PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Park sensörü

berkeraaa
29/08/2010, 01:56
arkadaşlar park sensörü alacağım ancak markasının yada modelinin bir önemi varmıdır ?? montajı nerede yaptırabilirim ??

şöyle ilanlar buldum bir bakarsanız çok sevinirim...çokmu dandik görünüyorlar ???

Mehmet abi (femoli) özellikle sana danışmak isterim...hatta elinde varsa dükkandada halledebiliriz....

SESLİ FİYATINA GÖSTERGELİ PARK SENSÖRÜ sahibinden.com'da (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araclari-sesli-fiyatina-gostergeli-park-sensoru/detay)

PARK SENSÖRÜ ŞOK ŞOK ŞOK sahibinden.com'da (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araclari-25-lira-sende-kazan/detay)

OzzY
29/08/2010, 02:37
femolide sesli 35 tl(ekranlıda var) montaj 40 tl + boya(sanırım)

şu montaj işi fazla gelmese bana hemen takıcamda

https://www.hepsiburada.com/Liste/kamosonic-park-sensoru-ksp185/ProductDetails.aspx?productId=otm85ksp185&categoryId=26026
https://www.hepsiburada.com/Liste/rotacar-park-sensoru-4-sensorlu-digital-led-ekranli-bazirli/ProductDetails.aspx?productId=otrotart236&categoryId=26026
bende bu 2sinden birini düşünüyorum.

WiSTaRiA
29/08/2010, 03:04
Müracaat femoli gayet güzel park sensözleri var kendisinde...

ferikci
29/08/2010, 10:51
Ben yaklaşık 1, 1.5 ay önce femoli'den sadece sesli olanını alıp taktırmıştım, oldukça memnunum, tavsiye ederim. Sağolsun sensörler ve araba siyah olmasına rağmen arabanın rengine de boyatmıştı.

evopunto
29/08/2010, 12:16
parksensörüne negerek varki arkadaşlar hisler yeterli :)walla ben hızla giriyom otoparka bir firen bir el fireni şipşak alsana parksensörü :)

WiSTaRiA
29/08/2010, 13:56
parksensörüne negerek varki arkadaşlar hisler yeterli :)walla ben hızla giriyom otoparka bir firen bir el fireni şipşak alsana parksensörü :)

Süper sana park sensörüne gerek yok ozaman....

ayhan1
29/08/2010, 17:10
tam olarak fiyat aralığını bilmiyorum ama 35 - 40 tl lik park sensörü nekadar başarılı olur onu bilmem

OzzY
29/08/2010, 18:02
tam olarak fiyat aralığını bilmiyorum ama 35 - 40 tl lik park sensörü nekadar başarılı olur onu bilmem

gaza geldim aldım bakalım verdiğim linkten rotacar olanı :D başlık güncel olursa kullanımdan sonra yazarım yorumları,

yalnız ne kadar doğru bilmiyorum bana ekransızlar kullanışlı gelmiyo,
çünkü genelde 40cmden sonra tek uyarı var, eh 40cmden sonrası farketmiyosa bi espirisi kalmıyo bence.

ekransız kullanmadım hiç o yüzden bana öyle geliyo sanırım

berkeraaa
29/08/2010, 18:03
femolide sesli 35 tl(ekranlıda var) montaj 40 tl + boya(sanırım)

şu montaj işi fazla gelmese bana hemen takıcamda

Hepsiburada.com : Kamosonic Park Sensörü KSP185 | Oto Aksesuar (https://www.hepsiburada.com/Liste/kamosonic-park-sensoru-ksp185/ProductDetails.aspx?productId=otm85ksp185&categoryId=26026)
Hepsiburada.com : Rotacar Park Sensörü 4 Sensörlü Digital Led Ekranlı Bazırlı | Oto Aksesuar (https://www.hepsiburada.com/Liste/rotacar-park-sensoru-4-sensorlu-digital-led-ekranli-bazirli/ProductDetails.aspx?productId=otrotart236&categoryId=26026)
bende bu 2sinden birini düşünüyorum.

Ozan montaj 40 TL biraz fazla ya :( :(

led ekranlıyı bende beğendim..güzel bir ürüne benziyor...

femoli
29/08/2010, 18:05
İftara gittim donecem :D

Gelince detayli yazarim ;)

ayhan1
29/08/2010, 18:08
ozan montajdan sonra yorum yaparsan sevinirim almayı düşüne bilirim

ayhan1
29/08/2010, 18:09
İftara gittim donecem :D

Gelince detayli yazarim ;)
mehmet şu olaya bşr açıklık getir

hayırlı iftarlar inşallah güzel vede sorunsuz bir buluşma olur

OzzY
29/08/2010, 18:17
Ozan montaj 40 TL biraz fazla ya :( :(

led ekranlıyı bende beğendim..güzel bir ürüne benziyor...

valla bencede çok fazla, internette genel araştırmada 20tl filan gördüm

mehmet abinin dediğinde boya varmı bilmiyorum varsa bi derece tamam(biyer sırf boyamasına 20tl dedi)

ben kendim halletmeye çalışmayı düşünüyorum :D

babamın arabası kaportacıda eğer onun çıkışa yetişirse boyasınıda öyle halledicem :)

ayhan1
29/08/2010, 18:39
evet olabilir tabi Ozab bu arad ürün geldiğinde kalitesi falan nasıl yorum yazarsan sevinirim

