PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 01-08-2010 İstanbul Adalar turuna gidelim mi?

34ozkankurtuldu34
25/07/2010, 16:34
Merhaba arkadaşlar cumartesi günü istanbula dönüyorum ayagımın tozuyla bir buluşma düzenleyelim dedim ve Adalar turu düşündüm isterseniz Havuz partiside olabilir anket açacagım anket sonucuna göre karar verelim 01-08-2010 tarihinde fikirlerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum listeyi yapmaya başlıyalım 1 hafta var önümüzde tekne turunu araştırdım kişi başı adalara gidiş dönüş sadece 13.5 tl.

Not: Anadolu yakasından gelecek arkadaşlar var ise SAAT 10:00 da. TUZLADAN.da bu tekne turuna katılabilirler adalarda buluşabiliriz.Aynı saatlerde ordan katılanlar bizlerle adalarda buluşabilirler buda bir bilgi olsun.

HER GÜN
GİDİŞ :AVCILAR DENİZ OTOBÜSÜ İSKELESİ ( 09:15) - KINALIADA -HEYBELİADA - BÜYÜKADA (11:15)
DÖNÜŞ : BÜYÜKADA(17:15)-HEYBELİADA- KINALIADA- AVCILAR DENİZ OTOBÜSÜ İSKELESİ (19:15)
KONAKLAMA : Kınalıada, Heybeliada veya Büyükada’da 6 saat konaklama dahil toplam tur süresi yaklaşık 10 saatir.
NOT: kredi kartı geçerlidir, Aileleri ile birlikte gelen 7 yaş ve altı çocuklar ücretsizdir, Dışarıdan yiyecek içecek getirmek sertir, dileyen misafirlerimiz tekne büfelerinide kullanabilir,

OTOPARK sıkıntısı yok 5 tl gün boyu isparktan güven altında olacak araçlarımızda.

Yogun istek üzerine Tekne Tur dönüşü herzaman ki gibi Avcılarda ki Mekanımızda Canlı müzik eşliginde muhabet düzenlenmiştir herkezin bilgisine...Fazla içki tüketiminde bulunmamak kaydı ile :) orçun bu sanaydı :)

Detaylı bilgiyi burdan alabilirsiniz ? https://www.denturavrasya.com/tarifeDetay.asp?ID=21

34ozkankurtuldu34
25/07/2010, 16:43
Güncel:

1-Özkan KURTULDU 34ozkankurtuldu34 +1

M@GIC
25/07/2010, 17:57
tekne turu olursa ben varımm

sawyer
25/07/2010, 19:34
abi avcılardan ziyade tuzla olursa bende gelebilirim

34ozkankurtuldu34
25/07/2010, 21:45
tekne turu olursa ben varımm

büyük bir ihtimalle tekne turu olacak sanırım

34ozkankurtuldu34
25/07/2010, 21:46
abi avcılardan ziyade tuzla olursa bende gelebilirim

Aynı gün ve saatte tuzladanda gelinebilir ve orda buluşabiliriz tuzladan gelecek olanlarla orda buluşuruz iyi fikir aslında

bravo_sercan
25/07/2010, 22:00
Kısmetse bende gelirim +1 de olabilir.

34ozkankurtuldu34
25/07/2010, 23:28
Güncel:

2-Sercan Türköz bravo_sercan +1

34ozkankurtuldu34
25/07/2010, 23:45
Sercan tolga tatildeymiş görüştüm soner falanda bir kaç arkadaşla gelirim dedi bugün telefonla görüştügümde bakalım kimler gelecek herkez tatilde valla :)

yucelbasoglu
26/07/2010, 00:17
ilyas ile haberleşir ve müsait olursam bende gelirim

34ozkankurtuldu34
26/07/2010, 00:21
Valla süper olur katılım ne kadar çok olursa makara o kadar çok olur nerde bu millet yaww ben tatildeyim herkezmi tatilde acaba :)

yucelbasoglu
26/07/2010, 00:26
coşkun abidende bu hafta ses çıkmadı. sanırım oda tatilde

34ozkankurtuldu34
26/07/2010, 00:27
Yok o tatili bitireli çok oldu tırmalamakla meşkul bu ara telefonlara bile cevap veremiyor eee her tatlının birde acısı var :)

yucelbasoglu
26/07/2010, 00:32
:)
coşkuna abi ile buluşmalar çok zevkli oluyor saolsun hem ortamı idare ediyor bir yandanda araç konusunda bilgi veriyor :)
bende daha yeni bir üye olarak buluşmalardan çok memnun oldum
aslında aileden biraz veto yedim :) (Ses sistemi-Jant-Marşpiyel vs. fiyatları araştırınca korktular)

34ozkankurtuldu34
26/07/2010, 00:35
Yapacagın degişikleri yaptıktan sonra göstereceksin herkeze fazla bilgilendirirsen hevesin kursagında kalır benim eşimde bişeylere ters bakıyordu bende yaptırdıktan
sonra görmesini uygun gördüm şimdi hiçbir sıkıntı yok o nedenle sende öyle yap bence bu arada ankette oy kullandınmı?

yucelbasoglu
26/07/2010, 00:42
haklısın aslında dur bakalım allah büyük :) nerden başlayacağıma karar verince bu fikri kullanacağım

evet ada turu için oy kullandım, umarım eğlenceli olur

bu arada ilyas bu mesajımı görürsen benim cep : 05054121285 buluşma günü haberleşelim

34ozkankurtuldu34
26/07/2010, 00:44
Yücel kesin geliyorsan listeye ekle kendini arkadaşım...Liste belirlenmiş olur aynı zamanda.

yucelbasoglu
26/07/2010, 00:47
Abi bir sağlık sorunu olmazsa geliyorum.

Güncel:

3-Yücel BAŞOĞLU yucelbasoglu

34ozkankurtuldu34
26/07/2010, 00:51
Tamam arkadaşım saglık sıkıntısı olmasında sorun yok hadi bakalımm hayırlısı olsun katılımın...

sawyer
26/07/2010, 01:40
haklısın aslında dur bakalım allah büyük :) nerden başlayacağıma karar verince bu fikri kullanacağım

evet ada turu için oy kullandım, umarım eğlenceli olur

bu arada ilyas bu mesajımı görürsen benim cep : 05054121285 buluşma günü haberleşelim
tmm yücelim inş. haberleşiriz sorun olmassa inş. :)

WiSTaRiA
26/07/2010, 09:33
Özkanım harika bir olay bu tekne turu yalnız 1 inde değilde 8 inde yapsak uygun olmazmı bende gelebilsemmmm :****( Şuanda işten geldim PM'ni gördüm tahminimce bu konuyla ilgili mesaj atmışsın.. Akşama telefonlaşalım.. Haberleşiriz..

34ozkankurtuldu34
26/07/2010, 11:45
Tolgada tatildeymiş sonerlede görüştüm birkaç arkadaşıyla gelecekmiş valla sende kaıtlırsan süper olabilir bakalım katılanlarda yorumlarını yapsın ona göre ayarlanır ama sen işini bilirsin ayarlarsın bişeyler gelirsin valla süper eglence olacak bol makara ve kahkalı olacak tam zamanı bu hafta akşam telefonlaşalım arkadaşım...

34ozkankurtuldu34
26/07/2010, 13:16
İstanbul ve çevresi nerelerdesiniz yawww :)
Güncel:

34ozkankurtuldu34
26/07/2010, 15:32
Yaww nerde bu millet istanbula döndügümde eve kapanmak istemiyorum hadi arkadaşlar yaww hep beraber eglenelim istanbulda yanıyormuş sıcaktan hafta sonu şöyle bol makaralı kahkaha dolu eglenceli birgün geçirelim hep beraber...

Scottie
26/07/2010, 15:44
valla Özkan ben gelirim diyeceğim ama gelemem... hey uyuma istanbul çağrılara kulak ver...

WiSTaRiA
26/07/2010, 19:35
Yavvv Kambersiz düğün olurmu? Özkan rakıları sana yalnız içirmem... :)

4-Orçun ÇABUK WiSTaRiA +1 ( Daha belli değil tam olarak )

34ozkankurtuldu34
26/07/2010, 20:26
Kambersiz dügün olmaz tabiki kap gel şu altın serisinide adamalara karşı temlenelim valla zaten sözün vardı göremedik altın serisini yada ben UZO getireyim dicemde kalmadı valla millet su gibi içiyor ama bulursam bende getiririm sen ayarla şindiden altın serisinden bende getirirsem stepne olur :)
hey istanbul uyuma toplanıyoruz yine bol makara kukara kahkaya katılmak isteyenler eklesin kendini listeye grup toplanıyor yine :)

WiSTaRiA
26/07/2010, 20:27
Hala ben ayın 8 i olarak kararlıyım be dostum... :):)

M@GIC
26/07/2010, 20:27
4-Orçun ÇABUK WiSTaRiA +1 ( Daha belli değil tam olarak
5-Kerem UÇGUNOĞLU M@GIC +1

güncel.

