PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Günaydın başkent

Sayfa : [1] 2

suvari_84
11/08/2010, 09:51
arkadaşlar gene kavurucu bi ankara sabahından herkese selamlar. hafta ortasındayızzz ahhh bide hafta sonunu görebilsek süper olacak. arkadaşlar bugün ramazanın ilk günü şahsen ben tutmuyorum ama tutan arkadaşlarıma inş. zaman çabuk geçer. ankara temmuz ayında nüfusu boşalmıştı ama bugün trafikte yeniden dolduğunu farkettim. diğer başkentlileride bu forumda sohbete davet ediyorum gerçi azınlık gibi kaldık ama neyse :)))

bi halı saha falan mı yapsak arkadaşlar ne dersiniz????

skyline28
11/08/2010, 09:59
vallahi bende bugün izinliyim evde vakit geçireyim dedim ama çok sıcak napıcam bilmiyorum

Erdem Bozdağ
11/08/2010, 10:04
hakkaten ankara bi organizasyon yapalım artık ara verdik baya

skyline28
11/08/2010, 10:07
bencede ama ben çalıştığım için sadece çarşamba günleri izinliyim...

suvari_84
11/08/2010, 10:07
arkadaşlar ne istiyorsanız ben varım. pazar günü olsun yeter... paintball,halı saha , nargile
ne diyorsanız???? birlik olalım daaaa hangi aktivite olursa farketmez

valla arkadaşlar her sabah burda bile konuşsak o bile yeter...

femoli
11/08/2010, 10:27
29 gün boyunca kapalıyım :) sonra her şeye varım ...

suvari_84
11/08/2010, 10:57
ok süper olur mehmet abi.... zaten senin dükkana gelip seninle tanışcam arabaya bi kaç aksam yaptırcam eylül ayında sendeyim o zaman haberin olsun :) (bizim cck1 cemal önerdi seni rüzgarlık taktırmış bende istiyorum....)

magic
11/08/2010, 11:07
Go Kart yapmaya gidelim :)

suvari_84
11/08/2010, 11:10
bana uyar

suvari_84
12/08/2010, 08:25
başkentten herkese günaydınnnnnn. gene sıcaktan cayır cayır yanacak bi ankaradan herkese merhaba. bugün gene konya yolunda onarım vardı ve gene her taraf toz dumandı. ya bu belediye ne yapmaya çalışıyor anlamadım yıldızın yolları berbat, dikmenin ara sokakları berbat hatta kızılayın ara yolları bile berbat ama güzelim konya yolundaki asfaltın çıkarılıp yeniden döşenmesi saçma olmuş diye düşünüyorum hem 5 hafta oldu daha bitmedi. neyse tipik ankara işte her taraf inşaaat. umarım herkesin günü neşeli ve her işi rastgider :)))

JASMINE
12/08/2010, 08:33
GÜnaydın Ankara. İzmir'den kucak dolusu sevgiler :D

suvari_84
12/08/2010, 08:57
sizede günaydın yasemin hanım. nasıl izmir sıcak mı dün izmirli bi arkadaşımla konuştum klima olmasa hapı yuttuk falan dedi. ama izmirde ve istanbulda yaşamak bi ayrıcalık. biz de sadece bir göl varken sizin hertarafınız deniz. süper bişey olmalı hergün denizi görebilmek. biz ise sadece tatillerde :(

bulut
13/08/2010, 02:00
hakkaten ankara bi organizasyon yapalım artık ara verdik baya
erdem bırak şimdi. kaç buluşmadır yüzünü göremiyoruz:cheers00:
ya hakikaten bi buluşma güzel olur. ama asıl sorun işim geregi hafta sonu calısıyor olmam.

suvari_84
13/08/2010, 08:32
günaydın başkent bugün 13.08.2010 günlerden cuma (çok şükür). bir hafta sonu arifesi ve bugün en çalışmaya istekli olduğum gün :)))) pazartesi olmayan her günü seviyorum aslında. arkadaşlar bugün gene ankara her zamanki gibi çok sıcak. dikmen-konya yolu-kızılay arasında ki yol fazla kalabalık değil ve şimdilik tıkanıklık yapacak bi kaza veya yol çalışması yok. ama bugün şapkasız ve güneş gözlüksüz dışarı çıkmanızı tavsiye etmem yanıyorrrrr ankara :)

serkankucuk
13/08/2010, 09:36
:) hava ve yol durumunu dinlediniz. iyi günler :)
barış valla online gps gibisin anlık bilgilerinle :)

suvari_84
13/08/2010, 10:14
serkan yoksa ankarada mısın? nereye gideceksen söle sana en kestirme yolları söleyim? :)(palaka yabancı o yüzden) valla ne yapıyım ankarada fazla organize olamadık gibi ama fazla sürmez yakında bi buluşma yapar süper organize oluruz.her sabah yazmaya çalışıyorum geyik olsun diye... senin aracın rengide güzelmiş. bide bu renklerin çok matları çıktı 2500,00 tl ye boyanıyomuş baktın mı onlara renk acayip mat ve kuru gözüküyor :)

serkankucuk
13/08/2010, 10:17
vatan 33 mekan 06 :D evet plaka yabancı ama ankaradayım benim yolum tek ve hep aynı emek'ten çık bilkent'e gel :) var mı kestirme??
organize olalım ya vallaa...
sağol araç için :) aslında snnki gibi yakan kırmızı istiyordum ama siyah ayrı güzelmiş...
bi de ben arabayı parlak seviyorum ya gördüm o matları ama cııkk... siyah parlamalı...

Kriminal
13/08/2010, 10:22
Ankara'da 3.5 kilo A-4'ü patlatacaklardı!..

Ankara İskitler'de ihbar üzerine patlamaya hazır 3. 5 kilo A-4 patlayıcı bulundu.Alınan bilgilere göre, bomba Ankara Emniyet Sarayı'na 500-600 metre yakında bir tenekenin içine yerleştirilmiş halde bulundu.
Terör örgütleri bugüne dek bombalı eylemlerde en çok bir kilo patlayıcı kullanmıştı. Bu sabah saldırı gerçekleşse idi tam bir katliam yaşanacaktı...

08:49 | 13 Ağustos 2010

Emniyet Genel Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğünün yakınlarındaki bir benzin istasyonunun bahçesinde patlayıcı madde bulundu.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, saat 07.00 civarlarında bir ihbar üzerine İstanbul Caddesindeki Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğüne 100 metre uzaklıktaki bir benzin istasyonunun bahçesine gelen emniyet güçleri, burada poşet içinde bir miktar patlayıcı madde buldu.

Alınan güvenlik önlemlerinin ardından poşetteki patlayıcı madde, uzman ekipler tarafından incelendi.

İncelemenin ardından etkisiz hale getirilen patlayıcı madde daha sonra kaldırıldı.

Emniyet Güçleri olayla ilgili soruşturmasını sürdürürken, çevredeki işyerlerinin güvenlik kameraları kayıtları da incelemeye alındı

serkankucuk
13/08/2010, 10:33
evet gördüm bu haberi... valla büyük şehirde yaşamanın tehlikeleri işte...

suvari_84
13/08/2010, 10:39
deniz abi nedir yaaaa ağzımdan çok sağlam küfür çıkacak ama neyseeeee. adamlar 2 sene öncede ankara çokkatlı otoparkını patlatacaklardı. valla o patlasaydı bugün ben olmıcaktım :( .. verilmiş sadakamız varmış bugünde ucuz kurtulduk. güzel ülkemin güzel insanlarına her zarar vermeye çalışan veya veren kişiler umarım lanetlenir ve yaptıklarının bin katıyla bu dünyadan geberip giderler :) (nasıl beddua abi :) ırakta askerlik yaptım bunlar gibi neler gördüm adamın bomba döşediğini görüyorsun çatışıp yakalıyorsun adam pişmanlıktan geri çıkıyor neysee buranın konusu değil :( Allah korudu gene

Kriminal
13/08/2010, 10:50
Walla Allah korudu bekıde sag gosterıp sol vurucaklar ...Aman Allah korusun

suvari_84
13/08/2010, 10:57
bunların tek istediği halkı sindirmek sokağa bile çıkarmamak. hatta daha ileri gidip anaların oğullarını askere göndermelerini engellemeye çalışmak. ama bilmedikleri veya bilipte korktukları bişey var bizim milletimiz her şartta bir devlet kurmuştur en büyük örneği 87 yıl önce gördüler T.C devletiyle :) hatta bi kitapta okudum ne kadar doğrudur yanlıştır bilmem ama hitlere soruyorlar neden Türklerede saldırıp oraları almıyoruz diye? hitlerin cvp ı şu şekilde ; Türklere saldırırsak bi tane Türk bırakmamak lazım yoksa yeniden devlet kurar bize saldırırlar demiş:)

serkankucuk
13/08/2010, 11:02
aynı şeyi yahudiler için de düşünmüş ama yaptırmamışlar işte... yoksa dünyada yahudi bırakmıcakmış hitler.
ama bize bulaşan bigün belasını bulur ya :)

suvari_84
13/08/2010, 11:08
serkan bilkentte ar-ge de mi çalışıyorsun yoksa okuyor musun?

