PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu mudur Türk futbolu?

PLaTiNuN
27/08/2010, 00:23
Yazdıklarımı sadece kendini bilmez bazı fanatikler üzerlerine alsınlar önce belirtmek isterim...
Daha doğru dürüst transfer yapmasını dahi bilmeyen adam gibi transfer yapanada saygı göstermeyen takımların taraftarları...Büyükşehir Belediye maçında yenildik diye Q7'ye tüp taktık Guti'nizde patlattık diye abuk subuk espriden başka herşeye benzeyen laflar sarfeden taraftarlar adı sanı duyulmamış sadece bir futbolcusu rakip takıma bedel olupta yinede eleyemeyen ülkesine puan kazandıramayan takımın taraftarı...El oğlu bakmaz kimin hangi futbolcuyu hangi takımın kapısından döndürdüğüne...Bakmaz şaşalı stadına tribününe milyonluk eşşeklerine...Çıkacaksın oynayacaksın eleyeceksin ülkene puan kazandıracaksın önce...Ben 2000 yılında Galatasarayın Uefa şampiyonu olduğu gece 10 metrelik bayrağının altında sesim kısılana kadar sabah olana kadar şampiyonluk şarkıları söylemişim...Fenerbahçe 2 yıl önce şampiyonlar liginde Chelsea ile çeyrek finale çıkma mücadelesi verirken hop oturup hop kalkmış sanki Beşiktaşmış gibi strese girmişim...Neden...Çünkü oradaki bir Türkiye Cumhuriyeti takımıydı Fenerbahçeydi o saatten sonra benim takımımdı...Şimdiyse Fenerbahçe Cumhuriyeti deniliyor...Yolu açık olsun ama Türkiye Cumhuriyetine zararı dokunmasın biz futbol gelişsin istiyoruz her başarısızlıktan sonra geliştirilen geyikler değil...Beşiktaşımız'a Uefa yolunda başarılar dilerim...Saygılarımla...

bravo_sercan
27/08/2010, 00:27
aynen katılıyorum abi ;)
Her ne kadar feneri sevmesemde avrupudaki maçları kazanmasını isterim ama yendikleri maçlardan sonra ertesi günü hava atan fenerlerilerden hiç haz etmem + olarak yenilincede dalga geçerim o ayrı =) ( Takım kıytırıktan bişeyse eger )

Ogulcan.Öğüt
27/08/2010, 00:34
Seviyesiz Herifler Q7 ye tüp takılmış yok işte İbb Yol dösemiş falan filan gördük bugn avrupada kim nasıl temsil ediyo takımını + biz yeniliriz ertesi gün bütün fenerliler cıkar ortaya hahaha öle yenildiniz böle yenildiniz ferrariye tüp mü taktınz aman ne komik + şimdi biz bişi desek hepsi milliyetçi kesilir !!!!!!!!!

alpimmm
27/08/2010, 00:46
Tolga çok doğru söylemişsin arkadaşım, Gs'li olarak 2 sene önce Fenerbahçeliymişim gibi sevindiğimi dün gibi hatırlıyorum. Beşiktaşımızı kutluyorum, diğerlerine de geçmiş olsun.
bu arada takım ruhu olmazsa maç kazanmanın ne kadar zor olduğunu bi kere daha gördük bu akşam malesef.

StrawBeeRy
27/08/2010, 00:47
Seviyesiz Herifler Q7 ye tüp takılmış yok işte İbb Yol dösemiş falan filan gördük bugn avrupada kim nasıl temsil ediyo takımını + biz yeniliriz ertesi gün bütün fenerliler cıkar ortaya hahaha öle yenildiniz böle yenildiniz ferrariye tüp mü taktınz aman ne komik + şimdi biz bişi desek hepsi milliyetçi kesilir !!!!!!!!!
bizemi dedin lan seviyesiz diye :gun_band:

PLaTiNuN
27/08/2010, 00:52
Tolga çok doğru söylemişsin arkadaşım, Gs'li olarak 2 sene önce Fenerbahçeliymişim gibi sevindiğimi dün gibi hatırlıyorum. Beşiktaşımızı kutluyorum, diğerlerine de geçmiş olsun.
bu arada takım ruhu olmazsa maç kazanmanın ne kadar zor olduğunu bi kere daha gördük bu akşam malesef.

Malesef takım ruhu diye birşey göremiyoruz artık resmen paralar ve imkanlar konuşuyo boşuna dememişler nerde çokluk orda pokluk...

