PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Feneri gören varmı..?

GP ÜMİT
06/08/2010, 12:07
arkadaşlar ne olacak bu fenerin hali..!

Sauron
06/08/2010, 12:10
Daha ne olsun , hasta olduk ne midede hayır kaldı ne sinir sisteminde :)

JASMINE
06/08/2010, 12:20
;) Sadece ettiklerini çekiyor diyebilirm. Diğer bir deyişle gülme komuşuna daha beteri gelir başına :) :)

Sauron
06/08/2010, 12:22
Ama biz üzülüyoruzz

Riddle
06/08/2010, 12:22
adı değişse sıkıntı yok Young olsun fenerin adı :P

ademtahir
06/08/2010, 12:24
bişey olmaz fenere kimse ne üzülsün ne sevinsin bi şekilde bişeyler yapar para çok huzur yok başka sıkıntıları yok :D

JASMINE
06/08/2010, 12:27
Ama biz üzülüyoruzz

Üzülmeyin canım. Yeni salatalık yeşili formalarla muradına erecek FB. :)

Sauron
06/08/2010, 12:30

Aman pembe yada mor olmasında :)

hsyn28
06/08/2010, 12:33
neyyyy yine mi sevinmişler tur atladık diye:D:D

Sauron
06/08/2010, 12:34
Böyle bi bi an sanki biri tur atladık dedi gibi geldi ama :)

ademtahir
06/08/2010, 12:36
yeşil ilahi renktir, yeşil rahatladır, yeşil yağmuru çağırır, yeşil güzelliktir, yeşil gözleri dinlendirir :D

JASMINE
06/08/2010, 12:50
Aman pembe yada mor olmasında :)

Mor özel bir renk.

Bize gülenlerin lig sonunda alacağı rengi önceden göstermek istedik. Nitekim beklediğimiz gibi de oldu. Nede olsa TR'de ilkler her zaman bizden çıkar :)

Sauron
06/08/2010, 13:00
evet mesela ilk 6-0 size ait :)

JASMINE
06/08/2010, 13:03
evet mesela ilk 6-0 size ait :)

Sonra devamı sizden Pendik ve Vestel ile :) :)

GP ÜMİT
06/08/2010, 13:17
fenerbahçede olmasa neye güleceğiz böyle,insan dünya dertlerini unutuyor..:tv_happy:

Sauron
06/08/2010, 13:27
Hakkaten tüm dünyayı tarasak yenebileceğimiz tek takım Gs kaldı valla sizde haklısınız :)

brabus
06/08/2010, 13:37
Elenmeleri gerçekten Fener için hezimettir

Bir olayı anlatayım:
Trabzon maçı günü kadıköydeydim, Cadde kapatılmış. Fenerliler seviniyor her taraf bayraklı insanlarla dolu sanki Şampiyonlar Ligi Kupasını kaldırmışlar. Ben de kesin Fener şampiyon olacak diyorum olgunlukla karşılıyorum ama ama şampiyon olunamazsa ne olacak diye düşünmeden de edemiyorum. Sonra Fener şampiyon olamadı sonrasında olaylar. Hele ilk gece 2 ye kadar spor programlarını izledim ondan sonra hiç o haberleri göstermediler, antu.com un girişindeki yazıları okudunuz mu bilmiyorum? Utanç'tan bahsediyordu. Tv görüntülerinde kocaelinde, diyarbakırda Fenerlilere ne işkence yaptıklarını gösterdiler cidden üzüldüm.
Sonra Aziz YILDIRIM'ın devam etme kararını duyunca çok sevindim :)
Adam Şampiyonlar ligi şampiyonu olacağız dedi kaç kere 0 puan çekti. Sürekli anlık kararlar verdi bize komedi anlar yaşattı. Bir tek ülkemizin parasına yanıyorum o kadar para çar çur ediliyor. Bir tek bu konuda Erman TOROĞLU'nun dediklerine katılıyorum. Bir de Aykut Kocaman'a malesef bu sezon yazık olacak 4. 5. hafta gönderilir diye düşünüyorum. Umarım yanılırım
6-0 konusunda da söyleyeyim o sonuç Galatasaray için hezimetti çok kötü olduk ama tarihte Galatasaray'ın daha farklı yendiği Fener'i maç da var. Bunları bence konuşmaya gerek yok. Bu olaylarla şampiyon olmadan Şampiyon olmuş gibi sevinmek, kulüp binasına dev bayrak asmak, Şampiyonlar ligi şampiyonu olacağız diye yola çıkmak çok çok farklı şeyler. Onlarca Fener'li arkadaşımdan duydum ben rezil olduk diye 15 senedir futbolu takip ediyorum bir kere bile söylemedim :)