34ozkankurtuldu34
26/07/2010, 21:27
GÜNCEL :

Kerem seninde aramızda olmak mutluluk verici en son bursada beraberdik bir daha görüşemedik.

Hey istanbul uyuma bir gelen birde gelmeyen pişman on numara makarası bol bir eglence olacak uyuma istanbullllllllllllll :)

bravo_sercan
26/07/2010, 21:33
Özkan abi Soner abiyle telefonla konuşurken yanındaydım bende, konuşmanız bittikden sonra anlattı bana. dedim herkez tatilde en fazla 30 kişi falan gelir :D
Anam listemsi şeye bak :D

34ozkankurtuldu34
26/07/2010, 21:34
Hala ben ayın 8 i olarak kararlıyım be dostum... :):)

Valla orçun bence bu organizasyonu kaçırmamalısın arkadaşım müthiş eglenceli olacak gibimi geliyor.

Sonra kafanı duvarlara vurma topla TEKİRDAG ekibini takıl peşimize kardeşim on numara olacak benden söylemesi :)

34ozkankurtuldu34
26/07/2010, 21:38
Özkan abi Soner abiyle telefonla konuşurken yanındaydım bende, konuşmanız bittikden sonra anlattı bana. dedim herkez tatilde en fazla 30 kişi falan gelir :D
Anam listemsi şeye bak :D

Sercan sen bizi biliyorsun kardeşim kafa dengi adamlar oldumu 3 kişi ile birlikte makara kukara egleniyoruz kişi sayısı önemli degil maksat muhabet ve gönüller bir olsun bu güzel bir organizasyon olacak bence ve gelen herkez güzel ve eglencesi bol bir hafta sonu geçirecek emin ol bu liste artar bence çünkü yazın sıcaklarını hafta sonu evde geçirmeyi kimse istemiyor cumartesi günü sabah kişi sayısına göre gidip rezervasyon yaptıracagım müthiş olacak bence :)

WiSTaRiA
26/07/2010, 21:56
Valla orçun bence bu organizasyonu kaçırmamalısın arkadaşım müthiş eglenceli olacak gibimi geliyor.

Sonra kafanı duvarlara vurma topla TEKİRDAG ekibini takıl peşimize kardeşim on numara olacak benden söylemesi :)

Anlıyorum dostum 1 i değilde 8 ine rezervasyon yaptırsan daha iyi olmazmı? Daha çok katılımda olur gibime geliyor..

34ozkankurtuldu34
26/07/2010, 22:05
Valla orçun ben tek başımada olsa giderim çünkü hiç hafta sonu evde kavrulamıcam abicim senide bekliyoruz ama nedense nazlanıyorsun be kardeşim :) yeni gelin gibi :)

WiSTaRiA
26/07/2010, 22:12
Yav tamam yaaaaaaaa... Seni kıracağıma boğazdan atarım kendimi... Geliyorum... Adalar bekleyin biziiiiiiii....... :):):) soneri falanda çağıralım bizim ekibi topluyalım....

.....GrandepuntoTR adasahillerinde.....

farukileri
26/07/2010, 22:13
GÜNCEL :

Kerem seninde aramızda olmak mutluluk verici en son bursada beraberdik bir daha görüşemedik.

Hey istanbul uyuma bir gelen birde gelmeyen pişman on numara makarası bol bir eglence olacak uyuma istanbullllllllllllll :)

istanbul burda abi,ve katılım sağlıyorum.Adalar'ı görmeden İstanbul'lu olunmuyormuş öyle duydum :D

6-Faruk İleri farukileri

Orçun abicim 8 i olursa benim kesinlikle katılmam gereken bir nikah söz konusu ve bu yüzden bu geziye katılmam imkansıza kaçar.Sen de gel be abi muhabbet hat safhada olur güzel olur,sensiz bir buluşma düşünemiyorum abi ben.

Anadoludan gelecekler olursa da haberim olsun :) ;)

34ozkankurtuldu34
26/07/2010, 22:14
Tolga falan tatilde soner birkaç arkadaşıyla gelecek oldu telefonla görüştüm on numara olacak bu buluşma Orçun birazda paraya tapmayın kardeşim yaw bir pazarda çalışma ne olur yani bizlerimi kıracaksın :)

34ozkankurtuldu34
26/07/2010, 22:17
GÜNCEL :

6-Faruk ileri

Faruk sensiz bu buluşma olmazdı zaten tamam hep ileri artık bol kahkaha geldi aramımza yüüüürrrrüüüü be faruk işter budur kardeşim hoşgeldin :)

34ozkankurtuldu34
26/07/2010, 22:19
Ayın 1.inde gerçekleşecek tekne turumuz Kişi başı sadece 13.5 tl

istanbul burda abi,ve katılım sağlıyorum.Adalar'ı görmeden İstanbul'lu olunmuyormuş öyle duydum :D

4-Orçun ÇABUK WiSTaRiA +1 KESİN GELİYOR
6-Faruk İleri farukileri

Orçun abicim 8 i olursa benim kesinlikle katılmam gereken bir nikah söz konusu ve bu yüzden bu geziye katılmam imkansıza kaçar.Sen de gel be abi muhabbet hat safhada olur güzel olur,sensiz bir buluşma düşünemiyorum abi ben.

Anadoludan gelecekler olursa da haberim olsun :) ;)

WiSTaRiA
26/07/2010, 22:33
Sizin için çalışıyorum ben özkanım... :):)

Çakma cem yılmazım faruk ayın 1 inde kopucaz ada sahillerinde.. Bensiz olurmu hiç. Geliyorum bende tabiki ne olursa olsun :):)

34ozkankurtuldu34
26/07/2010, 22:44
Merhaba arkadaşlar cumartesi günü istanbula dönüyorum ayagımın tozuyla bir buluşma düzenleyelim dedim ve Adalar turu düşündüm isterseniz Havuz partiside olabilir anket açacagım anket sonucuna göre karar verelim 01-08-2010 tarihinde fikirlerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum listeyi yapmaya başlıyalım 1 hafta var önümüzde tekne turunu araştırdım kişi başı adalara gidiş dönüş 13.5 tl.

HER GÜN
GİDİŞ :AVCILAR DENİZ OTOBÜSÜ İSKELESİ ( 09:15) - KINALIADA -HEYBELİADA - BÜYÜKADA (11:15)
DÖNÜŞ : BÜYÜKADA(17:15)-HEYBELİADA- KINALIADA- AVCILAR DENİZ OTOBÜSÜ İSKELESİ (19:15)
KONAKLAMA : Kınalıada, Heybeliada veya Büyükada’da 6 saat konaklama dahil toplam tur süresi yaklaşık 10 saatir.
NOT: kredi kartı geçerlidir, Aileleri ile birlikte gelen 7 yaş ve altı çocuklar ücretsizdir, Dışarıdan yiyecek içecek getirmek sertir, dileyen misafirlerimiz tekne büfelerinide kullanabilir,

OTOPARK sıkıntısı yok 5 tl gün boyu isparktan güven altında olacak araçlarımızda

Detaylı bilgiyi burdan alabilirsiniz ? https://www.denturavrasya.com/tarifeDetay.asp?ID=21 (https://www.denturavrasya.com/tarifeDetay.asp?ID=21)

GÜNCEL :

4-Orçun ÇABUK WiSTaRiA +1 KESİN OLARAK GELİYOR ORÇUN
6-Faruk ileri

Scottie
26/07/2010, 22:57
hay maşallah bir izmir bir de siz ne aktifsiniz.... valla imrenmemek elde değil....

34ozkankurtuldu34
26/07/2010, 22:58
Sizin için çalışıyorum ben özkanım... :):)

Çakma cem yılmazım faruk ayın 1 inde kopucaz ada sahillerinde.. Bensiz olurmu hiç. Geliyorum bende tabiki ne olursa olsun :):)

Çalışacaksın tabiki arkadaşım bende tüm gp.ciler için ilaç üretimene devam ediyorum ben hiç gocunuyormuyum saglık üretiyoruz arkadaşım bizde...

34ozkankurtuldu34
26/07/2010, 23:01
hay maşallah bir izmir bir de siz ne aktifsiniz.... valla imrenmemek elde değil....