GP COSKUN
27/08/2010, 01:49
hasta bir fenerbahçeli olarak bende diğer takımlarımız yabancı maç yaptığında yensin istiyorum uefa şampiyonu olduğunda galatasaray saat gece 3 e kadar üstelik emanet şirket aracıyla konvoy yapmış deli gibi sevinmiştim
ama kızdırmak birbirine çamur atmak bu işin doğasında var bugün beşiktaşın gururlandığı gibi daha önce fener ondan önce gs gururlanıyor her takımın taraftarı kendi takımı başarılı olduğunda birbirini kızdırır laf atar dalga geçer aslında bu işin tadııda burada çıkar her takımın kötü olduğu dönemler vardır
mesala beşiktaşın 8 lik
fenerin 7 lik
galatasarayın 5 lik olduğu gibi
bu yüzden yapılan şakaları esprileri anlayışla karşılamalı gülüp geçmeliyiz
ülke futboluna gelince ne kadar geride olduğumuz zaten ortada söylenecek bir söz yok

Kriminal
27/08/2010, 08:18
;Maalesef Q7 hakkında çıkan tatsız kelımelere dun aksam cevap vermıstır...

Warsada yoksada helal olsun beşiktaşıma...

PLaTiNuN
27/08/2010, 09:12
hasta bir fenerbahçeli olarak bende diğer takımlarımız yabancı maç yaptığında yensin istiyorum uefa şampiyonu olduğunda galatasaray saat gece 3 e kadar üstelik emanet şirket aracıyla konvoy yapmış deli gibi sevinmiştim
ama kızdırmak birbirine çamur atmak bu işin doğasında var bugün beşiktaşın gururlandığı gibi daha önce fener ondan önce gs gururlanıyor her takımın taraftarı kendi takımı başarılı olduğunda birbirini kızdırır laf atar dalga geçer aslında bu işin tadııda burada çıkar her takımın kötü olduğu dönemler vardır
mesala beşiktaşın 8 lik
fenerin 7 lik
galatasarayın 5 lik olduğu gibi
bu yüzden yapılan şakaları esprileri anlayışla karşılamalı gülüp geçmeliyiz
ülke futboluna gelince ne kadar geride olduğumuz zaten ortada söylenecek bir söz yok
Tamam bu işin doğasında var hepimiz dalga geçip çamur atıyoruz Coşkun abi ama olay dalga geçmekten çıktı artık o yüzden bu tarz geyiklerle karşılık vereceğime yapılan icraatları dile getirip mesajı iletmek istedim...

ince5757
27/08/2010, 10:59
Arkadaşlar halimiz harap.Hepimize çok geçmiş olsun.

Kriminal
27/08/2010, 11:18
Quaresma'dan sevgilerle...

Dün gece UEFA Avrupa Ligi'nde yüzümüzü güldüren tek takım olan Beşiktaş, Helsinki'den 4 gollü galibiyetle dönerken Quaresma da ilk maçtaki gibi yine harika bir gole imza attı. Maç 0-0 giderken yaklaşık 25 metreden attığı füzeyle takımını 1-0 öne geçiren Q7, golüyle turu müjdeledi.

Genius
27/08/2010, 12:04
Ben futbol geyiğimi tanıdığım, nazımın geçeceği, sevdiğim insanlarla yaparım. Başkasıyla yaparsan kavga çıkar ;)

Ogulcan.Öğüt
27/08/2010, 12:16
aynen öle kavga cıkar valla :D

Kriminal
27/08/2010, 14:57
Monaco'da yapılan kura çekimi sonucunda Beşiktaş, L Grubu'na düştü. Siyah-beyazlıların 2. torbadan girdiği L Grubu'na 1. torbadan Porto, 3. torbadan CSKA Sofia ve 4. torbadan Rapid Wien geldi.

alpimmm
27/08/2010, 15:48
Monaco'da yapılan kura çekimi sonucunda Beşiktaş, L Grubu'na düştü. Siyah-beyazlıların 2. torbadan girdiği L Grubu'na 1. torbadan Porto, 3. torbadan CSKA Sofia ve 4. torbadan Rapid Wien geldi.

bence güzel bir grup, başarılar diliyorum Beşiktaş'a. Porto ile rövanş harika olucak. Quaresma eski takımına karşı :)

Bursaspor'un grubu da fena değil, inşallah güzel şeyler yaparlar ve üst tura çıkarlar. Bursaspor'a da canı gönülden başarılar

Ogulcan.Öğüt
27/08/2010, 15:56
Beşiktaş bu grubun içinden geçer :D

Kriminal
27/08/2010, 17:41
bence güzel bir grup, başarılar diliyorum Beşiktaş'a. Porto ile rövanş harika olucak. Quaresma eski takımına karşı :)

Bursaspor'un grubu da fena değil, inşallah güzel şeyler yaparlar ve üst tura çıkarlar. Bursaspor'a da canı gönülden başarılar
walla karizma cizer atar portoyu

Beşiktaş bu grubun içinden geçer :D

Kesinlikle katılıyorum guzel kura cekıldı