PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul İftar Buluşması

Sayfa : [1] 2

PLaTiNuN
16/08/2010, 09:32
29 Ağustos Pazar Avcılar Sahil Huzur Bahçesi İftar Oraganizasyonu

Bu akşam itibariyle sercan ve soner arkadaşımla birlikte Avcılar-Ambarlı sahilinde Huzur Bahçesi adlı tesisle görüşüp mekan ve yemekler hakkında bilgi aldık...Mekan gayet güzel deniz manzaralı yeşillik içinde ve ferah..yemekleriyse hepsinden daha güzel bir faktörü...

Huzur Bahçesi (https://www.huzurbahcesi.net/)

Başlangıç çorba ve iftariyelikler
Açık büfe sisteminde çalışan mekanda 50 çeşit olmak üzere;
Sıcak-soğuk mezeler
Zeytinyağlılar
Sebze yemekleri (o gün belirlenecek en az 2 çeşit)
Izgara çeşitleri (o gün belirlenecek en az 2 çeşit)
Salatalar
İçecek olarak masada Su-Portakal Suyu-Vişne Suyu ( diğerleri istenirse ekstra olacak)
Tatlılar
Meyveler

İlk defa rastladığım bu sistemde fiyat gerçekten çok uygun kişi başı 25,00TL'dir...

ANADOLU YAKASINDAN KATILACAK ARKADAŞLARIMIZ İÇİN
BULUŞMA NOKTASI KOZYATAĞI CARREFOUR OTOPARKI
BULUŞMA SAATİ:17:00
Mekana varış için isterseniz Avcılar meydanından eşlik edebilirim Cep Numaram:0506 292 18 25

EviLDoeR
16/08/2010, 10:27
Tolga dostum sen bu konuda tecrübelisin ama istinyedeki İBB tesisini öneririm
park sorunun ise ispark ile hallderiz diye düşünüyorum tabi öneri :)

krakercocuk
16/08/2010, 10:32
hadi bakalım afiyet olsun:)

femoli
16/08/2010, 10:36
Hadi bakalım bir buluşmada sizden :)

JASMINE
16/08/2010, 10:40
Şimdiden güzel bir iftar yemeği diliyorum. ;)

nemss1306
16/08/2010, 11:37
Tolga abıden catalca 2 gelıor
benım aklımda bı yer var havuz basında park sorunuda yok yarın gıdıp konusucam
bnce mukemml bı mekan :)

emrequzel
16/08/2010, 11:40
Florya daki tesisleri güzel oluyor diyorlar fiyatı da iyi diye biliyorum bi konusmak lazım.

sowhat788
16/08/2010, 12:30
21-22-28 Harici katılabilirim ama çatalca yada istinyede olmasın yani,bize aşırı uzak yerler ( İstanbulada uzak : )

PLaTiNuN
16/08/2010, 12:31
Eyvallah güzel İzmir sizede afiyet olsun :D
Arkadaşlar önerileriniz oldukça güzel en kısa zamanda ortak noktayı bulalım ve netleştirelim..
Ben diyorum ki İzmir'den alıntı olacak ama Forum İstanbul'da ki Punto restoranla görüşeyim sizin İzmir şubenizde iftar toplantısı düzenleyecek İzmir ekibimiz...Sizde bizi ağırlayın indiriminizi yapın :D

Merak etme kubilay abi Çatalcada iftara yetişmek için herkesin 3 saat önceden evden çıkması lazım öyle bişey söz konusu olamaz :) Mümkün olduğunca ortak noktayı bulmaya çalışacağız keşke anadolu yakası gelse...

Alp
16/08/2010, 12:33
Yapın bakalım bir organizasyon...

sowhat788
16/08/2010, 12:52
Avrupa - Asya olayını ve tarihi netleştirin problem yok geliriz

EviLDoeR
16/08/2010, 13:04
Arkadaşlar önerileriniz oldukça güzel en kısa zamanda ortak noktayı bulalım ve netleştirelim..
Ben diyorum ki İzmir'den alıntı olacak ama Forum İstanbul'da ki Punto restoranla görüşeyim sizin İzmir şubenizde iftar toplantısı düzenleyecek İzmir ekibimiz...Sizde bizi ağırlayın indiriminizi yapın :D

Merak etme kubilay abi Çatalcada iftara yetişmek için herkesin 3 saat önceden evden çıkması lazım öyle bişey söz konusu olamaz :) Mümkün olduğunca ortak noktayı bulmaya çalışacağız keşke anadolu yakası gelse...

tolga düşünce iyi güzelde otobandan gitmek gerek forum İstanbul'a iftar saati hemde pazar günü olması lazım yoksa gerçekten trafik çile olur kalır ama park sorunu falan olmaz oranın otoparkı gayet başarılı :):):)

WiSTaRiA
16/08/2010, 13:14
21-22-28 Harici katılabilirim ama çatalca yada istinyede olmasın yani,bize aşırı uzak yerler ( İstanbulada uzak : )

Uzaklığın hiç önemi olmuyor böyle buluşma ve organizasyonlarda... Ben Çorlu'dan kalkıp geliyorum.. Neden? Güzel dostlarımla kardeşlerimle birlik ve beraberlik içinde olmak için...

Tolgacım gene senden herzamanki gibi güzel bir organizasyon bekliyorum.. :D Yer anadolu tarafı olmamak şartıyla bence heryer uygun olur.. Yalnız muratın önerisi istinyedeki yerde çok sıkıntı çekeriz iftar saati hem kalabalık olur hemde konvoy şeklinde puntocularla gitmemiz zor olur.. Benim nacizane fikrimi sorarsan otoparkı problem olmuyacak trafikte kimse zorlanmıyacak ve yorulmuyacak bir yer olması şart.. Forum İstanbul uygun olabilir... Özkan ve sonerlede bir konuş istersen... 21 yada 28 ağustos bence olabilir...

bravo_sercan
16/08/2010, 13:16
Sokaklara masa kuruyorya belediyeler. gidip oraya oturalım direk..
Tolga abi yada direk bize gel sen =)

edit :
Forum İstanbul mantıklı bence. Pazar akşamı degilde c.tesi akşamı olursa daha sakin olabilir pazara göre. İftara yarım saat kala degilde 1.5 saat kala orda olsak otoparkta daha rahat yer buluruz trafikte sıkışmayız vs..

WiSTaRiA
16/08/2010, 13:18
Toplanıp size geliyoruz sercan :):)

PLaTiNuN
16/08/2010, 13:20
Bravo ya mekanı belirlediniz :D Saol orçun abi önerilerin için..Senide mutlaka aramızda görmek isteriz :)

bravo_sercan
16/08/2010, 13:21
Toplanıp size geliyoruz sercan :):)

Tabi tabi buyrun park sıkıntısıda yok, yanımızdaki bina yıkıldı otopark oldu =) 20 araç alır , buyrun beklerim, eliniz boş gelmeyin :P :D

WiSTaRiA
16/08/2010, 13:40
Bravo ya mekanı belirlediniz :D Saol orçun abi önerilerin için..Senide mutlaka aramızda görmek isteriz :)

Nedemek Tolgacım... Tabiki tarih uygun olursa aranızda olucam kambersiz düğün olurmu :D:D 21i iyi bence :D ama genel bir tarih ayarlansın ki gelmek isteyip gelemiyenleride düşünmek lazım...

Tabi tabi buyrun park sıkıntısıda yok, yanımızdaki bina yıkıldı otopark oldu =) 20 araç alır , buyrun beklerim, eliniz boş gelmeyin :P :D
Elimiz boş gelmeyiz merak etme.... :D:D

PLaTiNuN
16/08/2010, 14:43
Anadolu yakasından arkadaşlar ne önericek bakalım?

farukileri
16/08/2010, 15:33
Anadolu yakasından arkadaşlar ne önericek bakalım?

Bebek tarafında polis evi vardı diye hatırlıyorum ben boğaz kenarında hemen.Oraya da bakılabilir.Sırf Forum'a gelmemek için demiyorum,en azından anadolu yakasından gelebilecek insan sayısını artırmaya,yoksa beni biliyosun kontağı açar gelirim :);)

PLaTiNuN
16/08/2010, 15:43
Senden yana sıkıntım olmaz zaten faruk kardeşim önerilere açığız :)

emrequzel
16/08/2010, 15:53
Faruk keşke herkes senin gibi olsa.. Senin nerelerden geldiğini herkes biliyor..

Scottie
16/08/2010, 17:15
şimdiden afiyet olsun... güzel bir akşam geçirmeniz dileğiyle...

nemss1306
16/08/2010, 21:21
bn yarın konusucam anadolu yakasında bır yer :D
hem bıze yakın 100-150 kısılık otoparkı var ucretsız
havuz basında yerıde atalarda
bı konusayım fıyat alayım bakalım :D

WiSTaRiA
16/08/2010, 21:30
Bebek tarafında polis evi vardı diye hatırlıyorum ben boğaz kenarında hemen.Oraya da bakılabilir.Sırf Forum'a gelmemek için demiyorum,en azından anadolu yakasından gelebilecek insan sayısını artırmaya,yoksa beni biliyosun kontağı açar gelirim :);)

Seni bilmezmiyiz faruğum... Çakma Cem YıLMAZIM benim...:D:D Çorluya gel desem hemen gelirsin...:D:D

şimdiden afiyet olsun... güzel bir akşam geçirmeniz dileğiyle...

Sağol Esercimm...

bn yarın konusucam anadolu yakasında bır yer :D
hem bıze yakın 100-150 kısılık otoparkı var ucretsız
havuz basında yerıde atalarda
bı konusayım fıyat alayım bakalım :D

Anadolu yakasımı?? Birazıcık uzak kalıyor bana :D:D artı köprüden sonrasını hiç bilmiyorum ben :D:D

bravo_sercan
16/08/2010, 21:34
Anadolu yakası biraz yaş gibi görünüyor fırat bence forum istanbul ideal =)

WiSTaRiA
16/08/2010, 21:40
Aynen

mm_isik
16/08/2010, 21:43
forum ideal bencede

WiSTaRiA
16/08/2010, 22:04
Tolgacım fasılda olsun bari kulağımızın pası silinsin hemde dostlarla şarkılar söyleyip eğleniriz...

nemss1306
16/08/2010, 23:28
Seni bilmezmiyiz faruğum... Çakma Cem YıLMAZIM benim...:D:D Çorluya gel desem hemen gelirsin...:D:D

Sağol Esercimm...

Anadolu yakasımı?? Birazıcık uzak kalıyor bana :D:D artı köprüden sonrasını hiç bilmiyorum ben :D:D

ogrenırsın abı fenamı ıste bız catalcaya geldk szde anadoluya geln :D:D:D

farukileri
16/08/2010, 23:38
Tolgacım fasılda olsun bari kulağımızın pası silinsin hemde dostlarla şarkılar söyleyip eğleniriz...

işte buna kesinlikle hayır demem :D

orçun abi sen de fizan ben oraya bile gelirim biliyosun :D

WiSTaRiA
17/08/2010, 01:24
siz canlarim nerde olursaniz oraya bile gelirim ama iftar saatlerinde kopru problem olmazmi.. Genede siz bilirsiniz

bravo_sercan
17/08/2010, 02:26
ee kimler gelebilicek , yalandanda olsa liste çıkartmaya gerek varmı rezervasyon için vs.. ?

