PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Palio'nun anısına

zafermutlu
03/08/2010, 10:40
5 yıldan bu yana beraber oldugum paliodan (2005 model 143000km) ayrılma vakti geldi. iyi kötü günlerimiz oldu .. ama dogrusunu söylemek gerekirse servisin bilgisizligi dışında araba beni hiç yolda bırakmadı. yani düşünüyorumda yol bilgisayarı aküden arızalıymış gibi yaptı düzeldi. onun dışında hiçbirşey çıkarmadı. gerçekten saglam dayanıklı bir arabaydı. 5yıl köylere gitti geldi banamısın demedi. ön takım hiç degişmedi. ( şimdi gerçi amartisör takozlarının degişmesi gerekiyor artık servis degiştirsin) ve gün geldi bugun arabayı almaya gelecekler 5 yıllık dosttan ayrılma vakti geldi.. inşallah gelecek olanda bunun kadar saglam olur.

ademtahir
03/08/2010, 10:42
hayırlı olsun
yerine gelen ne?

zafermutlu
03/08/2010, 10:50
punto evo geliyor yerine..

ademtahir
03/08/2010, 10:51
hayırlı olsun kazasız belasız cezasız inş.

byspayn
03/08/2010, 10:53
Hayırlı olsun abi Punto güzel seçim ;)

zafermutlu
03/08/2010, 10:56
teşekkürler arkadaşlar saolun. bu gelen torpilli köylere girmeyecek..belirteyimde ben veteriner hekimim.. bu yüzden sürekli köylere gidiyorum..

GP ÜMİT
03/08/2010, 11:03
hayırlı olsun,palio kadar puntodanda memnun kalırsın insallah.

evolodi
03/08/2010, 11:07
evodan memnun kalacağina eminim.şimdiden kazasiz belasiz günlere inşallah

whitegold
03/08/2010, 12:24
5 yıldan bu yana beraber oldugum paliodan (2005 model 143000km) ayrılma vakti geldi. iyi kötü günlerimiz oldu .. ama dogrusunu söylemek gerekirse servisin bilgisizligi dışında araba beni hiç yolda bırakmadı. yani düşünüyorumda yol bilgisayarı aküden arızalıymış gibi yaptı düzeldi. onun dışında hiçbirşey çıkarmadı. gerçekten saglam dayanıklı bir arabaydı. 5yıl köylere gitti geldi banamısın demedi. ön takım hiç degişmedi. ( şimdi gerçi amartisör takozlarının degişmesi gerekiyor artık servis degiştirsin) ve gün geldi bugun arabayı almaya gelecekler 5 yıllık dosttan ayrılma vakti geldi.. inşallah gelecek olanda bunun kadar saglam olur.zafer abıcıgım benım puntodan oncekı ıkı aracımda gene fıat tı ve bırı 2005 te sıfır olarak aldıgım 1,2 8v benzınlı palıo 2,si de 2006 1,3 multıjet palıo ve ınanın her 2 sindende hiçbir sıkıntı yaşamadım çok sukur ilk arabamı benzınlı oldugu için 25000 km de ıken sattım ikincisini ise yaklasık 4 ay önce 148,000 km de sattım ınanın bana sattıgımda hala fabrıkanın koydugu trıgel ve baskı balatası vardı vede hıcbır saorunu yoktu arkadasıma sattım oda hala bır sıkıntı gormedı,suandada2008 puntom var ALLAHA SUKURLER OLSUN:) yani fiattan şaşmak yok abi yola devam palıo punto albea turkıye sıtandartlarında alınıp bınılecek tam bır aıle aracıdır,inşallah alacagın aractanda hep memnun kalırsınız sımdıden hayırlı ugurlu olsun Allah kazadan beladan esırgesın,saygılar..

krakercocuk
03/08/2010, 12:41
yeni aracın hayırlı olsun abi kazasız belasız binmen dileği ile

zafermutlu
03/08/2010, 12:52
arkadaşlar çok tşkler. soner kardeşim sanada çok teşekkürler dediklerinin hepsine katılıyorum. yaptıgım kilometrenin yarısına yakını köy yolu vede normal ince çakıl dökülmüş yollar degil tabiki dikkatli kullandım ama arabada bana maddi yönde kazandırdı kaybettirmedi. şimdi alacagımda özellikler fazla belki bu sorun çıkartabilir diye düşünüyorum inşallah çıkartmaz..

GP ÜMİT
03/08/2010, 13:03
arkadaşlar çok tşkler. soner kardeşim sanada çok teşekkürler dediklerinin hepsine katılıyorum. yaptıgım kilometrenin yarısına yakını köy yolu vede normal ince çakıl dökülmüş yollar degil tabiki dikkatli kullandım ama arabada bana maddi yönde kazandırdı kaybettirmedi. şimdi alacagımda özellikler fazla belki bu sorun çıkartabilir diye düşünüyorum inşallah çıkartmaz..
benim bir önceki aracım palioydu.palioya göre puntonun amortisörleri biraz serttir.paliodaki gibi o yaylanmayı puntoda bulamazsın.puntonun özellği bu şimdi bütün araba firmaları zaten sert amortisör kullanıyorlar.bunuda süratte araç fazla esnemesin diye yapıyorlarmış.

alpimmm
03/08/2010, 13:22
punto evo geliyor yerine..

haydi bakalım hayırlısı o zaman Zafer. ilk göz ağrınsa unutulmaz tabi ama yerine gelecek olan da süper bi araba.

zafermutlu
03/08/2010, 13:33
haydi bakalım hayırlısı o zaman Zafer. ilk göz ağrınsa unutulmaz tabi ama yerine gelecek olan da süper bi araba.

alper ilk göz agrım degil .. ilk göz agrım flash dı. onu çok sevmiştim günde 3 defa yıkardım 19 yaşındaydım.. ama şöyle bişey var hani insan arabadan çok çeker kapıdan gitsede kurtulsam der ya.. bide sevdigin arabaların olur onlar giderken ( belki ben bu konuda duygusalım) bir burukluk olur işte böyle bişey..

sabanci
22/09/2010, 12:38
görünüşe göre evo gelmiş kazasız belasız kullanırsınız inşallah...