PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara buraya

suvari_84
31/07/2010, 08:52
arkadaşlar bu aralar ankarada ki puntoların arka camlarında bizim stickerları görmeye başladım. eskiden tek tüktü ama şimdi yayılmaya başladığını görüyorum. beni ankaradki puntocu arkadaşlarım hemen tanıyabilir çünkü sticker ımı dış camdan değil iç camdan taktım yani ters taktım sanırım benden başka ters takanda yok :))))) neyse en azından hemen tanınırım.arkadaşlar ankarada yayılmamıza çok seviniyorum umarım daha çok üyemiz olur. ve bir çok aktivite yapabiliriz. bu aralar çok sessisiz bişeyler yapsak fena olmazzzzz

WiSTaRiA
31/07/2010, 09:45
Konuyu yanlış yere açmışsın kardeşim... Toplantılar kısmında Ankara bölümüne açsaydın daha iyi olurdu ama moderatörlerimiz görüp taşırlar.... İyi buluşmalar Ankara....

femoli
31/07/2010, 11:21
ramazan iftarı olacak muhtemelen ikinci haftası ;)

ferikci
31/07/2010, 13:07
evet ben de trfikte çok görüyorum artık, ara ara mini buluşma yapabiliriz.

serdar2362
31/07/2010, 13:35
arkadaşlar bu aralar ankarada ki puntoların arka camlarında bizim stickerları görmeye başladım. eskiden tek tüktü ama şimdi yayılmaya başladığını görüyorum.

Eskiden de az değildik elbette. Katılımların artmasıyla bir parça görünürlük başladı ama yeterli değil tabii.

Eeee..! Sonra...?

evet ben de trfikte çok görüyorum artık, ara ara mini buluşma yapabiliriz.

Yaptınız yaptınız bir türlü yapamadınız.:D İcraat yapın da foto paylaşın. Siz yaptınız da biz mi gelmedik.:D

serkankucuk
31/07/2010, 14:09
siz yapın diye bişi yok bence :) biz yapıcaz herkes burdan fikrini söyleyecek karar verilecek değil mi yani. görüşelim tanışalım tabi ya...

GünahsizSeytan
31/07/2010, 14:23
arkadaşlar bu aralar ankarada ki puntoların arka camlarında bizim stickerları görmeye başladım. eskiden tek tüktü ama şimdi yayılmaya başladığını görüyorum. beni ankaradki puntocu arkadaşlarım hemen tanıyabilir çünkü sticker ımı dış camdan değil iç camdan taktım yani ters taktım sanırım benden başka ters takanda yok :))))) neyse en azından hemen tanınırım.arkadaşlar ankarada yayılmamıza çok seviniyorum umarım daha çok üyemiz olur. ve bir çok aktivite yapabiliriz. bu aralar çok sessisiz bişeyler yapsak fena olmazzzzz

Yanılmıyosam sizn aracı gördüm sanırım ümitköy tarafında sykdome acık püfül püfül gidiyodu :)

Punto_Can
31/07/2010, 16:02

tarih ver abi :)
bu sefer uçakla gelcem, arabayla gelmek ölüm yaa :)

suvari_84
31/07/2010, 16:37
günahsız şeytan kardeşim ben olma olasılığım yüksek çünkü çayyolu tarafında çok geziyorummm. yakında bi buluşma olursa gelin tanışalım. arkadaşlar ben konuyu hem buluşma ayarlıyalım hem bi aktivite yapalım diye açtım şimdi ben ezbere şugün şu tarihte buluşma var desem size ayıp olur bence en iyisi bayrama doğru veya ramazanda iftar açmak için şöle havadar güzel bi buluşma yeri seçebiliriz. eymir vb. güzel yerler olabilir. fikirlerinizi beklyorum herkese uygun olan bi gün sölerseniz hem toplanır tanışırız hemde bi aktivite yapmış oluruz. hatta anıtkabirde bile toplanabiliriz. hem anlamlı olur ordan sonrada konvoy şeklinde yemeğe gideriz. bana her pazar. benim fikrim bu sıra sizde kardeşlerim ???

onurrun
03/08/2010, 11:59
dikmen vadisin de yeni yapılan köprüden geçince fokurtu cafe var çok havadar bir yer nargile seven arkadaşlara da hitap ediyor bu sıcaklarda şehir merkezinde bulunabilecek en serin yerlerden diye düşünüyorum

femoli
03/08/2010, 19:52
Muhtemelen cakil cafe eski trafik hastanesi yani hem havadar hemde daha once gidip ortamini begendigimiz biryer otoparida musait gozumuzun onunde yakin zamnada org bilgilerini verecegim.

alpimmm
03/08/2010, 20:07
ya ben Ankara'dan gitmeden yapalım iftarı vs. 2. haftaya bırakmayalım lütfen.

ZAK1980
03/08/2010, 20:54
Muhtemelen cakil cafe eski trafik hastanesi yani hem havadar hemde daha once gidip ortamini begendigimiz biryer otoparida musait gozumuzun onunde yakin zamnada org bilgilerini verecegim.
Mehmet abı Cakıldan herkes memnun olmustu otopark sorunu yok yerınıde bılmeyen kalmadı benada cakıl kafe uyar.Oradan cıkıp paıntbal oynamaya gıdelım yedıklerınızı erıtırsınız ve ıyıce eglenmıs oluruz

alperyonar
03/08/2010, 20:57
Aynen 2. haftasında Ankara da olmayacağım büyük ihtimal. İlk hafta yapalım iftarımızı :)
Arkadaşlar ramazan başlamadan bi halı saha maçı yapalım diyorum. Nedersiniz??

suvari_84
04/08/2010, 14:53
arkadaşlar bana nargile cafede halı saha maçıda uyar organizasyon bilgilerini bekliyoruzzzz

Romeo_er2
04/08/2010, 17:55
Ben takmadim hala.reklam almiyorum:D. zaten herkes taniyo

serdar2362
04/08/2010, 18:03
Bana her yer uyar. Siz şuraya gel deyin, hayattaysam kesin gelirim..:D

onurrun
04/08/2010, 18:57
serin bir yer olsun da yer önemli değil çoooook sıcak çok:)

suvari_84
07/08/2010, 08:45
ewet arkadaşlar bi gün belirlesek artıkkkkk???? ben ağustos 20-30 arası şehir dışında olucam eğer ağustos dışında eylül ayına sarkarsa kesin gelirim arkadaşlar :)))

ferikci
07/08/2010, 11:43
bence de ramazanın ilk haftası olsun, görünüşe göre katılım daha fazla olacak o şekilde :)

suvari_84
07/08/2010, 15:28
aynen katılıyorummm:)))

serdar2362
07/08/2010, 15:35
bence de ramazanın ilk haftası olsun, görünüşe göre katılım daha fazla olacak o şekilde :)

+1

insomnia06
17/08/2010, 17:52
valla trafikde o kadar punto görüyorum,durdurup foruma üyemisiniz diye sorasım geliyor:)tanışma toplantısı süper olur...