Kriminal
13/08/2010, 11:08
aynı şeyi yahudiler için de düşünmüş ama yaptırmamışlar işte... yoksa dünyada yahudi bırakmıcakmış hitler.
ama bize bulaşan bigün belasını bulur ya :)
ARTIK O BELAYI BULMA ZAMANI GELDI..bİZ İÇİMİZDE SAVASIYORUZ FARKINDA DEGILIZ ...Türkiye Cumhuriyetini hafife alanlar bir gün bu ülkenin ekmegini yiyen,suyunu içen kendını T.C vatandası saymayanlar o yedıklerı yerden kursunu yıyecekler

serkankucuk
13/08/2010, 11:18
serkan bilkentte ar-ge de mi çalışıyorsun yoksa okuyor musun?
cyberpark'ta çalışıyorum.

ARTIK O BELAYI BULMA ZAMANI GELDI..bİZ İÇİMİZDE SAVASIYORUZ FARKINDA DEGILIZ ...Türkiye Cumhuriyetini hafife alanlar bir gün bu ülkenin ekmegini yiyen,suyunu içen kendını T.C vatandası saymayanlar o yedıklerı yerden kursunu yıyecekler
sonuna kadar haklısın...

alperyonar
13/08/2010, 11:20
artık o belayı bulma zamanı geldı..biz içimizde savasıyoruz farkında degılız ...türkiye cumhuriyetini hafife alanlar bir gün bu ülkenin ekmegini yiyen,suyunu içen kendını t.c vatandası saymayanlar o yedıklerı yerden kursunu yıyecekler
+1000

suvari_84
13/08/2010, 11:25
serkan bu yaşta helal sana cyberpark ta çalışıyorsan :) natek bilişim var tanır mısın?

serkankucuk
13/08/2010, 11:27
serkan bu yaşta helal sana cyberpark ta çalışıyorsan :) natek bilişim var tanır mısın?
sağolasın :) ama benden küçükler de var çalışan... yok ya bilmem, çünkü ankaraya ve buraya geleli daha 2 ay oldu

suvari_84
13/08/2010, 11:28
bu ülke için ayrımcılar olduğu kadar bu ülke için canını hiçe sayıp çalışanlarda var çok şükür. o yüzden rahat olun ama sakın uyumayın. arkadaşlar her terör saldırısına bi tepki koydukça ve halkın tepkisi oluştukça bu adamlar yaptıklarından mutlu olmıcaklar. ama tepkisiz oldukça ekmeklerine yağ çalmış oluyoruz.bizi bu gibi olaylara tepkisiz yapmaya çalışıyorlar sakın kanmayın :)

suvari_84
13/08/2010, 16:53
Ben kaçar yrn sabah görüşürüz arkadaşlar :)

serkankucuk
13/08/2010, 17:06
görüşürüz yarın sabah yol durumunda buluşmak üzere... :)

suvari_84
14/08/2010, 08:28
günaydın başkent bugün 14/08/2010 dışarda hava 26 derece.. bugün konya yolunu kullanmadım ve yıldız-kızılay yaptım.sabah ve cumartesi olduğu için yollar bomboştu. fakat yıldızda her trafik lambasının altına kamera koymuşlar bu kameralarla az can yakmıcaklar bu sene. başkentli arkadaşlar bu kameralar 15 eylül 2010 tarihinde aktif olacaklar herkesin haberi olsun hızlara ve trafik kameralarına aman dikkat!!!!! umarım bugün herkesin günü neşeli ve bereketli geçer :)

serkankucuk
14/08/2010, 10:10
günaydın barış. evet bugün bütüüüün yollar boomboştu rahat rahaat geldik işimize... umarım h.sonları evden gireriz artık nete, foruma :)

suvari_84
14/08/2010, 14:56
aynen serkan hafta sonu geldi yrn yatışşşş:) ankaranın trafiliği istanbul gibi değil ama tıkandı mı tam tıkanıyor çıldırtıyor adamı şimdi bide millet oruç bide sıcak var çok dikkat etmek lazımmm.hazır aklıma gelmişken kapı kolların süper olmuş parlamış yani fakat camların hepsine niye yapmadın ki? bence süper olur bu hafta bende rüzgarlık taktırcam mehmet abi(femoliye) sipariş verdim yakında rüzgarlığımda olacak :)

serkankucuk
14/08/2010, 17:53
katılıorum sana barış trafik konusunda kitlendi mi sağlam kitleniyo :)
kapı kolları için sağol ben aldığımda vardı kromajlar ama cam hepsine yapmadın dediğin film ise filmlerin renk tonları farklı ön ile arkada.

suvari_84
16/08/2010, 08:36
günaydınn başkentttt. bugün günlerden pazartesi ve emin olun hiç sevmem pazartesilerini. nedense çok çalışıyorum bu pazartesilerde veya bana öyle geliyor:) bugün trafik saat 07.50 civarlarında sıkışmaya başladı (konya yolu-kızılay arası) bu demek oluyor ki millet tatilden gelmiş. sabah konya yolunda 06 bl .... plakalı puntoyu gördüm biraz o önde ben arkada kızılay yol ayrımına kadar gittik. bugün hava gene çok sıcak sabah derece 28 i gösteriyordu. umarım gününüz aydın,neşeli ve herzamankinden daha bereketli geçer :)

serkankucuk
16/08/2010, 09:11
günaydın barış ama benden önce işe varıp benden önce girmişsin :) bu sefer siftahı ben yapiim demiştim ama olmadı bi daha ki sefere artık :)

suvari_84
16/08/2010, 09:45
günaydın serkan , ben en geç 8,00 de işyerinde olduğum için senden biraz erkenci oluyorummm.senin araçta rüzgarlık var mı ben bu resimden tam seçemedim?? bu hafta sonu rüzgarlık taktırcam femolide istersen gel beraber taktıralım tabi yoksa:) ayrıca bide benim kuzen cemo nikalaj eksoz kapağı ayarlamış onuda taktırcam. bi tek ses sistemim eksik kalıyor onuda seneye inş. (bu sene jantta taktırdım bide 60000 bakım masraf çok)

cck1
16/08/2010, 12:41
günaydın serkan , ben en geç 8,00 de işyerinde olduğum için senden biraz erkenci oluyorummm.senin araçta rüzgarlık var mı ben bu resimden tam seçemedim?? bu hafta sonu rüzgarlık taktırcam femolide istersen gel beraber taktıralım tabi yoksa:) ayrıca bide benim kuzen cemo nikalaj eksoz kapağı ayarlamış onuda taktırcam. bi tek ses sistemim eksik kalıyor onuda seneye inş. (bu sene jantta taktırdım bide 60000 bakım masraf çok)

ortağım benim kolonları sana vereyim tak kullan işte yanlız anfi alman gerekir yanına...

suvari_84
16/08/2010, 12:53
bakarız ortak. sende takıl sabahları bu sayfaya gerçi sadece serkan ve ben 2 kişi sürekli takılanız ama seninle 3 kişi oluruz süper olur :) anfiler için de sağol kışın alırım senden :)

KaMiKaZe
16/08/2010, 12:59
4. cüde ben oluyum nasıl takılıyoruz yada neye takılıyoruz :D

serkankucuk
16/08/2010, 14:01
benim arabada rüzgarlık yok ama taktırmayı da pek düşünmedim. zaten ben de bu aralar çok masraf ettim, benimki de bakıma girdi, jantlandı. ama iyi birkaç hoparlör bana da lazım ;) ona varım bak...

serkankucuk
16/08/2010, 14:02
4. cüde ben oluyum nasıl takılıyoruz yada neye takılıyoruz :D
gelin abi 4, 5 derken gitsin bu böyle. bu arada infomab bizim yan ofismiş :)

suvari_84
16/08/2010, 14:22
kamikazede geldş olduk 4 :) valla ben ne yapalım diyosanız varım ama şimdilik rüzgarlık siparişini verdim onu muhakkak taktırmalıyım femoliye ayıp olur yoksa.hopörlör konusun cck 1 e gideceksin senin arabaya süper ses sistemi yaptırır. tüm firmaları tanıyor:) bende onunla gidecem ses sistemi için. (ayrıca benim kuzen )

serkankucuk
16/08/2010, 14:28
kamikazede geldş olduk 4 :) valla ben ne yapalım diyosanız varım ama şimdilik rüzgarlık siparişini verdim onu muhakkak taktırmalıyım femoliye ayıp olur yoksa.hopörlör konusun cck 1 e gideceksin senin arabaya süper ses sistemi yaptırır. tüm firmaları tanıyor:) bende onunla gidecem ses sistemi için. (ayrıca benim kuzen )
peki rüzgarlık ne kadarmış ki acaba??? bi taktır da görelim şöyle...
valla ses sistemini çok gelişmiş istemiyorum. sonuçta bizdeki de kafa :) eğer sadece hoparlörleri değiştirerek iyi bir ses alabileceksek bu bana yeterli...

