PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 10 ekim eskişehir buluşması hakkında önemli

Elmedin
02/09/2010, 14:54
arkadaşlar yukardaki konu 50 sayfa olmuş nerdeyse okumaya üşendim. aklıma takılan bir konu oldu. herkes kendi arabasıyla mı gidecek. yakın yerlerde olanlar buluşup tek arabayla dolu dolu gelse daha iyi değil mi? o kadar yolu tek kişi olarak masraf yapmaya gerek yok diye düşünüyorum. sonuçta punto bahane, hep beraber olan muhabbetimiz şahane.

serkankucuk
02/09/2010, 14:56
bence birbirini tanıyan üyeler öyle yapacaktır zaten...

SRDR KRKC
02/09/2010, 14:56
arkadaşlar yukardaki konu 50 sayfa olmuş nerdeyse okumaya üşendim. aklıma takılan bir konu oldu. herkes kendi arabasıyla mı gidecek. yakın yerlerde olanlar buluşup tek arabayla dolu dolu gelse daha iyi değil mi? o kadar yolu tek kişi olarak masraf yapmaya gerek yok diye düşünüyorum. sonuçta punto bahane, hep beraber olan muhabbetimiz şahane.

İyide İşin Espirisi Orda Zaten Araçların Ve Sahiplerinin Hep Bir Arada Olması:) Senede Bir Günü Olan Böyle Bir Etkinlikte Bence Çok İnce Düşünmeye Gerek Yok.

PLaTiNuN
02/09/2010, 14:58
Elmedin sen benimle gel abi anlıyorum ben seni :D :D Bu güzelim buluşmadan bir daha kaç sene sonra yapılabilir ki...

JASMINE
02/09/2010, 15:06
Elmedin çok güzel bir konuya parmak bastın.
Olaya maddi açıdan bakarsak elbetteki toplanıp gelmek daha mantıklı. Ancak bu buluşmanın ana fikri puntoların buluşması olduğu içinde arabalarımız ile gelmemiz çok daha hoş olacaktır. Tabiki bu konuda kimseye araban ile gel diye bir baskı uygulanamaz. Zaman içinde bir ortak nokta ortaya çıkacaktır. Daha 1 ay var nasılsa.

Scottie
02/09/2010, 15:06
bence ne kadar çok araba olursa o kadar ii olur..

atom43
02/09/2010, 15:09
bencede nekadar cok punto okadar daha iyi

SRDR KRKC
02/09/2010, 15:11
Ben Puntolara Eskortluk Yapıcam :) Sirenimi Lambamı Getiririm :)))

NyhatShu
02/09/2010, 15:22
Ben Puntolara Eskortluk Yapıcam :) Sirenimi Lambamı Getiririm :)))

iyimiş Bravo :cheers00:

ademtahir
02/09/2010, 16:16
gelmek isteyen otobüsle bile gelebilir..ama buluşmadaki esas olan nokta kişiden ziyade arabanın çokluğudur.. ama yinede gelmek isteyen istediği gibi gelsin.. isteyen yürüyerek otostop çekerekte gelebilir herkez özgür :D

whitegold
02/09/2010, 16:29
vallahi elmedin aslında haklısın arkadaşım zaten bırcok kısıde oyle yapcaktır buyuk ıhtımal ama herkez kendı arabasıyla gıtse ve cok arac olsa o kadar gorsel guzellık olur tabıkı amaclarımız hep bırlıkte olmak fakat bu seferkı bulusmanın rengı bıraz degısık,ses getırecek bır organızasyon olacagı ıcın aracların cok olması daha guzel olucaktır, ama senın yerın hazır benım sağ koltukta ademıde alır bıde mınubus alır gıderız:)anladın sen onu:)

k@pl@n
02/09/2010, 17:10
benim anladığım konu bu buluşma punto buluşması. ozaman biz gelmesekte olur ben arabayı gönderiyorum :D :D

şaka bir yana senede 1 kez bence biraz fedakarlığa ve ordaki punto cümbüşünü seyretmeye değer diye düşünüyorum..

krakercocuk
02/09/2010, 17:23
izmirdeki bütün üyeler kendi araçlarıyla gelmekte tek tek..amaç araç çokluğu yaratmak ve bu platformda bulunmanın ve ne kadar geniş bir aile olduğumuzu gösterecek olan araçlardır..bence bu haz herşeye değer:)

34ozkankurtuldu34
02/09/2010, 17:31
Elmedin güzel bir konuya deginmişsin gerçekten arkadaşlar bende şunu söyliyeyim birçok kişi son günlerde vazgeçecektir gelmemesindense toplanıp gelmesi daha mantıklı birazda keseyi düşünmek lazım valla biri benide alsa iyi olur araçla gidersem yengeniz beni boşar dermişim :) ayar çekicez elmedin hep beraber bu konuya çözüm buluruz istanbul grubu olarak tüm Grande puntoculara saygılar...