WiSTaRiA
17/08/2010, 03:52
tarih ve yer belli olsun tolga liste hazirlar sercanim... Esasinda yer belli gibi forum istanbul tarihide kararlastiralim...

PLaTiNuN
17/08/2010, 09:19

Fasıl dersen mekanı değiştirip başka bi yer araştırmam gerekir Orçun abi karar sizlerin :) Yani şu an forum İstanbul ideal olarak gözüktüğü için bunu söylüyorum henüz kesin birşey yok tabi...

WiSTaRiA
17/08/2010, 09:38
Esasında fasıl hoş olur gibime geliyor şarkılar söyleriz dans ederiz göbecik atarız vs.. Ama genede siz bilirsiniz benimki sadece bir fikir... :) Sen olmadı 1-2 alternatif bak uygun bişeyler ona göre seçim yapılır burada..

emrequzel
17/08/2010, 09:45
valla bana yakın olması benım için çok önemli. ama bana uyarakdan sakın plan yapmayın.bana yakın olmasını istememin sebebi iftarı acıp az sohbet edip hemen gitmem gerekecek malum iş bizi bekler.forum istanbul a hiç gitmedim ama bayrampaşa temin kenarında diye biliyorum ulaşım rahat olur herhalde. Yer tarih zamanı belirleyin bende ona göre ayar çekmeye çalışım kendıme..

PLaTiNuN
17/08/2010, 09:50
Esasında fasıl hoş olur gibime geliyor şarkılar söyleriz dans ederiz göbecik atarız vs.. Ama genede siz bilirsiniz benimki sadece bir fikir... :) Sen olmadı 1-2 alternatif bak uygun bişeyler ona göre seçim yapılır burada..

Tamam araştırıp paylaşırım burada...

valla bana yakın olması benım için çok önemli. ama bana uyarakdan sakın plan yapmayın.bana yakın olmasını istememin sebebi iftarı acıp az sohbet edip hemen gitmem gerekecek malum iş bizi bekler.forum istanbul a hiç gitmedim ama bayrampaşa temin kenarında diye biliyorum ulaşım rahat olur herhalde. Yer tarih zamanı belirleyin bende ona göre ayar çekmeye çalışım kendıme..

Sen merak etme Emre ayarlarız bi şekilde...

EviLDoeR
17/08/2010, 09:58
Yalnız muratın önerisi istinyedeki yerde çok sıkıntı çekeriz iftar saati hem kalabalık olur hemde konvoy şeklinde puntocularla gitmemiz zor olur.. Benim nacizane fikrimi sorarsan otoparkı problem olmuyacak trafikte kimse zorlanmıyacak ve yorulmuyacak bir yer olması şart.. Forum İstanbul uygun olabilir...

Hep beni ez zaten Orçun abi bende İstinyede Park sorunlu dedim ve Forum İstanbulu Destekledim :):):)

Faruk polis evi bence zor bir mekan hem saat-trafik açısından hemde bildiğim kadarıyla park problemi fazla

Ayrıca orçun abi Tekirdağ'dan geldiğini belli ediyorsun Fasıl eşliğinde bile göbecik atıcam diyorsun helal valla :):):)

WiSTaRiA
17/08/2010, 09:59
Bende İstanbul'a nerdeyse herhafta sonu olmasada inmeme rağmen Forum İstanbul'a hiç gitmedim.. Benim için forum İstanbul gayet hoş olucak.. Karar sizlerin... Kolay gelsin tolgacım.. İyi çalışmalar... :D

EviLDoeR
17/08/2010, 10:01
Orçun abi çook büyük bir yer otoparkta araç kaybetmek mümkün bu yüzden dikkat edilmesi gereken 1 numaralı husus bu olmalı ayrıca görülmesi gereken dev akvaryum geldiğinizde bence ziyaret edilebilir bir mekan...

WiSTaRiA
17/08/2010, 10:09
Hep beni ez zaten Orçun abi bende İstinyede Park sorunlu dedim ve Forum İstanbulu Destekledim :):):)

Kim seni eziyor muratçım ya.. Bana bak Telekom kablolarını koparırım İstanbulun uğraşır durursun akıllı ol :D:D:D

Faruk polis evi bence zor bir mekan hem saat-trafik açısından hemde bildiğim kadarıyla park problemi fazla

Bu arada aferin faruğa seslenicen bana değil :D:D

Ayrıca orçun abi Tekirdağ'dan geldiğini belli ediyorsun Fasıl eşliğinde bile göbecik atıcam diyorsun helal valla :):):)

Niye fasıl oyun havası çalmıyormu??? Ben geleyimde oyun havası çalmasınlar.. Alırım adamın elinden klarneti hem çalar hemde oynarım.. Amannn yandan yandan.. Hüsnü bile benden eğitim aldı :D:D

Orçun abi çook büyük bir yer otoparkta araç kaybetmek mümkün bu yüzden dikkat edilmesi gereken 1 numaralı husus bu olmalı ayrıca görülmesi gereken dev akvaryum geldiğinizde bence ziyaret edilebilir bir mekan...

Okadarda değil mertçiğim.. Hadi alkollü olursak arabayı bulmamız zor olur.. 5-10 tane puntoyuda bulamazsak yuh bize.. Dev akvaryuma hep niyetim var gelmeye ama denizden babam çıksa yerim zihniyetini taşıyorum o akvaryumu görünce balık yiyemem diye korkuyorum :D:D

EviLDoeR
17/08/2010, 10:33
bence orçun abi otoparkı görmeden yorum yapma ben ilk gittiğimde bulmakta zorlanmadım ama güzergahımdan hiç çıkmadım şimdi böyle kalabalık makara eşliğinde olursa diye önlem almak lazım bu arada farkında olmadan yeri belirlemiş olduk sanki...
ayrıca abi mert değil telekom murat :):):)

PLaTiNuN
17/08/2010, 11:47
Kavga etmeyin ben önceden gider 20 araçlık yer tutarım fasıl ekibinide toplarım :D:D:D

EviLDoeR
17/08/2010, 12:38
biz kavga etmiyoz sadece orçun abimle birbirimize muhalefet yapıyoz :)

bravo_sercan
17/08/2010, 13:20
Açık hava olsun derseniz avcılarda güzel bi yer var geçen haftasonu çay içmeye gitmiştik iftarda veriyorlarmış ama fiyat hakkında bilgimiz yok. çok güzel esiyordu bu arada , park sorunuda yok gibi.

PLaTiNuN
17/08/2010, 14:43
Görüşebilir misin orayla Sercan? Bir kaç yer elimizde bulunsun da seçeriz hiç değilse...

farukileri
17/08/2010, 16:59
Kavga etmeyin ben önceden gider 20 araçlık yer tutarım fasıl ekibinide toplarım :D:D:D

Seninle beraber bir bloğu tutarız abi biz :D

alpimmm
17/08/2010, 17:08
şimdiden hayırlı iftarlar ekip :) fasıl falan güzel olur, orada olmak vardı :)

PLaTiNuN
17/08/2010, 17:37
şimdiden hayırlı iftarlar ekip :) fasıl falan güzel olur, orada olmak vardı :)

Bekleriz her zaman :)

Arkadaşlar hiç gitmedim ama fotoğraflardan ve yazılanlardan ötürü çok beğendiğim bi yeri tavsiye etmek istiyorum gerçekten kaliteli bir yer...Ulaşım açısından çok rahat ve yemek sırasında ferah olacağı düşüncesindeyim düşüncelerinizi bekliyorum ona göre irtibata geçip konuyu netliğe kavuşturalım.. www.ramazanbingol.com (https://www.ramazanbingol.com)

WiSTaRiA
17/08/2010, 19:41
Tolgacım mekan gayet güzel ama uygun fiyatlı bir kaç alternatif daha bulmak lazım..

nemss1306
17/08/2010, 20:16
Arkadaslar bugn bır yer arastrdım ve fıyat aldım
oncelıkle otopark sorunu yok 450 araclık otoparkı var
menuye baslıorm bismillah :d

-Günün Çorbası
İFTARİYELİKLER
-Hurma,Beyaz Peynir,Tulum Peyniri,Tereyağı,Pastırma,Zeytin,Bal,Reçel,Domates ,Salatalık
SOĞUK BAŞLANGIÇLAR
-Zeytinyağlı Taze Fasulye,Zeytinyağlı Biber Dolması
SALATALAR
-Mevsim Salata,Gevurdağ Salata
ARA SICAKLAR
-Pazı Dolma,Kaşarlı Paçanga,İçli Köfte,Sebzeli Krep
ANA YEMELER
-Kuzu Tandır,Topkapı Kebabı,Kuzu Şiş,Barbekü Soslu Piliç( Pilav ve Püre Eşliğinde )
AÇIK BÜFE TATLI ÇEŞİTLERİ
-Şerbetli Tatlı ve Baklava Çeşitleri,Sütlü Tatlılar,Pasta Çeşitleri

Açık Büfe Mevsim Meyveleri

Arkadaşlar menü budur kişi basşı fiyatı 38 liradır ve hersey dahildir yanlız
35 kişi ve üzeri olursa kişi başı 33 liraya iniyor
Yemek esnasında ilahı tarzı canlı müzik saat 22-00 itibariyle fasıl
masalarımızı isteğe bağlı havuz kenarına kurdurabilirz
karar sizin.....
Benden bukdar arkadaşlar....

WiSTaRiA
17/08/2010, 20:19
Teşekkürler fıratçım...

bravo_sercan
17/08/2010, 20:49
Görüşebilir misin orayla Sercan? Bir kaç yer elimizde bulunsun da seçeriz hiç değilse...

Görüşürüz anca oraya tekrar gitmem gerek =) telefonu vs. yok.
olmadı en kötü forumistanbul :)

nemss1306
17/08/2010, 20:56
Teşekkürler fıratçım...

Nedr abı dusuncenız olmazmı???

WiSTaRiA
17/08/2010, 21:05
Bakalım daha uygun alternatiflere..

mr_tuning83
17/08/2010, 21:31
arkadaslar nacizane fikrimi sunmak isterim bi arkadasın yazdığı gibi avcılar ibb tesisleri gayet güzel ve hesaplı bir mekan isterseniz fiyat ve rezervaston durumunu da gidip konusabilirim. e-5 ve tem otoyoluna da yakın bir yerde oluşu uzaktan gelmek isteyen arkadaşlarımıza da kolaylık olur diye düşündüm. Otopark sorunu bulunmamaktadır. Ayrıca ailesi ile gelmek isteyenler içinde birebir mekandır. Çocuk parkına kadar içinde bulunduruyor. Ağaçlıklar içinde önü derya deniz bir mekan....

yorumlarınızı bekliyorum. Saygılar

PLaTiNuN
17/08/2010, 21:33
Fıratçım herşey iyi güzel eline sağlıkta yer nerede? bir linki falan var mı? bunları da yaz bari tam olsun...
Orçun abi sen fasıl istediğine emin misin? yok eğer şakasına söylediysen uygun fiyatlı yer aramak istemeni anlıcam :) Yok ben fasılda olsun istiyorum dersen 30 liradan aşağı bulana aşk olsun :D
Serhat sana zahmet bir konuş bakalım aklımda Florya tesisleride var ama Avcılar'da olur diye düşünüyorum...

