PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Led şerit aydınlatma

meteorengin
07/10/2010, 19:23
arkadaslar far yada oto ici aydınlatmada icin cesitli yerlerde kullanılabilen serit led fiyatı cok uygun geldi bana ihtiyacı olan kacırmasın derim ;) fiyat kısa bir sure icin gecerlidir bilgilerinize ...

Fiyatı 1m icin 9,90 TL + 3,00 TL Kargo

https://www.bitenekadar.com/images/urun/buyuk/6253_1.jpg

bu arada bir sorum olcak bunu sislerin ustune yapsak dısarıdan yada mesela pedal kısmını aydınlatacak sekilde uygulasak acaba nasıl bir elektrik cekmemiz gerekiyo arıza lambası icin aküden direk mi almamız lazım... :mellow00:

benim kırmızı puntoya bi kac yere dusunuyorum kendim nasıl elektrik cekebilirim acaba ?

sawyer
07/10/2010, 20:05
arkadaslar far yada oto ici aydınlatmada icin cesitli yerlerde kullanılabilen serit led fiyatı cok uygun geldi bana ihtiyacı olan kacırmasın derim ;) fiyat kısa bir sure icin gecerlidir bilgilerinize ...

Fiyatı 1m icin 9,90 TL + 3,00 TL Kargo

bu arada bir sorum olcak bunu sislerin ustune yapsak dısarıdan yada mesela pedal kısmını aydınlatacak sekilde uygulasak acaba nasıl bir elektrik cekmemiz gerekiyo arıza lambası icin aküden direk mi almamız lazım... :mellow00:

benim kırmızı puntoya bi kac yere dusunuyorum kendim nasıl elektrik cekebilirim acaba ?
Eğer pedal Kısmını Aydınlatmak İstiyorsan Tavan Lambasından Kablo ÇEkerek Yapabilirsin ve Kapıların Açılınca Direk Yanar Benim Garajda Var bakabilirsin resimlere

meteorengin
07/10/2010, 20:10
bi link atabilir misin acaba ?
hemde arıza lambası yanmadımı?

sawyer
07/10/2010, 20:13
bi link atabilir misin acaba ?
hemde arıza lambası yanmadımı?

Grande Punto | Punto Evo | Bravo - sawyer's gpGaraj (https://forum.grandepuntotr.com/vbgarage.php?do=view&id=9541)

meteorengin
07/10/2010, 20:14
yaa gercekten cok hos olmus tepe lambalarının kablosunu tam nerden aldınız acaba ?

sawyer
07/10/2010, 20:19
Tavanda ki Lambayı söktükten sonra kabloyu tavan kaplamasının içinden geçirip kelebek camının ordaki bakalitin içinden gizleyerek aşağıya kadar alıyorsun

meteorengin
07/10/2010, 20:27
Tavanda ki Lambayı söktükten sonra kabloyu tavan kaplamasının içinden geçirip kelebek camının ordaki bakalitin içinden gizleyerek aşağıya kadar alıyorsun
tesekkur ederim insallah arıza lambası yakmas ;)

sawyer
07/10/2010, 20:29
yok kardeşim nasıl yakacak eksi(-)den kablo çekeceksin

meteorengin
07/10/2010, 21:38
peki surekli yanıyo bazen tepe lambası onun gibi surekli yakmamızda mumkunmu?

femoli
07/10/2010, 21:44
Bunu dis yuzeylerde kullanamazsiniz sivi temasindan etkileniyor ..

meteorengin
07/10/2010, 22:00
su alabilecegi yerlere seffaf silikon ceksek olmaz mı acaba
tavandaki lambayıda sokmeye tırsıyorum elimde kalmaz insallah :)

WiSTaRiA
07/10/2010, 22:12
Bitenekadar.com : LED Şerit Aydınlatma / Dekorasyon (1 Metre) (https://www.bitenekadar.com/index.cfm?fuseaction=anasayfa.firsat2&id=6253) bu adrestende bilgi alabilirsiniz arkadaşlar...........

