PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ses sistemleri...

berkeraaa
16/08/2010, 23:35
Arkadaşlar arkadaşımın Renault Broadway marka aracına sıfırdan bir ses sistemi kurmak istiyoruz ancak bu konu hakkında pek bir bilgimiz yok...Amacımız sadece müzik dinlemek yani öyle delice bass yada özel bir sistem kurmak değil....Sadece okula gidip gelirken mp3 yada cd üzerin den ve radyodan müzik dinleyebilmesi...Bir ön araştırma yaptım ve şöyle bir ekipman listesi çıkarttım ama fazla maliyetli oluyor...Eğer sizlerin daha uygun bir önerisi olursa sevinirim...Şimdiden teşekkürler....

Ekipman ;

Sunny OTYPO46 Radio-Teyp
Ön için iki hoperlor : LG LAS6520
Arka için iki hoperlor : Pioneer TS A6902i
-------------------------------------------
Toplam Tutar: 350 TL + İŞÇİLİK

ayhan1
17/08/2010, 03:37
okadar basit birşey istiyorsanız çok daha ucuza maal olabilir maliyet nekadar acaba

berkeraaa
17/08/2010, 09:41
açıkçası aklımızda belirlediğimiz bir miktar yok...ancak sadece müzik dinlemek için Sunny marka teyp falan kullanarak 350 TL biraz fazla geldiği için sizlerede sormak istedim...Daha önce kendi aracım için birşeyler yaptırmayı düşünmüştüm profesyonel sistem içinde 400 TL istemişlerdi nihayetinde :D :D

kaptan_ahab
17/08/2010, 10:40
Pioneer ler 120-TL, LG ler 50-TL dersek Sunny için 180-TL gibi bir rakam kalıyorki eğer flash disc okuma özelliği filanda varsa bir araba teybi için bu fiyat normal.Yalnız verdiğiniz Sunny OTYPO46 modelini nette bulamadım.

zafermutlu
17/08/2010, 10:49
bence sunny alma eski pioneer ların cd mp3 çalarlarını al memnun kalacaksın.. çıkış olarak araba teyplerine öle wattlar yazmaya başladılarki akıl sır ermiyor.. iyi markalar uzun süre bunu yapmadılar sonra piyasaya uymaya başladılar.. ben çok güzel sesi pioneer cd çalardan almıştım zamanında bir mp3 için sattım hala daha pişmanımdır 4x40 dı ama şimdiki piyasa malı teyplere on basardı..