WiSTaRiA
17/08/2010, 21:53
arkadaslar nacizane fikrimi sunmak isterim bi arkadasın yazdığı gibi avcılar ibb tesisleri gayet güzel ve hesaplı bir mekan isterseniz fiyat ve rezervaston durumunu da gidip konusabilirim. e-5 ve tem otoyoluna da yakın bir yerde oluşu uzaktan gelmek isteyen arkadaşlarımıza da kolaylık olur diye düşündüm. Otopark sorunu bulunmamaktadır. Ayrıca ailesi ile gelmek isteyenler içinde birebir mekandır. Çocuk parkına kadar içinde bulunduruyor. Ağaçlıklar içinde önü derya deniz bir mekan....

yorumlarınızı bekliyorum. Saygılar

Sağol serhat ilginden bir konuş fiyat al menüleri çıkarttır vs. Burada konuşalım sonra yada Tolgayla koordineli çalış.. O ne yaparsa yapsın ben arkasındayım o tamam burası derse bana heryer uyar...

Fıratçım herşey iyi güzel eline sağlıkta yer nerede? bir linki falan var mı? bunları da yaz bari tam olsun...
Orçun abi sen fasıl istediğine emin misin? yok eğer şakasına söylediysen uygun fiyatlı yer aramak istemeni anlıcam :) Yok ben fasılda olsun istiyorum dersen 30 liradan aşağı bulana aşk olsun :D
Serhat sana zahmet bir konuş bakalım aklımda Florya tesisleride var ama Avcılar'da olur diye düşünüyorum...

Ben fasıl olsun istememin amacı güzel eğlenir daha kaynaşırız mahiyetinde istedim.... Fasılsız kuru kuru bir yer olursa yemek yenip hemen dağılıcak herkez.. Ama sizinde düşüncenize saygı duyarım.. Fasıl olmasada fasılı biz kendimiz yaparız.. :D:D Sen bak kafana göre tolgacım..

Bu arada soner ve özkan bayaadır fouma giriş yapmıyor onlarlada irtibata geçmemiz gerek bilgileri ve fikirleri olur belki.. Sonrada katılım listesine başlıyalım artık....

bravo_sercan
17/08/2010, 21:59
bence ya forumistanbul yada avcılarda o dedigim mekan, yarın musayit olursam ki sanmıyorum, ama perşembe araştırma yapabilirim..

nemss1306
17/08/2010, 22:01

Web adresi budur abi yeri Anadolu yakası Dragostadır
TandT Sosyal Kulüp (https://www.tandtsosyalkulup.com/main/)

he unutmadan sınırsız içecekde içinde :D:D:D

WiSTaRiA
17/08/2010, 22:04
Haberlerini bekliyoruz sercanım....

Buyrun gelin çorlu'ya :D Çok harika bir mekanda fasıllı bir yerde iftar yapalım... :D:D

Grup olucağımız için belki fiyatta kırdırabilirim

www.shiva.com.tr (https://www.shiva.com.tr) adres bu inceleyin... Ama İstanbul'a bayaa uzak olduğundan teklif ediyorum ama ısrarda bulunamıyorum...

WiSTaRiA
17/08/2010, 22:08
Web adresi budur abi yeri Anadolu yakası Dragostadır
TandT Sosyal Kulüp (https://www.tandtsosyalkulup.com/main/)

he unutmadan sınırsız içecekde içinde :D:D:D

WaW 160 Kilometre... Git gel 320 Km bana .... Bayaa çok muş..

nemss1306
17/08/2010, 22:09
WaW 160 Kilometre... Git gel 320 Km bana .... Bayaa çok muş..

abı bız kartaldan catalcaya geldık aynı km bısı dedıkmı :D:D:D

PLaTiNuN
17/08/2010, 22:12
Beyler bırakın şimdi atışmayı orta noktayı bulmak lazım yapacak bişey yok :D

nemss1306
17/08/2010, 22:13
Beyler bırakın şimdi atışmayı orta noktayı bulmak lazım yapacak bişey yok :D

Ben anadolu yakası taraftarıyım :D

WiSTaRiA
17/08/2010, 22:14
abı bız kartaldan catalcaya geldık aynı km bısı dedıkmı :D:D:D

Kartaldan çatalca 85,7 km canım kardeşim... :D:D

nemss1306
17/08/2010, 22:21
Kartaldan çatalca 85,7 km canım kardeşim... :D:D
Direk gelmedikki 10 yerde bulustuk ben baktım km ye :D
320 yapmısım toplam :D:D

WiSTaRiA
17/08/2010, 22:31
Direk gelmedikki 10 yerde bulustuk ben baktım km ye :D
320 yapmısım toplam :D:D

Fırat böyle organizasyonlarda biz buraya geldik siz niye gelmiyosunuz vsleri bence çok saçma kardeşim... Toplu olarak nereye karar verilicekse orada buluşulur.. Senin demenle benim dememle kimseyi yönlendiremeyiz.. Organizatörümüz tolga ve diğer arkadaşlar araştırsın alternatifi seninkiyle beraber oylamaya sunarlar neresi çıkarsa orada güzel bir akşam geçirilir.. İzmir ve Ankarada böyle sorunlar olmuyor nedense.. Bir yer kararlaştırılıyo herkez katılımını sağlıyor... Bana heryer uyar karşısıda olsa amacım siz güzel kardeşlerimle dostlarımla canlarımla güzel vakit geçirmek...

nemss1306
17/08/2010, 22:44
Fırat böyle organizasyonlarda biz buraya geldik siz niye gelmiyosunuz vsleri bence çok saçma kardeşim... Toplu olarak nereye karar verilicekse orada buluşulur.. Senin demenle benim dememle kimseyi yönlendiremeyiz.. Organizatörümüz tolga ve diğer arkadaşlar araştırsın alternatifi seninkiyle beraber oylamaya sunarlar neresi çıkarsa orada güzel bir akşam geçirilir.. İzmir ve Ankarada böyle sorunlar olmuyor nedense.. Bir yer kararlaştırılıyo herkez katılımını sağlıyor... Bana heryer uyar karşısıda olsa amacım siz güzel kardeşlerimle dostlarımla canlarımla güzel vakit geçirmek...

Saka yapıorm abı takılıorm ole sewdıgımden ole takılıorm :):)

WiSTaRiA
17/08/2010, 22:49
Bende canım....:):)

Buremir
18/08/2010, 00:07
Tolga dostum sen bu konuda tecrübelisin ama istinyedeki İBB tesisini öneririm
park sorunun ise ispark ile hallderiz diye düşünüyorum tabi öneri :)

+1 bence anadolu yakasına da yakın olur

bravo_sercan
18/08/2010, 02:07
Haberlerini bekliyoruz sercanım....

Buyrun gelin çorlu'ya :D Çok harika bir mekanda fasıllı bir yerde iftar yapalım... :D:D

Grup olucağımız için belki fiyatta kırdırabilirim

www.shiva.com.tr (https://www.shiva.com.tr) adres bu inceleyin... Ama İstanbul'a bayaa uzak olduğundan teklif ediyorum ama ısrarda bulunamıyorum...

Tamam Oçun abi yarın sanayide bi kaç işim var ,iftar zamanına vaktim kalırsa ilk olarak foruma ugrucam bi fiyat falan alıyım , açıkcası avm olması pek guzel olmaz gibime geliyor kapalı mekan sonuçta.
Avcılardaki o yer güzeldi =)
Ama bu seferde avcılar anadolu yakasından gelen olursa onlara uzak olucak.. :/
forumistanbul orta nokta gibi biraz sanki..

WiSTaRiA
18/08/2010, 09:11
Evet avcılar anadolu yakasına uzak gibi olur... Ayarlayın siz kardeşim... Ortak bir yer bulalım...

whitegold
18/08/2010, 12:19
eveet arkadaşlar bayadır forumdan uzagım kımsede yahu bu soner nerelerde dıye merak edıpte arayıp sormuyor:) şaka bır yana arkadaşlar şimdik yazıyı yazarkende tolga kardeşim aradı yer ve zaman için konuşmamızda bu organızasyonu pazar gunu ve anadolu avrupa yakasına ortak bır noktada olup herkezın katılabılmesı ıcın guzel bır ortak mekan bulmaya calısıcaz inşallah bizleri yalnız bırakmazsınız.forum istabul bencede en uygun yer gözukuyor suanda ama alternatıflerde degerlendırılebılır.

WiSTaRiA
19/08/2010, 00:02
haberlerinizi bekliyoruz sonercim...

ozdem
19/08/2010, 00:15
Arkadaşlar bir aksilik olmazsa eğer eşim ve bende katılmak istiyoruz.
Anadolu yakası/ göztepe de oturuyoruz.
İstanbul Forum bizim için çok sıkıntı yaratmaz ancak
şehir ortamından uzak ama şehrin tam göbeğinde, muhteşem
bir boğaz manzarasıyla, İstanbul ayaklarınızın altında olsun istiyorsanız
açık havada , otopark sıkıntısı asla olmaksızın şöyyylee güzeeeel bir iftar
keyfi yapalım diyorsanız size Anadolu yakasında
Nakkaştepe' de Mest Cafe rest. önereceğim. İnternetten de bakabilirsiniz.
iftar menü fiyatı kişi başı 55,00 TL. Bir alternatif de Anadolu Yakasın dan
sunmak istedim. Tabiki çoğunluk ne derse o uygun olacaktır ;)

PLaTiNuN
19/08/2010, 01:01
Özlem hanım öneriniz için teşekkür ederim fakat fiyat konusunda sıkıntı olabileceğini düşünüyorum bu konuda herkes fikrini söyleyecektir zaten...

Bu akşam itibariyle sercan ve soner arkadaşımla birlikte Avcılar-Ambarlı sahilinde Huzur Bahçesi adlı tesisle görüşüp mekan ve yemekler hakkında bilgi aldık...Mekan gayet güzel deniz manzaralı yeşillik içinde ve ferah..yemekleriyse hepsinden daha güzel bir faktörü...

Huzur Bahçesi (https://www.huzurbahcesi.net)

Başlangıç çorba ve iftariyelikler
Açık büfe sisteminde çalışan mekanda 50 çeşit olmak üzere;
Sıcak-soğuk mezeler
Zeytinyağlılar
Sebze yemekleri (o gün belirlenecek en az 2 çeşit)
Izgara çeşitleri (o gün belirlenecek en az 2 çeşit)
Salatalar
İçecek olarak masada Su-Portakal Suyu-Vişne Suyu ( diğerleri istenirse ekstra olacak)
Tatlılar
Meyveler

İlk defa rastladığım bu sistemde fiyat gerçekten çok uygun kişi başı 25,00TL'dir...

Tarih olarakta 29 Ağustos Pazar gününü düşünüyoruz tabi çoğunluğa göre tarihi değiştirebiliriz..Fakat Cumartesi tam gün çalışan veya yetişemeyecek durumda yarım gün çalışan arkadaşlarımızda olabilir o yüzden Pazar gününü uygun gördük...
Yorumlarınızı bekliyorum bir an önce konuyu netleştirmek adına...