suvari_84
16/08/2010, 14:53
150,00 tl diyor serkan. araç renginde yapıyorlar aracada yakışıyorrr. ses sistemi konusunda ben kışın düşünüyorum ama fazla pahalı almıcam aynen senin gibi düşünüyorum ses güzel çıksın yeter belki teyp ide görüntülü teyple değiştirebilirim hani içinden ekran çıkan :)

serkankucuk
16/08/2010, 15:19
vay :) ben öle ekranlı teyp felan düşünmüyorum hiç yolda seyredilmiyo çünkü denedim de bi...
neyse rüzgarlığı sende görelim de bi...

suvari_84
16/08/2010, 15:33
ok ben bu hafta yaptırırım. fotoyu siteye gelecek hafta yüklerim serkan.:)

serkankucuk
16/08/2010, 15:40
ya da haftaya iftarda canlı canlı görürüz olmaz mı :)

suvari_84
16/08/2010, 16:05
mağlesef serkan ben 21 ağustosta tatile çıkıyorum 30 unda dönecem bu konuda çok şansızım ama eylülde veya ekimdeki ilk toplantıda söz gelicemmmm olmaz mı? valla haberi duyar duymaz çok üzüldüm :(

serkankucuk
16/08/2010, 16:59
neyse hayırlısı ya. görüşürüz zaten mutlaka...

KaMiKaZe
16/08/2010, 17:08
gelin abi 4, 5 derken gitsin bu böyle. bu arada infomab bizim yan ofismiş :)

valla orda duruyor işte bugünlerde bir bayan arkadaşı tek başına görmen muhtemel yol güzel olsa ilk işim oraya taşınmak ama yol hem uzak hem çok kötü :D

serkankucuk
16/08/2010, 17:20
valla orda duruyor işte bugünlerde bir bayan arkadaşı tek başına görmen muhtemel yol güzel olsa ilk işim oraya taşınmak ama yol hem uzak hem çok kötü :D
aslında bilkent sticker'ı alsam bilkent'in içinden gelen yol iyi. ama sticker kaç para öğrenemedim.

KaMiKaZe
16/08/2010, 17:56
çok cüzi bir rakam yaklaşık 200 tl olması gerekiyor :D

cck1
17/08/2010, 08:12
Günaydınnn... Beyler herkeze iyi işler olsun...

suvari_84
17/08/2010, 08:21
ooo günaydınnn ortakkk hayırdır bugün erkencisin ????? ankara buluşması varmış haberin var mı? ben gelemiceğim kesinde sen gidecek misin? ayrıca herkese günaydın bugün günlerden 17.08.2010 hava gene sıcak mı sıcak dışarda olanlara Allah yardımcısı olsun :) bugün herkese çok neşeli ve çok çooooooook bereketli bir gün diliyorummmm

JASMINE
17/08/2010, 08:40
https://site.mynet.com/merveseker1000/mynet_resimlerim/gunaydin.jpg

serkankucuk
17/08/2010, 09:08
cümletten günaydın... ya siz kaçta başlıyosunuz işe? hepten erkencisiniz...

çok cüzi bir rakam yaklaşık 200 tl olması gerekiyor :D
sahtesini yapan yer var mıdır acaba :D 50 TL veririm bak.

suvari_84
17/08/2010, 09:18
ben bi ara atılım üni.sticker ını yaptım ama ihtiyaçtan:) başka çarem kalmadı adamlar herşeye para istiyorlardı hatta atılım üni.otobüs kartı bile yapmıştık:) bedava binmek için ahhha ahhhh az bedava binmedik taki yakalanana dek:)

serkankucuk
17/08/2010, 09:21
ya biz arabayla geçip gidicez birebir aynı olsa yakalanmayız heralde...

suvari_84
17/08/2010, 09:27
aynen öyle aslında serkan sen bu işi daha iyi yaparsın ben programları o kadar bilmem bi tane yapıp yazıcıdan basıcaksın oldu bitti renk ayarı tutsun yeter adam çıkarda bakayım mı diyeceksek dese bile güneşten solmuş deeee hapse mi atacak sanki :)

serkankucuk
17/08/2010, 09:30
ahaha :) hemen tasarlayalım :) yok ya benim yapabileceğim bir şey değil. birebir aynı olacak (ki daha neye benzediğini bile bilmiyorum), bir de sticker olarak basacaksın.. kesin yapan bir yer vardır ama nerde??

suvari_84
17/08/2010, 13:02
sticker şekline gerek yok serkan sadece kağıdını bas cama iliştir yeter illa yapışkan olmasına gerek yok arkadan bantlıyabilirsin.

suvari_84
18/08/2010, 08:25
günaydınnnnnnnnnnnnnnn başkenttttt bugün hafta ortası ayın 18 i ve hafta sonuna az kaldı :) bugün gene konya yolu kızılay istikametinden geldim yolda bir çok punto olmasına rağmen hiçbiri bizim üyemiz değildi o yüzden hiç sallamadım :) hava bugün sıcak ama önceki günler gibi değil sanırım ılıman bir hava olacak kanatindeyim. bugün herkesin günü sağlıklı , mutlu , olumlu ve çok ama çok bereketli geçer:) HERKESE GÜNAYDINNNNNNNNNNNNNNN

insomnia06
18/08/2010, 09:16
cümletten günaydın... ya siz kaçta başlıyosunuz işe? hepten erkencisiniz...

sahtesini yapan yer var mıdır acaba :D 50 TL veririm bak.
benim arabanın ön camında yapıştırılmış durumda,bilkent üniv. ve hacettepe üniv. kampüslerine rahatlıkla girebilirsin.patlat benim camı al,ben yenisini ayarlarım kendime:)

serkankucuk
18/08/2010, 09:17
ya bi gün de unut şuraya yazmayı be barış. son mesajlara bakıyorum işte dedim bugün unutulmuş burası :) ama maalesef yine 2. giriyorum. günaydııınn.. valla benim yolumda hiç punto çıkmıyo. eskişehir yolu-bilkent sapağına kadar...

insomnia06
18/08/2010, 09:19
günaydın,benim de gördüğüm tüm puntolar şirket arabası.serkan bilkentte mi çalışıyorsun?

serkankucuk
18/08/2010, 09:23
evet. cyberpark'tayım. burda da var 1-2 tane ama forumla alakaları yok belli.

WiSTaRiA
18/08/2010, 09:24
Günaydın ankara...

insomnia06
18/08/2010, 09:36
evet. cyberpark'tayım. burda da var 1-2 tane ama forumla alakaları yok belli.
100m yukarımızdasın yani:)meteksandayım...arabayı hiç görmedim senin ,ayrıca cyberpark bilkent holding bünyesinde değil mi?sticker temin edemiyormusunuz?

serkankucuk
18/08/2010, 09:39
aa ben de senin arabayı görmedim hiç. ya bizim şirketin ofisi cyberpark'ta yani bilkent'e bağlı değiliz biz. cyberpark yönetimi bağlıdır. ya bu arada o sticker ne kadar biliyor musun? gerçekten 200 TL filan mı?

suvari_84
18/08/2010, 09:48
günaydın orçun abi , serkan , hasan herkese günaydın:) merak etme serkan bu cumartesinden sonra bir hafta yokum tatile çıkıyorum. bir hafta günaydın demicm:)

serkankucuk
18/08/2010, 09:55
bak o olmadı işte... tatilde de arada girerirsin ama günaydın başkent yerine günaydın antalya, günaydın izmir felan olur heralde... :)

suvari_84
18/08/2010, 09:59
günaydın didim derimmm ama bu kadar erken kalkamam bir hafta uyucammmm :) daha sonra bayram tatilini beklicem uyumak için :)

serkankucuk
18/08/2010, 10:03
aynen hepimiz uyumak için bi fırsat bekliyoruz. bu arada barış sen nerde çalışıodun ya?

insomnia06
18/08/2010, 10:06
valla ben ruhsatın fotokopisini verdim sticker i gönderdiler.biraz önce senin için sordum bizim şirkette bu işlerle ilgilenen arkadaşa,para ile satın almak sözkonusu değil dedi.nihayetinde güvenlik için çıkarılmış bi sticker para için satılamaz dedi.dediği doğrudur diye düşünüyorum,sen yine de araştır istersen.