Eser arkadaşım pılını pırtını topla istanbula gel sana bir ev bulalım on numarada bir iş ayarlarsak sende bu ortamlarda yer bulmuş olursun süperde olur senin gibi bir arkadaşada ihtiyacımız var zaten anadolu yakasından böyle bir teklif gelmez bak sölim bence bu fırsatı kaçırma derim sana :)

Scottie
26/07/2010, 23:07
iş bulun geliyim.. kimyagerim... ona göre bir iş bulun....anında oradayım....

ozdem
26/07/2010, 23:09
Çalışacaksın tabiki arkadaşım bende tüm gp.ciler için ilaç üretimene devam ediyorum ben hiç gocunuyormuyum saglık üretiyoruz arkadaşım bizde...

özkan, ilaç üretiminde hangi firmadasın?

34ozkankurtuldu34
26/07/2010, 23:11
Eser sen istanbula gelsene bu hafta sonu gerçekten ben ilaç firmmasında çalışıyorum bişeyler ayarlayabilirim valla niyetin varsa gerçekten buyur gel evde ayarlarız sana bir iki kimyager arkadaşta var iki kişi kalıyorlar lüks bir daire tuttular tanıştırırım senide onlarla olurmu olur arkadaşım valla neden olmasın ki sen şuan çalışıyormusun peki çalışıyorsanda yarın git istifanı ver :) ben ayarlıcam sana bir iş hattta özelden yazıyorum şirketi başvuru yap ilgilenirim bende ayıp ettin yaw lafı olmaz böyle şeylerin...

Scottie
26/07/2010, 23:13
Eser sen istanbula gelsene bu hafta sonu gerçekten ben ilaç firmmasında çalışıyorum bişeyler ayarlayabilirim valla niyetin varsa gerçekten buyur gel evde ayarlarız sana bir iki kimyager arkadaşta var iki kişi kalıyorlar lüks bir daire tuttular tanıştırırım senide onlarla olurmu olur arkadaşım valla neden olmasın ki sen şuan çalışıyormusun peki çalışıyorsanda yarın git istifanı ver :) ben ayarlıcam sana bir iş hattta özelden yazıyorum şirketi başvuru yap ilgilenirim bende ayıp ettin yaw lafı olmaz böyle şeylerin...

eyvallah.... sağol başvurayım....

34ozkankurtuldu34
26/07/2010, 23:21
özkan, ilaç üretiminde hangi firmadasın?

Özlem hanım özelden yazdım size eşinizle size iyi akşamlar enişte bey.e saygılar

34ozkankurtuldu34
26/07/2010, 23:22
Merhaba arkadaşlar cumartesi günü istanbula dönüyorum ayagımın tozuyla bir buluşma düzenleyelim dedim ve Adalar turu düşündüm isterseniz Havuz partiside olabilir anket açacagım anket sonucuna göre karar verelim 01-08-2010 tarihinde fikirlerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum listeyi yapmaya başlıyalım 1 hafta var önümüzde tekne turunu araştırdım kişi başı adalara gidiş dönüş 13.5 tl.

HER GÜN

OTOPARK sıkıntısı yok 5 tl gün boyu isparktan güven altında olacak araçlarımızda

Detaylı bilgiyi burdan alabilirsiniz ? https://www.denturavrasya.com/tarifeDetay.asp?ID=21 (https://www.denturavrasya.com/tarifeDetay.asp?ID=21)

GÜNCEL :

6-Faruk ileri

GP COSKUN
26/07/2010, 23:30
aranızda olmak isterdim fakat
pazar günü keşan erikliye gideceğim
daha önceden yapılmış bir programdı erteleyemiyorum
katılacak arkadaşların tümüne iyi eğlenceler
ule özkan milleti içirip içirip şarhoş edip gemiden düşürme

Scottie
26/07/2010, 23:32
alkol su gibi akacak gibi duruyor...

34ozkankurtuldu34
26/07/2010, 23:37
aranızda olmak isterdim fakat
pazar günü keşan erikliye gideceğim
daha önceden yapılmış bir programdı erteleyemiyorum
katılacak arkadaşların tümüne iyi eğlenceler
ule özkan milleti içirip içirip şarhoş edip gemiden düşürme

İçki yok coşkun benmi sponsor olacagım içen içer beni ilgilendirmez valla ben orçuna sahip çıkarım sen merak etme o benden fazla içiyor hatta içmiyor direk yutuyor :)

Bende cuma ve cumartesi akşamı o taraflarda olabilirim coşkun telefonlaşalım nedersin bayadır gül cemalini görmüyorum hasret gideririz sarılıpta sesinden bıktım artık telefonda :) hani yukarı kaldırıyordun konuyu sen söyle bakalım hiçmi faydan olmıcak senin bize yaww :)

GP COSKUN
26/07/2010, 23:38
İçki yok coşkun benmi sponsor olacagım içen içer beni ilgilendirmez valla ben orçuna sahip çıkarım sen merak etme o benden fazla içiyor hatta içmiyor direk yutuyor :)

Bende cuma ve cumartesi akşamı o taraflarda olabilirim coşkun telefonlaşalım nedersin bayadır gül cemalini görmüyorum hasret gideririz sarılıpta sesinden bıktım artık telefonda :) hani yukarı kaldırıyordun konuyu sen söyle bakalım hiçmi faydan olmıcak senin bize yaww :)

sen körsen ben napayım
konu çoktan yukarıda sabitlendi
ulen genemi içtin yoksa bak bu akşam kandil demedi deme
:grup:

34ozkankurtuldu34
26/07/2010, 23:46
Yok be coşkun her gece her gece içkimi olur haddimizi biliriz biz kimseye zararımız dokunmaz adam gibi içenlerdeniz ve bugecenin önemini emin ol senden daha fazla biliyorumdur :) sabitlendigini göremiyorum çok yoguun bu gece form valla süper egleniyorum içkinin yoklugunu hissettirmiyor form bu gece :)

GP COSKUN
26/07/2010, 23:52
Yok be coşkun her gece her gece içkimi olur haddimizi biliriz biz kimseye zararımız dokunmaz adam gibi içenlerdeniz ve bugecenin önemini emin ol senden daha fazla biliyorumdur :) sabitlendigini göremiyorum çok yoguun bu gece form valla süper egleniyorum içkinin yoklugunu hissettirmiyor form bu gece :)

ne demişler
parayla imanın kimde olduğu belli olmaz :prop0000:

34ozkankurtuldu34
26/07/2010, 23:54
Coşkun ikii saattir üstlere bakıyorum göremiyorum ben yaww gören varmı konunun sabitlenndigini kafamı buluyon sen benle yoksa coşkun

Allaha şükür iman parada var çok şükür ama önemli olan yaşamasını bilmek bunuda ögrenebilmek önemli bence herşeyin yeri ayrı yer yüzünde emin ol senin ve benimde yerim ayırılmıştır yer yüzünde ve gökyüzünde :) umarım aynı yere düşmeyiz :)

ozdem
26/07/2010, 23:57
yapışkan yazması sabitlenmesi anlamına geliyorsa
evet ben görüyorum :)

34ozkankurtuldu34
27/07/2010, 00:01
Valla ben göremiyorum özlem hanım hangi tarafta coşkun bu güven olmuyorki benle
aslında güvenilir bir arkadaş kafa buluyor zannediyorum benle ben neden göremiyoorum coşkun bunu... çıktım tekrar girdim forma yine yok yaww neden böyle anlamadım gitti valla yinede teşekkürler ilgin için coşkun eyvallah yola çıkarken telefonlaşalımda bende o taraflarda olucam o taraftan döerim körfez kasıyor beni çok uzun yol yawww...

ozdem
27/07/2010, 00:02
son mesaj ikonuna basarsan, en üstte yapışkan olarak senin konu
görünüyor :)

34ozkankurtuldu34
27/07/2010, 00:07
Teşekkürler yardımınız için özlem hanım.

34ozkankurtuldu34
27/07/2010, 00:09

HER GÜN

GÜNCEL :

6-Faruk ileri

WiSTaRiA
27/07/2010, 03:51
icki icmiyor yutuyorum haa... Oldum gulmekten gece gece dostum.... Eee Tekirdagda yasiyoruz napayim rakiya dayanamiyoruzzz :)

emrequzel
27/07/2010, 08:00
Havuz partisine oy kullanan bir ben varim sanırım... Bu arada çağatay,anıl,tolgay bunların bilgisi varmı?

Scottie
27/07/2010, 08:36
bana ne oluyorsan bende adalar turu için oy attım..