WiSTaRiA
19/08/2010, 01:10
akrabacigim ozlem :) insalllah bir aksilik olmazda esinle aramizda olursun tanismak isteriz senin gibi puntis severle..

Tolgacim bana uygundur yer zaman.. Zaten neresi olursa olsun beni yaz kafadan :)

emrequzel
19/08/2010, 01:11
Tolga İBB nin tüm tesislerinde iftar yemekleri kişi başı 25 TL ... florya daki ile de görüşmek lazım orası da aynı fiyat İBB nin sitesinde öyle yazıyor ki florya daha güzel bence.. fırsatı olan görüşürse orası ilede güzel olur.orda menü nasıldır bilmiyorum ama..

PLaTiNuN
19/08/2010, 01:16
Tolga İBB nin tüm tesislerinde iftar yemekleri kişi başı 25 TL ... florya daki ile de görüşmek lazım orası da aynı fiyat İBB nin sitesinde öyle yazıyor ki florya daha güzel bence.. fırsatı olan görüşürse orası ilede güzel olur.orda menü nasıldır bilmiyorum ama..

Evet ama menü açısından burayı geçebileceğini zannetmiyorum sonuçta yemek karın doyuruyor manzara ikinci planda :D

WiSTaRiA
19/08/2010, 05:13
floryaylada gorusun bakalim arkadaslar...

bravo_sercan
19/08/2010, 13:34
Bence daha kurcalamaya gerek yok abi ya bu yer gayet güzel , listeyli hazırlayalım bence =) ?

PLaTiNuN
19/08/2010, 14:11
Sercancım zaten Forumda ki Punto restoran ile görüştüm İftar menüsü yokmuş...İBB Florya tesisleri çok güzel bi yer ama menüsü sınırlı şimdi bulduğumuz bu mekanda ki menüyü bırakıp oraya gitmek olmaz :D O yüzden liste başlasın :D

29 Ağustos Pazar İftar Buluşması Katılımcıları (Avcılar Sahil Huzur Bahçesi)

1- PLaTiNuN- Tolga YILDIRIR

bravo_sercan
19/08/2010, 14:20
Bende geliyim bari =) +1 de olurum..

PLaTiNuN
19/08/2010, 14:22

2- bravo_sercan - Sercan TÜRKÖZ +1

Gel bari :D

krakercocuk
19/08/2010, 14:31
Sercancım zaten Forumda ki Punto restoran ile görüştüm İftar menüsü yokmuş...İBB Florya tesisleri çok güzel bi yer ama menüsü sınırlı şimdi bulduğumuz bu mekanda ki menüyü bırakıp oraya gitmek olmaz :D O yüzden liste başlasın :D

puntoda iftar menüsü yapmıyolarmıymış vah vah:D izmirdeki puntoda var gelin

PLaTiNuN
19/08/2010, 14:34
Taş atma taş atma :D

EviLDoeR
19/08/2010, 15:41
puntoda iftar menüsü yapmıyolarmıymış vah vah:D izmirdeki puntoda var gelin

izmir çekil aradan :)

ama bu olmamış ki hani anketler açılmamış gün için mekan için açılacaktı daha çok hızlı olmuş bu... ben yine son güne kadar beklemek zorunda kalacağım anlaşılan :(
ama gelip şöyle toplu iftara katılmakta güzel oluyor off offf

PLaTiNuN
19/08/2010, 15:55
izmir çekil aradan :)

ama bu olmamış ki hani anketler açılmamış gün için mekan için açılacaktı daha çok hızlı olmuş bu... ben yine son güne kadar beklemek zorunda kalacağım anlaşılan :(
ama gelip şöyle toplu iftara katılmakta güzel oluyor off offf

Ya ne anketi arkadaşım vakit mi var o kadar kişi oylama yapıp mekan belirlenene kadar bayram gelicek..İlk hafta kimseden çıt çıkmadı ki keşke biri el atsaydı da bizde katılsaydık...O yüzden fazla demogoji yapma 29 Ağustos Pazar akşamı gel :D

EviLDoeR
19/08/2010, 15:59
bu mu yani :D
bu kadar duygu sömürüsü bunun için mi ???
gelicem tabi bak sercan kardeşim orçun abim sen geliyorsun (faruktan ses çıkmamaış ama) bende bi aksilik olmazsa diyorum o tarihte senelik izindeyim istanbulda olmaya bilirim :(

PLaTiNuN
19/08/2010, 16:01
Onların hepsi banko zaten sende ayarla kendini bi zahmet bak adem abiyi de getiricem sonra dilinden kurtulamazsın :D

WiSTaRiA
19/08/2010, 17:36

3- 34ozkankurtuldu34 - Özkan KURTULDU
4- whitegold - Soner ŞEN
5- farukileri - Faruk İLERİ
6- wistaria - Orçun ÇABUK - TEKİRDAĞ + 1

evolodi
19/08/2010, 17:59
umarim güzel vakit geçirsiniz istanbullu genjlik:D

WiSTaRiA
19/08/2010, 18:04
Sağol onurcum...

evolodi
19/08/2010, 18:06
sende sağolasin orçun abi duruşun yeter:):):)

EviLDoeR
19/08/2010, 18:23
Onların hepsi banko zaten sende ayarla kendini bi zahmet bak adem abiyi de getiricem sonra dilinden kurtulamazsın :D

hımm adem abi geliyorsa sakat :):):)
valla bende gelmek istiyorumm tolga ama söz verip gelememektense son güne kadar bekleyip ona göre cevap vermeyi tercih ederim bu arada elmedin nerde o bizi florya yerine floransaya avcılar yerine amerikaya falan götürürdü :):):)

whitegold
19/08/2010, 18:56

4- whitegold - Soner ŞEN
6- wistaria - Orçun ÇABUK - TEKİRDAĞ + 17-Erhan YALI
8-Mustafa Öztürkmen
9-Derya Develi
10-Ergin Arda

Arkadaşlar iftara tüm arkadaşlarımız aileleri ile katılabılır cocuklarınıda rahatlıkla getirebilir.

nemss1306
19/08/2010, 20:38
ahanda tarih mekan belli olmus :)

farukileri
19/08/2010, 22:59

4- whitegold - Soner ŞEN

vay daha yeni geldim sinemadan,ve ismimi listeye yazılmış görüyorum:D beni tanıyanlar geleceğimi biliyor canım :D

nemss1306
19/08/2010, 23:29
bnden tırt nıkelaje.........

WiSTaRiA
19/08/2010, 23:40
evet firatcim tarih mekan belli olmus...

nemss1306
20/08/2010, 00:58
evet firatcim tarih mekan belli olmus...

olmus abı evet ama bı sorn var ben tırt :D

WiSTaRiA
20/08/2010, 05:29
nasil yani...

nemss1306
20/08/2010, 07:59
gelemiyorum beya :D

PLaTiNuN
20/08/2010, 09:03

4- whitegold - Soner ŞEN +4

WiSTaRiA
20/08/2010, 09:35
gelemiyorum beya :D

Anadolu tarafında olsa gelicektin ama değilmi kardeşim :)
Canın sağolsun.. Gönüllerimiz bir..

whitegold
20/08/2010, 11:50

4- whitegold - Soner ŞEN +4
6- wistaria - Orçun ÇABUK - TEKİRDAĞ + 1fırat cıgım lıstede göremiyorum:)?

4- whitegold - Soner ŞEN
7-Erhan YALI
8-Mustafa Öztürkmen
9-Derya Develi
10-Ergin Arda
11-Çağatay Güldalı - (ExTReMe_)+2

nemss1306
20/08/2010, 13:14
fırat cıgım lıstede göremiyorum:)?
Avcılar cok ters bana Soner abi :D

bravo_sercan
20/08/2010, 14:04
Anadolu tarafından gelmek isteyen fakat uzak diye gelemeyen varsa ben o gün servis çekebilirm , ortak noktadan alabilirim :)

ExTReMe_
20/08/2010, 14:30
hadi bu kadar mıyız :D

emrequzel
20/08/2010, 15:39
Bendemi gelsem napsam yaa... ama çalışıyorum :S :)

PLaTiNuN
20/08/2010, 16:29
Anadolu tarafından gelmek isteyen fakat uzak diye gelemeyen varsa ben o gün servis çekebilirm , ortak noktadan alabilirim :)
Ben olayı biraz daha büyütüp anadolu yakasına geçip gelmek isteyenleri alırım :D :D

Hadi be Emre ayarla işte 1-2 saatliğine...

whitegold
20/08/2010, 17:28
Avcılar cok ters bana Soner abi :De kartalda bıze uzak ama saat 16,00 da program yapıonuz 22,30 da yanınızdayız o nasıl olcak,uzaklıklar onemlımı maksat muhabbet bırlıkte olmak bak orcun abıne faruk ılerıye ıbret al her bulusmada heryere gelıyorlar41 kere maşallah:),farukla bulusup gelın olmazsa.hanı anadoluda bırtek farukla fıratmı var enson kartınge geldıgımızde bırılerı sankı bı buluşma yapında gelelım flan dıodu ben goremıyorum o ısımlerı, yok yok kubılay abı sana demedım alp abı alınmasın coskun abı flanda hıc deıl ılyasında zaten ayak kırık:) neyse bızım kapımız herkeze acık buyrun basımızın ustunde yerınız var.

Bendemi gelsem napsam yaa... ama çalışıyorum :S :)tabı tabı sensız olmaz emo mutlaka beklıyoruz zaten sana yakın:)

WiSTaRiA
20/08/2010, 18:45

Tabiki sende geleceksin :D:D Sensiz olurmu Emrecim...

sowhat788
20/08/2010, 20:08
Soner cim yaz gitsin ayıp ediyon

PLaTiNuN
20/08/2010, 22:07

4- whitegold - Soner ŞEN
7-Erhan YALI
8-Mustafa Öztürkmen
9-Derya Develi
10-Ergin Arda
12-Showhat788 - Mustafa Kubilay KARABULUT

nemss1306
20/08/2010, 22:46
e kartalda bıze uzak ama saat 16,00 da program yapıonuz 22,30 da yanınızdayız o nasıl olcak,uzaklıklar onemlımı maksat muhabbet bırlıkte olmak bak orcun abıne faruk ılerıye ıbret al her bulusmada heryere gelıyorlar41 kere maşallah:),farukla bulusup gelın olmazsa.hanı anadoluda bırtek farukla fıratmı var enson kartınge geldıgımızde bırılerı sankı bı buluşma yapında gelelım flan dıodu ben goremıyorum o ısımlerı, yok yok kubılay abı sana demedım alp abı alınmasın coskun abı flanda hıc deıl ılyasında zaten ayak kırık:) neyse bızım kapımız herkeze acık buyrun basımızın ustunde yerınız var.

