PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto Evo alıyorum. (ses kalitesi , camlar ve anahtarlık hakkında bilgi)

yusufekinci06
02/10/2010, 23:55
merhaba sıfır 1.3 dizel dynamik evo aldım. nsipse pzt. günü plakası çıkıcak. inceleyemediğiimiz veya dikkat etmediğim 1-2 detayım olacak size.

aracın üzerindeki ses sisteminin ses kalitesi nasıl kalitelimi? bass oranı nasıl arabanın içinde kulağa yeteri kadar bass verir mi?

camlar beyaz mı yoksa renkli cam mı?

anahtarı normal anahtar mı yoksa sustalı mı?

ve araçla ilgili sorunlarınız veya beğendiğiniz yönleri nelerdir beni bilgilendirir misiniz?

StrawBeeRy
02/10/2010, 23:56
müzik tesisatını bilmiyorumda

camlar orjinal beyaz
anahtar ise sustalı ve yedek anahtarı normal anahtardır

yusufekinci06
03/10/2010, 00:00
anahtarlık fiatın bildiğimiz sustalı anahtarı gibi mi yoksa web sitesindeki spor olandan mı resimi var mı acaba?

StrawBeeRy
03/10/2010, 00:02
resimde işaretledim

femoli
03/10/2010, 00:06
Ses sistemi kime gore yeterli bana gore degil ama babama gore cok bile :D camlariniz beyaz fun modellerinde sadece arka cam karartilmistir , anahtarlar ise biri yeni nesil sustali. Digeri normal anahtardir:)

yusufekinci06
03/10/2010, 00:08
teşekkürler.
başka arkadaşlarda arabayı kulanmadan önce bana arabayı anlatırlarsa çok sevinirim. sabırsızlanıyorum çünkü. araba hakkında hiç bilgim yok. abim aldı arabayı bana bi nevi hediye gibi birşey :) bu yüzden arabayı tanımıyorum hiç iyi kötü yönlerini anlatırsanız sevinirim.

yusufekinci06
03/10/2010, 00:09
o zaman filme ihtiyaç duyacağız desenize :)

femoli
03/10/2010, 00:27
Kotu yonleri

Araciyeni aldiginiz icin kuyrugu egri diyecekler baklavaydi borekti almak zorunda kalacaksiniz.:)

Arac yeni oldugu icin cok gezeceksiniz hevesinizi bir turlu alamayacaksiniz ve cok depo yakit harcayacaksiniz :)

Aracinizdan ayrilamayip gece yarilarina kadar icinde oturup uykusuz kalacaksiniz :)

Aracinizin yanina kimse yaklasmamasi ve en az saginda ve solunda 2 metre bulunacak sekilde park etmenizi saglayacak bir oto parkini olmamasindan araciniza zarar gelecek endisesi ile sinir stres olacaksiniz:)

Araciniza sizden baska kimsenin oturmasini ve sadece benim aracim diyeceginizden arkadaslarinizin size kotu bakacaklarindan:)

Vs vs. Amma kotu yani var valla alinmaz bu arac:)

ibrahim06
03/10/2010, 00:29
teşekkürler.
başka arkadaşlarda arabayı kulanmadan önce bana arabayı anlatırlarsa çok sevinirim. sabırsızlanıyorum çünkü. araba hakkında hiç bilgim yok. abim aldı arabayı bana bi nevi hediye gibi birşey :) bu yüzden arabayı tanımıyorum hiç iyi kötü yönlerini anlatırsanız sevinirim.