serkankucuk
18/08/2010, 10:18
valla ben ruhsatın fotokopisini verdim sticker i gönderdiler.biraz önce senin için sordum bizim şirkette bu işlerle ilgilenen arkadaşa,para ile satın almak sözkonusu değil dedi.nihayetinde güvenlik için çıkarılmış bi sticker para için satılamaz dedi.dediği doğrudur diye düşünüyorum,sen yine de araştır istersen.
çok sağol hasan. eğer benim duyduğum gibi ücretler istemiyorlarsa. başvuru formu var internet sitesinde doldurup göndereyim ben de.

suvari_84
18/08/2010, 10:19
aynen hepimiz uyumak için bi fırsat bekliyoruz. bu arada barış sen nerde çalışıodun ya?
kızılayda mali müşavirim (muhasebeci ) ser çalışıyorum ama daha saçlarım dökülmedi gürrr. (muhasebecilerin saçları erken dökülür). valla uyumak için tatili bekliyorum aynı sen gibi serkan. bir hafta yeterde artar bana 2 yaş gençleşir gelirim :)

JASMINE
18/08/2010, 10:19
GÜNAYDINNNNNNNNNNN

https://img1.loadtr.com/b-285591-günaydın.jpg

serkankucuk
18/08/2010, 10:25
kızılayda mali müşavirim (muhasebeci ) ser çalışıyorum ama daha saçlarım dökülmedi gürrr. (muhasebecilerin saçları erken dökülür). valla uyumak için tatili bekliyorum aynı sen gibi serkan. bir hafta yeterde artar bana 2 yaş gençleşir gelirim :)
:) hepimizin saçlar eninde sonunda gidecek. valla şöle bi hafta tatil iyi olurdu gerçekten... benim bu aralar maalesef haftasonlarım bile yok...

size de günaydınlar yasemin hanım :)

suvari_84
18/08/2010, 10:42
çok şükür bende yasemin hanım neden bu gün günaydın demedi diye merak etmeye başmaıştın. bak serkan yasemin hanımda benim gibi hiç sektirmiyor günaydın mesajlarını :)

serkankucuk
18/08/2010, 10:46
evet ya maşallah.. hatta taaa izmirlerden ankaralara günaydın mesajları gönderiyor her gün..

KaMiKaZe
18/08/2010, 11:28
tünaydın herkezlere

serkan bakalım bu senin ilgini çekicekmi :D

serkankucuk
18/08/2010, 11:37
hadi canımm :d bizim yanda mısın şimdi?

KaMiKaZe
18/08/2010, 12:40
yok 5 dakka gelip gittim rahatsız etmek istemedim başka zamana kısmet.

serkankucuk
18/08/2010, 13:42
hadi ya keşke kapıyı bi tıklatsaydın... neyse bi dahaki geldiğinde direk kapıyı çalabilirsin...

KaMiKaZe
18/08/2010, 14:57
tamamdır abi uğrarım.

suvari_84
18/08/2010, 15:18
bu ne aşk beyler :) gün yapalım bari :)

serkankucuk
18/08/2010, 15:25
atla gel yapalım. bak hepimiz bilkent'teyiz :D

suvari_84
19/08/2010, 08:31
günaydınnnn başkentttttt. bugün günlerden perşembe ve hafta sonuna sadece bir gün kaldı. bugünden itibaren perşembeleri hiç sevmicem çünkü bugün ankara sıhiyede sosyete pazarı gibi bişey varmış sağolsun eşim cüzdanımı çok hafifletti :). bugün umarım herkes için çok güzel,mutlu,sağlıklı ve çok çok bereketli olur:) HERKESE GÜNAYDINNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

cck1
19/08/2010, 08:40
ortağım günaydın dün mangal çok güzeldi hakkaten ellerine sağlık kesene bereket :) sende seversin aslında bu çarşı pazar işlerini ama eşlik etseydin :)

serkankucuk
19/08/2010, 09:13
günaydın beyler...

suvari_84
19/08/2010, 10:07
günaydın serken. günaydın cemoooo:) dün küçük bi puntoş buluşması yaptık cemo ve ben sonuda mangallı bitti :) ortağım afiyet olsun herzaman gel herzaman yapalım :) cumartesi femoli ye gidiyorsun dimi ben sabah 9,30-10,00 arası orda olucam haberin olsun

ZAK1980
19/08/2010, 20:09
Aksam oldu herkese ıyı aksamlar

suvari_84
20/08/2010, 08:32
günaydınnnnn arkadaşlar bugün 20 ağustos cuma haftanın son günü :) bugün en güzel günlerden biri bana göre. trafikte gene punto göremedim gerçi bi sürü varda bizim site üyesi yok :( ama önemli değil az olsakta yeter az ve öz:) arkadaşlar ben yrn dan sonra bir hafta yokum izine ayrılıyorum :) herkese günaydınnnnnnnnn herkesin günü çok mutlu sağlıklı ve rast gitsin :)

serkankucuk
20/08/2010, 09:19
o zaman bu son günaydınımız senle :) bir hafta kendi halimizde takılırız artık... ben hiç punto göremiyorum sen yine üye olmasa da görebiliyomuşsun :)

bu arada hasan ve orhan bilkent sticker'ı 2010 yılı için 125 TL'ymiş.2011'de bir daha belirlenen miktarı ödemek lazımmış....

suvari_84
20/08/2010, 09:32
günaydın serkan yok yrn da günaydın derim merak etme ne ye üzülüyorum biliyor musun şu toplantıyı kaçırıyorum yaa en çok ona yanıyorumm ama ankarada olduğum zamanlar asla kaçırmıcammmm :)

serkankucuk
20/08/2010, 09:49
ya nolcak bida ayarlanır olmadı ayarlarız... sen de bilkentte olsaydın 3-5 kişi toplaşırdık iş çıkışı :)

suvari_84
20/08/2010, 10:12
benim ev real e yakın hatta tabiatıyla bilkente yakın meteksan var işte o yolun sonundaki otoban benim yolum :) yakınım yani. hatta incekte çok güzel cafe ve lokantalar var balık olsun içki olsun herşeyin en iyisi burda :) buralardada buluşabiliriz piknik bile yaparız :)

serkankucuk
20/08/2010, 10:20
vaayy balığa varım ben... o zaman bi gün işten erken çıkıp geliosun yetişiosun bizim çıkışa yapıoruz bişiler :)

suvari_84
20/08/2010, 10:34
ok ramazan bitsin rakı balık yapalım olmaz mı? sen dediğim yeri anladın dimi serkan bu incekte süper yerler var orda buluşalım diyorummm

serkankucuk
20/08/2010, 10:35
ya ben yani şey. anlamasam da navigasyon anlar yaa :)

suvari_84
20/08/2010, 10:42
ramazan bitsin ben ankara rakı balık diye bi konu açalım zaten meteksandan tarif etmek çok kolay olmazsa gelir alırım seni :) sadece herkesin günü müsait olsunnnn cck 1 bu yazıyı okuyosan sende hazırlıklı ol sende geliyorsun:)

serkankucuk
20/08/2010, 10:45
ya zaten meteksan bnm burnumun dibinde cyberpark'a hemen arkasında zaten. eğer beytepe köyü yolundan bahsediosan sizin eve giden yol olarak her gün gidiorum ama yok real'in karşısından filan gidiliyorsa oraları bilmiyorum.
ama yapalım tabi yaa.. ankarayı da tanımış olurum az çok...

suvari_84
20/08/2010, 11:12
yok beytepe yolu üzerinde merka etme kolay bulurusun serkan

insomnia06
20/08/2010, 11:14
o zaman bu son günaydınımız senle :) bir hafta kendi halimizde takılırız artık... ben hiç punto göremiyorum sen yine üye olmasa da görebiliyomuşsun :)

bu arada hasan ve orhan bilkent sticker'ı 2010 yılı için 125 TL'ymiş.2011'de bir daha belirlenen miktarı ödemek lazımmış....
günaydın beyler...güvenlik adına verdiği bi stickerı para ile satması ilginç olmuş bilkentin,mantığı anlayamadım.çok lazımsa 2011 beklemn mantıklı sanırım,2kere verme boşuna bence.