Valla abı baska zaman olsa eywalh ama
bu sefer o yol benı bıtırır trafık falan ooo
smdıden buyuyo gozumde :)

WiSTaRiA
21/08/2010, 01:51
:)

JASMINE
21/08/2010, 02:11

Fırat, pek bir tembel gördük seni :) Bak abilerin seni özlemiş bekleyip dururlar, Sercan'da servis çekecekmiş. Kırma git sende :)

Not: Sen biraz daha itiraz edersen Soner 3-5 mesaj daha yazıcak. Flood yapıcak bende onları birleştirmekten uyku uyuyamayacağım :D :D

WiSTaRiA
21/08/2010, 09:44
Yaseminciğim Fırat tembel değil esasında çok hevesliydi ama Anadolu yakasında olması için buluşmanın.. Şimdi buluşma Avcılar da yani Avrupa yakasında olacağı için yan çiziyor.. :D:D

PLaTiNuN
21/08/2010, 09:49
En sonunda köprünün ortasına sofra kurduracaklar bana :D

nemss1306
21/08/2010, 10:45
kuralım abı kopruye bı sofra herkezler gelsn ozaman :D:D

farukileri
21/08/2010, 11:20

Pardon fıratım amma velakin ben o yolu her gün gidip geliyorum,bişey de olmuyor abicim :) ha avcılar trafiği dersen atlatmak için bir alternatif bile var,artık o yolun profesörü oldum anasını satem git gelden

la ben nerden geliyorum :D sen niye servis çekiyosun :D

JASMINE
21/08/2010, 13:08
Yaseminciğim Fırat tembel değil esasında çok hevesliydi ama Anadolu yakasında olması için buluşmanın.. Şimdi buluşma Avcılar da yani Avrupa yakasında olacağı için yan çiziyor.. :D:D

Söz konusu iftar vakti İstanbul trafiği olunca hak veriyorum. Bizde bu tarz mesafe sorunu yok şükür. :D :D

EviLDoeR
21/08/2010, 15:29
arkadaşlar bu trafik muhabbeti bana biraz grip geliyor pazar gününden bahsediyoruz... Ayrıca sahil yolu gibi bir lüksümüz var... piniknikçilerde ramazandan dolayı olmayacağına göre trafik 2. planda kalır derim ben nacizane fikrim [bu ara sitede çok moda:) :) :)]

farukileri
21/08/2010, 16:40
Söz konusu iftar vakti İstanbul trafiği olunca hak veriyorum. Bizde bu tarz mesafe sorunu yok şükür. :D :D

Hafta içi evet kesinlikle keşmekeş ve çıkılması gerçekten mucize.Hatta bunun geyiği bile yapılmakta...

oruçlu ve öfkeli - ekşi sözlük (https://www.eksisozluk.com/show.asp?id=19981940)

...ama pazar günü pek rastlamadım açıkçası :D Pazar günü dönüş trafiği çok fena oluyor yazlıklardan.Gidiş rahattır da dönüş mahveder insanı

whitegold
21/08/2010, 18:01
e hani nerde bu mıllet arkadaşlar?

siyah rüzgar
21/08/2010, 18:26
arkadaşlar bu trafik muhabbeti bana biraz grip geliyor pazar gününden bahsediyoruz... Ayrıca sahil yolu gibi bir lüksümüz var... piniknikçilerde ramazandan dolayı olmayacağına göre trafik 2. planda kalır derim ben nacizane fikrim [bu ara sitede çok moda:) :) :)]

çok zeki bu çocuk :))

WiSTaRiA
21/08/2010, 19:51
Yaa ben Tekirdağ'lardan kalkıp geliyorum istanbul içinden gelemiyosunuz.. Bakın giderim İzmir iftarına ona göre :D:D:D

Sonercim buradayız işte... :)

mm_isik
21/08/2010, 21:29
çok zeki bu çocuk :))

vay vay kimler katılıyormuş iftara:) hoşgeldin adem. çok yanlız bıraktın forumu.

kendini özletmeyi biliyosun :D

34ozkankurtuldu34
21/08/2010, 23:04

e kartalda bıze uzak ama saat 16,00 da program yapıonuz 22,30 da yanınızdayız o nasıl olcak,uzaklıklar onemlımı maksat muhabbet bırlıkte olmak bak orcun abıne faruk ılerıye ıbret al her bulusmada heryere gelıyorlar41 kere maşallah:),farukla bulusup gelın olmazsa.hanı anadoluda bırtek farukla fıratmı var enson kartınge geldıgımızde bırılerı sankı bı buluşma yapında gelelım flan dıodu ben goremıyorum o ısımlerı, yok yok kubılay abı sana demedım alp abı alınmasın coskun abı flanda hıc deıl ılyasında zaten ayak kırık:) neyse bızım kapımız herkeze acık buyrun basımızın ustunde yerınız var.

tabı tabı sensız olmaz emo mutlaka beklıyoruz zaten sana yakın:)

Ya varya ramazanda bozmayayım kendimi diyorum ama valla söyletçeniz beni şimdi yine bırakın bu gelirim giderim diyenlerin muhabetlerini gelen gelir ve gelecek kişilikler belli kişilik sahibi olanlar gelirim deyipte gelenlerdir sözüm meclisten öte işi olupta gelemeyene lafımız yok ama şu anadolu avrupa muhabeti sıktı artık bırakın herkez kendi işine baksın görüşmek isteyenler birbirini buluyor zaten yada telefonlaşıyor gün içinde yani o kartingde konuşulanlar yalan olmuş sonerim :) neyse ben aranızdayım ordanda teravi namazına ona göre herkez usturuplu giyinsin sokmam camiye valla berduş olanları :)

WiSTaRiA
22/08/2010, 00:43
Hele şükür ya Özkanım foruma teşrif etti.. Adam Mübarek Ramazan ayında kendini oruca namaza adadı.. Helal olsun valla.. Allah kabul etsin :)
Sana canı gönülden katılıyorum özkancım.. Gelmek isteyen buyurur gelir kapımız herkeze açık.. Size gelirken ne getireyim :D:D Ramazandayız onu istemeyin benden... Tekirdağ karpuzu getireyimmi ortadan ikiye yarar oturur şapır şupur yeriz :D:D:D

GP COSKUN
22/08/2010, 00:44
tamam bu sefer bende geliyorum
yazın benide listeye
zaten işten çıktım aylak aylak dolaşıyorum
yalnız benim iftariyeliğin parasını özkan verecek ona göre

WiSTaRiA
22/08/2010, 00:56
Coşkun abi hele şükür seni aramızda görebileceğiz....:D:D

GP COSKUN
22/08/2010, 00:57
Coşkun abi hele şükür seni aramızda görebileceğiz....:D:D

evet evet kesinlikle artık katılmam gerek bu özkan beni vurmadan

WiSTaRiA
22/08/2010, 01:24
Bencede katılda abim tanışalım artık... Tel ile internet ile sürekli muhabbetteyiz ama yüzyüze gelemedik hala :D

GP COSKUN
22/08/2010, 01:31
haftaya pazar bol bol sarılırız merak etme
bu arada çok çenem düşüktür haberin olsun

WiSTaRiA
22/08/2010, 01:34
Sımsıkı sarılalım ama :D Eyvah eyvah benimde çenem düşüktür süper muhabbet çıkar işte :D

ozdem
22/08/2010, 03:13
Biz Anadolu Yakalılar olarak gitmesi daha kolay
olacağından, Ankara iftarına gidiyoruz :D

Şaka bir yana bir kaza bela olmaz ise ben ve eşimde katılmak
istiyoruz, listeye eklerseniz seviniriz.
Bu sayede ömrü hayatımızda Avcılar' ı da görmüş olacağız :D
Ayrıca adres, yol konusunda yardımlarınızı rica ederim.

emrequzel
22/08/2010, 05:00
way bee gözlerim yaşarıyor... çoşkun abi yanlış anlama ama uzun zamandır senı avr.yakasındaki bulusmaya gelirken görücem :) bizim avcılar bulusmalarımız artık fix hale geldi desek yeridir. bak saate işten bu saatte geldim daha :) aranıza o gun katılıcam büyük ihtimal bi sorun olmassa ama iftarı yapıp bi yarım saat durum kacıcam maksat birbirimizi görmek değilmi ? tüm karting ekibini iftara bekliyoruz.. hergun onlarca GP görüyorum ama katlılım çk az neyse biz bize yeteriz diyorum herseferinde.. önemli olan dostlugun bakii kalması.. beni listeye yazmayın son gun ben kendim eklerim.eklenip gelmemeyi sewmem bi sorun cıkar gelemem sonra mahcup olmim.. o yuzden eklemeyin ben hallederim...

emrequzel
22/08/2010, 05:02

4- whitegold - Soner ŞEN
7-Erhan YALI
8-Mustafa Öztürkmen
9-Derya Develi
10-Ergin Arda
12-Showhat788 - Mustafa Kubilay KARABULUT
13-GP COSKUN- Ümit Coşkun Turuca
14-Ozdem - Özlem Çufaoğlu +1
15-...
16-...
17-...

WiSTaRiA
22/08/2010, 13:34
Evet arkadaşlar özlem gibi bende adres konusunda yardımınızı bekliyoruz.. Koordinat belirtin bari navigasyon abla getirsin beni :D:D

ozdem
22/08/2010, 13:50
Evet arkadaşlar özlem gibi bende adres konusunda yardımınızı bekliyoruz.. Koordinat belirtin bari navigasyon abla getirsin beni :D:D

Sonra adres dışında;

mesela kaçta yola çıkmalıyız iftara yetişmek için?
mesafe açısından seferi sayılıyor muyuz?
eğer seferi sayılıyorsak, yolluk hazırlamak gerek mi?
o kadar çok Avcılar' a gitmenin zorluğundan bahsedilmiş ki,
gözümüz korktu napalım :D :D

WiSTaRiA
22/08/2010, 14:08
Yok özlem esasında senin gelmen okadar kolayki... Anadolu yakasından köprüyü geç mahmutbey gişelerinden direk edirneye gelir gibi otobana gir avcılar çıkışından çık.. Hooooppp Avcılar. :D

ozdem
22/08/2010, 14:17
Yok özlem esasında senin gelmen okadar kolayki... Anadolu yakasından köprüyü geç mahmutbey gişelerinden direk edirneye gelir gibi otobana gir avcılar çıkışından çık.. Hooooppp Avcılar. :D

:D :D

Allah puntişime zeval vermesin,
zor kolay gelicez artık :)

34ozkankurtuldu34
22/08/2010, 14:20
tamam bu sefer bende geliyorum
yazın benide listeye
zaten işten çıktım aylak aylak dolaşıyorum
yalnız benim iftariyeliğin parasını özkan verecek ona göre

Coşkun geliyorsa ben yokum dermişim :) coşkun sen ne yüzsüz adamsın ya :) iftariyeligin parasınıda bana ödeceksin demek sen ödemeye hazırla bence benim iftariyeligi çünkü cezalısın geçen otobanda 1 saat seni beklerken klimada açıktı nerden baksan baya yaktı araba bunun cezası olarak benim iftariyeligi sen ödeyeceksin arkadaşım...
Ya sen iftar için gelmesen daha iyi olur bir daha ugramazsın bu tarafa sonra senle iftardan sonra rakı masasında oturalım bence çok konuşulacak şeyler var...İftardan sonra Namaza gidiyoruz ona göre...

