PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Garanti

retrayt
10/08/2010, 17:10
arkadaşlar arabamı alalı 3 hafta oluyor alırken satış temsilcisi xenon . angel gibi elektirik aksama bağlanan herhangi birşey ilave ettiğimde aracın elektirik aksamının garanti dışında kaldığını söyledi. ama forumda evolara xenon takanları görünce ikilemde kaldım bu konu hakkında kesin bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olusa sevinirim.

hsyn28
10/08/2010, 17:13
sadece akü garanti dısı kalır taktırabilirsiniz rahat olun serviste pahalıya patlar dısarda daha uygun bütceyle haledersiniz.

atom43
10/08/2010, 17:27
bende öyle diyorum yani elektrik aksamının garanti dısı kalacagı tamamen hikaye gibi geliyor en fazla akü garanti dısı kalır oda zaten yeni arababanın orjinal aküsüne hiçbirşey olmaz

retrayt
10/08/2010, 17:31
sadece akü garanti dışı kalıyorsa hiç sorun yok demektir. oh be rahatladım valla . teşekkürler

makeles
11/08/2010, 01:34
sadece akü olduğunu zannetmiyorum..
daha ayrıntılı bilen birisi konuyu okur umarım..

WiSTaRiA
11/08/2010, 02:01
Daha bilgili ve yetkili bir kişiye danışın sonra başınız ağrımasın...

retrayt
11/08/2010, 02:43
bu yeni punto alıp xenon taktıran herkezin mi gözü kara ya . elektrik aksamı garanti dışı kalıyor dediler. elektrik aksamı dedimide içinde neler neler var kesin bi cevap almadan yapmam heralde bişi forumda mutlaka vardır bilgisi olan ama nerde kim

WiSTaRiA
11/08/2010, 03:06
Coşkun abimiz sana yardımcı olur merak etme kardeşim...

onderbaki
11/08/2010, 09:42
arkadaşlar arabamı alalı 3 hafta oluyor alırken satış temsilcisi xenon . angel gibi elektirik aksama bağlanan herhangi birşey ilave ettiğimde aracın elektirik aksamının garanti dışında kaldığını söyledi. ama forumda evolara xenon takanları görünce ikilemde kaldım bu konu hakkında kesin bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olusa sevinirim.

mrb.

arkadaşlar biraz mantıklı düşünün. duygusal değil. elbetteki o farları takarken ne tür bir elektronik arıza olursa olsun gerekçe o olmasa bile sizin farlara bahane bulacaklardır. ondan sonra yırtınıp dur olayı çözecem diye.bence riske değmez.

M@GIC
11/08/2010, 19:41
akünle far tesisatını garati dışı kalır. Onun dışındaki garantilerin aynı şekilde devam eder.

hsyn28
11/08/2010, 22:08
Servis onayıyla yazdık bizde o ilk mesajı bilinçsiz bir şekilde arkadaşı yönlendirmedik.Fiat teknik uzmanı arkadaslar tarafından aldıgımız cevaptır bu, sadece akü garanti dısı kalır.far zaten garanti dısı onu yazmaya gerek yok angel ya da xenon taktırınca.

retrayt
12/08/2010, 16:57
dün bagaj lambasını takmam bile aküyü garanti dışı bırakıyormuş onuda öğrendim :D kablosu falan herseyi hazır sadece lambası yok . en sonunda başlarım garantisine diyip basıcam modifiyeyi o olacak az kaldı az :D hüseyin saolasın bilgi için anlasılan angellerı taktırabılecem

suvari_84
12/08/2010, 17:05
ben sadece tüp olayında garanti dışında kalıyor diye biliyorum. küçük aksamları zaten fiat kartaş servisleride yapıyor yani garanti dışı bırakacaklarını sanmıyorum

retrayt
12/08/2010, 17:07
ben sadece tüp olayında garanti dışında kalıyor diye biliyorum. küçük aksamları zaten fiat kartaş servisleride yapıyor yani garanti dışı bırakacaklarını sanmıyorum

dün müşteri hizmetlerini aradım kapı kolcakları ve bagaj lambası olmadıgını nasıl taktıracagımı sordum kolcaklar serviste takılır ama bagaj lambası takılırsa garanti dışı kalır dedi :D hepsi farklı birşey söylüyor bu fiat ta çalışanların kime inanacağımı şaşırdım .