PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GP Fire ve Fun Versiyonları Yardım

blk_hakan
29/09/2010, 20:31
Öncelikle herkese merhaba.. Bir kaç haftadır araştırıyorum fun ve fire versiyonu arasındaki farkları donanımları ama bi sonuca ulaşamadım mesela FUN versiyonunda kısa helezon falan varmış ve başka farklı değişiklikler , FUN kullanan arkadasım varsa FİRE ile arasındaki farkı yazabilirmi.

kısa bi süre sonra GP alıcam bilgilendirirseniz bana çok yardımcı olucak şimdiden tşklr...

dgn
29/09/2010, 20:34
fire diye donanım adı yok fire motorun adı.fun versiyonun diğer versiyonlardan farkı spor süspansiyon, arka camlar lazerle karatılmış, carbon ön göğüs, karartılmış farlar ve ismini unuttuğum ön ızgara

EvoKoray
29/09/2010, 20:34
fire motor seçeneği,fun donanım seçeneğidir :)

fire ve multijet benzinli ve dizel motor
active-dynamic-emotion-fun bunlarda donanım versiyonlarıdır ;)

blk_hakan
29/09/2010, 20:46
fiatın resmi sitesinde fire secenekli model var sadece active vs dynamick falan yazmıyor kafam karıştı benimde fun larda otomatik vites yokmuş alçaltılmış süspansiyon olması benim için gayet iyi beyaz renk cam tavan GP alıcam çünki ama işde FİAT ın sitesinde beni bilgilendirecek bişey yazmıyor malesef :(

blk_hakan
29/09/2010, 20:49
G.P nin Otomatik vites . sis farı . digital klima olan versiyonu hangisi acaba ???

dgn
29/09/2010, 20:53
şu 0 km gp larda tek tip model var evonun satışını etkilemesin diye asıl modeller evoda fun almak için 2. el araçlara bakın derim.

StrawBeeRy
29/09/2010, 21:01
G.P nin Otomatik vites . sis farı . digital klima olan versiyonu hangisi acaba ???
dynamic versiyonunda var ama GP nin sıfırı yok zaten isterseniz sizi evoya yönlerdiriyorlar GP için ikinci ele bakmak gerekir

blk_hakan
29/09/2010, 21:03
Hay allah evo ya baktım gördüm ama ısınamadım acıkcası ön arka tamponları bi facia bana göre neyse 2. el araç alama gibi bi lüksüm yok 0 araca bakıcaz artık ne olursa ama GP olacak tabikide çok tşk ederim yardımlarınız için...