WiSTaRiA
22/08/2010, 14:21
Ogün seferi oluyoruz tabiki :D:D Gelirsin gelirsin Allahın izniyle...

34ozkankurtuldu34
22/08/2010, 14:24
Sonra adres dışında;

mesela kaçta yola çıkmalıyız iftara yetişmek için?
mesafe açısından seferi sayılıyor muyuz?
eğer seferi sayılıyorsak, yolluk hazırlamak gerek mi?
o kadar çok Avcılar' a gitmenin zorluğundan bahsedilmiş ki,
gözümüz korktu napalım :D :D

Avcılara gelmek çok basit otobandan avcılar çıkışından çıkın direk avcılar anadolu yakasında ki arkadaşlara zor geliyor avcılar özlem hanım onların işidir bu zor muhbabetleri sizi ve enişteyide aramızda görmek bizleri mutlu eder...

WiSTaRiA
22/08/2010, 14:28
+1000

PLaTiNuN
22/08/2010, 14:54
Wayyy dünden beri neler olmuş burda..Kimleri görüyorum ve hala kimleri göremiyorum :D :D
Maşallah maşallah çok sevindim böyle hareketliliği görünce umarım herkes bi aksilik çıkmadan gelebilir...
Benim fikrim avcılar meydanında mekanı bilmeyenleri bekleyip telefonla haberleşip meydandan mekana kadar eskortluk yapmak...Anadolu yakasından gelecek olanlar için trafiğin akıcı olduğunu varsaydığımızda takribi 45 dakika (açık olursa 30 dakika) bir zaman söz konusu hesabınızı ona göre yapıp yola çıkın olmadı 18.30 da çıkın nolur nolmaz işinizi sağlam alın orda da sohbet ederiz hem sofrada iftarı beklemek daha sevaptır :D

GP COSKUN
22/08/2010, 15:04
anadolu yakasından katılacak arkadaşlarla konvoy yaparak gidebiliriz
benim fikrim iftardan 1-2 saat önceden oarada buluşulup sohbet ve muhabbet etmekte güzel olur düşüncesindeyim
özkan kaçarın yok yavrum ben işsiz güçsüz bir adamım iftariyeliğimi ısmarlıycan ısmarlamassan bak aç dururum ona göre

ozdem
22/08/2010, 15:18
benim fikrim iftardan 1-2 saat önceden oarada buluşulup sohbet ve muhabbet etmekte güzel olur düşüncesindeyim
özkan kaçarın yok yavrum ben işsiz güçsüz bir adamım iftariyeliğimi ısmarlıycan ısmarlamassan bak aç dururum ona göre

Coşkun, bizim için uygun.
Herkes için uygunsa Kozyatağı Carrefour buluşma noktası olabilir.

nemss1306
22/08/2010, 16:02
Coskun abıye varda bıze neden yok benm iftarıda bırı cekerse gelırım söz :D:D:D
anadoludan +1 olur ozaman :D:D:D

emrequzel
22/08/2010, 16:07
anadolu yakası yancılığa başladı anlaşılan :)

nemss1306
22/08/2010, 16:12
bn fakırım abı bn bılmem cekin benı kartaldan avcılara gelırım :D

PLaTiNuN
22/08/2010, 17:47
Biri şu çocuğu bagaja falan bi yerlere alsın :D:D:D

WiSTaRiA
22/08/2010, 18:23
Ben kartala gidip alırım fıratı.. Bir yer söyle fırat gelip alırım ben seni.. :D:D

farukileri
22/08/2010, 19:52
Biz Anadolu Yakalılar olarak gitmesi daha kolay
olacağından, Ankara iftarına gidiyoruz :D

Şaka bir yana bir kaza bela olmaz ise ben ve eşimde katılmak
istiyoruz, listeye eklerseniz seviniriz.
Bu sayede ömrü hayatımızda Avcılar' ı da görmüş olacağız :D
Ayrıca adres, yol konusunda yardımlarınızı rica ederim.

Kozyatağı Carrefour'dan hep beraber gideriz,daha önceki buluşmalarda gittim Avcılar'a,pek sorun çıkmadan varırız oraya.

anadolu yakası yancılığa başladı anlaşılan :)

Benim yancılığa başlamadığıma şükret olm sen :D

bn fakırım abı bn bılmem cekin benı kartaldan avcılara gelırım :D

Coskun abıye varda bıze neden yok benm iftarıda bırı cekerse gelırım söz :D:D:D
anadoludan +1 olur ozaman :D:D:D

La sen önce kendini bi çek de :D Sana benim sağ koltuk mu gözüktü ne :D

Bu güzel olur işte :D

34ozkankurtuldu34
22/08/2010, 20:00
Ben gelemiyorum arkadaşlar ona göre yemege davetliyim şu coşkunuda doyurun bir zahmet :) coşkun ben gelmiyom bak para bulundur yoksa aç kalırsın nedenlerini sen biliyon :) kimse ısmarlamaz ektiginden dolayı yakşalık 3 buluşmada ektin herkezi :) ben yokum ona göre :) beni listeye ekleyen arkadaş sirsin bir zahmet üzgünüm :(

WiSTaRiA
22/08/2010, 20:03
Ben gelemiyorum arkadaşlar ona göre yemege davetliyim şu coşkunuda doyurun bir zahmet :) coşkun ben gelmiyom bak para bulundur yoksa aç kalırsın nedenlerini sen biliyon :) kimse ısmarlamaz ektiginden dolayı yakşalık 3 buluşmada ektin herkezi :) ben yokum ona göre :) beni listeye ekleyen arkadaş sirsin bir zahmet üzgünüm :(

Listeye ekleyen bendim ve silmiyorum hatta silinmeyecek özkanım.... :D:D

34ozkankurtuldu34
22/08/2010, 21:16
Coşkun kızar siler sen silmesende :) neyse bakın keyfinize arkadaşlar hepinize şimdiden afiyetler olsun bol bol eglenin coşkunuda öpün benim için artık ne diyeyim görüşmek kısmet degilmiş :)

WiSTaRiA
22/08/2010, 22:03
:):):):)

nemss1306
22/08/2010, 23:04
Oooo bır kısı daha eksıldı bnı coskun abıyı nasıl cekceksınız
50 kagıt mazot at 10 da kgs at bıde yemege 25 oo bı ıftar yemegı 100 e geldı cekın abı benı
bı kardesınızı doyuramıcakmısınız Orcun abım bana ısmarlar Tolga abımde mazotumu koyar
Farukda kagsmı atar
dıgerlerıde cebıme harclık koyarr ooohh ohhh karlı cıkarım su ıftar yemegınden yasasın :D:D:D:D:D:D

bravo_sercan
22/08/2010, 23:37
Oooo bır kısı daha eksıldı bnı coskun abıyı nasıl cekceksınız
50 kagıt mazot at 10 da kgs at bıde yemege 25 oo bı ıftar yemegı 100 e geldı cekın abı benı
bı kardesınızı doyuramıcakmısınız Orcun abım bana ısmarlar Tolga abımde mazotumu koyar
Farukda kagsmı atar
dıgerlerıde cebıme harclık koyarr ooohh ohhh karlı cıkarım su ıftar yemegınden yasasın :D:D:D:D:D:D

fırat senin matematigin kaçtı ya ?
20 liralık yoluk yolu 50 yaptın
3.75 lik geçişi 10 yaptın
iyiki iftar ucreti dogru.
bunları toplayınca nasıl 100 oldu ?

GP COSKUN
22/08/2010, 23:41
BİR DAKKA BİR DAKKA
bu8 özkan niye gelmiyormuş
vallahi evinden alırım
listeden silmeyin gelicek numara yapıyo

WiSTaRiA
22/08/2010, 23:50
sıkıldım bu maddiyat konusundan arkadaşlar cidden...

GP COSKUN
22/08/2010, 23:55
evet orçuna kesinlikle katılıyorum para konusunu kapatalım

WiSTaRiA
23/08/2010, 00:09
Valla kusura bakma coşkun abi tamam senin özkanla atışman şakalaşmaydı fıratın ilk mesajıda şaka mahiyetindeydi ama konu lastik gibi uzadıkça bana fenalık geldi.. Valla canlarım ben tekirdağdan kalkıp dostlarım için geliyorum ve uzaklardan gelmek isteyenlerde geliyor görüyoruz.. Gelmek isteyen buyursun gelsin başımızla beraber gelmek isteyemiyenin yada gelemiyenin canı sağolsun.....

nemss1306
23/08/2010, 00:30
takılıoz abı ayıpsn smdı kesın bısı yok oyuzden yazdrmıyım kendımı
bn anaodullu yakası olsn dedım ya
ondan ole takılıorm
kesındegıl ama gelıcem ısalh :D:D:D

StrawBeeRy
23/08/2010, 00:34
gelsemmi ne yapsam :D ama yazmayın şuanda haber vericem..

ozdem
23/08/2010, 00:36
gelsemmi ne yapsam :D ama yazmayın şuanda haber vericem..

Mert birde papatya falına bak istersen,
gelsem mi gelmesem mi die :D :D

StrawBeeRy
23/08/2010, 00:38
Mert birde papatya falına bak istersen,
gelsem mi gelmesem mi die :D :D
aynen abla iyi fikir sabah olsunda bahçeye inip bakıyim falıma :D:D

ozdem
23/08/2010, 00:44
Valla daha aynı ilde toplanmak bu kadar
çok düşündürüyorsa Eskişehir buluşması ne olur acep :)

nemss1306
23/08/2010, 00:45

:)

StrawBeeRy
23/08/2010, 00:46
yok yok oraya kısmetse kesin gelicem ama pazar günü başka bir işim var eğer olmazsa gelirim yaw ayıp ettiniz beylikdüzündeyim zaten 5 km bile değil :)

WiSTaRiA
23/08/2010, 00:49
Diğer iller hadi toplanıyoz dedimi sorun olmuyor ne hikmetse istanbulda yer yerinden oynuyor.. Ayıp arkadaşlar ayıp... Fıratçım takılıyosunda ipin ucu iyice kaçtı ama...

StrawBeeRy
23/08/2010, 00:52
valla benim istanbuldaki bazı organizasyonlara katılamama sebebim var o yüzden kusura bakmayın

34ozkankurtuldu34
23/08/2010, 01:04
Özlem hanım şunu unutmayın istanbuldan gelecek olan listedeki kişilerin yarısı gelmeyecek özkan demişti dersin... Enişte bey'e sayglır...

Coşkunum evde bulursan alırsın hiçbiriniz evimide bilmiyorsunuz ki nasıl bulacaksınız.
Arkadaşlar şaka maka yemege davetliyim o gece beni mazur görün ve ordanda aile büyükleriyle teraviye gidiyoruz ama o saatten sonra orda olursanız çaylar benden olur nedemek taaaaaaa anadolunun diyarından kopup gelen coşkunumu misafir etmek tüm formun görevi :)

nemss1306
23/08/2010, 01:07
Diğer iller hadi toplanıyoz dedimi sorun olmuyor ne hikmetse istanbulda yer yerinden oynuyor.. Ayıp arkadaşlar ayıp... Fıratçım takılıyosunda ipin ucu iyice kaçtı ama...