sawyer
07/10/2010, 22:13
su alabilecegi yerlere seffaf silikon ceksek olmaz mı acaba
tavandaki lambayıda sokmeye tırsıyorum elimde kalmaz insallah :)
eğer tavan lambanı sürekli yakarsan altlarda sürekli yanar tavan lambasından da tırsma çok rahat sökülüp takılıyor

meteorengin
07/10/2010, 22:46
Bitenekadar.com : LED Şerit Aydınlatma / Dekorasyon (1 Metre) (https://www.bitenekadar.com/index.cfm?fuseaction=anasayfa.firsat2&id=6253) bu adrestende bilgi alabilirsiniz arkadaşlar...........
ya ben sitenin linkini koymayı unutmusum ozur dilerim ;)

utku952
07/10/2010, 23:24
Tepe lambası ve pedal aydınlatma ilgimi çekti valla ama bi sorum olcak.... tepe lambasını pedal aydınlatmasıyla aynı renk yapma şansımız varmı? tepe lambasına led takılsa arıza yakmazmı ki? ilyas abi senin ki baya hoşuma gitti ama işte renk farkı var ondan diyorum

sawyer
07/10/2010, 23:31
Tepe lambası ve pedal aydınlatma ilgimi çekti valla ama bi sorum olcak.... tepe lambasını pedal aydınlatmasıyla aynı renk yapma şansımız varmı? tepe lambasına led takılsa arıza yakmazmı ki? ilyas abi senin ki baya hoşuma gitti ama işte renk farkı var ondan diyorum
utku biz led takmayıda denedik ama fazla aydınlatmıyor tepe lambasında led.
arıza lambası yakmasına gelince biz denediğimizde yakmamıştı ama biz her ihtimale karşı role almıştık eğer deneyece kolursan ve arıza ışığı yanarsa roleyle halledersin sıkıntı olmaz

femoli
08/10/2010, 00:12
Tepe lambasina taktiginiz led ariza lambasi yakmaz ...

meteorengin
08/10/2010, 01:04
Tepe lambasina taktiginiz led ariza lambasi yakmaz ...
takabilirsek yakmayacak insallah :blush000:

meteorengin
08/10/2010, 01:12
bu tepe lambasının sigortası falan varmı takarken bi sakatlık cıkartmayalım ;)

OzzY
08/10/2010, 01:22
iç aydınlatmayla ilgili bi arıza/uyarı sistemi yok. bende 16 tane 5050smd ledli lamba var en az standart ampul kadar aydınlatıyo. hatta arkada ve tabandada var bembeyaz oluyo arabanın içi.

@İlyas abi röle ile arıza lambası söndürmeyi denedinmi? parklar için düşündümde röle 5W çekmez gibi geldi bana.

@Engin
var. tüm iç aydınlatma için tek sigorta var hatta.

meteorengin
08/10/2010, 01:25
kazasız belasız bi taksaydık hayırlısıyla :unsure00:

meteorengin
08/10/2010, 01:43
son bir soru sorcam bu elektrigi cakmaklıktan alamaz mıyız acaba?

OzzY
08/10/2010, 11:03
alırsında sürekli yanması rahatsız edicektir ama bi dene :)
bide çakmak lambasından alabilirsin oda parkları açınca yanar.

meteorengin
30/10/2010, 09:47
yeni led serit aydınlatmalarım :rofl:

tutkuaydin41
30/10/2010, 11:42
guzel gozukuyor. nerden bagladınız acabaa

meteorengin
30/10/2010, 13:17
guzel gozukuyor. nerden bagladınız acabaa
cakmaklıgın ısıgından ;)

OzzY
30/10/2010, 17:39
güzel güzel :D
arka taraf?