WiSTaRiA
27/07/2010, 09:03
olsun eser seninde tuzun bulunsun... :):)

emrequzel
27/07/2010, 09:04
Adalarda denize giricekmiyiz ona göre :D yoksa havuz partisi yapalım derim yaa bu sıcakda en iyisi bu olur :)

WiSTaRiA
27/07/2010, 09:16
Adalarda girebilirsek gireriz denize... :):)

M@GIC
27/07/2010, 09:26
GÜNCEL :

en son bursada görüşmüktük. bizim ki de komediydi şurda 50 km var aramızda bulaşmıyoruz. 150-200 km deplasmanda buluşuyorum.. Bursalı arkadaşlala kaynaşmaydı. :D

Geçen aylarda floraya sahilne geldim bi arkadaşın işi vardı. Ya aklımda geçtin ama telin yoktu. bana noyu göndersene. malum her zaman karşıya geçimiyoruz. Bu türlü geçişlerde en azında mini buluşma yaparız.. ;)

Tolgay da gelmesini isterdim ama tatildeymiş. tatili bıraksın gelsin ya :D

WiSTaRiA
27/07/2010, 09:40
Tolga'ya tekneden canlı bağlı kurarak bağlanıcaz..

34ozkankurtuldu34
27/07/2010, 12:10
Havuz partisine oy kullanan bir ben varim sanırım... Bu arada çağatay,anıl,tolgay bunların bilgisi varmı?

Emre zaten bayadır ortalıkta yoksun kendini affettirmen lazım ayagına kadar geldik en son kumburgaza biliyorsun bir vefa borcun var bu buluşmayı kaçırma derim güzel olacak Çagatayı arıcam tolgay pazar günü çalışıyormuş tolgada bodrumda tatilde anıllada görüştüm soner falan gelecek orçunda gelecek tekirdagdan bir iki kişi peşine takar oda bence mutlaka işlerini ayarlada gel arkadaşım.

34ozkankurtuldu34
27/07/2010, 12:17
Adalarda denize giricekmiyiz ona göre :D yoksa havuz partisi yapalım derim yaa bu sıcakda en iyisi bu olur :)

Yaw emre alem adamsın kaç senedir istanbuldasın sen :) tabiki denize girecegiz fotograf çekilmeye gitmiyoruz oraya on numara koyları var süper bir eglence olacak sen daha adalara hiç gitmedinmi ? gitmediysen istanbulda otruyorum deme sakın sagda solda :) kesin bekliyorum senide emre bol makaralı bir buluşma olacak Havlu ve şortunu unutma üzülürsün sonra bir denize girerken bizi izlersin :)

Yeni bir gelişme TUZLADAN .da tekne turu var aynı saatte ordan gelecek arkadaşlarda tekne turuna katılırsa adalarda buluşabiliriz?

34ozkankurtuldu34
27/07/2010, 12:21

Not: Anadolu yakasından gelecek arkadaşlar var ise TUZLADAN.da bu tekne turuna katılabilirler adalarda buluşabiliriz.Aynı saatlerde ordan katılanlar bizlerle adalarda buluşabilirler buda bir bilgi olsun.

HER GÜN

GÜNCEL :

6-Faruk ileri

34ozkankurtuldu34
27/07/2010, 12:32

HER GÜN

GÜNCEL :

6-Faruk ileri
7-Çağatay Güldalı - (ExTReMe_) - Yarışmaya silivriden katılıyorum :)

34ozkankurtuldu34
27/07/2010, 12:34
Not: Anadolu yakasından gelecek arkadaşlar var ise TUZLADAN.da bu tekne turuna katılabilirler adalarda buluşabiliriz.Aynı saatlerde ordan katılanlar bizlerle adalarda buluşabilirler buda bir bilgi olsun.
GÜNCEL :

6-Faruk ileri
7-Çağatay Güldalı - (ExTReMe_) - +1 Yarışmaya silivriden katılıyorum :)

bravo_sercan
27/07/2010, 12:46
Tekneden denize atlayabilecekmiyiz ?
Zeki Mürende bizi görecekmi ?

34ozkankurtuldu34
27/07/2010, 12:54
Sercan atlarsın ama arkadan :) kim toplar seni bilmiyorum adalarda eglence güzel olacak emin ol buna çagatayda geliyor arkadaşıyla şimdi aradım baya kişi olacagız yine süper geçecek gibi hayırlısı diyelim...

34ozkankurtuldu34
27/07/2010, 13:17

Tuzladan gelecek arkadaşlar 10:00 Tuzla İDO İSKELESİNDEKİ HAREKET SAATİ

HER GÜN

GÜNCEL :

6-Faruk ileri

34ozkankurtuldu34
27/07/2010, 13:30

Tuzladan gelecek arkadaşlar 10:00 Tuzla İDO İSKELESİNDEKİ HAREKET SAATİ

HER GÜN

GÜNCEL :

6-Faruk ileri
8-Emre güzel - emrequzel +1

emrequzel
27/07/2010, 13:44
abicim daha dur benım geleceğim kesin değilken birde +1 koymussun yanıma o kim oluyor :D

whitegold
27/07/2010, 14:24
GÜNCEL :

6-Faruk ileri
9-whitegold-SONER ŞEN (kambersiz düğün olmaz):)+2 3 4 5 6...
10-Erhan YALI
11-Derya DEVELİ
12-Mustafa Öztürkmen

34ozkankurtuldu34
27/07/2010, 14:53
GÜNCEL :

6-Faruk ileri
8-Emre güzel - emrequzel
10-Erhan YALI
11-Derya DEVELİ
12-Mustafa Öztürkmen

WiSTaRiA
27/07/2010, 17:40
Kadro harika :):):)

GÜNCEL :

6-Faruk ileri
10-Erhan YALI
11-Derya DEVELİ
12-Mustafa Öztürkmen

bkarahan61
27/07/2010, 18:13
+1 olabılme ıhtımalı yuksek sabah nerden kalkıyor tam olarak bu adalar wapuru 34 EH 0610 bi anda yan werebilir ansızın :D

whitegold
27/07/2010, 18:19
+1 olabılme ıhtımalı yuksek sabah nerden kalkıyor tam olarak bu adalar wapuru 34 EH 0610 bi anda yan werebilir ansızın :Dburak avcılar denız otobuslerının ordan kalkıyor numaramı vermıstım ırtıbat kurarsın bı sıkıntı olursa.

bkarahan61
27/07/2010, 18:22
tamm soner ben ararım senı

WiSTaRiA
27/07/2010, 18:30
sonercim bende arayıp irtibat kurayımmı seninle :):)

bkarahan61
27/07/2010, 18:34
sonercim bende arayıp irtibat kurayımmı seninle :):)

:D

WiSTaRiA
27/07/2010, 18:34
:)

farukileri
27/07/2010, 21:18
GÜNCEL :

6-Faruk ileri
10-Erhan YALI
11-Derya DEVELİ
12-Mustafa Öztürkmen

ooohhh soner abi seni görmek güzel valla bu listede :) hakikaten kambersiz düğün olmaz yahu :)

34ozkankurtuldu34
27/07/2010, 21:43
GÜNCEL :

6-Faruk ileri
10-Erhan YALI
11-Derya DEVELİ
12-Mustafa Öztürkmen
13-Burak karahan--bkarahan61

Burak hem tanışmış oluruz siz trabzonlulara hayranım zaten sizin memleketleri gezmek istiyorum ama kısmet bakalım ne zaman insanın yol göstereni olmayınca zor oluyor biraz şimdiden iyi eglenceler dilerim arkadaşım :)

Scottie
27/07/2010, 21:45
özkan 2 günde ne organizasyon yaptın.. helal olsun sana.. alkışlıyorum..

34ozkankurtuldu34
27/07/2010, 21:49
Eser bizim yarattıgımız ortamlar bol makara kukaralı oluyor ve buluştugumuz arkadaşlarda keyiflendiginden her ortamda sabit kişiler belli zaten önemli olan insanlara dürüst bişeyler sunabilmek ve bu ortamlara katılan arkadaşların hepsi birbirinden saygın kişiler ayıklananlar oldu açıkçası söylemek gerekirse ve şuan ki grup kesinlikle çıkar ve menfaat gözetmeksizin ortam saglıyorlar saygı çerçevesinde herşey on numara oluyor eser sabret seni istanbul kadrosuna alacagız :) eger istersen tabiki atla otobüse sende gel cumartesi akşamı alayım seni terminalden misafirim ol vaktin müsaitse tabiki...

Scottie
27/07/2010, 21:54
bu aralar müsait değilim özkan davetin için sağol.. başka zaman inşallah.. mutlaka gelicem...