KaMiKaZe
20/08/2010, 11:23
teşekkürler hasan bey sağolsunlar aralıktada alsanız 125 ocakta da alsanız 125 süper uygulama :D

KaMiKaZe
20/08/2010, 11:24
beyler akşam eşimle ve 1 çift ile iftar için yemeğe çıkmayı düşünüyoruz varmı tavsiyeleriniz?

insomnia06
20/08/2010, 11:25
boşverin ya bilkente girip ne yapacaksınız:)

insomnia06
20/08/2010, 11:27
beyler akşam eşimle ve 1 çift ile iftar için yemeğe çıkmayı düşünüyoruz varmı tavsiyeleriniz?
erciyes işyerlerinin orada sultanahmet köftecisi var tevsiye ederim,pide yemek istersen antaresin biraz ilerisinde develi cıvıklı pidecisi var orayı kesinlikle tavsiye ederim,kebap yemeye de macunköy metronun arkasında ki urfalıya giderim ben hep orası da olabilir:)

KaMiKaZe
20/08/2010, 11:48
abi bir ankaralı olarak ayıptır soraması nerede bu erciyes işyerleri :D

femoli
20/08/2010, 11:54
erciyes işyerlerinin orada sultanahmet köftecisi var tevsiye ederim,pide yemek istersen antaresin biraz ilerisinde develi cıvıklı pidecisi var orayı kesinlikle tavsiye ederim,kebap yemeye de macunköy metronun arkasında ki urfalıya giderim ben hep orası da olabilir:)
sende maşallah giitiğin yerler mükemmel sultanahmet eskisi gibi değil sanırsam ama urfalı mükemmel :)

KaMiKaZe
20/08/2010, 11:59
pardon tabi nerde bulunduğumuzu söylemeyince macunköy tarafı falan çıktı :D
biz çankaya tarafındayız abi burdan macunköye gitmek iftar saatinde o trafikte isyan ettirirz bizi :D

serkankucuk
20/08/2010, 12:43
günaydın beyler...güvenlik adına verdiği bi stickerı para ile satması ilginç olmuş bilkentin,mantığı anlayamadım.çok lazımsa 2011 beklemn mantıklı sanırım,2kere verme boşuna bence.
zaten alacak olsam ocak'ta alırım artık ama sanmıyorum hiç alacağımı.

abi erciyes işyerleri'ni ben bile biliyorum :)) acity'nin arkası değil mi ya? valla bence güzel keyifli bi restoran olması lazım.. atakule'de nasıldır ki iftar?

KaMiKaZe
20/08/2010, 12:51
serkan atakule demode oldu artık :D

serkankucuk
20/08/2010, 13:50
ne bilim abi ben ankarayı gezerken bikaç yıl önce ilk atakule'ye gitmiştik :) yani benden bu kadar, hatta söyleyin güzel yerler de bize de lazım olur ;)

KaMiKaZe
20/08/2010, 14:29
muhtemelen bilkentteki restaurantlardan birisi olucak ramazan olmasına rağmen gayet sakin oluyor mekanlar diğer türlü kalabalık mekanlarda hep fiyasko.

serkankucuk
20/08/2010, 14:31
o zamaaaaaaaan... bordo derim.... gerçi biber'in de yemekleri iyi fakat bazıları nedense soğuk geliyo...

KaMiKaZe
20/08/2010, 14:36
sen paket söylüyorsundur ondan :D

serkankucuk
20/08/2010, 14:41
yok yok gidip yediğimizde soğuk geliyor. böle osmanlı yemeği gibi bişeleri var ya. bakır kapta geliyo. kesin soğuk :)

insomnia06
20/08/2010, 14:49
erciyes işyerleri acity nin arkası evet.çankaya tarafındaysan turangüneş bulvarında bi restorant var ya daha geçen hafta gittim,tarihi birşey kebapcısı ama adını hatırlayamadım.iftar sofrası kişi başı 27,5tk ve sofra nefis.çiğ köfte içli köfte ws ws orayı önerebilirim.bilkent tarafında okul yolunda shell benzinlik içinde iskenderci var,açık hava güzel olabilir.

insomnia06
20/08/2010, 14:50
sende maşallah giitiğin yerler mükemmel sultanahmet eskisi gibi değil sanırsam ama urfalı mükemmel :)
aselsanda çalıştığım dönem urfalı ikinci adresimdi.arabam falan olmadığı zaman araba gönderiyordu adamlar,servis hizmet gayat iyi orda.

suvari_84
21/08/2010, 08:36
günaydınnnnnnnnnnnnnnn herkeseeeeeeeeeee arkadaşlar bugün günlerden cumartesi ve hafta sonu yaşasınnnn :) ankara trafiği bu ara inşaatlar yüzünden çok kötü durumda meşrutiyet kapalı , eskişehir yolu kapalı sanırsam dikmen tarafıda kapalı ama emin değilim :) arkadaşlar ben bu hafta yokum izne ayrılıyorum haftaya görüşmek üzere :) herkese günaydınnn

guven_ogun
21/08/2010, 09:01
günaydın başkent,birçoğunuz yeni kalktı işe gidiyor,yada gidicek,ben ise hala uyumadım bizim ufaklığa,jant,yay bakıcam die:D

serkankucuk
21/08/2010, 09:59
günayddınnn herkeslere.. güven sana birazdan iyi geceler :)
eskişehir yolu açık anlam veremediğimizi bi yol yenileme çalışması yaptılar ama şu an açık.

serkankucuk
23/08/2010, 10:55
barış olmayınca kimse de ilgilenmemiş. gerçi site de bakımdaydı sabah..
günaydın başkentlilere..

cck1
23/08/2010, 11:55
günaydın serkan, günaydın başkent. evet sayfayı boşbırakmamak lazım :)

serkankucuk
23/08/2010, 12:13
ama biraz boş kaldı bugün. yol durumu yok, hava durumu yok :)

KaMiKaZe
23/08/2010, 13:33
tünaydın arkadaşlar ben hep geç kalıyorum :D

serkankucuk
23/08/2010, 13:44
olsun abi sorun değik önemli olan bi ara kendini hatırlatman :)

cck1
23/08/2010, 14:54
neyse yarın telafi edelim artık :)

serkankucuk
23/08/2010, 15:01
evet :) bence de..

KaMiKaZe
23/08/2010, 15:04
zor ya yarın uyurum en az 10 a kadar :D

serkankucuk
23/08/2010, 15:17
maşallah. abi snn işin ne ya tam olarak? hem geziosun hem yatıosun :D

KaMiKaZe
23/08/2010, 15:20
general manager serkan kolay değil :D
batman gibi takılıyoruz biz.

serkankucuk
23/08/2010, 15:27
hııııııııııııııııııııımm... öle desene... iyi işmiş :)
en zoru evet...

cck1
23/08/2010, 16:55
Ben yarın 8de burdayım hava ve yol durumu ile ama vereceğim yol durumu pek işe yaramaz kullandığım yol elvankentten otobandan eskişehir yolu üzerinden temelli sürekli paso durmadan herzaman 130-150 km. hız arası akıcı durumda

serkankucuk
23/08/2010, 16:59
uufff hocam naptın sen yaa. her gün çekilir mi o kadar yol... ama bana eskişehir yolu haberleri uyar :)

cck1
23/08/2010, 17:03
walla serkan 35+35 yapıyorum günde... ama trafik sıkıntım olmadığı 30-35 dk.da evime ulaşıyorum ;) eskişehir yolu ama yaşam kentin üsttarafından çıkıyoruz...

serkankucuk
23/08/2010, 17:12
hee ben de öle tahmin etmiştim. zaten daha öncesinden çıkman da saçma olurdu heralde :)
ya ben eve 10-15 dk içinde gidemeyince sıkılıyorum yolda ya da yol gözümde büyüyo özellikle sabahları işe geliş çok önemli. erken çıkmayı sevmiyorum da pek.

cck1
24/08/2010, 08:08
Serin bir ankara sabahından herkese günaydın... Hayırlı işler olsun...

serkankucuk
24/08/2010, 09:01
bütün ankara günaydııın. bu aralar hava çok iyi, trafik de araçlar aralıklı gidiyor sağolsunlar :) biz de aralarından akıyoruz yoksa trafiğin akacağı yok. genel itibariyle sabah gözlemlerim bu kadar :)
bu arada barış sana da iyi tatiller her nerede yapıyorsan...

KaMiKaZe
24/08/2010, 10:46
günaydın dedim ben yatarım gene geç kalırım diye :D

serkankucuk
24/08/2010, 10:49
tam da dediğin gibi 10-10:30 gibi de kalkmışsın heralde :)

KaMiKaZe
24/08/2010, 10:51
valla öyle oldu serkan gece 4 te yatınca 6 saat yetiyor işte :D

serkankucuk
24/08/2010, 10:52
ben de geç yatıyorum ama saat 8 buçuk dedin mi kalkmak gerekir...