35mert
12/11/2010, 12:07
bende led siparişini verdim yarın fırsat olursa iç aydınlatmalarımı yapacam ...bakalım nasıl olacak

meteorengin
12/11/2010, 20:44
tepe lambasının icinide led seritlerden yaptım guzel oldu baya yine sigortayı attırdım ama olsun bi kere yerini ögrendim :D bagaj aynı sekilde led doldu sıra plaka ısıklarında onuda bi sekilde halledecem artık ;)
ozan kardesime tesekkur ederiyorum yardımları icin ;)

OzzY
13/11/2010, 08:02
Eline saglik

35mert
13/11/2010, 17:40
bagaj ön ve arka koltuk ledlerim tamamdır....

magic
15/11/2010, 01:02
benim ledlerde tamamdır....

Mert çok güzel olmuş, eline sağlık, güle güle kullan.
Tam benim istediğim gibi olmuş, nasıl yaptığını anlatır mısın?

35mert
21/11/2010, 20:22
forumda zaten var tepe lambasından aldım elektiriği. eternet kablosunun içindeki kabloları kullandım tesisat için.biraz da leyim işciligi.

tutkuaydin41
21/11/2010, 22:18
ordan oraya ethernet kablosuylamı uzattınız acaba. bagajdakı ısıktan ek alıp yapsak nasıl olur ??

gousto
21/11/2010, 22:26
harika olmuşşşş tek kelimeyle harika tam benimde istediğim gibi olmuş :D keşke cesaret edebilsem bende kendim yapmaya...ya da İstanbul'da yapan arkadaşlardan biri bana yardım edebilse :D

35mert
21/11/2010, 22:29
ordan oraya ethernet kablosuylamı uzattınız acaba. bagajdakı ısıktan ek alıp yapsak nasıl olur ??

bagajdaki aydınlatmayı bagaj ışığından aldım zaten :)

tutkuaydin41
21/11/2010, 22:34
bagajdaki aydınlatmayı bagaj ışığından aldım zaten :)

tepe lambası deyınce abı bende tawandakınden bahsedıysun sandım dıcektım kablolar ordan gozukmuyormu dıye ama cewabı wermıssın saol.

35mert
21/11/2010, 22:43
araç içindeki aydınlatmaları tepe lambasından hat çekerek yaptım böylelikle tepe lambasıyla aynı şekilde calışıyor ..bagajdaki ledler ise bagaj ışığına baglı :)

magic
22/11/2010, 14:14
Tepe lambasından nasıl çektin Mert, ben onu merak ettim asıl, kabloları falan nerelerden geçirdin, tepe lambasını sökmek kolay mı, söktükten sonra kabloları nasıl gizledin?

edelsang
22/11/2010, 16:16
şu pedal kısımları süper olmuş ama biraz daha parlağı olsa çok daha güzel olur yani dikkat çekse gece arabaya binerken falan :)

edelsang
22/11/2010, 17:39
ya bu benim acayip hoşuma gitti
az biraz elektirik bilgim olsa yapardımda yok işte :( en iyisi elektirikçiye gitmek
edit:aklıma bir soru geldi arabanın kumandatan kapıları açınca tepe lamba yanıyo o zamanda bu ledler yanar mı oraya bağlasak ?

35mert
22/11/2010, 21:14
ilk olarak biraz güç uygulayarak tepe lambasını yuvasından rahatlıkla cıkartabilirsiniz. Orada sol tarafta kabloların geçtiği bir delik göreceksiniz. kabloyu o delikten cımbız gibi uzun bir alet kullanarak dikiz aynasının önünden cıkartabilirsiniz.Sonra kablo sol direğe kadar cekilerek resim 2 de işaretli yerdeki plastik parçanın altına sonrada kapı contasının içine gizlenebilir resim 3 (1)nolu ok (2)nolu okta görüldüğü gibi kablo sigortaların bulunduğu bölgeye geliyor.kapağı açarak pedallaın üstüne uaşabilirsiniz sağ kottuğun önüne ise pedalların bulundugu yerdeki kapakla polen filtresinin bulunduğu yerdeki kapakla sökerek kabloyu çekebilirsiniz resim 4
tepe lambasında 3 tane kablo bulunuyor siyah renkli kabloya bglamayın mavi ve sarı olması lazım böylelikle anahtarınızla kapı acıp kapatırken ve arabayı stop ettiğinizde ledlerde tepe lambasıyla seykron içinde olacaktır