PLaTiNuN
02/09/2010, 17:37
Tabi ya her türlü yardımcı oluruz birbirimize..kimsenin maddi durumunu sorgulayamayız kim nasıl isterse öyle gelicektir zaten :) Elmedin teklifim halen geçerli arkadaşım yerin hazır :D

34ozkankurtuldu34
02/09/2010, 17:48
Banada yer ayır tolga ne olur ne olmaz :) yengen kapının önüne koyarsa gelirim senin arabayla malum araba onun üzerine dermişim :) ama böyle bişey yok tabiki :)

bbya
02/09/2010, 17:51
Herkeze merhaba.Hep demiyormuyuz bizim arabalar daha az yakıyor diye.Dediğimizi kanıtlamak uğruna gelebilen herkez kendi aracıyla gelsin buda benim düşüncem. Sanal alemde yok benim arabam şöyle yakıyo,böyle yakıyo diye yazıyoruz.O zaman herkez ıspatlasın kimin arabası daha az yakıyo :) kartal'dan saygı ve sevgilerimle. Murat.

PLaTiNuN
02/09/2010, 18:05
Banada yer ayır tolga ne olur ne olmaz :) yengen kapının önüne koyarsa gelirim senin arabayla malum araba onun üzerine dermişim :) ama böyle bişey yok tabiki :)
Sorun değil 4 kişilik yer mevcut :D

Herkeze merhaba.Hep demiyormuyuz bizim arabalar daha az yakıyor diye.Dediğimizi kanıtlamak uğruna gelebilen herkez kendi aracıyla gelsin buda benim düşüncem. Sanal alemde yok benim arabam şöyle yakıyo,böyle yakıyo diye yazıyoruz.O zaman herkez ıspatlasın kimin arabası daha az yakıyo :) kartal'dan saygı ve sevgilerimle. Murat.
Bu da güzel bi yaklaşım tabi...

34ozkankurtuldu34
02/09/2010, 18:17

Tolga sen arabayı bırak herkez benim arabaya en az benim araç yakıyor çünkü LPG 135 lira çok fazlamı yakıyor ne acaba :)

Tolga senle kim gelecekse benim araçla gidelim :)

WiSTaRiA
02/09/2010, 18:18
Bukadar puntoyu eskişehir kaldırabilecekmi acaba??? Organizasyonda son durumlar nedir?

34ozkankurtuldu34
02/09/2010, 18:24
Ön yargıyla okumayın yazdıklarımı neyse onu yazıyorum.

Arkadaşlar şaka bir yana öyle mertlikle yürümez bu işler belkide durumu olmayan arkadaşlarımız olabilir neden herkez yaşam standartlarını zorlasın ki sonuçta oraya birkaç araba gidecek sıkıntılı olan arkadaşlar hep beraber gelebilir.

Sanırım Elmedini yanlış anlıyorsunuz herhalde elmedinin böyle bir sıkıntısı yok ve gün içinde telefonla konuştuk biz bunları herkezin kastırmasına gerek yok ben ve beni tanıyan arkadaşlarım adıma konuşayım BİZLER BİRKAÇ ARABA beraber gelecegiz İSTANBUL grubu olarak umarım bana katılanlar vardır istanbul grubundan azz bir mesafe degil arkadaşlar bu kadar basite indirgemeyin bu durumu Hem millet az yakıyor diye toplandık diye CAKA satacak degilim çünkü bu FİAT grubunun işine yarıyor hangi organizasyonda FİAT grubu aramızda olup bizlere destek oldu söylermisiniz.