KaMiKaZe
24/08/2010, 10:54
demek bunlar iyi günler yatıp kalkabiliyorsun ben zor yatıp çok zor kalkıyorum.

serkankucuk
24/08/2010, 11:01
:) hayırdır neden ki?? yatırmayan neden nedir ki? hadi kaldırmayanı anlarız da... insan uykusu gelince yatar olmadı sızar :)

KaMiKaZe
24/08/2010, 11:04
bezginlik ve zihin yorgunluğu malum sektör sıkıcı bir sektör :D

serkankucuk
24/08/2010, 11:12
abicim sektör değil bence sıkıcı olan sektöre dahil olması kaçınılmaz olan bazı sıkan ve geren insanlar... yoksa ohooo biz bütün gün bilgisayar başında program yazıyoruz, eğlenceli de oluyo bazen :)

StrawBeeRy
24/08/2010, 11:12
günaydın ankara istanbuldan casus kabul ediyormusunuz :D:D

KaMiKaZe
24/08/2010, 11:16
abicim sektör değil bence sıkıcı olan sektöre dahil olması kaçınılmaz olan bazı sıkan ve geren insanlar... yoksa ohooo biz bütün gün bilgisayar başında program yazıyoruz, eğlenceli de oluyo bazen :)

serkan şuanda sıkılıyorsundur da az daha diyorum :D

gel yeğen.

serkankucuk
24/08/2010, 11:18

etmez miyiz gel kardeşim gel :)

serkan şuanda sıkılıyorsundur da az daha diyorum :D

yani sıkıldığım oluyor tabi baksana forumdan çıkmıyorum :)

StrawBeeRy
24/08/2010, 11:18
geldim geldim :D nassınız yeni kalktım ayılamadım ne yapmak gerek :D

serkankucuk
24/08/2010, 11:23
vallaa bi yuh demek gerek :)
biraz tv aç seda sayan filan çıkınca ayılırsın zaten uyku felan kalmaz

StrawBeeRy
24/08/2010, 11:26
vallaa bi yuh demek gerek :)
biraz tv aç seda sayan filan çıkınca ayılırsın zaten uyku felan kalmaz
:D:D gece 3.5 ta yattım kaç gün uykum bozuk düzelticez inşallah :D

serkankucuk
24/08/2010, 11:28
valla ben de o saatlere yakın yatıyorum sonra sabah sabah uyanıp işe geliyorum. ondan sonra diyolar ki niye böyle hızlı gidiosun, bu kadar az uyuyan adam gergin olmaz mı arkadaş...

StrawBeeRy
24/08/2010, 11:35
valla ben de o saatlere yakın yatıyorum sonra sabah sabah uyanıp işe geliyorum. ondan sonra diyolar ki niye böyle hızlı gidiosun, bu kadar az uyuyan adam gergin olmaz mı arkadaş...
olur tabi afyonun patlayana kadar sinir ve stresli oluyor insan :D:D

serkankucuk
25/08/2010, 09:47
günaydın herkeslere... sanırım bugün konya yolunda 30 ağustos provası nedeniyle yol tıkanmış belki de bazı arkadaşlar hala gidemedi iş yerine...

cck1
26/08/2010, 08:56
Günaydın Başkent günaydın arkadaşlar herkese hayırlı günler olsun...

JASMINE
26/08/2010, 09:06
İzmir'den çok sıcak bir günde Günaydınn

aeron
26/08/2010, 09:50
İzmir'den çok sıcak bir günde Günaydınn
Yasemin Hanim sobamı yakiyorsun içerde hava gayet serin :)

StrawBeeRy
26/08/2010, 09:51
istanbuldan ankaraya kocaman bir günaydın ankaraaa canlanma vakti :)

JASMINE
26/08/2010, 09:51
Yasemin Hanim sobamı yakiyorsun içerde hava gayet serin :)

Mustafa, sen İzmir'de neredesin?
Benim bulunduğum yer pek o kadar serin değil :S

aeron
26/08/2010, 09:59
alsancak limandayim, sabah adadan yola çıkarken ilk defa üşüdüm bi ara camı kapattım, sonbahar aaar aaar geliyor galiba :)

femoli
26/08/2010, 10:08
Ankara yanıyor her zamanki gibi ben üstü yanları açtım püfür püfür geldim :)

StrawBeeRy
26/08/2010, 10:10
yokki üstümüz açık gezelim :)

Scottie
26/08/2010, 10:10

pintilikten klimayı açmıyorsun ki... izmirin sıcağında bile öyle gezdin.. klimayı açsan rahat edeceksin ama.. pintisin....

Selamlar komşu memleket..

JASMINE
26/08/2010, 10:23
alsancak limandayim, sabah adadan yola çıkarken ilk defa üşüdüm bi ara camı kapattım, sonbahar aaar aaar geliyor galiba :)

Eeee Kordon ve Liman orası serin tabiki. Seni biz Yenişehir civarına bir alalımda gör sıcağı :)

Havan batsın emi :D

pintilikten klimayı açmıyorsun ki... izmirin sıcağında bile öyle gezdin.. klimayı açsan rahat edeceksin ama.. pintisin....

Selamlar komşu memleket..

hehehehe :D :D

serkankucuk
26/08/2010, 11:52
herkeslere geç kalmış bir günaydıınn.... skydome yoksa dijital klimamız var biz de onu açıyoruz full auto :D

serkankucuk
27/08/2010, 09:04
günaydın başkentliler... herkese hayırlı işler, mutlu günler.

Scottie
27/08/2010, 09:07
Günaydınlar olsun...

StrawBeeRy
27/08/2010, 09:16
günaydın angara :)

cck1
27/08/2010, 10:05
günaydın beyler hayırlı cumalar olsun herkeze...

serkankucuk
30/08/2010, 09:18
günaydın ankara.lılara.... sanırım bugün herkes evinde tatil yapıyorr ama ben gibi çalışanlar da varsa, Allah sabır versin diyorum :)

suvari_84
31/08/2010, 08:25
günaydınnn ankara , gene sıcak bir ankara sabahından herkese günaydınnnn bir haftalık bi aradan sonra yeniden aranızdayım eminim serkan çok özlemiştir beni heleki cemonun burnunda tütüyorumdur :) arkadaşlar didim tam yaşanılacak şehir yani memur olsam ilk seçeceğim şehirlerden biri güneş deniz kum plaj :) neyse mecbur döndüm. bugün üzgünüm alışmam zaman alıcak :( ankara ürkütüyor bazen bu kalabalığıyla insanlarıyla

JASMINE
31/08/2010, 08:56
https://resimler.balca.net/resimab/jpg/dilek10010.jpg

@ Barış : Ankara'nın sıcağı hiç bir şey değil. Ben dün Ankara'dan İzmir'e döndüm. Resmen ateşin içine düşmüş gibi oldum. Nemden dolayı burası daha kötü yani. :)

suvari_84
31/08/2010, 09:20
dediğin doğru yasmin ama izmir gibi yerde yok dün didimden gelirken izmir yolunu kullandım ya heryer yemyeşil ağaç :) ankaraya doğru gittikçe bozkır ve çölll yuhh dedim yaaaaa böyle güzel yerleri bırak git ankaraya :)

serkankucuk
31/08/2010, 09:28
yaa barış kardeşim nerelerdesin sen yaaaaaaa..... bu arada günaydın herkesleree.... hadi tatilden de geldin bomba gibisindir :) arada bi girerim dedin ama tatilde de uğraşılmaz zaten tahmin ediyodum :)

suvari_84
31/08/2010, 09:35
eee herhalde serkan tatilde vakit ayırıp nasıl gireyimmmm :) valla bir hafta bile yetti bana darısı herkesin başına :) bu arada buluşmaya gelemedim :( ne yaptınız eğlendniz mi? güzel miydi?

serkankucuk
31/08/2010, 09:43
iyi ettin :)
valla gelecem diyenlerin bi kısmı gelmedi ama yine de yeterli sayı vardı, baya güzel geçti eğlenceliydi. ankara buluşması kısmında fotoların olduğu yazıdan itibaren biraz oku :)

suvari_84
31/08/2010, 09:49
okucammmm :) neyse kısmet başka buluşmaya ama bi pintball veya halı saha yapalım hazır soğuklar başlamadan ne dersiniz? ama gelecem deyip herkesin gelmesi lazımmm yoksa eksik oluruz

serkankucuk
31/08/2010, 09:55
evet katılım ve katılanlar sağlam olmalı ama yapalım tabi...

