PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kapı soketi

MRT 791
19/09/2010, 14:59
arkadaslar puntomun arka sol kapı kablo soketı segmanı kırık [mavı segman ]yetkılı servısten temın edılmıyor ıtalyan yapımı oldugu ıcın yok vede getırmıyorlar bu parcadan nasıl temın ederım bılgısı lan varmı veya elınde olan varmı varsa satın almak ısterım. tesekkurler

aslam0740
19/09/2010, 23:41
çıkmacılara git buluabilirsin hurda çıkan arabaların üstünden varsa alırsın

ayhan1
19/09/2010, 23:44
açıkcası ne olduğunu anlamadım

Du Hast
19/09/2010, 23:55
abi yurt ayarlamaya çalıştığım için gidemedim henüz, yarın haber bekle benden ;)

WiSTaRiA
20/09/2010, 00:04
Bu fiat ilginç yemin ederim yaaa... Araba üretiyorsun yedek parçan yok... Nasıl bir işgüzarlıktır bu ya........

MRT 791
20/09/2010, 00:30
abi yurt ayarlamaya çalıştığım için gidemedim henüz, yarın haber bekle benden ;)

saol can ben senın bakıcanı bılıyorum ama sıkıstırmak ıstemedım ısın gucun vardır dıye saol haberını beklıyorum

Bu fiat ilginç yemin ederim yaaa... Araba üretiyorsun yedek parçan yok... Nasıl bir işgüzarlıktır bu ya........

adamların dedıgı sadece o porcayı alamazsın komple tesısatıyla beraber satılıyor dıyorlar sımdı 1 segman ıcın komple tesısatı kım olsa degıstırmez dunya para adamlar tamamen tıcarı yonden bakıyorlar yada turkıyedekı fıat yetkılılerı ufak parcalarla ılgılenmıyor zamanları daha degerlı ya

açıkcası ne olduğunu anlamadım

arka kapıyı ac menteselerın oraya dogru bak orada kablo soketı var soketın ustunde mavı plastık bı segman var ıste o mavı parcadan bahsedıyorum umarım anlatabılmısımdır

çıkmacılara git buluabilirsin hurda çıkan arabaların üstünden varsa alırsın

acıkcası bı kac hurdacıyı aradım onlarda tesısatla beraber verıyorlar sadece segmanı vermıyorlar bakalım su anda tek umudum can kardesım hayırlısı artık

pilotender
20/09/2010, 00:42
adamların dedıgı sadece o porcayı alamazsın komple tesısatıyla beraber satılıyor dıyorlar sımdı 1 segman ıcın komple tesısatı kım olsa degıstırmez dunya para adamlar tamamen tıcarı yonden bakıyorlar yada turkıyedekı fıat yetkılılerı ufak parcalarla ılgılenmıyor zamanları daha degerlı ya

Bu Fiat'a o kadar kızıyorum.... Yine de gidip Fiat aldım :) Punto bitti Fiorino'yla yola devam :)

femoli
20/09/2010, 00:43
Murat o parcayi kirmak imkansizi basarmak gibi bisi oldugu icin ( kaza esnasinda) komple parca tesisati ile verirler bu gayet normal tum araclarda bu parca bu sekildedir hic bir aracin soket plastiklerini tek alamazsin . Sana onerim herhangi bir hurdacidan cok rahat temin edebilirsin para bile almazlar belki ama adamlari uyandirmazsan ;) ( tek vermiyorlar hicbir yerde yok vs vs )

ayhan1
20/09/2010, 01:01
arka kapıyı ac menteselerın oraya dogru bak orada kablo soketı var soketın ustunde mavı plastık bı segman var ıste o mavı parcadan bahsedıyorum umarım anlatabılmısımdır
teşekkürler anladım

WiSTaRiA
20/09/2010, 01:10
bendede aynı sorun var ufacık parça için mekanizma almamı istiyorlar... Saçmalıkkkkkkkk

MRT 791
20/09/2010, 10:27
Murat o parcayi kirmak imkansizi basarmak gibi bisi oldugu icin ( kaza esnasinda) komple parca tesisati ile verirler bu gayet normal tum araclarda bu parca bu sekildedir hic bir aracin soket plastiklerini tek alamazsin . Sana onerim herhangi bir hurdacidan cok rahat temin edebilirsin para bile almazlar belki ama adamlari uyandirmazsan ;) ( tek vermiyorlar hicbir yerde yok vs vs )

tesekkur ederım mehmet aydınlattıgın ıcın bakalım bı sekılde temın etmeye calısıcam