Son söz olarak şunu söylüyorum ben sevdigim bir kaç arkadaşımın ve tanıyacak oldugum yeni arkadaşlarımla hoş sohbetlere gidiyorum açıkçası Arabalarımız bahane ve inanın her buluşmada fiat grubuna katkısı oluyor diye konvoy bile yapmak istemiyorum bazen umarım dediklerimi anlayan birkaç kişi olur

Herkeze saygılar.

whitegold
02/09/2010, 18:26
benim anladığım konu bu buluşma punto buluşması. ozaman biz gelmesekte olur ben arabayı gönderiyorum :D :D

şaka bir yana senede 1 kez bence biraz fedakarlığa ve ordaki punto cümbüşünü seyretmeye değer diye düşünüyorum..bencede.

Herkeze merhaba.Hep demiyormuyuz bizim arabalar daha az yakıyor diye.Dediğimizi kanıtlamak uğruna gelebilen herkez kendi aracıyla gelsin buda benim düşüncem. Sanal alemde yok benim arabam şöyle yakıyo,böyle yakıyo diye yazıyoruz.O zaman herkez ıspatlasın kimin arabası daha az yakıyo :) kartal'dan saygı ve sevgilerimle. Murat.murat abıcım eskısehır bulusmasından once bı avcılar bulusması yapar hepbırlıkte konusuruz bu konuyu hem bakarız senın araba kartaldan avcılara ne yakıyor dıye uyarmı abı:) şaka yapıyorum kızma sakın:)

Ön yargıyla okumayın yazdıklarımı neyse onu yazıyorum.

Arkadaşlar şaka bir yana öyle mertlikle yürümez bu işler belkide durumu olmayan arkadaşlarımız olabilir neden herkez yaşam standartlarını zorlasın ki sonuçta oraya birkaç araba gidecek sıkıntılı olan arkadaşlar hep beraber gelebilir.

Sanırım Elmedini yanlış anlıyorsunuz herhalde elmedinin böyle bir sıkıntısı yok ve gün içinde telefonla konuştuk biz bunları herkezin kastırmasına gerek yok ben ve beni tanıyan arkadaşlarım adıma konuşayım BİZLER BİRKAÇ ARABA beraber gelecegiz İSTANBUL grubu olarak umarım bana katılanlar vardır istanbul grubundan azz bir mesafe degil arkadaşlar bu kadar basite indirgemeyin bu durumu Hem millet az yakıyor diye toplandık diye CAKA satacak degilim çünkü bu FİAT grubunun işine yarıyor hangi organizasyonda FİAT grubu aramızda olup bizlere destek oldu söylermisiniz.

Son söz olarak şunu söylüyorum ben sevdigim bir kaç arkadaşımın ve tanıyacak oldugum yeni arkadaşlarımla hoş sohbetlere gidiyorum açıkçası Arabalarımız bahane ve inanın her buluşmada fiat grubuna katkısı oluyor diye konvoy bile yapmak istemiyorum bazen umarım dediklerimi anlayan birkaç kişi olur

Herkeze saygılar.aynen özkan pastanın en buyuk dılımını fıat yıyor burda haklısın bızde onların reklamını yapmıs oluyoruz sponsor oldukları seyler hıc goze soze gelıcek seyler deıl,neyse arkadaşlar konuyu dagıtmayalım vede ortamı gercek seyler yazmıyalım herkez kendı hesabını yapar nasıl uyarsa oyle gelır,arabasıyla gelmek ısteyende buyursun gelsın toplanıp gelmek ısteyende.

bbya
02/09/2010, 18:34
bencede.

murat abıcım eskısehır bulusmasından once bı avcılar bulusması yapar hepbırlıkte konusuruz bu konuyu hem bakarız senın araba kartaldan avcılara ne yakıyor dıye uyarmı abı:) şaka yapıyorum kızma sakın:)

Tabiki gelirim avcılara davete icabet sünnettendir :) Ben yazdıklarımı kimse alınsın diye söylemedim tabiki mesafe uzun önemli olan muhabbet.İsteyen arkadaşım olursa bende yanımda götürmek isterim. saygılar.

whitegold
02/09/2010, 18:40
Tabiki gelirim avcılara davete icabet sünnettendir :) Ben yazdıklarımı kimse alınsın diye söylemedim tabiki mesafe uzun önemli olan muhabbet.İsteyen arkadaşım olursa bende yanımda götürmek isterim. saygılar.tamam abıcım başımızın ustunde yerın var her zaman beklerız.şimdi bi arkadaşla konuştum bayramdan sonra bu konuyu konuşmak için bır organızasyon duzenlıycez beklerız abıcım.

34ozkankurtuldu34
02/09/2010, 18:43
Merhaba murat bende aracımı toplu gelecek olan bir arkadaşa veririm bir kaç kişi binerler bende seninle gelirim birde evonun konforunu yaşıyalım :) alınacak birşey yok ortada ama gerçeklerde var tabiki herkezin kesesi bir degil birde fiatın reklamını yapıpta hiçbir destek görmemek adamın canını sıkıyor zamanla sende anlarsın bizleri saygılar arkadaşım düşüncelerinede saygı duydum gerçekten sana hitabende yazmadım yanlış anlaşılmasın tanışmak ümidiyle saygılar...

bbya
02/09/2010, 18:44
tamam abıcım başımızın ustunde yerın var her zaman beklerız.şimdi bi arkadaşla konuştum bayramdan sonra bu konuyu konuşmak için bır organızasyon duzenlıycez beklerız abıcım.

Tamam o zaman söz bende geleceğim :)

krakercocuk
03/09/2010, 00:24
durumu müsait olmayan arkadaşlar için bi sözümüz yok..onun dışında herkezin kendi aracıyla gelmesini yeğlerim..ayrıca fiatın reklamıda umrumda olmaz benim amacım bu ortamın ambiansıdır..ister fiat sponsor olsun ister olmasın..saygılar

GP COSKUN
03/09/2010, 01:19
işin esprisi o kadar puntoyu bir araya toplayıp gövde gösterisi yapmak
işin amacı birbirimizi tanıyıp böylesine katılım olan bir buluşmada bir araya gelmek
maddi imkanları dahilinde olanlardan ricamız mümkün olduğunca araçlarıyla katılmak
ama tabiki araçsız gelecek olanlarında başımızın üstünde yeri var

34ozkankurtuldu34
03/09/2010, 02:02
Bende farklı bişey söylemiyorum ama bireysel gerçekleride göz ardı etmeyelim benim için hiçbir sıkıntı yok elmedin ve ben böyle bir durumda olan arakdaşımızın olabilicegini düşünerek bunları yazdık arkadaşlar neyse herkez baksın kesesine ne diyelim...

GP COSKUN
03/09/2010, 02:28
Bende farklı bişey söylemiyorum ama bireysel gerçekleride göz ardı etmeyelim benim için hiçbir sıkıntı yok elmedin ve ben böyle bir durumda olan arakdaşımızın olabilicegini düşünerek bunları yazdık arkadaşlar neyse herkez baksın kesesine ne diyelim...

eklemeyi unutmuşum aracıyla gelemeyecek olan arkadaşlar varsa
yanımızada alabiliriz yoldada bırakmayız kimseyi evelallah
ama gelecek olan kimliğini ev telefonunu yanında getirsin ve abdest alsın
kibariyenin şarkısında dediği gibi
kim bilir ?

Punto_Can
03/09/2010, 03:59
kim bilir ?

:d :d :d

WiSTaRiA
03/09/2010, 09:17
3 rekatta namaz kılınmalı :D:D

PLaTiNuN
03/09/2010, 09:45
Yaw amma açıklama yapmışsınız hee bırakın kime neyi açıklıyoruz Elmedin bu konuyu açtı diye arabasıyla gelmek istemiyo maddi durumu iyi olmayabilir diyen yoktur sanırım zaten onu tanıyan bilir :D
Bunun dışında herkes kendi fikrini söylüyo arabasıyla gelmek istemeyen hiç gelmesin gibi birşey sözkonusu dahi olamaz herkesin dediği gibi arabasızda olsa gelmek isteyenin başımızın üstünde yeri var kimse kimseyi yanlış anlamasın bunada mahal vermesin :)

StrawBeeRy
03/09/2010, 10:37
kim bilir ?
:d:d:d

JASMINE
03/09/2010, 10:39
Yaw amma açıklama yapmışsınız hee bırakın kime neyi açıklıyoruz Elmedin bu konuyu açtı diye arabasıyla gelmek istemiyo maddi durumu iyi olmayabilir diyen yoktur sanırım zaten onu tanıyan bilir :D
Bunun dışında herkes kendi fikrini söylüyo arabasıyla gelmek istemeyen hiç gelmesin gibi birşey sözkonusu dahi olamaz herkesin dediği gibi arabasızda olsa gelmek isteyenin başımızın üstünde yeri var kimse kimseyi yanlış anlamasın bunada mahal vermesin :)

Tolga, sen benim yol arkadaşım ile görüştün mü? Geliyor mu? ;)

serdar2362
03/09/2010, 10:45
kim bilir ?

Şimdi merak ettim. Karayoluylamı havayoluylamı geleceksin Coşkun'cum.

krakercocuk
03/09/2010, 10:46
kim bilir ?

:D

Elmedin
03/09/2010, 11:25
beni destekleyen açıklamaları için arkadaşlarıma teşekkür ederim.

arkadaşlar sakın yanlış anlaşılmasın tabiki de puntişlerimizle gelirsek çok daha iyi bir gövde gösterisi olacak ama punto muhabbeti otoparkta 10 dakka sürüyo sonra bitiyo. asıl muhabbeti bi yerde hep beraber oturuyoken yapıyoruz. ben daha çok puntonun sürücüleriyle olan muhabbetimle ilgileniyorum. hepsi birbirinden çok değerli insanlar. istanbul içinde yaptığımız toplantılara bile baktığımda katılımcı sayısının yarısı son anda gelemiyo. hani grup organizasyonu yapılırsa katılım daha çok olur diye düşündüm. bide o kadar yolu gözünde büyütenler olabilir şu ya da bu sebeplerden dolayı, onları da organizasyonumuza dahil etmek adına 1 araba ile 1den fazla üye gelebilir demek istemiştim.

sözüm şu ki kendi aracıyla gelmek isteyen zaten öyle ya da böyle gelecektir ama benim de şöyle bir teklifim olacak. yolu bilmeyen, uzak yola çıkamayan, maddi imkanı olmayanımız varsa arabamda misafir edebilirim. yol boyunca muhabbet eder gideriz ve döneriz :)

PLaTiNuN
03/09/2010, 12:52
Tolga, sen benim yol arkadaşım ile görüştün mü? Geliyor mu? ;)
Görüşmeler sürüyor abla şu kpss rezaleti bi sonuçlansa...belki ekimde tekrar sınav derlerse gelemeyebilir o yüzden şimdilik net bişey yok olursa seni bilgilendiririm :)

JASMINE
03/09/2010, 12:59
Görüşmeler sürüyor abla şu kpss rezaleti bi sonuçlansa...belki ekimde tekrar sınav derlerse gelemeyebilir o yüzden şimdilik net bişey yok olursa seni bilgilendiririm :)

Tamamdır Tolga. :)

bozkurt0632
03/09/2010, 13:56

ooo çoşkun, en başta bravoları ve forum üyesi diğer arabaları saymadan punto toplantısı yaptın buluşmayı.:):):)

bravo_sercan
03/09/2010, 14:16

ooo çoşkun, en başta bravoları ve forum üyesi diğer arabaları saymadan punto toplantısı yaptın buluşmayı.:):):)

Aynen abi sana katiliyorum..

Punto_Can
03/09/2010, 17:02
ah bu bravocular :D

Scottie
03/09/2010, 17:06
G P kardeş
Bravo abi..... kardeşiz nasıl olsa.. ayrı gayrı yok...

krakercocuk
03/09/2010, 17:58
yapılan afişde göreceksiniz bravocular sıkıntı yapmayın:D

skydome
03/09/2010, 19:54
Bravocuları unutmayalım:D :)

GP COSKUN
03/09/2010, 20:02

beni biliyorsun hayatta ayrımcılık yapmam öyle
ağız alışkanlığı diyelim
bu gafımdan dolayıda tüm bravocu arkadaşlarımdan özür dilerim

hsyn28
03/09/2010, 20:17
evocular nolacak:D

bbya
03/09/2010, 20:32
evocular nolacak:d

+ 1000 :)

LeoN48
03/09/2010, 20:36
punto - bravo kardeş, patron kalleş :D

GRDEDE
03/09/2010, 20:41
punto - bravo kardeş, patron kalleş :D

Muhahahahahahsen beni gü:clapping:ldürdün Allah ta seni güldürsün Sonuçta Bravo cular sizin abileriniz sayılır hürmet ve saygıda kusur etmiyeceğinizden eminim...

JASMINE
03/09/2010, 20:41
Forumun ilk kuruluşu GP üzerinden olduğu için ağız alışkanlığı yoksa bir ayrımcılığımız yok.
Yani kısacası şöyle diyelim.
GP, Bravo, Evo, Punto, Linea, Doblo vb.... bu foruma gönül vermiş tüm arkadaşları bekliyoruz...