KaMiKaZe
31/08/2010, 12:09
bende herzamanki gibi tünaydın deyim.

serkankucuk
31/08/2010, 12:10
sana da iyi günler abi de millet öğle arasına çıktı bile :)

KaMiKaZe
31/08/2010, 12:21
ne yapalım serkan yetişemiyoruz size neyse ben yatmadan önce yazıyım bakalım siz bana yetişebiliyormusunuz şöle 05:00 gibi falan :D

serdar2362
31/08/2010, 12:24
Öğlen 14,00 gibi Femolinin yanına gideceğim. Gelen olursa görüşürüz.

suvari_84
31/08/2010, 12:56
valla serdar abi ben bir hafta önce gittim rüzgarlık taktırdım femoli işte usta keşke vakit olsaydıda biraz daha oturup sohbet etseydik çok kafa biri.. daha benim işlerim bitmedi zaten orda pedalları değiştircem direksiyon kılıfı alıcam biraz da süsleme yapıcam:) puntoyu bilen ve anlıyan bir ustaya gitmek çok önemli

serkankucuk
31/08/2010, 13:03
valla serdar abi ben bir hafta önce gittim rüzgarlık taktırdım femoli işte usta keşke vakit olsaydıda biraz daha oturup sohbet etseydik çok kafa biri.. daha benim işlerim bitmedi zaten orda pedalları değiştircem direksiyon kılıfı alıcam biraz da süsleme yapıcam:) puntoyu bilen ve anlıyan bir ustaya gitmek çok önemli

hani senin rüzgarlığı bi görsek ya barış...

suvari_84
31/08/2010, 13:07
serkan ilk buluşmada gösteririm aynı rüzgarlık cck da var :) bi sende yokkkkk:(

serkankucuk
31/08/2010, 13:09
:) bakalım rüzgarlıktan önce yapılması değişmesi gerekenler var...

suvari_84
31/08/2010, 13:22
tabi yaaa değitştirilecek çok şey var ama çelik jant varsa buda olmalı kardeşim. serkan kaçtıkça seni bulacak kaçamazsın yani:) eksoz taktırmadıysan ben yakında taktırcam yukarda bir kaç düzenleme daha söledim yapmadıysan bi ara gidip yaptıralımm:)

serkankucuk
31/08/2010, 13:40
ahaha :) barış kardeşim yaptıralım tabi yaptırmasına da bunlar bize kaça patlıcak ha deyince olmaz ki hepsi de...

suvari_84
31/08/2010, 13:54
100-150 civarı visa varsa daha iyi tık para vermezsin ama ben bu ara yaptırmıcam ramazandan sonra mağlum ekonomim daraldı :) bu yüzden ramazandan sonra giderken mesaj atarım orda buluşuruz cck yıda çağırıyım onunlada tanış o da benim kuzen.kısaca mini bi buluşma bide dördüncü bulursak halı saha değil ama bi okey maçı yapaızzz

serkankucuk
31/08/2010, 14:19
buluşalım tabi ama bnm önceliğim lastikler... zaten bakıma girdik bi onu ödicez bikaç ay :)

suvari_84
01/09/2010, 09:05
günaydınnnnnn arkadaşlarrrr . gene güneşli bir ankara sabahından herkesee günaydınnnnn. bugün herkes için çok şanslı bir gün olur ve çok mutlu geçerrrrrrrrrr:)

serkankucuk
01/09/2010, 09:14
günaydınnnnnn arkadaşlarrrr . gene güneşli bir ankara sabahından herkesee günaydınnnnn. bugün herkes için çok şanslı bir gün olur ve çok mutlu geçerrrrrrrrrr:)

günnaydın ankara ve barış :)

İnşalllah'ı da ben ekleyeyim :)

suvari_84
01/09/2010, 09:31
aynennnnnn serkan inş. bugün katılım az bakalım kimler günaydın diycekk?

serkankucuk
01/09/2010, 09:34
2-3 kişi oluyoruz genelde de zaten...

krakercocuk
01/09/2010, 09:39
bi izmirli olarak günaydın diyim..yine bizden fayda var valla:D

serkankucuk
01/09/2010, 09:41
aynen valla ankaralılar'da iş yok :)

farukileri
01/09/2010, 11:10
Artık saate bakaraktan günaydın'ı geçmiş bulunmaktayız.Amma velakin başkent istanbul'dan serin yine...Özlemişim valla şu serinliği :)

Scottie
01/09/2010, 11:18
Dün bende Ankaradaydım... ama şunu belirmeliyim.. otobüs ile geldim.. Ankaranın girişinde migrosta inecekken... gittim ta Aşti de indim... orada yolcu indirmeyi yasaklayanlara şükranlarımı bizzat dün sundum yani...

serkankucuk
01/09/2010, 11:25
Dün bende Ankaradaydım... ama şunu belirmeliyim.. otobüs ile geldim.. Ankaranın girişinde migrosta inecekken... gittim ta Aşti de indim... orada yolcu indirmeyi yasaklayanlara şükranlarımı bizzat dün sundum yani...

aşti.den ücretsiz servisler kalkıyodu onlarla gidebilirdiniz...

Scottie
01/09/2010, 11:27
aşti.den ücretsiz servisler kalkıyodu onlarla gidebilirdiniz...

sorun aşti den ücretsiz servislerle gitmek değil serkan... arabayla almaya geldiler yani orada sorun yok.. yarım saat kaybettik yani..

serkankucuk
01/09/2010, 11:29
sorun aşti den ücretsiz servislerle gitmek değil serkan... arabayla almaya geldiler yani orada sorun yok.. yarım saat kaybettik yani..

hıımm.. o kötü olmuş valla ankara'da uygulanan trafik kurallarını ben de anlamıyorum hiç... otobüsler orda durunca çok da güzel olurdu eskiden...

Scottie
01/09/2010, 11:30
yol fazlası ile geniş.. trafiği aksatacak bir şey de yok.. neden yasaklamışlar ki hayret...

serkankucuk
02/09/2010, 09:19
günaydın herkeslere.... 06 kn 745 kırmızı gp tanıyan var mı ki? bilkent tarafından geliodu da üye olduunu beni geçtikten sonra anlayabildim...

JASMINE
02/09/2010, 09:28
İzmir'den sımsıcak bir Günaydınnnnnn

https://site.mynet.com/merveseker1000/mynet_resimlerim/gunaydin.jpg

Scottie
02/09/2010, 09:30
İzmirden günaydın gelirde Eskişehir den günaydın gelmez mi...

günaydınlar

JASMINE
02/09/2010, 09:32
Bugünde herkes beni kıskanıyor nedense :D :D

Eskişehir'e de kocaman günaydınnnnnnn

Scottie
02/09/2010, 09:34
yok yahu ne kıskanacağım... kıskanmam ben öyle..

JASMINE
02/09/2010, 09:37
Ne var kıskandığını söylesen :D İtiraf et hadi.

Takılacak birilerini arıyorum işte arkadaş :)

Scottie
02/09/2010, 09:57
yok arkadaş kıskanmıyorum.. niye itiraf edeyim ya... olmayan bir şeyi itiraf edemem ki..

JASMINE
02/09/2010, 10:04
yok arkadaş kıskanmıyorum.. niye itiraf edeyim ya... olmayan bir şeyi itiraf edemem ki..

Aman iyi tamam etme. Zaten Onur geldi ben ona bulaşacağım :D :D

Scottie
02/09/2010, 10:06
bulaş bakalım...

insomnia06
02/09/2010, 10:28
günaydın arkadaşlar gerçi öğlen olmuş ama:)serkan galiba salı günü gördüm senin arabayı beytepe köyü yolunda,ben parkederken sen cyberpark girişine doğru çıkıyodun 08:55 gibi.güzel araba Allah kaza bela vermesin...

onurrun
02/09/2010, 11:17
bir sonbahar günü öğlen de olsa benden de günaydın :) sabah hava iyi soğuktu dolmuş beklerken üşüdüm eylül 1 dedik yağmurda geldi sabah ayazı da :)

insomnia06
02/09/2010, 12:01
valla sabah bende üşüdüm,camı falan açmadan geldim.dolmuş derken hocam?naptın sattın sanırım arabayı:)

serkankucuk
02/09/2010, 12:38
günaydın arkadaşlar gerçi öğlen olmuş ama:)serkan galiba salı günü gördüm senin arabayı beytepe köyü yolunda,ben parkederken sen cyberpark girişine doğru çıkıyodun 08:55 gibi.güzel araba Allah kaza bela vermesin...

sağolasınn... snn araç da cyberpark'a gelmeden solda bi bina var otopark'ı da hemen yol tarafında, orada duruyo sanırım. ben de snnki gibi bi araç gördüm ama hızlı geçtim pek bakamadım...

onurrun
02/09/2010, 13:18
valla sabah bende üşüdüm,camı falan açmadan geldim.dolmuş derken hocam?naptın sattın sanırım arabayı:)

yok yok kıyarmıyım hiç canım arabama. Kardeşime verdim sabah, ben azıcık toplu taşım araçlarını kullanıyım dedim :tongue00:

insomnia06
02/09/2010, 23:08
sağolasınn... snn araç da cyberpark'a gelmeden solda bi bina var otopark'ı da hemen yol tarafında, orada duruyo sanırım. ben de snnki gibi bi araç gördüm ama hızlı geçtim pek bakamadım...

