PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Deri vites topuzu yardım

SRDR KRKC
10/08/2010, 00:07
Arkadaşlar Deri Vites Topuzunda Bugün Farkettim Ufak Çaplı Yolunmalar Olmuş Bu Garantiye Girermi Bilmiyorum Ama Bir Arkadaşım Meganda 2 Defa Yolunmalardan Dolayı Değişim Yaptırmıştı. Başına Gelen Varmı Bilmiyorum Fiatta Değişirlermi ?

Şaşırdığım Şuki Deri Olayında En Çok Kullanılan El İle Teması Sağlanan Direksiyon Ve Vites Topuzları Çok Daha Sağlam Bir Deriden Yapmılması Gerekirken Bugün Dikkatlice Baktım Çok Hassas Bir Deri Kullanılmış Bana Çok Saçma Geldi Umarım Değişirler. Değişmezlerse Ben Biraz Ters Adamım Elimden Geleni Ardıma Koymam. 2 Yılda Derimi Yolunurmuş. 50 Bin km Bir Araçta Hemde ...

MURAT_41_41
10/08/2010, 00:16
aracının garantısı varsa gırer

SRDR KRKC
10/08/2010, 00:19
1 Yıl Uzatılmış Garantisi Var.

MURAT_41_41
10/08/2010, 08:48
tamam olsun gırer

puntoturbom
10/08/2010, 18:35
bende de dıreksıyonda soyulmalar basladı 60.000 bakımında garantıden değiştirecekler.

mehmetbasli
10/08/2010, 18:59
aslında deri vitez topuzu ve direksiyon kalite hissini artıran bir donanın kuru basit bir plastik tutmak yerine derinin dokunma hissi tercih edilir. lakin ter bir nevi asittir. ve asitte bildiğiniz gibi aşındırıcı özelliktedir. arabada en çok kullandığımızı parçalara sürtünme temas, aşınma hızını daha da arttırır. aracımızın sınıf atlamasına katkıda bulunan bu donanım aracın fiyatıyla orantılı kalitede deri ile üretilmekte. aslında çok çabuk aşındığı için bir müddet sonra midenizi bulandıracak bir hale gelen deri opsiyonu uzun vade kullanıcılarına hiç tavsiye etmeyeceğim bir opsiyon. yok olsun derseniz sonuçlarına katlanırsınız.

OzzY
10/08/2010, 19:14
herşey kaliteden ibaret tabiki aşınıcak deforme olucak ama her nekadar B sınıfı bi araç olsada bu kadar çabuk olmamalı...

80binde cmax 70binde a6 120binde clk gördüm en ufak bi aşınma yok...

karizma
10/08/2010, 22:16
valla ben çok gördüm passat, golf, vectra gibi daha üst sekment araçlarda aşınma bozulma.... bence bu konu derinin kalitesinden çok kişinin elinin ne kadar terlediği ile alakalı. örneğin benim elim terlemez 79bin km hiçbir aşınma yok. aynı araçtan 45bin km arkadaşım sıfır aldı eli çok terlediği için deri diye bi hadise kalmadı arabada, şimdi garanti kapsamında yenileyecek.

SRDR KRKC
11/08/2010, 00:57
valla ben çok gördüm passat, golf, vectra gibi daha üst sekment araçlarda aşınma bozulma.... bence bu konu derinin kalitesinden çok kişinin elinin ne kadar terlediği ile alakalı. örneğin benim elim terlemez 79bin km hiçbir aşınma yok. aynı araçtan 45bin km arkadaşım sıfır aldı eli çok terlediği için deri diye bi hadise kalmadı arabada, şimdi garanti kapsamında yenileyecek.

Valla Bnmde Elim Terlemez :)

krakercocuk
11/08/2010, 01:07
garantiden muhtemelen değişecektir.