Desolator
27/07/2010, 22:29
Orçun abi benim düğünü unuttun galiba.. :wacko000:

34ozkankurtuldu34
27/07/2010, 22:31
Orçun abi benim düğünü unuttun galiba.. :wacko000:

Sinan çaktırma düşünücez bişeyler hem ilk önce bize söz verdi ki o bayadır planlıyorduk biz bu işi kısmet bakarsın çat kapı senin yanındayız

GÜNCEL :

6-Faruk ileri
10-Erhan YALI
11-Derya DEVELİ
12-Mustafa Öztürkmen

WiSTaRiA
28/07/2010, 01:17
Sinan sozum soz sana.. Tekne turundan sonra senin yanindayim hatta ogun arkadaslara teklifte bulunacaktim hadi dugune diye ama ozkan abin bak nediyo bakmissin istanbul gurubunuda pesime takar gelirim :)

Desolator
28/07/2010, 07:07
Abi düğün gündüz 13:00-17:00 arası.. Turdan sonra gelirsen beni bulamazsın..

emrequzel
28/07/2010, 08:31
benim adımın yanında hala +1 yazıo ne iş anlamadım :D

WiSTaRiA
28/07/2010, 10:21
benim adımın yanında hala +1 yazıo ne iş anlamadım :D

aaa emrecim uzattın ama.. Seni yalnız görmek istemediğimizden öyle yazmışlardır.. Yoldan tut birini getir +1 olarak :):):):)

Abi düğün gündüz 13:00-17:00 arası.. Turdan sonra gelirsen beni bulamazsın..

Hadi ya...E canım kardeşim davetiye bir türlü ulaşmadı enson seninle telefondada konuştuğumuzda yeri tarif ettin yat hotelin yanı diye sana akşammı diye sordum evet dedin... Yada beni anlamadan evet dedin.. Özkana çok önceden sözüm vardı yapalım diye senin düğünde akşam olunca tamam pazar uyar dedim bana.. Hata önceki mesajımdada belirttiğim gibi akşamda turdaki arkadaşlara hadi düğüne ve Tekirdağ köftesi yemeğe diye hepsini sana getiricektim... Ama bu olmadı şimdi ya.. Üzüldüm resmen napıcaz??? off yaaaaaa.....

emrequzel
28/07/2010, 11:20
Adalar turuna Gelip de minimal & techno & müzik dinleyemeyi sevenler CD isterlerse yapabilirim.

34ozkankurtuldu34
28/07/2010, 12:19
Emre sen gelen arkdaşalara jet olsn diye 3 5 cd yapıver arkadaşım senin hep +1 oldugu için öyle yazdım ne o ayrıldınmı ? yoksa sevgilinden yakışıklı adamsın bulursun yeni birini ne var sanki fenamı yaptık alem adamsın emre :)

GÜNCEL :

6-Faruk ileri
10-Erhan YALI
11-Derya DEVELİ
12-Mustafa Öztürkmen

whitegold
28/07/2010, 13:28
sonercim bende arayıp irtibat kurayımmı seninle :):)sen 7/24 arayabılırsın kardesım herdaim...:)

benim adımın yanında hala +1 yazıo ne iş anlamadım :Dya emre sende 1 in lafını yapıyon he benım yanımda yazan 2 3 4 5 6 yı gormuyon heralde korkma bendekı fazlalıklardan sana verırım +1 ini tamamlarım ben senın:)

34ozkankurtuldu34
28/07/2010, 14:15
Soner Orçun diyor ki tekne turundan sonra fasıl yapalım diyor dönüşte ne dersin uyarmı canlı müzik muhabeti her zaman ki gibi ? :)

emrequzel
28/07/2010, 15:03
hani bumudur yani bu kadarmı ? bi ilk gerçekleşiyor adalar turu yapılıyor ve katılım sadece bumu çok kötü çok... benim bile tek uyku uyudugum gün cumartesi gecesidir ve cumartesi sabah 4-5 e kadar işyerındeyım uyumadan gelicem büyük ihtimal :) nomalde uykum kıymetlidir para verseler demişmem o derece yani :D ama sırf sizler için geliyorum. Bence katılım çok daha fazla olmalı en az 50 diyorum...

34ozkankurtuldu34
28/07/2010, 15:50
01-08-2010 İstanbul Adalar turuna gidelim mi?
Merhaba arkadaşlar cumartesi günü istanbula dönüyorum ayagımın tozuyla bir buluşma düzenleyelim dedim ve Adalar turu düşündüm isterseniz Havuz partiside olabilir anket açacagım anket sonucuna göre karar verelim 01-08-2010 tarihinde fikirlerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum listeyi yapmaya başlıyalım 1 hafta var önümüzde tekne turunu araştırdım kişi başı adalara gidiş dönüş 13.5

HER GÜN

OTOPARK sıkıntısı yok 5 tl gün boyu isparktan güven altında olacak araçlarımızda.

Yogun istek üzerine Tekne Tur dönüşü herzaman ki gibi Avcılarda ki Mekanımızda Canlı müzik eşliginde muhabet düzenlenmiştir herkezin bilgisine...Fazla içki tüketiminde bulunmamak kaydı ile :) orçun bu sanaydı :)

GÜNCEL :

6-Faruk ileri
10-Erhan YALI
11-Derya DEVELİ
12-Mustafa Öztürkmen

whitegold
28/07/2010, 17:23
Soner Orçun diyor ki tekne turundan sonra fasıl yapalım diyor dönüşte ne dersin uyarmı canlı müzik muhabeti her zaman ki gibi ? :)bana hersey uyuyor özkanım bılıyorsun sıkıntı yok sormana bıle gerek yok ben hep go go go go:):):):)

WiSTaRiA
28/07/2010, 19:13
sen 7/24 arayabılırsın kardesım herdaim...:)
eyvallah dostum...

[QUOTE=emrequzel;348281]Adalar turuna Gelip de minimal & techno & müzik dinleyemeyi sevenler CD isterlerse yapabilirim.
Yanlış hatırlamıyorsam çatalca buluşmasında dıstıp dıstıp cd getirecektin galiba sen bana emrecim.. :):)

Soner Orçun diyor ki tekne turundan sonra fasıl yapalım diyor dönüşte ne dersin uyarmı canlı müzik muhabeti her zaman ki gibi ? :)
Özkanım orçun demiyor :) ikimizin ortak düşüncesiydi.. :)

zaten fazla içki tüketemem dostum hem ertesi günü iş var hemde yolda aynasızlar çok...

bana hersey uyuyor özkanım bılıyorsun sıkıntı yok sormana bıle gerek yok ben hep go go go go:):):):)

Eyvallah sonerim.... Let's go go go go go.........

emrequzel
28/07/2010, 20:11
orçun abi öleymiydi :S inan hatırlamıyorum... size sağlam bi minimal setler getiricem ama ayık kafa dinlenmez sölim. 2-3 bira atıcaksın sonra uçmak garanti :D

WiSTaRiA
28/07/2010, 20:35
sercan bana bir cd getirecek senden de bir cd istiyorum bakalım nasılmış o şarkılar :):)

farukileri
28/07/2010, 21:49
sercan bana bir cd getirecek senden de bir cd istiyorum bakalım nasılmış o şarkılar :):)

kendini dizginleyebilirsen ve metal müzik dinlemek istersen sana güzel bir CD yaparım orçun abi.Bu arada CD demişken özkan abiye CD yazacaktım ben yahu :D ;) buluşma işi hakikaten iyi oldu getiririm oraya :)

WiSTaRiA
28/07/2010, 22:00
eyvallah faruğum sendende bir cd rica edeyim... Evet arkadaşlar 3 tane cd gelecek bana ona göre ha :):) Sertaç, mert ve farukçum çakma cem yılmazım benim yerim seni :):):)

emrequzel
29/07/2010, 09:55
eeee hani listede hala artış yok... Kaçırmayın millet hadi gelin ya :surfing::boat0000:

34ozkankurtuldu34
29/07/2010, 12:09
Merhaba arkadaşlar cumartesi günü istanbula dönüyorum ayagımın tozuyla bir buluşma düzenleyelim dedim ve Adalar turu düşündüm isterseniz Havuz partiside olabilir anket açacagım anket sonucuna göre karar verelim 01-08-2010 tarihinde fikirlerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum listeyi yapmaya başlıyalım 1 hafta var önümüzde tekne turunu araştırdım kişi başı adalara gidiş dönüş 13.5

HER GÜN

GÜNCEL :

6-Faruk ileri
10-Erhan YALI
11-Derya DEVELİ
12-Mustafa Öztürkmen

34ozkankurtuldu34
29/07/2010, 18:53
Yaww walla ben anlamıyorum buluşmadan habersiz olup ikigün sonra birçok kişi çıkacak diyecekler ki ya ne zaman yaptınız haberim yoktu walla gelirdim bilseydim falan dicekler her buluşmadan sonra bir iki kişi bu şekilde çıkıp konuşuyor 1 haftadır duyuruluyor buluşma umarım ikigün sonra çıkıp kimse aynı şeyleri söylemez arkadaşlar nerelerdesiniz yaaaw gelinde kafa dagıtıp şöyle makarası kukarası bol birgün geçirelim söz ilk biralarınız benden :) dermişim :)
Otopark sıkıntısı yok vaktimizde müsait malum pazar günü harcayacagımızda 13.5 tur parası 5 lira otopark hadi 10 lirada yemek yesen 30 lirayı geçmez güzel bir pazar günü için 30 lira çokmu valla anlamış degilim neyse herkez hesabını bilir. Kısmet diyelim umarım yeni arkadaşlar da katılım saglarlarda nasıl egleniliyormuş görürler.Kısacası Herkez Davetlidir....