Tmm abbı kızma yha yazmıorm artık

PLaTiNuN
23/08/2010, 10:41
Tamam arkadaşlar gerginliğe gerek yok ben fıratla özel olarak ilgilenicem hele bi gelsin :D
Yani Özkan abi ne diyim sana...Hani bir laf vardır ya Hoca bunu yaparsa cemaat neler yapmaz o misal bu söylediğin :) Bence ismini yazdıranlar seve seve gelicekerdir...İnşallah senide teravihten sonra yanımızda görürüz...

3- whitegold - Soner ŞEN
4- farukileri - Faruk İLERİ
5- wistaria - Orçun ÇABUK - TEKİRDAĞ + 1
6-Erhan YALI
7-Mustafa Öztürkmen
8-Derya Develi
9-Ergin Arda
10-Çağatay Güldalı - (ExTReMe_)+2
11-Showhat788 - Mustafa Kubilay KARABULUT
12-GP COSKUN- Ümit Coşkun Turuca
13-Ozdem - Özlem Çufaoğlu +1

whitegold
23/08/2010, 11:08
fırat senin matematigin kaçtı ya ?
20 liralık yoluk yolu 50 yaptın
3.75 lik geçişi 10 yaptın
iyiki iftar ucreti dogru.
bunları toplayınca nasıl 100 oldu ?:)

sıkıldım bu maddiyat konusundan arkadaşlar cidden...aynen ya bız aramıza gelenın parasına puluna bakmadık hıcbırzaman olmıyanıda ac bırakmayız yoldada bırakmayız ben gelıyorum demesı yeterli arkadaslar...

gelsemmi ne yapsam :D ama yazmayın şuanda haber vericem..mert vallahı senınde bı yuzunu gorsek artık dıyorum?

StrawBeeRy
23/08/2010, 11:10
mert vallahı senınde bı yuzunu gorsek artık dıyorum?
gelmeye çalışıcam..ama şimdi yazmayın

siyah rüzgar
23/08/2010, 12:13
vay vay kimler katılıyormuş iftara:) hoşgeldin adem. çok yanlız bıraktın forumu.

kendini özletmeyi biliyosun :D

merhaba murat. Evt uzun zaman oldu uzak kaldım biraz buralardan :) gördüğüm kadarıyla sende pek aktif olmuyorsun. valla özledim sizleri Hadi işiniz yoksa iftara gidelim hep beraber...

PLaTiNuN
23/08/2010, 16:45
Gelir abi Murat da gelir şimdilik beklemededir o :)

whitegold
23/08/2010, 16:52
Gelir abi Murat da gelir şimdilik beklemededir o :)vallahı gelsın özledık muhabbetını tolgacıgım

StrawBeeRy
23/08/2010, 17:02

3- whitegold - Soner ŞEN
6-Erhan YALI
7-Mustafa Öztürkmen
8-Derya Develi
9-Ergin Arda

whitegold
23/08/2010, 17:08
ooooo tolgayda gelıo tam oldu

PLaTiNuN
23/08/2010, 17:10

1-PLaTiNuN- Tolga YILDIRIR
2-bravo_sercan - Sercan TÜRKÖZ +1
3-whitegold - Soner ŞEN
4-farukileri - Faruk İLERİ
5-WiSTaRiA - Orçun ÇABUK - TEKİRDAĞ + 1
6-Erhan YALI
7-Mustafa Öztürkmen
8-Derya Develi
9-Ergin Arda
15-siyah rüzgar - Adem AY

StrawBeeRy
23/08/2010, 17:23

3- whitegold - Soner ŞEN
6-Erhan YALI
7-Mustafa Öztürkmen
8-Derya Develi
9-Ergin Arda

PLaTiNuN
23/08/2010, 17:28

3-whitegold - Soner ŞEN
6-Erhan YALI
7-Mustafa Öztürkmen
8-Derya Develi
9-Ergin Arda

WiSTaRiA
23/08/2010, 17:47
Tmm abbı kızma yha yazmıorm artık

Ne kızması be kardeşim.. O akşam seninle özel ilgilenicem...

3-whitegold - Soner ŞEN
6-Erhan YALI
7-Mustafa Öztürkmen
8-Derya Develi
9-Ergin Arda

oo Kadro süper oluyor... :)

nemss1306
23/08/2010, 20:20
Ne kızması be kardeşim.. O akşam seninle özel ilgilenicem...

oo Kadro süper oluyor... :)

İşalh

WiSTaRiA
23/08/2010, 20:24
İnşallah...

PLaTiNuN
23/08/2010, 21:45
Hadi bakalım istanbul aynı hızla devam :) Eş dost çoluk çocuk bekliyoruz :D

nemss1306
23/08/2010, 21:46
e hane 16 kısı oldu ne olcak bukadar kısıyle cataalcayada 20 kısı gelırım dedı 13 arabaydık :S

PLaTiNuN
23/08/2010, 21:53
Fıratçım ya araba sayısına takılma sen ne kadar kalabalık olursak o kadar iyi :)

nemss1306
23/08/2010, 22:04
herkez burda benı huzur bozan ılan ettı hee
ortaya bısı soluyoyoz nebılm takılıorz saka edıorz eglenelım dıorz
gelen gıden bana vuruyo
tut elımden Tolga abı :D
bızı dıskoya gotr derken ıyıydı :D:D:D

PLaTiNuN
23/08/2010, 22:12
ayıpsın kardeşim benim öyle bi tavrım yok farkında olmadan da hissettirdiysem ver elini bakim :D

WiSTaRiA
23/08/2010, 22:32
Tolga tut elimizden... :)

nemss1306
23/08/2010, 22:37
elim sende abi :D
puntisşler el ele kampanya gibi vala :D:D:d

PLaTiNuN
23/08/2010, 22:53
Tolga tut elimizden... :)

elim sende abi :D
puntisşler el ele kampanya gibi vala :D:D:d

Bırakmam sizi kardeşlerimmm :D

bravo_sercan
23/08/2010, 22:56
Güncel..

3-whitegold - Soner ŞEN
6-Erhan YALI
7-Mustafa Öztürkmen
8-Derya Develi
9-Ergin Arda

farukileri
23/08/2010, 23:30
e hadi istanbul anadolu,hep beraber avcılar'a çıkarma yapıyoruz,hadi hadi hadi :D

nemss1306
23/08/2010, 23:35
e hadi istanbul anadolu,hep beraber avcılar'a çıkarma yapıyoruz,hadi hadi hadi :D

basımızda senmı olcen farukcuk :D

whitegold
24/08/2010, 11:36
ohhh listeye bak iyi vallahi,

StrawBeeRy
24/08/2010, 11:37
bir kişi eksik elmedin yok ?

34ozkankurtuldu34
24/08/2010, 13:27
Güncel..

3-whitegold - Soner ŞEN
6-Erhan YALI
7-Mustafa Öztürkmen
8-Derya Develi
9-Ergin Arda

Kadro süper bir ben eksigim ne kadar silmege meraklı varmış beni listeden herkeze afiyet olsun bir sürpriz yaparım bakarsınız :)

whitegold
24/08/2010, 17:33
elmedıne msj attım ben ama donmedı bana bu aksam ararım bı daha lıstede cagatay abı mustafa sanlı abı yok daha ben o lısteye kımlerı eklıycem gorun:)

nemss1306
24/08/2010, 18:10
elmedıne msj attım ben ama donmedı bana bu aksam ararım bı daha lıstede cagatay abı mustafa sanlı abı yok daha ben o lısteye kımlerı eklıycem gorun:)
Benide eklıcenmı soner abi

Mjet
24/08/2010, 20:14
Güncel..

3-whitegold - Soner ŞEN
6-Erhan YALI
7-Mustafa Öztürkmen
8-Derya Develi
9-Ergin Arda
17-Şenol Çıracı

StrawBeeRy
24/08/2010, 20:47

3-whitegold - Soner ŞEN
6-Erhan YALI
7-Mustafa Öztürkmen
8-Derya Develi
9-Ergin Arda
17-Şenol Çıracı
18-nemss1306 Fırat Osmancık (https://forum.grandepuntotr.com/members/nemss1306.html)

emrequzel
24/08/2010, 20:54
heyttt bee listeye bak...

PLaTiNuN
24/08/2010, 21:49

3-whitegold - Soner ŞEN
6-Erhan YALI
7-Mustafa Öztürkmen
8-Derya Develi
9-Ergin Arda
17-Şenol Çıracı
18-nemss1306 Fırat Osmancık (https://forum.grandepuntotr.com/members/nemss1306.html)
19-Onur YILDIZ

nemss1306
24/08/2010, 21:55
benm garantı degl abıler
gelmeyı cok ıstıore :D

PLaTiNuN
24/08/2010, 21:56
Sen bence kıvırma payı bırakıyoree :D

WiSTaRiA
24/08/2010, 22:53
vayy liste 19 olmuş ama garanti 5-6 kişi fire verir o akşam.. :):)

StrawBeeRy
24/08/2010, 22:55
vayy liste 19 olmuş ama garanti 5-6 kişi fire verir o akşam.. :):)
o Allahın emri zaten onsuz olmaz :D

nemss1306
24/08/2010, 23:16
Sen bence kıvırma payı bırakıyoree :D

Abi valla alem adamsn bı hafta sonu aksamım var o aksamda bellı olmz ısalh gelıcem kıvırma payıda bırakıore sende anlıore herseyı :D:D:D sinyor

WiSTaRiA
24/08/2010, 23:36
Bu arada forumumuz için başlattığımız ve arkadaşlarımızın katılım gerçekleştirdiği forumumuza ait eşantiyonlar için iftar yemeğimizde para topluyacam 5-10-20 TL ona göre hazırlıklı gelin :):) Hesaba havale yapanlardan tekrar alıcam bilginize... Mecburiyet yok katılım için ama ben mecbur tutuyorum :):)

34ozkankurtuldu34
25/08/2010, 02:09
Orçunun bu para muhabetinden sonra kesin gelmiyorum :) belli oldu arkadaşlar ogün gelecekleri sayın bence fire olacak şuraya yazıyorum COŞKUN gelmeyecek göreceksiniz :)

GP COSKUN
25/08/2010, 02:11
Orçunun bu para muhabetinden sonra kesin gelmiyorum :) belli oldu arkadaşlar ogün gelecekleri sayın bence fire olacak şuraya yazıyorum COŞKUN gelmeyecek göreceksiniz :)

seni mosmor etmek için sabırsızlanıyorum özkan biliyormusun :gunsmilie:

WiSTaRiA
25/08/2010, 08:46

Ozkanim sen gel senin yerine kumbaraya ben bagis yaparim... :)

seni mosmor etmek için sabırsızlanıyorum özkAn
biliyormusun :gunsmilie:

Gelde mosmor olsun su ozkan :)

PLaTiNuN
25/08/2010, 09:50
Anadolu yakasından gelicek arkadaşlar buluşma noktası olarak kozyatağı carrefour'da mı kara kıldı? Birde saat kaçta orada olunacak bilgi verirseniz bende başlığa yazayım ve listenin altında not olarak gözüksün...