evet bizim bina orası,finansbank ve meteksan savunma binası.ben nadir parkediyotum dışarıya aşağıda kapalı otopark var,o gün dışarı parkedeyim dedim seni gördüm.bi denk getirsek de incelesem arabanı:)modifiye damarım kabarıyo zaman zaman fikir alırım:)

serkankucuk
02/09/2010, 23:41
evet bizim bina orası,finansbank ve meteksan savunma binası.ben nadir parkediyotum dışarıya aşağıda kapalı otopark var,o gün dışarı parkedeyim dedim seni gördüm.bi denk getirsek de incelesem arabanı:)modifiye damarım kabarıyo zaman zaman fikir alırım:)

denk geliriz inşallah... esas ben snn arabayı canlı canlı görmek istiyorum kırmızı renk ve skydome çok güzel duruyo bence...

insomnia06
03/09/2010, 00:16
denk geliriz inşallah... esas ben snn arabayı canlı canlı görmek istiyorum kırmızı renk ve skydome çok güzel duruyo bence...
şu an görülecek bi tarafı yok toz toprak içinde:)ramazan dolayısıyla saldım kendimi:)önümüzde ki ay cila atcam inşallah,praktikere veya koçtaşa bi bakmam lazım cilalara,birde motor koruma yapcam kendim.zenon falanda taktırmayı düşünüyorum,bi gidemedim ki femolinin yanına,dükkana girersem ufkum açılır heralde eksikleri tamamlarım.tabi bu arada 90000 bakımı da yaklaşıyo masraf üstüne masraf anlayacağın..

serkankucuk
03/09/2010, 00:53
oooo snn msaraflar çok zorda bırakmasın seni... bence praktikere git bizim ordaki real'in praktiker'i baya iyi o konuda. ben hem ona hem ankamall'daki koçtaşa gittim bence bzm ordaki praktiker çok çok daha iyi.... cila ne alıosun peki?
ya bu arada sen arabayı satılığa mı çıkarmıştın? ben başka biriyle mi karıştırdım yoksa.

suvari_84
03/09/2010, 08:15
günaydınnnn Ankaraaaaa. dün işlerim dolayısıyla girememiştim bugün ve yrn da aynı sebepten yokum ama şöyleeee bir herkeseeee günaydınnnnn diyim dedimmmmmm :) pazartesi muhabbete gelirim herkese yeniden günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

JASMINE
03/09/2010, 09:03
Günaydınnnnnnnnnn

https://img.blogcu.com/uploads/NRL_6.gif

serkankucuk
03/09/2010, 09:04
günaydın herkeslere.... sensiz de olmuyor barış :)

KaMiKaZe
03/09/2010, 09:44
günaydın....

serkan gözün bilkente giderken arka yolda asfalt çalışması gördüm yolu yapıyorlar inşallah :D yol düzelirse bende takımı alıp ordaki ofise yerleşirim.

serkankucuk
03/09/2010, 09:47
yok abi nerdeeee.. esli yamaları kaldırıp yenilerini yapıyorlar.... ben yine yavaş gidiyorum o yolda. ha gerçi şu var büyük çukurlar vardı onları kapatmışlar...
ama sen yine de gel... bilkent bi abarth görsün ;)

KaMiKaZe
03/09/2010, 09:56
valla sırf o yoldan kurtulmak için oraya yerleşmedim eğer düzeltmezlerse mümkün değil.

serkankucuk
03/09/2010, 09:59
önceki haline göre biraz daha iyi en azından.. yama yama harita gibi olmuş yol...

KaMiKaZe
03/09/2010, 10:01
valla orası idari statü olarak baya karışık ondan düzeltmiyorlar ne cadde ne sokak ne olduğu belli değil.

serkankucuk
03/09/2010, 10:09
deme yaa... bi de o kadar önemli bi yol... askerin yeri var, bilkentin yeri var, hacettepenin yeri var ama kimse el atmıyo yola....

KaMiKaZe
03/09/2010, 10:15
yokki bir hayırsever 2 kamyon asfalt dökecek :D

serkankucuk
03/09/2010, 10:16
:D haklısın valla... bilkentin kendine hayrı yok içerdeki yollar da kötü zaten...

StrawBeeRy
03/09/2010, 10:32
günaydınn angara :)

serkankucuk
03/09/2010, 10:33
bizden başka kimsecikler yok mert sana da günaydın :)

JASMINE
03/09/2010, 10:34
Ankara'lılar henüz kendine gelemedi. Hergün maksimum 3-4 arkadaşımız burada. Bizde diğer illerden destek verelim bari :D

StrawBeeRy
03/09/2010, 10:36
angara hergün böyle uyanamıyorlar ben biile uyandıysam angaranın kalkıp göbek atması lazım :D:D:D

serkankucuk
03/09/2010, 10:37
iyi olur valla sıkılıyoruz burda tek kalınca :(

insomnia06
03/09/2010, 13:39
oooo snn msaraflar çok zorda bırakmasın seni... bence praktikere git bizim ordaki real'in praktiker'i baya iyi o konuda. ben hem ona hem ankamall'daki koçtaşa gittim bence bzm ordaki praktiker çok çok daha iyi.... cila ne alıosun peki?
ya bu arada sen arabayı satılığa mı çıkarmıştın? ben başka biriyle mi karıştırdım yoksa.
valla araba dert biliyosun yapacak bişey yok.cila işini tam araştıramadım,senin bi paylşımın var sanırım oradaki görüşleri okuyup karar vercem.evet satılık benim araba,21000 istiyorum ama saçma sapan tekliflerle geliyorlar canımı sıkıyorlar,o yüzden vazgeçmek üzereyim...

serkankucuk
03/09/2010, 13:43
valla araba dert biliyosun yapacak bişey yok.cila işini tam araştıramadım,senin bi paylşımın var sanırım oradaki görüşleri okuyup karar vercem.evet satılık benim araba,21000 istiyorum ama saçma sapan tekliflerle geliyorlar canımı sıkıyorlar,o yüzden vazgeçmek üzereyim...

ben cila olarak sonax nano extreme aldım, memnunum ama meguiars'ı merak ediyorum. ha bi de hare giderici de kullanınca daha güzel parlıyo araba bence ondan da al.
fiyatı iyi bence tam ayarında istemişsin, canını sıkma boşver acelen yoksa takacak bi durum yok :)

insomnia06
03/09/2010, 14:55
ya bende meguiars ı mera ediyorum.şimdi senin arabaya bakıyorum uygulamadan sonra gayet iyi,belki diğer markanın kalıcılığımı daha fazladır bilmiyorum artık.hare giderici iyi olabilir evet bu aklıma gelmemişti.
acelem yok dostum hafta sonu kısmetse bursaya gidicem,geldikden sonra 90000oluruz zaten,bakımını yaptırıp binerim,sen 400lira civarı bi rakam ödemiştin sanırım 100000 bakımına kavaklıdere de,balata değişimyle birlikte fena rakam değil aslında,orayada götürebilrim.

serkankucuk
03/09/2010, 15:04
evet 100.000 bakımına 400 tl ödedim ama Müslüm Bey varken gidersen emin ols daha da indirim yapar ben pazar günü gittim o yoktu maalesef :)
cila konusunda da Turtle Wax'tan da kullananlar çok memnun ben de zaten Turtle Wax'ın çizik giderici Scratch & Swirl Remover die bi ürünü var bundan aldım. ciladan önce bundan atıosun sonra daha güzel bi parlıo... e tabi istersen cilayı da Turtle alabilirsin kalitesi gayet iyi diyo kullananlar ve fiyatları da iyi...

insomnia06
03/09/2010, 15:11
sağol valla güzel bilgiler oldu,bunları değerlendircem.isimleri not aldım elimde listeyle bi gideyim bakayım praktikere.peryodik bakımla beraber,kaporta bakımını da yapayım.tekrar sağol bilgiler için.

serkankucuk
03/09/2010, 15:16
ne demek barış :) praktiker'den şaşma bu kadar yakında böle iyi bi yer varken :)

suvari_84
04/09/2010, 08:31
günaydınnnnn herkeseeeeeeee , arkadaşlar bugün günlerden cumartesi ohhhhhh yrn tatil yatışşşşşşşş!!!!! serkan bugünde çok iş var ama pazartesiden itibaren sürekli hatta olucam merak etme bol bol konuşuruz şimdilik ben çıktım hadi görüşmek üzere yeniden herkese kucak kucak günaydınlarrrrrrrrr

serkankucuk
04/09/2010, 09:40
günaydınlarr herkese... valla sorma barış bizim de çok iş var..... ama dayanamıyorum ben forumdayım hep :)