PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : evo bagaj çakmaklık prizi

zafermutlu
02/10/2010, 12:28
arkadaşlar kazalı arabalardan bagajda boş bırakılan yere uyacak bir tane 12v priz buldum.. bunu nasıl montaj yapacam ?

ademtahir
02/10/2010, 12:30
yerine tak orda dursun belki zamanla kendi kendine yanar zafercim sıkıntıya sokma kendini :D

zafermutlu
02/10/2010, 12:33
alemsin adem kardeşim ya:D takmak bişey degil ...

ademtahir
02/10/2010, 12:50
bununla alakalı konu vardı da aklıma gelmiyor şimdi gurur abi yapmıştı bu iş yanlış hatırlamıyorsam eğer..
ihtiyarlayınca unutmaya başladım :D

zafermutlu
02/10/2010, 12:55
priz oturuyor adem kablo çekecemde. arkadan kablolar geçiyor ordan mı çeksem onu bilmiyorum..

ademtahir
02/10/2010, 13:00
yeri hazırmış zaten tesisatı falan varmış bağlantı yapılması yetiyor diye konuşulmuştu..

dinomani
02/10/2010, 13:13
2 hafta önce kendim taktım fiat doblonun kini alıp çakmaklıktı ufak led e benzer ampul kısmını yankeski ile kesip taktım benim arac dynamic tesisat vardı taktım. Elini o yuvanın olduğu yerden içeri sokup arkadan tesisattan uçu soketli kabloyu aşağıya çekip olup olmadığına baktıktan sonra elini içeri atıp o çakmaklık deliğinden soketi dışarı verirsin sonra çakmaklığa takıp gerisin geri avuç içi ile ittirdinmi yerine oturuyo. araç içi elektrik süpürgesi için yada buz dolabı için on numara..

zafermutlu
02/10/2010, 13:17
2 hafta önce kendim taktım fiat doblonun kini alıp çakmaklıktı ufak led e benzer ampul kısmını yankeski ile kesip taktım benim arac dynamic tesisat vardı taktım. Elini o yuvanın olduğu yerden içeri sokup arkadan tesisattan uçu soketli kabloyu aşağıya çekip olup olmadığına baktıktan sonra elini içeri atıp o çakmaklık deliğinden soketi dışarı verirsin sonra çakmaklığa takıp gerisin geri avuç içi ile ittirdinmi yerine oturuyo. araç içi elektrik süpürgesi için yada buz dolabı için on numara..

tamamdır işi çözdüm.. tşkler..