PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Geri vites kamerası ile ilgili.

SpyHunter33
21/08/2010, 10:34
Merhabalar arkadaşlar.

Aracımda bulunan GPs cihazı sıcakta patlayınca :D yenisini almak farz oldu :) 155 liraya 4,3 inch lik bir cihazın siparişini verdim. Cihaz üzerinde Av-in giriişi de mevcut olduğundan benüm en büyük sorunlarımdan birisi olan geri yanaşma olayını çözmek için birde geri vites kamerası alayım diyorum. Gecegörüş özelliği de olacak olan bu kamerayı önerirmisiniz ? ve takma işlemini ben kendim yapabilirmiyim yoksa illaki bir elektrikçinin bakması mı gerekiyor. Teşekkrler :)

serkankucuk
21/08/2010, 10:56
hemşerim naptın kamera filan otobüs mü parkediyon :)
bence taktır güzel bi park sensörü arkaya bakmayı unutursun zaten...

SpyHunter33
21/08/2010, 11:00
Hemşerm :D 6 ay oldu alışamadım bir türlü niye bilmiyorum. Diğer aracımda milimle park ederken bunda tamam oldu dediğim de arada baya bir mesafe kalıyor :D kamera daki amaç asortik olsun braz :D

serkankucuk
21/08/2010, 11:03
:) o da çok asortik olur bence.. valla ben arkaya pek bakmıorum artık. geçenlerde babamın aracı aldım bikaç sefer arkaya bakmayı unuttuğum için son anda kurtardığım oldu :) yani park sensörü iş görüyo bence...

ademtahir
21/08/2010, 11:24
erkanım kamera işi sadece asortiklik işine yarıyor başka bi halta yaramıyor en azından benim için öyle hiç ekrana bakmıyorum bile aklıma gelmiyor sadece park esnasında arka tarafta yürüyen güzel bir bayan varsa ona bakmak için kullanıyorum :D

serkankucuk
21/08/2010, 11:30
abi o zaman geniş açılı taktır sen bak başka amaçlar için de kullanılabiliyormuş :)
adem abi alemsin he...

SpyHunter33
21/08/2010, 11:31
Ben bunu niye düşünmedim ya :D peki abi bağlama işini ben yapabilirmiyim . Bildiğim kadarıyla gerivites ampulüne bağlanıyr bir tesisat ucu :)

ademtahir
21/08/2010, 11:33
herşeyi düşünmek lazım :D

geri vites müşürüne bağlanıyor diye biliyorum ama hiç uğraşmam dersen bi elektrikçiye gidecen 10 tl vercen taktırcan veya gel yanıma ben burda halletririim :D

WiSTaRiA
22/08/2010, 13:07
Süpersin adem abi..