PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yardımcı olursanız sevinirm

StrawBeeRy
21/08/2010, 01:19
arkadaşlar vectra C lerde olan ön tampon altındaki plastikten lazım nereden bulabilirm aradım fakat hiçbir yerde yok..

şu parçadan

teşekkür ederim

ayhan1
21/08/2010, 01:22
abi bu parçayı bulmak zor olmasa gerek hele birde İstanbul gibi bir yerde bence hurdacılarda mutlaka mevcuttur bursada olsan kesin bulurduk

StrawBeeRy
21/08/2010, 01:24
hurdacılarda arabadan var ama çoğu önden kazalı o yüzden aradığım parçada yalan olmuş oluyor bakıyorum işte ne zaman bulursak o zaman alıcaz :)

ayhan1
21/08/2010, 01:26
isterseniz bende burdan bakayım en azından varsa ki kesin vardır fiyat falan alayım

StrawBeeRy
21/08/2010, 01:27
isterseniz bende burdan bakayım en azından varsa ki kesin vardır fiyat falan alayım
valla çok iyi olur zahmet olmazsa tabi teşekkür ederim

ayhan1
21/08/2010, 01:35
valla çok iyi olur zahmet olmazsa tabi teşekkür ederim
tamamdır önümüzdeki hafta o işe el atıyorum yanlız belki hemen bulunamaz haberiniz olsun

StrawBeeRy
21/08/2010, 01:37
tamamdır önümüzdeki hafta o işe el atıyorum yanlız belki hemen bulunamaz haberiniz olsun
biliyorum bende yaklaşık 2 haftadır arıyorum hiç bulamassam bir gece işe çıkıcaz artık :D

ayhan1
21/08/2010, 01:40
biliyorum bende yaklaşık 2 haftadır arıyorum hiç bulamassam bir gece işe çıkıcaz artık :D
hehehe oda güzel

kaptan_ahab
21/08/2010, 02:04
Mert burda bir iki çıkma parçacı var bildiğim ancak o parçayı tampon ile birlikte satacaklarını tahmin ediyorum, yarın senin için gidip bi bakayım.Eğer olurda bulursam tampon ile birlikte alırmısın, ona göre yapayım pazarlığı.Birde bu parça o model vectralarda standart değilmi.

ayhan1
21/08/2010, 02:09
birde ben bu parçayı ne yapacağını çok merak ettim

StrawBeeRy
21/08/2010, 11:19
Mert burda bir iki çıkma parçacı var bildiğim ancak o parçayı tampon ile birlikte satacaklarını tahmin ediyorum, yarın senin için gidip bi bakayım.Eğer olurda bulursam tampon ile birlikte alırmısın, ona göre yapayım pazarlığı.Birde bu parça o model vectralarda standart değilmi.

abi tamponla birlikte işime yaramaz sadece parça olarak lazım tabi bulabilirsek

birde ben bu parçayı ne yapacağını çok merak ettim

ön tamponun altına takıcam karlık niyetine millet laguna karlık takıyor bizde değişiklik olsun diye vectra karlığı takıcaz :)