faktis
22/11/2010, 21:49
hocam güzel olmuş, ellerine sağlık.

metraj olarak ne kadar led temin ederek bu işlemi gerçekleştirebiliriz?
eğer internet den aldıysan ürünü link verebilir misin?
teşekkürler.

35mert
22/11/2010, 22:02
hocam güzel olmuş, ellerine sağlık.

metraj olarak ne kadar led temin ederek bu işlemi gerçekleştirebiliriz?
eğer internet den aldıysan ürünü link verebilir misin?
teşekkürler.

ön taraf için 2x100 mm arka koltuklara 2x50mm bagaja 2x100mm led kullandım toplam 500mm ben interneten (gitti gidiyor) 5 metresini(silikonsuz) 30 tl ye aldım.

vt_365
22/11/2010, 23:36
ön taraf için 2x100 mm arka koltuklara 2x50mm bagaja 2x100mm led kullandım toplam 500mm ben interneten (gitti gidiyor) 5 metresini(silikonsuz) 30 tl ye aldım.

abı cok gusel olmus gule gule kullan

kullandıgımız ledler aynı degılmıs ama abı benım komsudakı o yuzden fazla fıyatlı

edelsang
27/11/2010, 00:23
ben mavi aldım ama kablonun üstünde 220-250v yazıyo benim araca olmaz mı bu ?
resimde ekledim
https://i51.tinypic.com/157mah.jpg
https://i56.tinypic.com/15zrx2u.jpg
böyle boru şeklinde bu tam istediğim gibi değil ama iyi ışık veriyo gibi tabi uzun diye olabilir kısalınca umarım yine sağlam ışık verirde alt tarafı falan aydınlatır tabi bağlanabiliyorsa.

emrequzel
27/11/2010, 08:23
ilk olarak biraz güç uygulayarak tepe lambasını yuvasından rahatlıkla cıkartabilirsiniz. Orada sol tarafta kabloların geçtiği bir delik göreceksiniz. kabloyu o delikten cımbız gibi uzun bir alet kullanarak dikiz aynasının önünden cıkartabilirsiniz.Sonra kablo sol direğe kadar cekilerek resim 2 de işaretli yerdeki plastik parçanın altına sonrada kapı contasının içine gizlenebilir resim 3 (1)nolu ok (2)nolu okta görüldüğü gibi kablo sigortaların bulunduğu bölgeye geliyor.kapağı açarak pedallaın üstüne uaşabilirsiniz sağ kottuğun önüne ise pedalların bulundugu yerdeki kapakla polen filtresinin bulunduğu yerdeki kapakla sökerek kabloyu çekebilirsiniz resim 4
tepe lambasında 3 tane kablo bulunuyor siyah renkli kabloya bglamayın mavi ve sarı olması lazım böylelikle anahtarınızla kapı acıp kapatırken ve arabayı stop ettiğinizde ledlerde tepe lambasıyla seykron içinde olacaktır

Arka tarafı nasıl yaptın acaba ? nereden geçirdin kabloları.sonucda one koltuklar sabit değil hareket ediyor . ona göre pay mı bıraktınız. ? biraz acıklarsan bilgi verirsen (kabloları nereden geçirdin nerelere sakladın) sevirinim.