Sauron
06/08/2010, 14:02
Geçen sene Gs şampiyon oldu da onuda mı farketmedik acaba...:)

brabus
06/08/2010, 14:07
Geçen sene Gs şampiyon oldu da onuda mı farketmedik acaba...:)

benim dediklerime istinaden yazdıysanız ona göre cevap vereyim ben

ancester
06/08/2010, 14:08
alma cinconun ahını girer- pardon çıkar aheste aheste. çıkıyor, çıkacak, belki bu iyi günlerimiz. cinconlar yenemediği sürece ne ızdırap çekecez kimbilir.

Sauron
06/08/2010, 14:19
benim dediklerime istinaden yazdıysanız ona göre cevap vereyim ben

Yok ben genel yazdıydım :happydan:

evolodi
06/08/2010, 14:21

sen konuşma çocuk :D

agabey3838
06/08/2010, 14:29
hanimiş fener? feneeeeeeeeeeeeeeeeeerrrr
daum gitti çok üzüldüm eğer guiza da giderse yıkılırm heralde
mateja kezman gittiğinde yas tutmuştum
hastayım fenerin bulduğu forvetlere ya:D:D:D:D

JASMINE
06/08/2010, 14:31
Hakkaten tüm dünyayı tarasak yenebileceğimiz tek takım Gs kaldı valla sizde haklısınız :)

alma cinconun ahını girer- pardon çıkar aheste aheste. çıkıyor, çıkacak, belki bu iyi günlerimiz. cinconlar yenemediği sürece ne ızdırap çekecez kimbilir.

Ne kadar takılıp kalmışsınız siz Galatarasaray'a böyle. Anlayamadığım şey o kadar rezillikten ve utançtan sonra halen daha hiç bir şey olmamış sanki Şampiyonlar ligini göğüslemiş bir takımmış gibi imaj çiziyorsunuz ya sadece pes diyorum. Bu dışa vurulan Galatarasaray öfkesi aslında her Fenerbahçeli'nin kendine ve takımına duyduğu öfkenin dışa vurumundan başka bir şey değil :) Siz bize laf atarak rahatlıyorsanız sorun yok, bizim kupalarımız bize yeter, küstürmeyelim sizleri varsın Fener'ide yenmeyelim.....

Sauron
06/08/2010, 14:35
Ne kadar takılıp kalmışsınız siz Galatarasaray'a böyle. Anlayamadığım şey o kadar rezillikten ve utançtan sonra halen daha hiç bir şey olmamış sanki Şampiyonlar ligini göğüslemiş bir takımmış gibi imaj çiziyorsunuz ya sadece pes diyorum. Bu dışa vurulan Galatarasaray öfkesi aslında her Fenerbahçeli'nin kendine ve takımına duyduğu öfkenin dışa vurumundan başka bir şey değil :) Siz bize laf atarak rahatlıyorsanız sorun yok, bizim kupalarımız bize yeter, küstürmeyelim sizleri varsın Fener'ide yenmeyelim.....

oh be en sonunda pes ettiniz . :)

JASMINE
06/08/2010, 14:36
oh be en sonunda pes ettiniz . :)

Bu mu yani? Baştan söyleseydiniz ben söylerdim yahu. Boşuna tüm dünyaya rezil olmazdınız :) :)

Sauron
06/08/2010, 14:42
He valla bu . he he he.. olsun biz yinede seviyoz feneri

JASMINE
06/08/2010, 14:44
He valla bu . he he he.. olsun biz yinede seviyoz feneri

Bizde seviyoruz. FB olmazsa kime gülecek bu ülke :)

