PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Evo Çizik

okansys
02/10/2010, 19:07
Merhaba arkadaşlar.
Bugün park dark bir alana park edeyim derken sağ taraftaki duvar kapıyı iyiden iyiye çizdi. (resim aşağıdadır.) Evo mu alalı 2 ay dahi olmadı. Sizce bu çizik çizik kalemiyle onarılır mı ? Eğer cevap evet ise hangi çizik kalemini kullanmalıyım ?
Eğer cevap hayır ise pasta cila mı yaptırmalıyım ? Ve pasta cila nın boya ya zararı olur mu :no000000:

frç
02/10/2010, 19:31
Geçmiş olsun.Çizik kalemi kullanan arkadaşlarım var ve hiç biri memnun değil.Çünkü aracı bir kaç yıkamadan sonra yine çizikler meydana çıkıyor.En iyisi iyi bir boyacıda rötuş yaptırmak.Kolay gelsin...

byspayn
02/10/2010, 20:01
Abi geçmiş olsun bi benzeride bizim başımıza geldi insanın içi gidiyor tabiki. Ama napalım... Allah daha beterinden saklasın.

Biz yaptırmadık ama bizdeki çizik küçük tabi. En kısa zamanda halledersin inşallah... Tekrar geçmiş olsun.

Don Vito Puntoleone
02/10/2010, 21:06
walla çizikler derin gibi kalem işe yaramaz...bu lokal boya ister...autoking işini görür ...çok geçmiş olsun

okansys
02/10/2010, 21:10
Geçmiş olsun.Çizik kalemi kullanan arkadaşlarım var ve hiç biri memnun değil.Çünkü aracı bir kaç yıkamadan sonra yine çizikler meydana çıkıyor.En iyisi iyi bir boyacıda rötuş yaptırmak.Kolay gelsin...
çok teşekkürler.

Abi geçmiş olsun bi benzeride bizim başımıza geldi insanın içi gidiyor tabiki. Ama napalım... Allah daha beterinden saklasın.
çok teşekkür ederim. Amin
Biz yaptırmadık ama bizdeki çizik küçük tabi. En kısa zamanda halledersin inşallah... Tekrar geçmiş olsun.
çok saolun teşekkürler.

walla çizikler derin gibi kalem işe yaramaz...bu lokal boya ister...autoking işini görür ...çok geçmiş olsun
ortağım pasta cila ile hallolacağını söyledi hocam. sizce lokal boyaya gerek var mıdır ? çok teşekkürler.

Don Vito Puntoleone
02/10/2010, 21:16
dostum derin gibi duruyor pasta cila bir nebze işini görür..ama tamamen gidermez araç siyah bendede siyah araç var maalesef çiziklerden çok çekiyoruz...autoking veya sonaxta derin çizik giderici ve polisaj ile şansını bi dene...boya en son işin olsun...araç daha 2 aylık boyalı demesinler hemen...

okansys
02/10/2010, 21:27
teşekkür ederim. pazartesi ilk iş deneyeceğim :(

berkeraaa
02/10/2010, 23:13
astara kadar inmemiş tüm çizikleri öyle yada böyle gideriyorlar diye biliyorum....aracımda görünmeyen 1-2 yerde rötuş boya var ancak sırıtıyor...rötuş yaptımayın kapıya....

StrawBeeRy
02/10/2010, 23:15
pastanın bu kadar çiziği kapatıcağını zannetmiyorum kapatır ama gene belli olur denemekte fayda var,sakın rutüş işine girmeyin olmadı local boyayla düzelir

okansys
03/10/2010, 02:17
astara kadar inmemiş tüm çizikleri öyle yada böyle gideriyorlar diye biliyorum....aracımda görünmeyen 1-2 yerde rötuş boya var ancak sırıtıyor...rötuş yaptımayın kapıya....
teşekkürler hocam.

pastanın bu kadar çiziği kapatıcağını zannetmiyorum kapatır ama gene belli olur denemekte fayda var,sakın rutüş işine girmeyin olmadı local boyayla düzelir
teşekkürler hocam. yarın sonax'a gidip göstereceğim. lokal boya yaptırcaz artık sanırım