StrawBeeRy
25/08/2010, 12:18

3-whitegold - Soner ŞEN
6-Erhan YALI
7-Mustafa Öztürkmen
8-Derya Develi
9-Ergin Arda
17-Şenol Çıracı
19-Onur YILDIZ
20-Mert Sözge +1

siyah rüzgar
25/08/2010, 12:19

3-whitegold - Soner ŞEN
6-Erhan YALI
7-Mustafa Öztürkmen
8-Derya Develi
9-Ergin Arda
17-Şenol Çıracı
19-Onur YILDIZ
20-Mert Sözge +1

maaşallah çivi çakın bir yere :)

34ozkankurtuldu34
25/08/2010, 12:33
seni mosmor etmek için sabırsızlanıyorum özkan biliyormusun :gunsmilie:

Coşkunum sen gel bende bütün gün bukalemun gibi renk degiştirmezsem o zaman sor hesabını :) ama hiç ümidim yok geleceginden kesin bir kamyon yan yatar çamura batar falan bişeyler çıkar görecegiz bakalım kim mos mor olucak :)

Orçunum kumbarayı ben doldurayım istersin biliyorsun biz hesabımızı zamanında yapsaydık 5 tane özkan olurduk para nedir ki bugün var yarın yok önemli olan baki kalan arkadaşlıklardır.

Ekleyin listeye kesin geliyorum bakalım kim moraracak... :)

StrawBeeRy
25/08/2010, 12:35

3-whitegold - Soner ŞEN
6-Erhan YALI
7-Mustafa Öztürkmen
8-Derya Develi
9-Ergin Arda
17-Şenol Çıracı
19-Onur YILDIZ
20-Mert Sözge +1
21-Özkan Kurtuldu(şakacı üye :D )

34ozkankurtuldu34
25/08/2010, 12:35

3-whitegold - Soner ŞEN
6-Erhan YALI
7-Mustafa Öztürkmen
8-Derya Develi
9-Ergin Arda
17-Şenol Çıracı
19-Onur YILDIZ
20-Mert Sözge +1
21-Bukalemun 34ozkankurtuldu34

GP COSKUN
25/08/2010, 13:27
anadolu yakasından gelicek olanlarla saat 16:00 da kozyatağı cerrefourun önünde buluşmayı teklif ediyorum

PLaTiNuN
25/08/2010, 17:31
bu gün kimseler yok ortada :D Neyse ben Anadolu yakasından gelecek arkadaşların buluşma yerini Kozyatağı Carrefour olarak kabul edilmiş sayıp başlığa ekledim saat konusunda da anlaşılır o zamana kadar...Ben yarın mekan sahibiyle görüşüp sayıyı belirticem artı-eksi olursa da duruma göre tekrardan konuşurum...

bravo_sercan
25/08/2010, 19:32
Yokmu başka kimse, dicemde kesin gelemeyen olucak o gün :p

farukileri
25/08/2010, 20:48
anadolu yakasından gelicek olanlarla saat 16:00 da kozyatağı cerrefourun önünde buluşmayı teklif ediyorum

Ben o saatte orada olurum coşkun abicim :)

bu gün kimseler yok ortada :D Neyse ben Anadolu yakasından gelecek arkadaşların buluşma yerini Kozyatağı Carrefour olarak kabul edilmiş sayıp başlığa ekledim saat konusunda da anlaşılır o zamana kadar...Ben yarın mekan sahibiyle görüşüp sayıyı belirticem artı-eksi olursa da duruma göre tekrardan konuşurum...

Sen yaz abi o şekilde,ortak nokta olarak başka yer şu an için gözükmüyor

WiSTaRiA
25/08/2010, 21:03

3-whitegold - Soner ŞEN
6-Erhan YALI
7-Mustafa Öztürkmen
8-Derya Develi
9-Ergin Arda
17-Şenol Çıracı
19-Onur YILDIZ
20-Mert Sözge +1

Liste harika arkadaşlar... Tam belli değil ama 2-3 araba daha getirebilirim bir araba istanbul bayrampaşadan.... Tolgacım mekan sahibiyle görüş ama +5 yada -5 olabilir diye görüş.. Ve bize U masa yapmalarını rica edersen sevinirim.. Çatalcada'ki gibi yer problemi yaşamıyalımda... Herkez birbiriyle iç içe olsun :)

nemss1306
25/08/2010, 21:19
benı -1 olarak kabul edebılırsınız abı gelemıyecem gıbı druor

StrawBeeRy
25/08/2010, 21:25
kıvırmalar başladı :D

ozdem
25/08/2010, 21:33

Coşkun saat 16.00 biraz erken değil mi?
Ben açıkcası 18:30 olur die düşünmüştüm.

WiSTaRiA
25/08/2010, 22:16
Coşkun saat 16.00 biraz erken değil mi?
Ben açıkcası 18:30 olur die düşünmüştüm.

Trafik problem olur diye 16:00 demiştir. Ama biraz saat erken gibi.. Bende 18:00 gibi çıkıcam kısmetse 1 saatte ordayım erkenden gidip iftar saatini mekanda ve masada muhabbet eşliğinde beklemek hoş olur...

StrawBeeRy
25/08/2010, 22:18
Trafik problem olur diye 16:00 demiştir. Ama biraz saat erken gibi.. Bende 18:00 gibi çıkıcam kısmetse 1 saatte ordayım erkenden gidip iftar saatini mekanda ve masada muhabbet eşliğinde beklemek hoş olur...
orçun abi e-5ten mi geliceksin temdenmi e-5 ten geliceksen beylikdüzü bekoda bekle beraber gideriz

ozdem
25/08/2010, 22:21

muhtemelen öyledir ama o saate kadar büyük
olasılıkla işlerimizi yetiştiremeyiz.
Tabiki çoğunluğun kararını bozmak istemem
en kötü ihtimal biz arkadan geliriz.
18.30 da çıksak iftara kadar yetişiriz herhalde.

uraaal
25/08/2010, 22:36
insan birde hafta sonu çalışanları düşünüp haftaiçine alır dimi :D:D

WiSTaRiA
25/08/2010, 22:39
orçun abi e-5ten mi geliceksin temdenmi e-5 ten geliceksen beylikdüzü bekoda bekle beraber gideriz

Olur mertçim... Büyük ihtimalle otobandan giderim diye düşünüyordum E-5 kalabalık olabilir diye tahmin ediyorum...Haberleşiriz.. 0532 673 99 05 telefonum. Ogün alolaşalım... :D

muhtemelen öyledir ama o saate kadar büyük
olasılıkla işlerimizi yetiştiremeyiz.
Tabiki çoğunluğun kararını bozmak istemem
en kötü ihtimal biz arkadan geliriz.
18.30 da çıksak iftara kadar yetişiriz herhalde.

Valla özlemcim sürüden kaçanı kurtlar kaparmış :) sen sürüden ayrılma :) 16:00 olmazda 17:30 olsun buluşma saatiniz zaten 18:00den önce yola çıkamazsınız.. Allah kısmet ederse de 19:00 - 19:15 gibi hep birlikte oluruz..

ozdem
25/08/2010, 22:42
Olur mertçim... Büyük ihtimalle otobandan giderim diye düşünüyordum E-5 kalabalık olabilir diye tahmin ediyorum...Haberleşiriz.. 0532 673 99 05 telefonum. Ogün alolaşalım... :D

Valla özlemcim sürüden kaçanı kurtlar kaparmış :) sen sürüden ayrılma :) 16:00 olmazda 17:30 olsun buluşma saatiniz zaten 18:00den önce yola çıkamazsınız.. Allah kısmet ederse de 19:00 - 19:15 gibi hep birlikte oluruz..

bişeyler ayarlamaya çalışacağız artık :)

bu arada Anadolu yakasından gelecek arkadaşlar
biriniz telefon numaranızı her ihtimale karşı
mesaj atarsanız sevinirim.

StrawBeeRy
25/08/2010, 22:45

evet abi haklısın çok trafik olur sen temden avcılardan çık haramidere carrefourun ordan e-5 avcılar tabelası görüceksin e-5e girme yol ayrımında hemen sağ çek avcılara arkadan gidicez ambarlı felan yazar ben oraya gelince ararım seni sen yol ayrımına gelince düz devam et hemen sağda bekle görürsün zaten beni

WiSTaRiA
25/08/2010, 22:48
evet abi haklısın çok trafik olur sen temden avcılardan çık haramidere carrefourun ordan e-5 avcılar tabelası görüceksin e-5e girme yol ayrımında hemen sağ çek avcılara arkadan gidicez ambarlı felan yazar ben oraya gelince ararım seni sen yol ayrımına gelince düz devam et hemen sağda bekle görürsün zaten beni

Tamamdır canım o gün telefonlaşırız gene...

StrawBeeRy
25/08/2010, 22:49
Tamamdır canım o gün telefonlaşırız gene...
aynen abi o gün çıkarken ararım seni haberleşiriz

34ozkankurtuldu34
26/08/2010, 03:05

3-whitegold - Soner ŞEN
6-Erhan YALI
7-Mustafa Öztürkmen
8-Derya Develi
9-Ergin Arda
17-Şenol Çıracı
19-Onur YILDIZ
20-Mert Sözge +1

Beklenen adamlar geliyor muhabet şahane olacak herkez döksün eteklerindekini :)

PLaTiNuN
26/08/2010, 09:26

3-whitegold - Soner ŞEN
6-Erhan YALI
7-Mustafa Öztürkmen
8-Derya Develi
9-Ergin Arda
17-Şenol Çıracı
19-Onur YILDIZ
20-Mert Sözge +1

Liste harika arkadaşlar... Tam belli değil ama 2-3 araba daha getirebilirim bir araba istanbul bayrampaşadan.... Tolgacım mekan sahibiyle görüş ama +5 yada -5 olabilir diye görüş.. Ve bize U masa yapmalarını rica edersen sevinirim.. Çatalcada'ki gibi yer problemi yaşamıyalımda... Herkez birbiriyle iç içe olsun :)
Mekan sahibiyle ilk görüşmemizde de aynı şeyi söylemiştik abi sen merak etme iç içe olacağız inşallah...

benı -1 olarak kabul edebılırsınız abı gelemıyecem gıbı druor
Canın saolsun fıratçım arabanı satıyosun bari irtibatı koparmayalım :D

insan birde hafta sonu çalışanları düşünüp haftaiçine alır dimi :D:D
Şimdi bu iftarı hafta içi bi güne almış olsaydık diil 21 kişi 1 kişi anca gelirdi o da sen olurdun :D

M@GIC
26/08/2010, 10:29

3-whitegold - Soner ŞEN
6-Erhan YALI
7-Mustafa Öztürkmen
8-Derya Develi
9-Ergin Arda
17-Şenol Çıracı
19-Onur YILDIZ
20-Mert Sözge +1
22-M@GIC Kerem Uçgunoğlu +1

StrawBeeRy
26/08/2010, 10:32

3-whitegold - Soner ŞEN
6-Erhan YALI
7-Mustafa Öztürkmen
8-Derya Develi
9-Ergin Arda
17-Şenol Çıracı
19-Onur YILDIZ
20-Mert Sözge +1
22-M@GIC Kerem Uçgunoğlu +1

helal olsun abi taa kocaeliden kalkıp geliyorsun