Sauron
06/08/2010, 14:59
Hep ağlıcaz mı ? bari siz gülün :Ç

JASMINE
06/08/2010, 15:03
Hep ağlıcaz mı ? bari siz gülün :Ç

Biz gülüyoruz inşallah bir gün şampiyonlar liginde başarılı olursunuzda Allah'ta sizi güldürür. :tongue00:

Sauron
06/08/2010, 15:07
Aminn :)

ancester
06/08/2010, 15:10
Bu mu yani? Baştan söyleseydiniz ben söylerdim yahu. Boşuna tüm dünyaya rezil olmazdınız :) :)

tüm dünya derken? dünya kupasımıydı elendiğimiz?
ama elenerek sizin ön eleme oynadığınız kupaya geldik farkındaysanız. hani dün akşam çok sevindiniz ya tur atlayıp.:tongue00:

JASMINE
06/08/2010, 15:13
tüm dünya derken? dünya kupasımıydı elendiğimiz?
ama elenerek sizin ön eleme oynadığınız kupaya geldik farkındaysanız. hani dün akşam çok sevindiniz ya tur atlayıp.:tongue00:

Yok dünyada şampiyon olmadığı halde şampiyonluğu ilan edebilen sadece ve sadece siz varsınız...

Bizim tur atlayışlarımızı saymaya zaman yetmez bu arada Hilmi....

ancester
06/08/2010, 15:15
Yok dünyada şampiyon olmadığı halde şampiyonluğu ilan edebilen sadece ve sadece siz varsınız...

Bizim tur atlayışlarımızı saymaya zaman yetmez bu arada Hilmi....

:D:D

WiSTaRiA
06/08/2010, 20:21
Yasemin bukadar fenerlilerin üzerine gitmene gerek yok.. Bizim yaptığımız başarıları yapsınlar ozaman gelsinler.. Unutmayınki küçük aciz takımlar kendinden büyük namlı takımları yendiklerinde bayram yaparlar ve bu olayı hiç unutmazlar.. Dimi yasemin??? :):)

StrawBeeRy
06/08/2010, 21:41
başlat > programlar > donatılar >eğlence > fenerbahçe :D siz cinconla geçin dalganızı daha çok çıkıcak acısı :D :D

WiSTaRiA
08/08/2010, 18:45
Başlarına gelecek var bu fenerbostanlıların... :):)

JASMINE
08/08/2010, 21:13
Yasemin bukadar fenerlilerin üzerine gitmene gerek yok.. Bizim yaptığımız başarıları yapsınlar ozaman gelsinler.. Unutmayınki küçük aciz takımlar kendinden büyük namlı takımları yendiklerinde bayram yaparlar ve bu olayı hiç unutmazlar.. Dimi yasemin??? :):)

Aynen öyle Orçun :) :)

başlat > programlar > donatılar >eğlence > fenerbahçe :D siz cinconla geçin dalganızı daha çok çıkıcak acısı :D :D

Mert, bu oyun PC'ye virüs bulaştırır dikkat et. Virüs programın yoksa sakın oynama :D :D

srkn15
08/08/2010, 21:53
takımda ayakta duran yok efsane olmuş bu takıma gelmiş geçmiş en büyük katkıyı sağlamış adamı Alex i tartışıyorlar.

futbol mantalitesi bu kadar zayıf olan bir klüpten bu imkanlar dahilinde bir başarı elde edilemeyiş sebebide burada yatıyor biraz.

alex e ayıp ediyorlar inceden inceye bende bu vesile ile fenerbahçeliliğimi sorgulamaya başladım.

StrawBeeRy
08/08/2010, 23:20
Mert, bu oyun PC'ye virüs bulaştırır dikkat et. Virüs programın yoksa sakın oynama :D :D

zaten virüs programım yok hiç bulaşmayalım :D :D :D

JASMINE
08/08/2010, 23:21
Bende aynısını diyorum işte. :) :)

GP ÜMİT
09/08/2010, 10:38
ya arkadaşlar tartışmaya gerek yok.barselonanın adını fenerbahçe yap.başınada aziz yıldırımı getir.aynı fenerbahçe gibi başarısız olurlar.

brabus
09/08/2010, 11:22
ya arkadaşlar tartışmaya gerek yok.barselonanın adını fenerbahçe yap.başınada aziz yıldırımı getir.aynı fenerbahçe gibi başarısız olurlar.

