PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sigorta tablosu

istemiyaki
26/09/2010, 15:01
merhaba arkadaşlar..
geçen benim gp yi yıkattıktan sonra arka plaka lambalarım bir daha yanmamak üzere söndü plaka lambalarımı söktüm ampullerde problem yok gibi geldi bana. sigortası atmış olabilir mi acaba diye düşünmeye başladım da.. sigortalarını kontrol etmek istiyorum sigorta tablosu nerede bu aracın ve plaka lambalarının hangi sigortaya bağlı oldugunu bilen var mı acaba? burada yardımcı olabilecek vardır diye düşündüm.

OzzY
26/09/2010, 18:10
kullanım klavuzunda tüm sorularınızın cevabı var.

istemiyaki
26/09/2010, 21:53
ilginize teşekkür ederim. elimde kullanım klavuzu olsaydı buraya konu açma gereği duymazdım zaten

OzzY
27/09/2010, 01:13
elimdeki taranmış kullanım klavuzunda bulamadım(motordaki kutu F31 olabilir), yarın arabayı kullanırsam o sayfanın fotoğrafını çekerim.

elinizde kutunun şekli olmadan yazılması çok mantıklı olmadığı için öyle yazdım. klavuzu müşteri hizmetlerinden ücretsiz isteyebilirsiniz.

istemiyaki
27/09/2010, 10:40
direksiyonun sol tarafındaki kutuda olabilir diye düşünmüştüm ama sizin verdiğiniz cevaba göre sanırım orası değil. olmadı elektrikçinin yolunu tutcaz artık

WiSTaRiA
27/09/2010, 11:09
Direksiyonun sol tarafındaki kutu zaten sigorta kutusu motor kaputunun içindeki de ana sigorta gibi bişeymiş yanlışım varsa biri düzeltir...

OzzY
27/09/2010, 16:54
abi tipe göre 3 tane sigorta kutusu var.

ilki motor bölmesinde ana kutu bunun içinde büyük sigortalar ve rölelerde var ama küçük sigortalarda var(ayna rezistansı mesela)

içerdekinde hepsi ufak sigorta. kullanım klavuzundan bakmak lazım ne nerde diye.

dediğim gibi bilgisayardaki klavuzda sayfanın yarısı yok tam bakamıyorum. yalnız gördüğüm kadarıyla(tüm parklar) hepsi için tek sigorta var.