PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lovato mu Zavoli mi yardım?

serkan_gazi
10/08/2010, 17:34
arkadaşlar şu günlerde aracıma lpg taktırmaya karar verdim bu aralar çok sık kullanıcam okula geliş gidiş yapıcam lovatodan simit tüplü son 1200 on taksit fiyat aldım, zavoli ise 1350 simit tüp on taksit fiyat aldım hangisini tavsiye edersiniz ha bir de atiker var simit tüp 850 ye kadar düşürdüm tercih edemiyorum yardımcı olurmusunuz bu fiyatlar simit tüp olmazsa 50 lira düşüyor ama tercihim simit tüp.fikirlerinizi bekliyorum

krakercocuk
10/08/2010, 18:02
marka kadar montaj kalitesi de çok önemli. atikerde kullandım zavolide ...atikeri iyi montajlamadılar yinede verim aldım...fire motor gp me zavoli taktım harikaydı montaj... performans kaybı vb...sıkıntılar kesinlikle yaşamadım yakıtım inanılmaz düşüktü...zavoli süper bence..ama ustanızı çok iyi seçin

Ziyaretci046
10/08/2010, 18:09
zavoli bir numara bence enjektör sesi yok bayi ağı geniş

aslam0740
10/08/2010, 20:27
lavota bence az yakıt yakar çok kaçar önceden taksiciyken lavota vardı ordan biliyorum. ama bana kalırsa brc nin üstüne lpg tanımam

meteorengin
10/08/2010, 21:07
bende lovato var çok memnunum gerçekten harika hiç sorun yaşamadım tüpe geçmesini bile hissetmiyorsunuz atikerde araba tekliyordu gaza geçtiğinde ve ötüyordu lovatoda öyle bir problem yok ...

mehmetbasli
10/08/2010, 22:13
lovato zavolli ve brc tartışmasız en iyiler ben daha önce fema yaptırdım verim alamadım fabrika ile bağlantıya gfeçtim incelediler kiti komple yenilediler ama sonuç yine kötü. yerli veya ucuz markalardan uzak dur atiker ultra fema hepsi hikaye. yukarıda belirttiğim üç markadan şaşma ama montaj en önemli adımdır bunuda unutma. lpghaber.com diye bir site var örayı iyice inceleyin. montaj örnekleri ve sroular cevaplar tavsiyeler var. faydası olacaktır.

eser1959
10/08/2010, 23:20
fiat araca uyumlu brc,eski puntoma taktırmıştım,gazdayken benzinden iyi gidiyordu,

jakabo_ank
11/08/2010, 12:22
bende atiker var gayette memnunum. simiti tavsiye etmediler ben taktırırken. bşr süre sonra basınçla alakalı sorun oluyormuş. montajı iyi yapan bir yerde ne taktırırsan taktır. acaip memnun kalacaksın.

krakercocuk
11/08/2010, 12:38
fiat araca uyumlu brc,eski puntoma taktırmıştım,gazdayken benzinden iyi gidiyordu,

brc ile sınırlayamayız hepsi uygun sonuç olarak mesela brcnin enjektörleri ses yapıyormuş ben tekrar taktıracak olsam zavoliden şaşmam

aslam0740
11/08/2010, 13:12
eski atalarımızın bi sözü vardır. malından anlamıyorsan parasındandamı anlamıyorsun diye. brc pahalıdır ama iyidir sonra lavoto gelir

fraust
11/08/2010, 15:35
Bence BRC ... :)
Kullanıyorum ve yaklaşık 1 senedir sorun falan çıkarmadı.
İnşaallah çıkarmaz da.
Ankara şehir içi trafiğin en yoğun olduğu saatlerde 30-35 km yol yapıyorum her gün.
km ye 0,13-0,14 krş yakıyor.
Tavsiye ederim.

eexelanss
11/08/2010, 17:31
Bence markadan çok montaj önemli..Bunun üzerinde yoğunlaşın ona göre araştırın.. Tabi bu demek değilki kalitesis bir kit taktırın...

serkan_gazi
11/08/2010, 19:35
teşekkürler herkese ustayla anlaştım lovato taktırıyorum ustaya baya edebiyat çektim başındada durdum baya düzgün iş yapsın die bakalım hayırlısı olur işallah

sukru
14/10/2010, 20:12
Lpg taktırıken hep montaj diyorlar ikitane aracım var birinde lavoto birinde sıtafanelli satafanelli starjet 6 ileri aracımda silkme yapıyo ama herzaman degil skodada lavota var oda col gec lpg ye geçiyo dolayısıyla benzin masrafıda artıyo bence brc bu işin uzmanı daha önceki aracımada brc taktırmadım ayarı fazla yakıtıyla fazlası cıktı cebimden bence brc en iyisi