WiSTaRiA
29/07/2010, 18:56
İlk biralar senden olabilir ama ben bira içemiyorum be dostum bana bir tek söyle yeter :):)

whitegold
29/07/2010, 19:28
güncel....

WiSTaRiA
29/07/2010, 19:34
güncel...

34ozkankurtuldu34
29/07/2010, 21:38
Yaww walla ben anlamıyorum buluşmadan habersiz olup ikigün sonra birçok kişi çıkacak diyecekler ki ya ne zaman yaptınız haberim yoktu walla gelirdim bilseydim falan dicekler her buluşmadan sonra bir iki kişi bu şekilde çıkıp konuşuyor 1 haftadır duyuruluyor buluşma umarım ikigün sonra çıkıp kimse aynı şeyleri söylemez arkadaşlar nerelerdesiniz yaaaw gelinde kafa dagıtıp şöyle makarası kukarası bol birgün geçirelim söz ilk biralarınız benden :) dermişim :)
Otopark sıkıntısı yok vaktimizde müsait malum pazar günü harcayacagımızda 13.5 tur parası 5 lira otopark hadi 10 lirada yemek yesen 30 lirayı geçmez güzel bir pazar günü için 30 lira çokmu valla anlamış degilim neyse herkez hesabını bilir. Kısmet diyelim umarım yeni arkadaşlar da katılım saglarlarda nasıl egleniliyormuş görürler.Kısacası Herkez Davetlidir....
:boat0000:

Orçun sana şişeler feda olsun sen gel ben sana 2 litrelik açarım ayıp ettin arkadaşım...

WiSTaRiA
29/07/2010, 21:46
eyvallah...

PLaTiNuN
29/07/2010, 22:37
yürü be istanbul çok iyisiniz ben olmasamda ortam mükemmel olacaktır siz işinizi bilirsiniz aranızda olmayı çok isterdim ama malesef...hepinize iyi eğlenceler :)

34ozkankurtuldu34
29/07/2010, 22:44
keşke aramızda olabilseydin arkadaşım...

WiSTaRiA
30/07/2010, 09:04
Keşke yanımızda olsaydın Tolga neyse herzaman yaptığımız gibi canlı telefon bağlantısı yaparz sana.. Durrr sen bodrumda değilmisin. Bodrum taa şurası denizden daha kestirme atla bir kayığa gel akşama dönersin geri :):)

whitegold
30/07/2010, 12:08
vallahı tolgacıgım aramızda olmamana uzulcem arkadasım keske olsaydın voltranı tam olusturmus olucaktık:) ıyı tatıller canım arkadasım...

emrequzel
30/07/2010, 13:09
Pazar günü büyükada da hava durumu..::p:

https://www.ressimyukle.com/images/134_ScreenHunter_1.jpg (https://www.ressimyukle.com/view-134_ScreenHunter_1.jpg)

whitegold
30/07/2010, 14:00
dubai nasıl?:)

whitegold
30/07/2010, 15:37
GÜNCEL :

6-Faruk ileri
10-Erhan YALI
11-Derya DEVELİ
12-Mustafa Öztürkmen
14-mustafa ŞANLI(AVRUPA YAKASI)

emrequzel
30/07/2010, 16:19
gelmicek olanlar çok şey kaçıracak çokkkkk..... Fotoğraf makinası olanlar getirsinlerde bol bol fotoğraf cekelim telefonlarla uğraşmayalım:D

whitegold
30/07/2010, 16:21
aynen arkadaslar fotograf makınanızı havlunuzu plaj terlıklerınızı bıkınılerınızı getrmeyı unutmayın :)

34ozkankurtuldu34
30/07/2010, 18:36
aynen arkadaslar fotograf makınanızı havlunuzu plaj terlıklerınızı bıkınılerınızı getrmeyı unutmayın :)

Herşey hazır :)

GÜNCEL :

6-Faruk ileri
10-Erhan YALI
11-Derya DEVELİ
12-Mustafa Öztürkmen

msanli
30/07/2010, 19:50
GÜNCEL :

6-Faruk ileri
10-Erhan YALI
11-Derya DEVELİ
12-Mustafa Öztürkmen
14-mustafa ŞANLI(Anadolu YAKASI)

Sonercim, sağol ol haber verdiğin için. İşlerimin yoğunluğundan uzun zamandır zaten site bakamıyorum. Telefonda geleceğim dedim ama, o tarihde arkadaşımın Nikahı var. Onu yanlız bırakmam mümkün değil gibi görünüyor. Eşim hediyesini bile almış. İnanın aranızda olmayı nikaha tercih ederim ama... :fish0000:

WiSTaRiA
30/07/2010, 20:21
Vayy mustafa abimmm.... Hayırlısı be abicim.. Senide aramızda görmek isteriz tabiki... Sen kendini sıkmadan işini ayarla. Gelirsen çok seviniriz ama gelemesende sanada canlı telefon bağlantısı yaparız abim... :)

34ozkankurtuldu34
30/07/2010, 20:36
Orçun bugün emdigim süt burnumdan geldi senin yüzünden valla eve döndügümden beri uyuyorum 2 bira aldım anca kendime gelirim ne parçaymış bu yaww bulamadım gitti skydome hayatta işim olmaz sıkıntı bişey adamlar ne puntolar parçalammışlar ikitellide bir parçaya ihtiyacı olan bana ulaşsın istanbulda oto parçalayan arkadaşların kartlarını aldım dilediginiz parça var adamlarda :) yıgınla :) birtek skydome yok :)

WiSTaRiA
30/07/2010, 21:28
Sağol özkan zahmetler verdim....

AGUS
30/07/2010, 21:30
6-Faruk ileri
10-Erhan YALI
11-Derya DEVELİ
12-Mustafa Öztürkmen
15-Sezgin-Damla AGUŞ (izmir gptr, eğer fırsat bulabilirsek...)

aranızda olmak çok isterim arkadaşlar...

34ozkankurtuldu34
30/07/2010, 21:40
Sizleride aramızda görmek bizleri mutlu edecektir bence eglenceli bir hafta sonu geçirmek istiyorsanız bu buluşmayı kaçırmayın herkez birbirinden saygılı ve makarası bol arkadaşlar makara kukara bir hafta sonu geçicek anlayacagınız... :)

34ozkankurtuldu34
30/07/2010, 22:09
GÜNCEL:

6-Faruk ileri
10-Erhan YALI
11-Derya DEVELİ
12-Mustafa Öztürkmen
15-Sezgin-Damla AGUŞ (izmir gptr, eğer fırsat bulabilirsek...)

bkarahan61
30/07/2010, 22:59
soner beni sil kardeşim k.bakmayın gelemiyorum. o gün şirkette iş çıktı. yükleme war pederde yapıştı yakama o yüzden kısmetse bidahaki buluşmaya gelicem

34ozkankurtuldu34
30/07/2010, 23:18

HER GÜN

GÜNCEL :

6-Faruk ileri
10-Erhan YALI
11-Derya DEVELİ
12-Mustafa Öztürkmen
13-mustafa ŞANLI(AVRUPA YAKASI)
14-Sezgin-Damla AGUŞ (izmir gptr, eğer fırsat bulabilirsek...)

34ozkankurtuldu34
31/07/2010, 00:10

HER GÜN

GÜNCEL :

6-Faruk ileri
10-Erhan YALI
11-Derya DEVELİ
12-Mustafa Öztürkmen

emrequzel
31/07/2010, 01:07
Liste artacagına azalıyor yaa ne iş anlamadım.. Bu arada özkan abi herkesin telefon numaralarını alda ..geç kalan filan olmasın tekne beklemez biliosun :D

WiSTaRiA
31/07/2010, 09:58
Tenke beklemezse bende puntişimle gelirim adaya :)

Elmedin
31/07/2010, 12:15
arkadaşlar bu konudan haberin yoktu. soner aradı haber verdi. beni de ekleyin listeye. bi arkadaşımı da getiricem yanımda :)

emrequzel
31/07/2010, 12:16
GÜNCEL :

6-Faruk ileri
10-Erhan YALI
11-Derya DEVELİ
12-Mustafa Öztürkmen
15-Elmedin-Elmedin Başkol +1

yokmu arttıran..!!!

whitegold
31/07/2010, 13:15
guncel

34ozkankurtuldu34
31/07/2010, 14:28

HER GÜN

GÜNCEL :

6-Faruk ileri
10-Erhan YALI
11-Derya DEVELİ
12-Mustafa Öztürkmen

whitegold
31/07/2010, 14:56
Sonercim, sağol ol haber verdiğin için. İşlerimin yoğunluğundan uzun zamandır zaten site bakamıyorum. Telefonda geleceğim dedim ama, o tarihde arkadaşımın Nikahı var. Onu yanlız bırakmam mümkün değil gibi görünüyor. Eşim hediyesini bile almış. İnanın aranızda olmayı nikaha tercih ederim ama... :fish0000:kısmet mustafa abıcıgım bıdahakı sefere ınsallah.