Solitude
27/11/2010, 08:33
@ edelsang fotolardan gördüğüm kadarıyla direk prizden güç alıyor sendeki ledler yani 220 volt ile çalışıyor ancak bunlar arabaya olmaz çünkü araba aküsü 12 v gerilime sahiptir.

edelsang
27/11/2010, 14:59
12v olanlar hangisi ki :S bitenekadar dan aldım

meteorengin
27/11/2010, 17:37
12v olanlar hangisi ki :S bitenekadar dan aldım

bunlar led şerittir ve 12v dur ;)

https://i56.tinypic.com/15zrx2u.jpg

bunlar 220v arabada kullanamazsınız ;)

edelsang
27/11/2010, 17:43
değişim yaparlar mı acaba
bi mail atayım

35mert
27/11/2010, 20:08
Arka tarafı nasıl yaptın acaba ? nereden geçirdin kabloları.sonucda one koltuklar sabit değil hareket ediyor . ona göre pay mı bıraktınız. ? biraz acıklarsan bilgi verirsen (kabloları nereden geçirdin nerelere sakladın) sevirinim.

emrequzel
28/11/2010, 01:08
Saol abi. Kablolar görüntü kirliliği gibi geldi. delinip altından geçirme gibi bir sansın yokmudu daha orjinal durması için

35mert
28/11/2010, 12:18
resim 1 ve 3 te gözüken kablolar normalde gözükmüyor koltuk öne dogru cekili foto için resim 2 deki kabloda sizin görmeniz için cıkarttım biraz su an eski halinde yani gözükmüyor koltuk altında delme islemiyapmak istemedigim için bu tarz bir uygulama yaptım ordaki kablolarıda siyah renkli geniş bant bant kullanarak döşemeye yapıştıracam eğilip baksan bile gözükmeyecek

magic
30/11/2010, 14:05
resim 1 ve 3 te gözüken kablolar normalde gözükmüyor koltuk öne dogru cekili foto için resim 2 deki kabloda sizin görmeniz için cıkarttım biraz su an eski halinde yani gözükmüyor koltuk altında delme islemiyapmak istemedigim için bu tarz bir uygulama yaptım ordaki kablolarıda siyah renkli geniş bant bant kullanarak döşemeye yapıştıracam eğilip baksan bile gözükmeyecek

Peki Mert her çektiğin led için tavandan ayrı bir çift kablo mu indirmek gerekiyor, yoksa tek bir bağlantı kablosu aşağıya indirilerek oradan diğerlerine pararlel bağlantı mı yapılıyor? Bir de ne tarz elektrik kablosu kullanmak lazım ve led bağlantısı için lehim mi gerekli?

vt_365
30/11/2010, 23:57
Bunu dis yuzeylerde kullanamazsiniz sivi temasindan etkileniyor ..

ben sıs kapaklarının ustune dırek serıt olarak cektım profıl resmınde gorunen sıs farları led ısıktır ızmır bulusmasında herkes gordu ve ayrıca arac yarıya kadar suya gırdı ledlerde tık yok hıc bı sekılde arıza yapmadı

ledlerı gorenlerden bırıde mert abı

OzzY
01/12/2010, 02:15
Peki Mert her çektiğin led için tavandan ayrı bir çift kablo mu indirmek gerekiyor, yoksa tek bir bağlantı kablosu aşağıya indirilerek oradan diğerlerine pararlel bağlantı mı yapılıyor? Bir de ne tarz elektrik kablosu kullanmak lazım ve led bağlantısı için lehim mi gerekli?

tek kablo yeter. kablonun fazla kalın olmasına gerek yok ledler çok az akım çeker. ben hiç lehim yapmadım.