:)

bu yüzden Aziz YILDIRIM'ın devam etme kararına çok sevindim.

şu sözünü unutmayacağım :)
"alkadaşlal 3 sene üst üste şampion olacağzz"

JASMINE
09/08/2010, 11:43
:) :)

WiSTaRiA
09/08/2010, 11:47
:d:d:d

brabus
09/08/2010, 12:14
:D :siritma:

Sauron
09/08/2010, 13:45
Ne öfke varmış içinizde fenerbahçeye karşı .. tmm mıdır bitti mi ? bir tane uefa kupası alınmış sığınılmış arkasına yıllardan beri ısıtılıp ısıtılıp koyuluyor . 6 - 0 diyoruz tarih oldu diyosunuz e artık sizin kupanızda tarih oldu malesef . Hani çok başarılı olsanız hersene kupalar alan bir takım olsanız e o da yok , ama ben yine de avrupa kupalarında Türk takımlarını her zaman desteklerim onu da arada söylemiş olayım Fanatikliğimiz Türk olduğumuzu unutturmamalı ( not: kimseye istinaden söylenmemiştir). " Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz.. İslam Çupi .. "bizim olayımız sadece ve sadece budur , o sebeptendir ki her zaman "hep destek tam destek" .. deriz ..

brabus
09/08/2010, 14:21
Ne öfke varmış içinizde fenerbahçeye karşı .. tmm mıdır bitti mi ? bir tane uefa kupası alınmış sığınılmış arkasına yıllardan beri ısıtılıp ısıtılıp koyuluyor . 6 - 0 diyoruz tarih oldu diyosunuz e artık sizin kupanızda tarih oldu malesef . Hani çok başarılı olsanız hersene kupalar alan bir takım olsanız e o da yok , ama ben yine de avrupa kupalarında Türk takımlarını her zaman desteklerim onu da arada söylemiş olayım Fanatikliğimiz Türk olduğumuzu unutturmamalı ( not: kimseye istinaden söylenmemiştir). " Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz.. İslam Çupi .. "bizim olayımız sadece ve sadece budur , o sebeptendir ki her zaman "hep destek tam destek" .. deriz ..

Bence bir yazıya istinaden yazıyorsan o konuya alıntı yazıp yazarsan daha güzel cevap verilebilir. 1 önceki sayfada bana istaneden mi yazdınız demiştim

Yok ben genel yazdıydım :happydan:

cevabını almıştım. Halbuki benim yazdıklarıma istinadendi. Bu yazdığınıza da cevap vereceğim.

Bizim yazdıklarımızda öfke nerede var benim şahsen Fener'e karşı bir öfkem yok arkadaşların da olduğunu sanmıyorum. Fener Avrupa'da başarılı olduğunda çok sevindim ama şampiyonlar ligi şampiyonu olacağız diye çıkıp 0 puan çektiklerinde gülmekten yerlere yattım. 05-06 sezonunda da yattım hatta bir gazetede Fenerli arkadaşımın ağlarken çıkmış fotoğrafı vardı onu da arayıp içimi döktüm. Geçen sezon ise kimseyle uğraşmadım çünkü Kadıköyde yapılanları kendi gözümle gördüm biriyle uğraşsam intihar ederler diye korktum
Ben mesajımda 6-0 üzerinde yorumumu yazdım. Bizim için hezimet oldu ama rezil olmadık dedim. Çok eskiden kalan bir şey.
Bunla UEFA kupasını nasıl karşılaştırıyorsun ben bunu anlamadım :)

bu konu malesef Young Boys hezimetinden sonra açıldı konumuz da o.
uefa da yazmış ypoung boys reşit oldu diye

ozdem
09/08/2010, 16:43

"bir tane uefa kupası alınmış sığınılmış arkasına yıllardan beri ısıtılıp ısıtılıp koyuluyor ."

o bir tanenin yanına bir de siz alsanız da, Türkiye' nin sesini bir kerede
siz duyursanız ya ;)

E tabi sizde haklısınız daha Türkiye kupası alamamış bir takım olarak UEFA için yolunuz oldukça uzun olsa gerek...