OzzY
29/08/2010, 19:33
tabii yorum yaparım.

size bi sorum var, ekranı ön tarafa değilde bagaj kapağının üzerine(zor görünüyo ama) monte etmeyi düşünüyorum. CLKnın orjinalinde bu şekilde(koltukta) ondan esinlendim sizce nasıl olur?

berkeraaa
30/08/2010, 04:20
abi hani şöyle bir riski var diğer taraftada bir arkadaşımız yazmış sayılar falan ters görünecek aynadan baktığında....onun haricinde gayet şık olabilir...kullanışlı olurmu tartışılabilir ama en önemlisi elbette senin nasıl rahat edeceğin...

gemlikli_55
30/08/2010, 18:19
berker daha iyileri var bunu tavsiye etmm ben 55 tl almıstım süper sorunsuz mesafe olcuyor ve 2 ön 4 arka hepsinin mesafesini farklı yerlerde gösteriyor en yakın sensör ve önun mesafesini gösteriyor

femoli
30/08/2010, 18:48
Sesli park sensörü montaj dahil 75 tl dir .. bir yıl bire bir garantilidir sensör ve beyin olmak üzere arıza dahilinde ücretsiz yenisi ile değiştirlir.. Sensörlerin mesafesin de en ufak sorun yoktur .. cck, puntocan,ferikci, wolkan, kendi aracım . ve adını unttuğum bir kaç arkadasa ürün kalitesini uyumluluğunu sorabilirsiniz..

ferikci
31/08/2010, 01:25
İşçilik ücreti hepimizin bildiği gibi değişkendir, kişinin insiyatifindedir. femoli gördüğüm kadarıyla eli ağır :) ama çok temiz çalışan bir arkadaş. Geç olsun güç olmasın, işin ucunda aceleye getirip delik deşik tamponla dolaşmak da var :)

ayhan1
31/08/2010, 02:12
Mehmet montaj hariç boyalı kaç lira

Punto_Can
31/08/2010, 02:36
Sesli park sensörü montaj dahil 75 tl dir .. bir yıl bire bir garantilidir sensör ve beyin olmak üzere arıza dahilinde ücretsiz yenisi ile değiştirlir.. Sensörlerin mesafesin de en ufak sorun yoktur .. cck, puntocan,ferikci, wolkan, kendi aracım . ve adını unttuğum bir kaç arkadasa ürün kalitesini uyumluluğunu sorabilirsiniz..

3-4 gündür sorunsuz ve büyük bir zevkle kullanıyorum, her yere geri geri park eder oldum ve 2 aracın arasına park etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.
son derece memnunum ve düşünen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim, pişman olmazsınız ;)

ayhan1
31/08/2010, 02:48
3-4 gündür sorunsuz ve büyük bir zevkle kullanıyorum, her yere geri geri park eder oldum ve 2 aracın arasına park etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.
son derece memnunum ve düşünen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim, pişman olmazsınız ;)
hocam fiyat nedir ekranı falan varmı biraz açsan şu olayı

OzzY
04/09/2010, 23:21
evet olabilir tabi Ozab bu arad ürün geldiğinde kalitesi falan nasıl yorum yazarsan sevinirim

değermi değmezmi kararsız kaldım, öncelikle bana 42 tlye mal oldu boya hariç(henüz boyatmadım)

40cmden sonra bi tepki yok sensörlerde, onun dışında gayet güzel çalışıyo. corollaya cenmax taktı servis
ön arka ekranlı 250 tl almışlardı geçen sene ama önler 15cm arkalar 20cm ölçüyo ve önler hıza duyarlı çalışıyo ona alıştıktan sonra 40cm çok fazla geldi.

uzun lafın kısası çok gerek duymuysanız bu düzeydeki bi alet gereksiz.

Punto_Can
05/09/2010, 01:19
hocam fiyat nedir ekranı falan varmı biraz açsan şu olayı

mehmet abide işçilik dahil, boya hariç 75TL ye takırdım.
aracın içinde ordan burdan geçen kablolardan nefret ettiğim için ekran istemedim.
sadece sesi yetiyor da artıyor bile.
verilen paranın yanında sağladığı yarar paha biçilemez :)

krakercocuk
05/09/2010, 01:27
bugün park sensörüne güvenerek arabamı garajdan geri geri çıkarırken birde baktım park halındekı murat 131 e girmişim..:S sensör ilk defa ötmedi arabanın arka camurluğu hamur gıbı gırdı ıcerı allahtan benim kara kaçanımda göçme sıfırdı..hafif boya sıyırmış onuda sabah pasta cıla cekerek halledicem:S

Punto_Can
05/09/2010, 01:38
geçmiş olsun fırat
park sensörüne tabiiki %100 güvenmemek lazım, sensör + aynalar herzaman için en güvenilir yol ;)

zafermutlu
06/09/2010, 15:38
park sensörü taktırmam gerekli araba gelmeden fikir almaya başlayayım .. palio da cenmax park sensörü vardı çok memnundum.. bunda arka park sensörü var ama ön yok.. sadece ön park sensörü takıyorlar mı ???