Gel ne olursan ol, hangi arabayı kullanıyor olsanda gel :D

GRDEDE
03/09/2010, 20:49
Forumun ilk kuruluşu GP üzerinden olduğu için ağız alışkanlığı yoksa bir ayrımcılığımız yok.
Yani kısacası şöyle diyelim.
GP, Bravo, Evo, Punto, Linea, Doblo vb.... bu foruma gönül vermiş tüm arkadaşları bekliyoruz...

Gel ne olursan ol, hangi arabayı kullanıyor olsanda gel :D

Mevlana nın torunu benim sana ne oluyor acabaaa ?

LeoN48
03/09/2010, 21:04
sevgili jass, patron sen misin yoksa? :D

JASMINE
03/09/2010, 21:08
sevgili jass, patron sen misin yoksa? :D

Ne kalleşliğimi gördün leynnn :S :S

LeoN48
03/09/2010, 21:22
patron kısmı sana uyuyo da kalleş kısmı pek olmamış kabul :)

GRDEDE
03/09/2010, 21:26
ya yasemin bu ve fırat seni yanlızmı gördüler orda. bu ne yaaaa
istersen abilerin ve kardeşlerin olarak bi görünelim onlara unuttular herhalde :):):):):)

JASMINE
03/09/2010, 21:36
Sağol abi Allah razı olsun. Muhteşem 4'lüyü hatırlatmak lazım. :D :D

femoli
03/09/2010, 21:56
Ozetle tum uyeler araclari ile gelmeleri forum ve ambians acisindan guzel olur lakin gucu kesesi durumu el vermeyen arkadaslar elbetteki toplu olarak gelebilir buna kimse karisamaz..

Umarim o gun geldiginde kisi sayimizda azlama olmaz :)

LeoN48
03/09/2010, 22:50
Ya femoli bırak sosyal mesaj vermeyi, bunlara gerek yok :D

JASMINE
03/09/2010, 22:52
:d :d

LeoN48
03/09/2010, 23:01
:d :d

Hastayım şu smiley'e :D

femoli
03/09/2010, 23:16
Ya femoli bırak sosyal mesaj vermeyi, bunlara gerek yok :D

Egitim sart :D :D

GRDEDE
04/09/2010, 11:50
Femoli UNO yla gelirmiş.......:):):):):)

LeoN48
04/09/2010, 13:19
ya yasemin bu ve fırat seni yanlızmı gördüler orda. bu ne yaaaa
istersen abilerin ve kardeşlerin olarak bi görünelim onlara unuttular herhalde :):):):):)

Haha, abi bırak allaşkına ya, bu fıratla eddy ile büdü gibi olduk, forumda da onla adılıyor adımız, fırat bi düş yakamdan artık abi :D :D

JASMINE
04/09/2010, 13:23
hehehehe yapışık ikiz oldunuz siz artık. Tıp bile bu duruma çare bulamaz artık :D

LeoN48
04/09/2010, 13:30
Keselim aradan döner bıçağıyla ayrılalım, tıpa mıpa gerek yok :D

JASMINE
04/09/2010, 13:31
Keselim aradan döner bıçağıyla ayrılalım, tıpa mıpa gerek yok :D

Hayırdır :D :D

LeoN48
04/09/2010, 13:40
Taciz etmeye çalışıyorum ama tık yok adamda :)

JASMINE
04/09/2010, 13:47
Yoldadır şimdi. 1 gibi işten çıkacaktı kendisi. Bekle gelir veriri cevabı :D

krakercocuk
05/09/2010, 01:16
Haha, abi bırak allaşkına ya, bu fıratla eddy ile büdü gibi olduk, forumda da onla adılıyor adımız, fırat bi düş yakamdan artık abi :D :D
olm arabaya yaptıklarımdan feyz alıyosun ondan sonra kalkıp arabana uyguluyosun:D farzı misal bu gün dondurmacının önündeki sohbetimizde istemedende olsa koltuk yaylarımı gördün:D eminimki alış veriş sitelerini şuan geziyosundur..:Dondan sonra kalkmış edy büdü diyosun şimdi gidip sislerine xenonda takdırırsın sen..:D laf aramızda geçenlerde cila çekdim dedim adama gidip bugün boya koruma yaptırmış ayıptır yaw.:d replika kraker seni:D dondurmada güzel haa demi:friendship:

LeoN48
05/09/2010, 11:56
olm arabaya yaptıklarımdan feyz alıyosun ondan sonra kalkıp arabana uyguluyosun:D farzı misal bu gün dondurmacının önündeki sohbetimizde istemedende olsa koltuk yaylarımı gördün:D eminimki alış veriş sitelerini şuan geziyosundur..:Dondan sonra kalkmış edy büdü diyosun şimdi gidip sislerine xenonda takdırırsın sen..:D laf aramızda geçenlerde cila çekdim dedim adama gidip bugün boya koruma yaptırmış ayıptır yaw.:d replika kraker seni:D dondurmada güzel haa demi:friendship:

Olm sen ne okan bayülgen tipli bi adama dönüştün lan. Ama haklısın, senden başka sise xenon taktıran kimse olmadığı için herkes bu maxi-orjinal fikri senden çalıp seni feyz alıyor. :D
Dua ediyorum da geçen yıl ağustosta falan tanışmış olsak mavi aydınlatmayı da benden çaldın diyecektin, Allah'tan ben bi çok uygulamadan sonra senle tanıştım da onları da sahiplenmedin. :)
Hadi bi hata yapıp senin mantığınla hareket edelim; Abarth armaları senden önce taktığım için seni benden feyz almakla mı suçlamalıyım ? :D
Cila da yine sadece senin yaptığın bi olay zaten, kaput çizikle zift manyağına dönüşmüştü, sevgili Nafiz abi de duruma el attı ne, senin çakma cilanla bu işin ne alakası var şaban? Bu arada cila ile boya koruma arasındaki farkı görmezden gelmeni de gençliğine veriyorum, hani bi laf vardır ''Ben diyom gümüşhane, sen diyon ...'' :D :D

Harbi cacık kıvamında gördüm seni :D

JASMINE
05/09/2010, 12:00
hehehheh didişmelere kaldığı yerden devam :)

Bu arada boğazınızda kalmasın, afiyet olsun. ;)

femoli
05/09/2010, 12:02

Dun bana xenon sordu hatta firat kac binlik taktirdi diye sormustu hic aklima gelmedi :D :D.

JASMINE
05/09/2010, 12:05
Bunlar böyle işte. Allah'tan bu didişmeler ve feyz almalar araba ile sınırlı. Özel hayatlarında da böyle olmaya başlarlarsa yandık ki ne yandık :) :)

LeoN48
05/09/2010, 12:11
Dun bana xenon sordu hatta firat kac binlik taktirdi diye sormustu hic aklima gelmedi :D :D.

Oha birader, yavaş yerler yaş, biraz destekli salla belki tutar, ayıp oluyor :)

krakercocuk
05/09/2010, 22:00
Olm sen ne okan bayülgen tipli bi adama dönüştün lan. Ama haklısın, senden başka sise xenon taktıran kimse olmadığı için herkes bu maxi-orjinal fikri senden çalıp seni feyz alıyor. :D
Dua ediyorum da geçen yıl ağustosta falan tanışmış olsak mavi aydınlatmayı da benden çaldın diyecektin, Allah'tan ben bi çok uygulamadan sonra senle tanıştım da onları da sahiplenmedin. :)
Hadi bi hata yapıp senin mantığınla hareket edelim; Abarth armaları senden önce taktığım için seni benden feyz almakla mı suçlamalıyım ? :D
Cila da yine sadece senin yaptığın bi olay zaten, kaput çizikle zift manyağına dönüşmüştü, sevgili Nafiz abi de duruma el attı ne, senin çakma cilanla bu işin ne alakası var şaban? Bu arada cila ile boya koruma arasındaki farkı görmezden gelmeni de gençliğine veriyorum, hani bi laf vardır ''Ben diyom gümüşhane, sen diyon ...'' :D :D

Harbi cacık kıvamında gördüm seni :D
sana ne diyim ya. deri ceketi bile.....:D

bekliyordum zaten:D

Bunlar böyle işte. Allah'tan bu didişmeler ve feyz almalar araba ile sınırlı. Özel hayatlarında da böyle olmaya başlarlarsa yandık ki ne yandık :) :)
özel hayatı karıştırmayalım:D

LeoN48
05/09/2010, 23:13
Olm illa bi totoluk yapmadan duramıyon dimi, efendi ol biraz len