PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bagaj açma sorunu?

CavCav
30/07/2010, 20:07
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 hafta önce durup dururken bagaj konsoldan açılmamaya başladı sadece kumandadan açılıyor daha önce başına gelen var mı sorun neden kaynaklanıyor olabilir?

muratx41
30/07/2010, 20:44
dügmesinde problem vardır sadece kumandadan acılıyorsa tahminim

WiSTaRiA
30/07/2010, 21:07
Konsoldaki düğmeye baktırmalısın..

özbay ticaret
30/07/2010, 22:52
anahtardan actıgına göre orta paneldeki dügme bozuk ama o dügmede tek pare olarak degişmiyor takım dügme teşkilatı lazım..

GP COSKUN
31/07/2010, 00:29
sorunu tam olarak bilmemekle beraber
aklıma gelen bir kaç şey var
konsoldaki düğme aracın beynine bağlı olarak çalışıyor sanırım
ve elektrikli bir düğme
araçlarımızda seyir halinde iken düğmeye bastığınızda bagaj açılmıyor ne zaman araç durma noktasına geliyor o zaman aktif hale geliyor
bunu sağlaması içinde demekki bir yerlerden komut ve sinyal alıyor
bu özelliği bir çok punto kullanıcısı bilmiyor
buradan yola çıkarsak elektrik tesisatında veya bu düğmeye komut veren aracın durduğunu bildiren bir sensör veya kablo bağlantısı olmalı
belki bu tip bir arıza meydana gelmiş olabilir düğmenin kolay kolay bozulacağını pek zannetmiyorum açıkçası

Scottie
31/07/2010, 00:37
bu düğme elektrik ile çalışıyor... ama elektrik aksamındaki bir arıza olunca nereden açılacağını bilen var mı.. ben bilmiyorum.. 31 aydan beri GP kullanıyorum ama.. mekanik olarak bagajın nasıl açıldığını bilmiyorum.. bilen varsa bir anlatsın...

OzzY
31/07/2010, 02:23
bu düğme elektrik ile çalışıyor... ama elektrik aksamındaki bir arıza olunca nereden açılacağını bilen var mı.. ben bilmiyorum.. 31 aydan beri GP kullanıyorum ama.. mekanik olarak bagajın nasıl açıldığını bilmiyorum.. bilen varsa bir anlatsın...

içerde kapağın kilidinin dışardan bakınca sağda ufacık bi düğme var ordan açılabiliyo.