yaptim .polat Kardes Buyuyk Gecmis Olsun .bence Bir An Evvel Servisini Değiştir

tigis
12/04/2007, 23:03
kardeşim geçmiş olsun
neyseki diğer servis sorununa çözüm bulmuş balata parasıda başının gözünün sadakası olsun boşver...

06kaymak
12/04/2007, 23:14
cok kotu bir durum....

h k
12/04/2007, 23:20
en güzeli bakim yapilirken aracin basinda beklemek.

aracinizi alip sizin göremeyeceginiz bir yere sokup bakim yapiyorlarsa üçkagit olma ihtimali her zaman vardir.

ABNEW
12/04/2007, 23:21
Geçmiş olsun, insan yetkili servise bile güvenemiyor artık...

dreamerdaddy
13/04/2007, 00:23
Geçmiş olsun ne diyelim burdan kimse gitmez artık oraya belkide..

Linos
13/04/2007, 00:46
Geçmiş olsun, kötü bir durum!
O servisi Fiat Müşteri Hizmetlerine bir an evvel şikayet etmelisin...

unik06
13/04/2007, 08:43
Geçmiş olsun, kötü bir durum!
O servisi Fiat Müşteri Hizmetlerine bir an evvel şikayet etmelisin...

evet..kesinlikle şikayet etmelisin!! :ok:

nil_p
13/04/2007, 09:49
Merhaba arkadaşlar .ilk öncelikle geçmiş olsun fırattan konunun incelenmesini talep edebilirdin diye düşünüyorum onun dışında balatalar km gelmese bile bitme sorunu yaşana biliyor

ochergenc
13/04/2007, 11:18
geçmiş olsun arkadaşım..
bende sürekli fırat otoya gidiyorum..ama şu ana kadar bir sorunla karşılaşmadım.gerçi daha bakım yaptırmadım. ama dikkat ettiğim konu şu: servise her gidişim sonunda beni mutlaka biri arayıp servis hizmetinden memnun olup olmadığımı sordular..eğer memnun olmamış olsaydım çok kötü konuşurdum. tabi sonucunun ne olacağını bilmiyorum ama bana genelde güven verdi bu durum..
tabi ince eleyip sık dokumak gerekiyor servis hususunda..şimdi içime kurt düştü bak

Honor COOPER
13/04/2007, 12:28
böyle servislerin lisansı iptal edilse bir daha böyle yapamazlar.başıboşluk olursa herşey olur.

rhasanbas
13/04/2007, 12:35
Geçmiş olsun arkdaşım, daha beterlerinden korusun Allah. Yetkili servis falan hikaye, muhakkak yapılan kontrol edin yada en ufak bir şüphenizde yeniden baktırın derim. Yaşadığım kötü tecrübelerden sonra...

karagümrüklü
13/04/2007, 22:44
Ben Size Soliyim Sikayet Etzeniz Bile Fiat Bunu Asla Kabul Etmiyor onuda Yaptim Ama Nafile Tekrardan Beni Ayni Memnun Olmadigim Servise Yonlendiriyor.bidaha Mi Asla Firat Otoya Gitmem Bu Kadar Basit . Başka Servismi Yok.memnuniyet Için Arayan Kişide Bakimdan Bir Yada Iki Gün Sonra Ariyor.yani Sorun Yokken.fakat Sorun Bii Bir Buçuk Ay Sonra Meydana Geldi.

otoritec
13/04/2007, 22:52
geçmiş olsun... takipçisi ol bencede benim başıma neler neler geldi ızgaram çalındı mp3 çalarım enteresan bi şekilde cd player çıktı ve bunların hepsi için servisi suçladım ve hepsini utançtan yerin dibine soktum.. çok ta iyi yaptım .. çok kızdım yine yaffff ara fiatı şikayet et bir ay yalakalık yapıyo servis sana sonra arayıp duruyolar bunun peşini bırakmıcam 20 bin bakımı sabırsızlıkla bekliyorum umarım bi sakatlık çıkarırlarda dağıtırım orayı...

karagümrüklü
13/04/2007, 22:56
Bence Hiç Bulaşma Derim Kardeşim . Git Birmota Adam Gibi Muamele Gör Derim Ben

KAANİTO
23/04/2007, 12:58
Arkadaşlar Bu Firat Oto Bunu Her Halde Hep Yapiyor.gp Den Evvel Palio 1.6 Hb Vardi Alt Tarafi 4 Adet Buji Değiştirdi Adam.üç Dört Gün Sonra Araç Gaz Yememeye Hoplayip Ziplamaya Başladi.bujileri Söküp Baktik Ki 1.4 ün Bujilerini Takmişlar. Iki Adet Bujiyi Ayirt Edemiyen Servisten Ne Bekler Ki Insan.onun Için Ya Aracin Başinda Durun Ya Da Firat Oto Ya Uğramayin

must
31/03/2012, 21:42
Her konuya cevap vericem diyen kasmayin sayin servis yetkilisi. 5 yil olmus konunun ustunden geceli :D :D

dogus618
31/03/2012, 21:45
servis yetkilisi arkadaşa yüklenmeyin o orda bir çalışan ve bizlere yardımcı olmak istio ama bu servisin toplu şikayeti ve kapısında protesto en kötü reklam nasıl yapılırsa bunu yapmammız lazım yasal nereye şikayet edilciekse toplu gidip yapmalıyız ama bunlardan asla bşi olmaz buna eminim çalışanlara kişilğine ilgisine asla lafım yok sadece işçilik iş kalitesine lafım

must
31/03/2012, 21:52
Demek ki sitedeki kotu reklamlar ise yariyor ki bi sekilde yetkililer gelip burda imaj duzeltme cabasina giriyor. Ben sadece yazdiginin tarihine bakmasini soyledim arkadasa yuklenmedim :) ayrica burda sesimizi duyan fiat yetkililerini gormek mutlu edici:)

acRep
31/03/2012, 22:07
Kimin bi sıkıntısı olsa yazsın abii onlarda aratıyolar kesin sanal ortamda nasıl bahsediliyo bizden diyee..