Allah bize de böyle bir abi nasip etsin :)

StrawBeeRy
03/10/2010, 00:33
Kotu yonleri

Araciyeni aldiginiz icin kuyrugu egri diyecekler baklavaydi borekti almak zorunda kalacaksiniz.:)

Arac yeni oldugu icin cok gezeceksiniz hevesinizi bir turlu alamayacaksiniz ve cok depo yakit harcayacaksiniz :)

Aracinizdan ayrilamayip gece yarilarina kadar icinde oturup uykusuz kalacaksiniz :)

Aracinizin yanina kimse yaklasmamasi ve en az saginda ve solunda 2 metre bulunacak sekilde park etmenizi saglayacak bir oto parkini olmamasindan araciniza zarar gelecek endisesi ile sinir stres olacaksiniz:)

Araciniza sizden baska kimsenin oturmasini ve sadece benim aracim diyeceginizden arkadaslarinizin size kotu bakacaklarindan:)

Vs vs. Amma kotu yani var valla alinmaz bu arac:)

:D:D

byspayn
03/10/2010, 09:58
Gerekli cevap verilmiş sorularınıza ama ben bir ekleme yapayım. Camlar yeşildir, beyaz değildir. Öyle içerisi net görülmez yani :) Ama siyah da değildir o ayrı... Keyfe göre film çektirilebilir.

Aracınız hayırlı olsun hakikaten Allah bizede böyle abi nasip etsin :D

StrawBeeRy
03/10/2010, 10:52
Gerekli cevap verilmiş sorularınıza ama ben bir ekleme yapayım. Camlar yeşildir, beyaz değildir. Öyle içerisi net görülmez yani :) Ama siyah da değildir o ayrı... Keyfe göre film çektirilebilir.

Aracınız hayırlı olsun hakikaten Allah bizede böyle abi nasip etsin :D
oğuz zaten bahsettiğimizde beyaz dedik ama yeşil renk,beyaz camlar şahinlerde kaldı :D

yusufekinci06
03/10/2010, 10:55
amin. abimde keske benimde böyle bi abim olsaydı der hep bana :)

pilotender
03/10/2010, 12:14
Allah kazasız belasız iyi günlerde kullanmayı nasip etsin..

yusufekinci06
03/10/2010, 23:23
teşekkürler. aracın yakıt tüketimi nasıl ş.içi ve ş.dışı dizel ??

yusufekinci06
05/10/2010, 08:35
arkadaşlar aracı aldık dün. çok mükemmel bir araç. aracın tasarım olarak her şeyini düşünmüşler güzel bir ahenk var arabada. almayı düşünen arkadaşlara artık gönül rahatlığıtla önerebilirim.

aracım şuan 70 km de :) yakıt sarfiyatı nasıl acaba kaç lira yakar bu araba hiç kimse bilgi vermiyor. :)

bide bu aracı hangi devir aralığında kullanmam gerekiyor.?

IVAA
05/10/2010, 08:51
arkadaşlar aracı aldık dün. çok mükemmel bir araç. aracın tasarım olarak her şeyini düşünmüşler güzel bir ahenk var arabada. almayı düşünen arkadaşlara artık gönül rahatlığıtla önerebilirim.

aracım şuan 70 km de :) yakıt sarfiyatı nasıl acaba kaç lira yakar bu araba hiç kimse bilgi vermiyor. :)

bide bu aracı hangi devir aralığında kullanmam gerekiyor.?

aracın hayırlı olsun kazasız günlerde kullanman dileğiyle. eğer çooooook sakin kullanır motoru 1500-2500 devir arasında tutarsan uzun yolda ortalama 90km hızla gidersen araç 1000km rahat gidiyor. şehir içinde ise 700-800km yaparsın. agrasif bile kullansan 600km kullanırsın ki aracın yeni 3000 deviri geçmemeye çalış 5000km boyunca.

zafermutlu
05/10/2010, 08:51
hayırlı olsun güzel araba.. kazasız belasız inş.. dizel çok yakmaz başlarda fazla yakar 5000 vede 10000de kademe li düşer.. sonra koklar:) devir olarak ben kullanırken özel bir çaba göstermedim hızlı gideceksem yüksek devirlerde sollama vs.. yavaş gideceksem 2000 3000 devir arası yeterli oluyordu..