34ozkankurtuldu34
31/07/2010, 14:57
Sonerim akşama buluşuyoruzmu organizasyon ne oldu sabahlıyalım valla

whitegold
31/07/2010, 15:18
özkan dukkanı kapattıktan sonra dırek tekirdağ cıkıcam donustede orcunu aradım onla çatalca tarafında bıryerde buluşup kumburgaza emre guzelın yanına gecmeyı dusunuyorum onuda alım selımpasada çagatayın yanına ugrayıp ordanda buyuk ıhtımal avcılara gelırız yanı toplıya toplıya gelcem mılletı:) belkıe hepımız emrenın orda toplanırız sende oraya gelırsın.

JASMINE
31/07/2010, 15:19
Mitingten ve trafikten kurtulmanın en iyi yolu TEKNE TURU :) :)

Nasıl slogan buldum size :)

34ozkankurtuldu34
31/07/2010, 15:20
Bana uyar hatta ben emrenin yanına gece 11 yada 12 giderim ordan da bakarız duruma göre bir gecede istanbul bizim kahrımızı çeksin :) telefonunu bekliyor olacagım arkadaşım iyi eglenceler görüşmek üzere...

Süper valla yasemin teşekkürler. Haydi Tekne Turuna :)

Arkadaşım sırtlan puntonu öyle gel :)

whitegold
31/07/2010, 17:55

Nasıl slogan buldum size :)süpersın ya vallahi iyiymiş slogan:) bence sen yalnıs ılde oturuyon yasemın ıstanbulda oturmalıymısın :)

farukileri
31/07/2010, 18:04
arkadaşlar bu konudan haberin yoktu. soner aradı haber verdi. beni de ekleyin listeye. bi arkadaşımı da getiricem yanımda :)

vay elmedin abicim canavar yine yollara çıktı ha :) güzel bir haber bu :)

Sana özel bir ferdibot ayarlayacam Orçun abi,alacak seni silivri'den direk adalara,tepeye senin puntişle çıkarız artık skydome üstü falan :D

Çok beğendim valla bu sloganı :) fotoları koyarken toplu olanında oynama yapıp aslında sloganı tepesine yazmak lazım :D ;)

34ozkankurtuldu34
31/07/2010, 20:16
vay elmedin abicim canavar yine yollara çıktı ha :) güzel bir haber bu :)

Sana özel bir ferdibot ayarlayacam Orçun abi,alacak seni silivri'den direk adalara,tepeye senin puntişle çıkarız artık skydome üstü falan :D

Çok beğendim valla bu sloganı :) fotoları koyarken toplu olanında oynama yapıp aslında sloganı tepesine yazmak lazım :D ;)

Faruk gereken ilgiyi gösterirsin buluşmadan sonra ki safhalar sana ait o zaman foto ve video kayıtları senin işin...

farukileri
31/07/2010, 20:24
Faruk gereken ilgiyi gösterirsin buluşmadan sonra ki safhalar sana ait o zaman foto ve video kayıtları senin işin...

hallederim abi o işi :) şimdiden oldu bil o kadar söylüyorum :)

msanli
31/07/2010, 20:32
Vayy mustafa abimmm.... Hayırlısı be abicim.. Senide aramızda görmek isteriz tabiki... Sen kendini sıkmadan işini ayarla. Gelirsen çok seviniriz ama gelemesende sanada canlı telefon bağlantısı yaparız abim... :)

Sağolasın Orçun. İnanmayacaksın ama, Tekirdağ buluşmasında annesi vefat eden arkadaşım evleniyor. Ölümde de düğünde de beraber olmak lazım değilmi. İnşallah Ramazanın sonuna dpğru bir iftar yemeği düzenleriz. O zaman tekrar buluşuruz. Belki de Eskişehir buluşmasında...

34ozkankurtuldu34
31/07/2010, 21:17

HER GÜN

GÜNCEL :

6-Faruk ileri
10-Erhan YALI
11-Derya DEVELİ
12-Mustafa Öztürkmen

Scottie
31/07/2010, 23:04
hadi iyi eğlenceler... bol bol eğlenin...

GP COSKUN
01/08/2010, 00:50
hepinize iyi eğlenceler arkadaşlar
katılamadığım için üzgünüm

Elmedin
01/08/2010, 05:40
Arkadaslar son dakkada bi gelisme oldu katilamicam maalesef. Size iyi eylenceler

WiSTaRiA
01/08/2010, 09:18
adalar turu basliyor ve vapurdan sevgilerle...

farukileri
01/08/2010, 09:23
4-Orçun ÇABUK WiSTaRiA KESİN OLARAK GELİYOR ORÇUN

6-Faruk ileri
9-whitegold-SONER ŞEN (kambersiz düğün olmaz):)
10-Erhan YALI
11-Derya DEVELİ
12-Mustafa Öztürkmen

Bunlar da teknedekiler

bkarahan61
01/08/2010, 19:11
hemen fotoları bekliorz orçun abi we soner quickly add photo

Scottie
01/08/2010, 21:52
hadi ya gelmediniz mi daha.. resimler nerede...

bravo_sercan
01/08/2010, 21:58
ne gündü bee, kendime daha yeni geldim :D
Ben sizin yaşınıza gelirsem boyle org. lar beni kasar abicim =)

edit : bu arada Emre Güzel ;
yapmış oldugun cd'deki 1.parçaya hasta oldum , daha onceden nakaratını bi yerde dinlemiştim ama tamamnını dinlemeştim hiç, eline saglık teşekkür ler , parça ;
Gettin' Over (Remix) (feat. Chris Willis, Fergie & LMFAO)

34ozkankurtuldu34
01/08/2010, 22:01
Arkadaşlar müthiş eglenceli birgündü gerçekten ama yorucu 8 yıl sonra bisiklet kullanmak çok zor geldi bana açıkçası ve diger arkadaşlarada tabiki bende fazla fotograf yok sabahın ilk saatleri var sabahladık dün gece herkez uyuyor çektigim resimlerde ama devamını bekleyin müthiş fotograflar var diger arkadaşlarda :) Herkeze iyi geceler yandık güneşten bir an önce uyumalıyım izin bitti sabah işe gidecegim herkeze iyi geceler bekleyin resimlerin devamı var :) arkadaşlarda....

Scottie
01/08/2010, 22:06
valla helal olsun size yahu.... insana keşke dedirtiyorsunuz...

bravo_sercan
01/08/2010, 22:20
Dönüş..
Sol baştan ;
Farukİleri , Ben , Soner Şen, Mustafa Öztürkmen.
https://img443.imageshack.us/img443/4312/fotoraf0455p.jpg

msanli
01/08/2010, 22:41
Fotolar arkadaşlar. Bekliyoruz. fotoğrafları önce yükleyin sonra uyursunuz... :dilcikartma:

farukileri
01/08/2010, 23:12
Fotolar arkadaşlar. Bekliyoruz. fotoğrafları önce yükleyin sonra uyursunuz... :dilcikartma:

Ben bombayı birazdan patlatacam abi :D çok güzel bir foto var elimde :D
ama hakikaten muhteşem bir gündü,bisiklet kullanmak bana açıkçası zor gelmedi,fakat bisikletler biraz kötü olunca haliyle insan ister istemez zorlanıyor.Bakımlı bir bisikletle bu kadar fazla yorulmadan çıkarırdık valla turu,üstüne bir tane daha atabilirdik,farkı baya fazla olur yani :)

bravo_sercan
01/08/2010, 23:15
benim bisiklietim çok yakıyordu ya, 10 dk da bi yakıt ihmali yapıyordum, yokuşlarda biraz tıkanıyor, rampa aşagı uçuyordu :D
Frenler berbat (esp şart ) , ara sıra patiyede düşüyordu (asr şart ) :)

sawyer
01/08/2010, 23:18
bitane mi foto var faruk

WiSTaRiA
01/08/2010, 23:38
Felaket yorulduk valla arkadaşlar. Henüz kendimi bilgisayar başına atabildim.. Adalar turu harikaydı ama tam 13 senden sonra bisiklet kullanmak mahfetti beni.. Benmi bisikleti bisikletmi beni taşıdım anlamadım.. Puntişimmm puntişimmm diye adada bağırdım durdum... :):) Bendeki resimleri rarlamaya çalışıyorum gözlerim kapanıyor klavye karşısında uyuya kalmaz isem hemen ekliyeceğim.. Bende bolca manzara var :)

sawyer
01/08/2010, 23:50
Ekle orcun abi zaten ayağımız sakatti gelemedik bari fotolara bakalım.