Ne demişler kupayı Metin Şentürk görür FB göremez :D

Kriminal
09/08/2010, 16:56
Veremliyim de Fenerliyim deme :P

LeoN48
09/08/2010, 17:22
Young Boys :1 - FeneV : 0 :D :D

Erdem Bozdağ
09/08/2010, 17:28
Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz

bu lafı tüm anadolu takımları kullansın ozaman ne güzel valla baktın başarı yok ver gazı özel bişey diye

futbol edinilen başarılar sonucudur 1 maç skoru ile bağdaşma olmaz.Toplam türkiye kupası lig kupası avrupa kupası kimdeyse başarı ondadır öyle başka bir büyüklük filanla olmuyor bence.Bundan yıllar sora skorlar değil müzedeki kupalar kalıcak

LeoN48
09/08/2010, 17:38
20.45 (baba hindi tuncaya bindi), 16.61 (timsah yürüyüşü yapıp aklı sıra bursayla dalga geçenler), Şampiyonlar Ligi'nde 6 maçta 0 puan, 2005'te Tr Kupası finalinde Galatasaray'a 5-1 kaybettikleri maçtan önce fbeş taraftarlarının elleriyle skoru önceden bilmeleri, pendikler, sigmalar, mtk'lar, aydın maçı sonrası fotospordaki eşekler adam olur fener olmaz manşeti :D :D Gördüğünüz gibi yıllar geçiyor, olaylar farklı rezillikler şeklinde kendini gösteriyor, ama fbeş kafası hiç değişmiyor. Daha bi 15-20 tane daha son maçta şampiyonluğu kaybetseler yine değişmez. Nasıl adı konulabilir ki bu kadar rezilliğin.

brabus
09/08/2010, 20:41
20.45 (baba hindi tuncaya bindi), 16.61 (timsah yürüyüşü yapıp aklı sıra bursayla dalga geçenler), Şampiyonlar Ligi'nde 6 maçta 0 puan, 2005'te Tr Kupası finalinde Galatasaray'a 5-1 kaybettikleri maçtan önce fbeş taraftarlarının elleriyle skoru önceden bilmeleri, pendikler, sigmalar, mtk'lar, aydın maçı sonrası fotospordaki eşekler adam olur fener olmaz manşeti :D :D Gördüğünüz gibi yıllar geçiyor, olaylar farklı rezillikler şeklinde kendini gösteriyor, ama fbeş kafası hiç değişmiyor. Daha bi 15-20 tane daha son maçta şampiyonluğu kaybetseler yine değişmez. Nasıl adı konulabilir ki bu kadar rezilliğin.

bunu bilmiyordum ben
unutmuşum :D

JASMINE
09/08/2010, 22:37
ne demişler kupayı metin şentürk görür fb göremez :d

:d :d

Sauron
10/08/2010, 09:57
Evet 6s medar-ı iftarımız hersene avrupadan kupaları topluyor getiriyor ( keşke en azından biri yapsa ) , Fb avrupada ve TÜRKİYE de ne kadar rezillik yaptıysa aynı rezillikleri 6s de yaptı ama ben yine de sevinenler gibi sevinemiyorum maalesef . Türk takımlarının , bizim başımıza her türlü çorabı ören avrupa takımları karşısında aldıkları mağlubiyetlere , başarısızlıklara sevinmek , çevremde aşırı milliyetçi olarak tanınan bilinen biri olarak şahsıma yakıştıramam . Bir daha bu başlık altında yazı yazmıcam zira bu konu yıllardan beri kapanmadı kapanmıcaktır . Zaten foruma yeni üye olmuştum sanırım böylesine güzel bir siteden ziyadesiyle soğudum . Selamlar..

StrawBeeRy
10/08/2010, 11:21

6-0 yendiğiniz avrupa tarihinde yazıyormu? uefa kupası avrupa tarihinde yazmıyormu? peki uefa kupasını almak kolaymı kolaysa alın o zaman daha türkiye kupasını alamıyorsunuz başka kupalara salça oluyorsunuz :sp_ike00: konuşmaya gelince konuşuyorsunuz icraata gelince hiçbirşey yok.....:whip0000: