PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Göçük düzeltecek yer?

usermm1
26/07/2010, 12:41
merhabalar,

pazar günü geri geri parkederken yolun kenarındaki bir ağaca çarptım. bu göçüğü boyasız ve mümkün olduğu kadar iyi bir şekilde düzeltecek bir yer arıyorum. istanbul maslak civarındayım.

aslında kaskom var, otokinge gittim ama mini onarım kapsamına girmediğini söyledi.

şimdiden teşekkür ediyorum.

serkankucuk
26/07/2010, 13:52
geçmiş olsun... valla bu konularda park sensörü çok çok iyi oluyo ben geri giderken aynaya bakmayı unuttum artık. bence bunu onardıktan sonra kesinlikle park sensörü taktırmalısın eğer yoksa...

usermm1
26/07/2010, 14:16
geçmiş olsun... valla bu konularda park sensörü çok çok iyi oluyo ben geri giderken aynaya bakmayı unuttum artık. bence bunu onardıktan sonra kesinlikle park sensörü taktırmalısın eğer yoksa...

haklısın serkan taktırırım artık. şimdi ilk iş göçüğü düzeltmek.

atom43
26/07/2010, 14:29
geçmiş olsun.buna benzeyen bir çöküntü benim daha onceki arabamda olmuştu iç kısımdan elimle vurdurarak oldugu durumdan daha iyi hale getirdim ama bunu tüm kaportacılar yapar yada otoking de yapar yani kaskoyu bozdurmaya gelmez ama ne olursa olsun ufak bi bölgesel boya yiyebilir orası sonuçta istanbullusunuz simdi boyatmasanız başka zaman biri gelip illaki vurur boyatırsınız ben onu anladım istanbulda orjinal araba pek bulunmuyor çünkü

narkoz30
26/07/2010, 14:57
Dostum bu göçük boyasız düzeltilmez unut onu ancak otoking de kismi görünmeden boya atabiliyorlar sadece göçük alanınla sınırlı olarak komple boyamıyorlar.

Benim ön tamponda bunun %20 si kadar hasar oldu geçen ay galeriada park ederken 10 yaşında 2 yegenim vardı arkada dırdır yapıyorlardı dikkatim dağıldı sürttüm hafiften kolona içim acıdı ama vuruk da pek gözükmüyor yaptırmayacagım.

Scottie
26/07/2010, 15:00
geçmiş olsun... boyasız biraz zor görünüyor.. baya bir göçük var... yaparken boyası illaki kalkar.... boya şart..

34ozkankurtuldu34
26/07/2010, 15:18
Size tavsiyem elinizle altlardan elinizin ulaşabildigi kadar kendiniz düzeltmeye çalışın ikitellide ki otoking gidin ordaki arkadaşlar kesinlikle yardımcı olacaktır boyutsal olarak büyük oldugundan mini onarım dahilinde yapmamışlar biraz düzeltebilirseniz emin olun ikitellide ki otoking size yardımcı olacaktır bende mini onarımı orda gerçekleştirdim bir koltuk yani bir göçük ve 4 adet ufak çizik vardı birgün araç orda kaldı hepsini onarmışlar ama koltuk yanıgından memnum olmadım güzel yapamamışlar ama idare eder en azından yanık degilde kir gibi görünüyor İKİTELLİ OTOKİNG deneyin bence...

alperyonar
26/07/2010, 18:39
Geçmiş olsun. Boyasız olmaz gibi. Düzeltirken boyada çatlamalar olabilir..

M@GIC
26/07/2010, 20:20
Geçmiş olsun. Boyanmadan düzelmez gibi geliyor. lokal olrak boyatmayala sorunu çözersin. yinede boyanmamış olrak ressimle ki satarke sıkıntı olmasın..

lionT-JET
26/07/2010, 22:00
duzeltirken muhakkak catlama yapacaktir.lokal olarak boyatmanizda fayda var ama ustalar boya siritmasin diye komple camurluga vernik atabilirler!!

usermm1
27/07/2010, 11:03
How to do Paintless Dent Repair Glue Video (https://www.5min.com/Video/How-to-do-Paintless-Dent-Repair--Glue-158077970)

https://www.5min.com/Video/How-to-Do-Advanced-Paintless-Dent-Removal-158079065

gibi boyasız düzeltme videolarını görünce ümitlenmiştim :(