ersinjeofizik
01/12/2010, 09:35
Arkadaşlar şerit LED bende birisinden hediye aldım, daha doğrusu cep telefonuna yazılım attım oda bana paketli 5m uzunluğunda mavi şerit led verdi...
Bunu aracın altına takmak istiyorum.. Elektriğini en basit nasıl çekebilirim?
Şerit LED altı 3M çift taraflı bantla kaplı..
Ben parklarla beraber yansın diye düşündüm ama, nasıl olur bilmiyorum.. Ve artık arabama kendim de bişeyler yapmak istiyorum...
Bu arada 1.5 m x2 + 1m x2 şeklinde kesicem diye düşündüm, 1.5 m parçaları yanlara, 1m parçaları da ön ve arkaya takmak istiyorum..
Sizce en verimli en güzel nasıl kullanabilirm bu ledleri??
Teşekkürler..

vt_365
02/12/2010, 03:32
Arkadaşlar şerit LED bende birisinden hediye aldım, daha doğrusu cep telefonuna yazılım attım oda bana paketli 5m uzunluğunda mavi şerit led verdi...
Bunu aracın altına takmak istiyorum.. Elektriğini en basit nasıl çekebilirim?
Şerit LED altı 3M çift taraflı bantla kaplı..
Ben parklarla beraber yansın diye düşündüm ama, nasıl olur bilmiyorum.. Ve artık arabama kendim de bişeyler yapmak istiyorum...
Bu arada 1.5 m x2 + 1m x2 şeklinde kesicem diye düşündüm, 1.5 m parçaları yanlara, 1m parçaları da ön ve arkaya takmak istiyorum..
Sizce en verimli en güzel nasıl kullanabilirm bu ledleri??
Teşekkürler..

sadece 1.5 cm de bır sıgorta baglantı yerlerı var o nun ole kafaya gore kesemıyoruz bende sızılere kaplttım o yuzden ıse yaramayan bolumlerını kesmk zorunda kaldım vebenım onda sıs hattı yoktu bende arkadan gelen hasıs hattını kullandım eger onlere gelen sıs hattı yoksa parklarla yakılamıyo :S oyuzden arkadan cekmek gerekıo onuda uzunlarda yakabılıosun yoksa onun ıcın baska yerden tek hat cekmek gerekıyomus dırek parklardan alınırsa arıza ısıgı yanıyormus

ersinjeofizik
02/12/2010, 10:10
sadece 1.5 cm de bır sıgorta baglantı yerlerı var o nun ole kafaya gore kesemıyoruz bende sızılere kaplttım o yuzden ıse yaramayan bolumlerını kesmk zorunda kaldım vebenım onda sıs hattı yoktu bende arkadan gelen hasıs hattını kullandım eger onlere gelen sıs hattı yoksa parklarla yakılamıyo :S oyuzden arkadan cekmek gerekıo onuda uzunlarda yakabılıosun yoksa onun ıcın baska yerden tek hat cekmek gerekıyomus dırek parklardan alınırsa arıza ısıgı yanıyormus
öncelikle cevap için teşekkürler...

Ancak benim aracımda zaten sis farı mevcut..
1.5 cm de değilde 5 cm de bir kesme yeri mevcut benim şerit ledde, yani her kesime 3 led düşüyor.. Ortalama 1.5 m yada 1 m lik kesebilirim..

Bu konuda yapan varmı alta led takan? onları görsek daha iyi olur aslında..

35mert
02/12/2010, 18:21

Hayır tavandan tek kablo çekecen sonra paralel baglantı yapacan. Kullanacagın kablo mümkün olduguca ince olması daha iyi (kabloları gizlemek daha kolay olur) ben eternet kablosunun içindeki kabloları kullandım bulamazsan telefon kablosuda olur.

fraust
05/12/2010, 14:05
illa tavandan mı çekmek lazım bu kabloyu?

tavana kadar giden kablonun bir başlangıç yeri vardır değil mi?

pek anlamam elektrik işlerinden ama şöyle göğüs bölgesinde falansa ya da rahat ulaşabileceğimiz başka bir yerde biz de el emeğimizle yapardık...

