PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul'da autoking

farukileri
05/10/2010, 00:43
Arkadaşlar selamlar,
Bir arkadaşımın aracına arkadaşı arkadan vurmuş,vuran kişi alkollü olduğundan zabıt tutturmamış.Ancak aracındaki hasarı gidermek istiyor.İstanbul içerisinde hangi Auto King iyi bir şekilde hasar düzeltiyor?Burada birkaç defa okumuştum auto king ile ilgili yazılanları ama şu anda aklıma gelmiyor açıkçası
Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum
Aracı soranlara söyleyeyim,Seat Leon(2010 model olması lazım)

sawyer
05/10/2010, 00:54
cevizli auto king faruk 10 numara

farukileri
05/10/2010, 01:00
eyvallah ilyas sağolasın

murti82
05/10/2010, 13:15
Auto kingler çok yoğun oluyorlar, çok ileriki bir tarihe gün verebilirler. Eğer iyi işçilikle yapılsın istiyorsanız herhangi bir yetkili serviste de (reno,tofaş,ford...) onartmayı düşünebilirsiniz.

farukileri
05/10/2010, 14:38
servise gitti mi kaskodaki hasarsızlık indirimi bozuluyor diye biliyorum.Arkadaşın istediği bu hasarsızlığı bozdurmadan tamirat yaptırmak.Yine de teşekkür ederim

MRT 791
05/10/2010, 15:20
valla arkadaslar auto kıng ı kımse tavsıye etmıyor ama ıyı dusunun gene ona gore karar verın benımde kapıda ufak bı ıslemım var ama cesaret edıpte goturemıyorum duduklarımdan sonra

farukileri
05/10/2010, 15:26
ben de onu düşünerekten en problemsiz hangisi ise öğrenip yönlendirmeye çalışıyorum,bu tamamiyle kendi isteği.

sowhat788
05/10/2010, 15:53
Sol çamurluğu insan evladının! biri çizip astarını çıkarmıştı,götürdüm maltepe autoking e kasko mini onarımdan yaptırdım şikayetim olmadı

OzzY
05/10/2010, 15:59
uzun zaman önce(enaz 3 yıl) koşuyoluna yakın olan birinden çok memnun kalmıştım :)

alkol önemli değil, raporu kendileri dolduruyo zaten trafik sigortası öder.

farukileri
05/10/2010, 16:49
Sol çamurluğu insan evladının! biri çizip astarını çıkarmıştı,götürdüm maltepe autoking e kasko mini onarımdan yaptırdım şikayetim olmadı

abi biz onlara insan evladı demiyoruz biliyosun,ama şimdi malum düzeyi aşağıya çekmeye gerek yok.Geçmiş olsun ama hakkaten adam nası becermişse o kadar kasmayı

uzun zaman önce(enaz 3 yıl) koşuyoluna yakın olan birinden çok memnun kalmıştım :)

alkol önemli değil, raporu kendileri dolduruyo zaten trafik sigortası öder.

Eyvallah ozan,rapor konusuna gerek kalmadı görüntü öyle.