PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Meguiars Ankara

insomnia06
14/09/2010, 13:39
bir süredir cila,çizik giderci,hale giderci konusunda araştırma yapıyorum.turtle wax ve sonax arasında gidip geliyordum.meguiars markayı çok övdüler ama bir türlü bulamadım ama nihayet bugün ulaştım.kendi sitelerinden iletişime geçtim bana bi bayii numarası verdiler ama burası galon sistemine göre çalışıyomuş 3,7lt den aşağı satmıyorlarmış.daha sonra başka bir bayiiye ulaştım,onlar amatör ürünleri ml bazında satıyorlarmış.adres:şaşmaz oto sanayii 20cad. 21.sok.no:33 enkay boya.en kısa sürede yanlarına gitmeyi düşünüyorum,ürün yelpazalerini görmek için.ilgilenen arkadaşlar için faydalı olur umarım...

serkankucuk
14/09/2010, 13:44
fiyatları nasıl acaba? sahibinden.com'da ve gittigidiyor.com'da istanbul'dan bazı dükkanlar satıyor fiyatları da fena değil...

insomnia06
14/09/2010, 13:57
valla sitesinden kontrol ettiğim kadarıyla sonaxdan falan pahalı,mesela cilalı korumalı bi şampuan 25tl civarı.çizik giderici ve cila fiyatları bana alınamayacak kadar pahalı gelmedi,nihayetinde defalarca uygulama yapılabilir ürünler.meguiars.com dan kontrol edebilirsin.