OzzY
05/12/2010, 16:12
illa tavandan mı çekmek lazım bu kabloyu?

tavana kadar giden kablonun bir başlangıç yeri vardır değil mi?

pek anlamam elektrik işlerinden ama şöyle göğüs bölgesinde falansa ya da rahat ulaşabileceğimiz başka bir yerde biz de el emeğimizle yapardık...

sol direkten gigito kablo. ondan öncede body computerden çıkıyodur.

fraust
06/12/2010, 09:35
sol direkten gigito kablo. ondan öncede body computerden çıkıyodur.

body computer ?

nerededir bu body computer?

chucky24
01/01/2011, 19:25
bagaj ön ve arka koltuk ledlerim tamamdır....

güzel olmuş abi ypalım bana da en kısa zamanda ;) ...

skystar37
20/01/2011, 13:49
forumda zaten var tepe lambasından aldım elektiriği. eternet kablosunun içindeki kabloları kullandım tesisat için.biraz da leyim işciligi.

Bence bu tarz elektriksel işlemler için ethernet kablosu kullanımı doğru değil. Sonuçta bağladığınız yeri besleyen 12V/50A bir akü var ve o kablo bu akü beslemesiyle kısa devreye neden olursa sigortada atmaz ise sonucu çok kötü olabilir. Kaldıkı kullanılan network kablosu tek tel olmasından üzerindeki yalıtım plastiğinin ince olmasından dolayı hareketli noktalarda hem kablonun kopması hemde yalıtımın sıyrılması sorunları oluşabilir.

Bu tarz işlemleri yakın zaman da bende yapmayı planlıyorum özellikle torpido içi kapı kenarları ve bagaj için ancak ben bulabilirsem eğer oto elektrikçilerindeki elektrik kablosundan temin edip onunla direk olarak sigorta kutusundan ve bağlantı başlarına oto teyplerin elektrik beslemelerine takılan cam sigorta kutularından bağlayarak yapmayı planlıyorum. Oto elektrik kablosundan bulamazsam eğer telefoncuların kullandığı koken kablo diye geçen yassı iki telli kablolar var hem dışalarındaki muhafaza daha kalın hemde siyah gri beyaz vb değişik renklerde bulunduklarından birde yassı olmalarından dolayı daha kolay gizlenir diye düşünüyorum.

İyi forumlar.

kxlylmz
07/02/2011, 09:50
Benim aracımda da ayak aydınlatmaları mevcut, tesisat için 2x0,75 mm yassı kablo kullandım. ethernet kablosundan kalın ama saklamak için 5 dk fazla uğraşırsınız ;)

Geçen yıl sarı yapmıştım bu yıl beyaza geçtim.

https://i754.photobucket.com/albums/xx186/kxlylmz/bb/Resimm018.jpg

https://i754.photobucket.com/albums/xx186/kxlylmz/bb/Resimm025.jpg

https://i754.photobucket.com/albums/xx186/kxlylmz/bb/Resimm022.jpg

Misafir
07/02/2011, 11:38
Benim de bu uygulama var aracımda ama bu kadar parlak yapmadım ben..

puntoturbom
07/02/2011, 11:50
Benim de bu uygulama var aracımda ama bu kadar parlak yapmadım ben..
Katılıyorum ... mavı kırmızı ve beyaz ısık sonradan yapılmış gıbı duruyor. Ben sarı ısık kullandım (orjınalındekı gıbı ) ve ışığa boğmadım. ;)

kxlylmz
07/02/2011, 12:06
Evet benimki biraz fazla oldu (9 led olan şerit led var herbirinde). Sarıdan sonra iyi geldi bana. İçi bej olan araçlara sarı daha güzel oluyor sanırım.

magic
07/02/2011, 15:11
Arkadaşlar bu şerit ledlerin sarı olanı var mı acaba, bilgisi olan var mı?
Varsa Ankara 'da nerden bulabiliriz?
Ayrıca şerit led Ankara'da nerde bulunur?