PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şarkı, şiir, makale, hikaye v.s. yazanlar.

ademtahir
10/08/2010, 14:28
forumumuzda gizli yeteneklerin olduğu gün geçtikçe ortaya çıkıyor bende düşündümki bildiğim arkadaşların listesini yazıyım kimler var kimler yok ortaya çıksın ortak bişeyler yapma şansımız olabilir büyük buluşma için bişeyler yapabiliriz umarım doğru düşünmüşümdür. :)

1. EVOLODİ Onur yılmazer
2. ALPİMMM alper aslan
3. ÖZDEM özlem çufaoğlu
4. SPYHUNTER33 erkan karakan
5. ADEMTAHİR adem tahiroğlu

Scottie
10/08/2010, 15:14
beni lsiteden çıkartın... ben yokum abi... ne alakası var...

ademtahir
10/08/2010, 15:20
beni lsiteden çıkartın... ben yokum abi... ne alakası var...
çıkartalım sorun değil de ne alakası var derken onu anlamadım?

Scottie
10/08/2010, 15:23
çıkartalım sorun değil de ne alakası var derken onu anlamadım?

ben bir kez bir akrostiş yazdım... yanii ben şair değilim , yazar değilim.. böyle lanse edilmek istemem....

ademtahir
10/08/2010, 15:30
ben bir kez bir akrostiş yazdım... yanii ben şair değilim , yazar değilim.. böyle lanse edilmek istemem....
çıkardım eser problem yok

bende şair değilim zaten öyle bir iddamda yok olamazda zaten..

Kriminal
10/08/2010, 15:42
Eser niye gerildin arkadaşların kötü bir nıyetı oldugunu sanmıyorum burda belkıde kımse sair degıl yazar degıl ...

evolodi
10/08/2010, 15:49
yetenek sizsiniz mi yapicaksin adem abi.aslinda forum için güzel müzik yapilabilir

Scottie
10/08/2010, 15:54
Eser niye gerildin arkadaşların kötü bir nıyetı oldugunu sanmıyorum burda belkıde kımse sair degıl yazar degıl ...

gerilmedim.. yapamayacağım bir şeyin lsitesinde olmak istemem...

ademtahir
10/08/2010, 16:27
yetenek sizsiniz mi yapicaksin adem abi.aslinda forum için güzel müzik yapilabilir

onur konuştuk diye hatırlıyorum seninle ama belki yanlış hatırlıyorda olabilirim :D ....büyük buluşma için bişeyler yapalım diyorum bende forum müziği yapalım bişeyler çıkaralım :)

gerilmedim.. yapamayacağım bir şeyin lsitesinde olmak istemem...

yapamayacağın bişey olsa ben yapamazsın diye söylerim isminide yazmazdım
kendini kasmana gerek yok eser yapacağımız altı üstü forum için müzik yapabiliriz buluşma için bişeyler yazarız amaçlıydı katılmak isteyenlerle bişeyler yaparız istemeyenlerede bişey diyemeyiz..

Scottie
10/08/2010, 16:37
yorumlarınız için teşekkürler arkdaşlar...