WiSTaRiA
01/08/2010, 23:59
Arkadaşlar rapidshare attım resimleri 10 dakika falan sürebilir inmesi...

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting (https://rapidshare.com/files/410442426/Grandepuntotr_Adalar_Turu.rar)

JASMINE
02/08/2010, 00:00
Allah içinize sindirsin. Nispet yapmak için aradınız ancak aradığınız kişide o saatlerde geziyordu :) :)

msanli
02/08/2010, 00:06
Arkadaşlar rapidshare attım resimleri 10 dakika falan sürebilir inmesi...

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting (https://rapidshare.com/files/410442426/Grandepuntotr_Adalar_Turu.rar)

70 mb resimmi olur be ya. Hiç başka birşeyle ilgilenmedinmi??? :)

WiSTaRiA
02/08/2010, 00:08
Allah içinize sindirsin. Nispet yapmak için aradınız ancak aradığınız kişide o saatlerde geziyordu :) :)

VaLLa nispet yapmak için aradım ama ulaşamadım :):)

70 mb resimmi olur be ya. Hiç başka birşeyle ilgilenmedinmi??? :)
Benim elimdekiler bunlar abi.. 46 tane be abicim fazla değilki :):)

Bana müsade hayırlı geceler... Duramıyorum ayakta.. :):) Görüşmek üzere.. Bye...

Scottie
02/08/2010, 00:09
indiriyoruz bakalım...

sawyer
02/08/2010, 00:19
resimler güzellll

Scottie
02/08/2010, 00:20
dönüşte millet yorgunluktan uyumuş....

PLaTiNuN
02/08/2010, 01:35
mükemmelsiniz beyler :) :)

WiSTaRiA
02/08/2010, 10:10
yorgunluktan donuste mayistik resmen...

emrequzel
02/08/2010, 11:05
vallahi yaa. dün akşam işe gittim ama nasıl oldugumu bi ben bilirim.
gece ewe dondum uyuyamadım ve suan hala uyukluyorum iş yerınde. :) yorucu oldu ama bi okadar da güzel ve zevkliydi.inş kısmetse eklicem resimleri bu akşam.gerçi pek fazla yok ama bakmadım bile resimlere. gelen herkeze tesekkür ederim.İSMİ YAZILI OLUPDA GELMEYENLERE AYRICA TESEKKÜR EDERİM. Yakın zamanda bir organizasyonla tekrar birlikte olucaz merak etmeyin...

emrequzel
02/08/2010, 13:53
Fotoğrafları ayrı ayrı veya rarlayıp rapid e koymak yerine müzik eşliğinde bir video olarak yapmayı daha uygun gördüm.biraz uzun oldu yapması ama neyse.. 1-2 kelime hatası yapmışım ama tekrar uğraşmak istemedim o yüzden düzeltmedim

Buyrun Keyifle İzleyin..

Dailymotion - www.GrandepuntoTR.com-Adalar buluşması - Oto-Moto Kanalı (https://www.dailymotion.com/video/xe8a60_www-grandepuntotr-com-adalar-buluym_auto)

Buda bisiklet turunda çekilen ufak bir video

Dailymotion - www.GrandepuntoTR.com-Adalar-bisiklet turu - Oto-Moto Kanalı (https://www.dailymotion.com/video/xe8abm_www-grandepuntotr-com-adalar-bisikl_auto)

Not : bu videoları indirmek isteyenler İDman(internet download manager ) programı ile indirebilirler.Programı kurdukdan sonra video linki acın ve video nun sağ üst köşesinde uyarı penceresi cıkıyor ordan indirebilirsiniz..

whitegold
02/08/2010, 14:42
emrecim super olmus vıdeo ıyı akıl etmıssın vıdeo olayını ellllerıne saglık,ama keske orcunun cekıp koyduklarını toplayıp tek bır vıdeo yapsaydın arkadasım tekrar oyle yapabılme ımkanımız varmı? bu arada cok guzel bır bulusma oldu arkadaslar gelemıyenler foto ve vıdeoları ızledıkten sonra baya bı pışman olacaklardır, özkan arkadasımıza duzenlemıs oldugu bu adalar gezısı adına dıger arkadaslarada katıldıkları ıcın cok teşekkur ederım, orcun ve faruk arkadaşlarıma ayrıca teşekkur etmek ıstıyorum neden dıyceksınız,orcun arkadasım taaa çorludan kalkıp bu ve tüm istanbul buluşmalarına elinden geldigince katımaya calısıyor faruk arkadasımda taaaa gebzeden hemen hemen her istanbul buluşmasında aramızda oldugu ıcın tum samımıyetımle tesekkur edıyor vede kutluyorum ama malesefkı ıstanbul ıcınde oturan cogu arkadasım nedense katılmıyor buda bızlerı uzuyor umarım bundan sonrakı buluşmalarımızda arkadaşlarımız bızlerı yalnız bırakmaz ve katılırlar herkeze tekrar teşekkur edıyorum, İYİKİ BU FORUMA KATILMIŞIM,İYİKİ BÖYLESİNE DEĞERLİ ARKADAŞLARLA TANIŞMIŞIM,İYİKİ BULUŞMALARI KACIRMIYORUM:) saygılar...

serdar2362
02/08/2010, 15:03
Bir İstanbul'lu olarak Emre kardeşim sayesinde ne kadar özlediğimi hatırladım. Bu güzel fotoları yayınlayan kardeşlerime sevgiler.

emrequzel
02/08/2010, 15:46
Serdar abim kısmet olur birgün beraber buluşuruz.Gelirsin bir İstanbul buluşmasına sende.yerin herzaman hayır abicim..

34ozkankurtuldu34
02/08/2010, 18:58
emrecim super olmus vıdeo ıyı akıl etmıssın vıdeo olayını ellllerıne saglık,ama keske orcunun cekıp koyduklarını toplayıp tek bır vıdeo yapsaydın arkadasım tekrar oyle yapabılme ımkanımız varmı? bu arada cok guzel bır bulusma oldu arkadaslar gelemıyenler foto ve vıdeoları ızledıkten sonra baya bı pışman olacaklardır, özkan arkadasımıza duzenlemıs oldugu bu adalar gezısı adına dıger arkadaslarada katıldıkları ıcın cok teşekkur ederım, orcun ve faruk arkadaşlarıma ayrıca teşekkur etmek ıstıyorum neden dıyceksınız,orcun arkadasım taaa çorludan kalkıp bu ve tüm istanbul buluşmalarına elinden geldigince katımaya calısıyor faruk arkadasımda taaaa gebzeden hemen hemen her istanbul buluşmasında aramızda oldugu ıcın tum samımıyetımle tesekkur edıyor vede kutluyorum ama malesefkı ıstanbul ıcınde oturan cogu arkadasım nedense katılmıyor buda bızlerı uzuyor umarım bundan sonrakı buluşmalarımızda arkadaşlarımız bızlerı yalnız bırakmaz ve katılırlar herkeze tekrar teşekkur edıyorum, İYİKİ BU FORUMA KATILMIŞIM,İYİKİ BÖYLESİNE DEĞERLİ ARKADAŞLARLA TANIŞMIŞIM,İYİKİ BULUŞMALARI KACIRMIYORUM:) saygılar...

Merhaba arkadaşlar sonerle aynı düünceleri paylaşıyorum tam anlamıyla ama şuda bir gerçek ki istanbul buluşmaları için katılan herkez elinden geleni yapıyor paylaşımlarımız müthiş inanın ailenizde ki bireylerle paylaşmadıgınız şeyleri paylaşıyorsunuz müthiş bir arkadaşlık ortamımız kuruldu bbu bir kadro oldu ve neredeyse her buluşmada aynı arkadaşlarım ve kendi adıma şunu söylemek istiyorum bu kadro bozulmasında katılım benim için pekte önemli degil çünkü ortamı bozanlarda çıkabiliyor ve onlarda ayıklanıyor zamanla herkezin gönlüne saglık arkadaşlar sizleri seviyorum...En kral arkadaşlarımsınız...Gelemeyenlerde üzülmesin video ve fotograflarla avunurlar artık ne diyelim...:)

WiSTaRiA
02/08/2010, 19:26
Emrecim videolar süper hele bisiklet turu videosunda koptum...
-Orçun abi nerde kaldı ya?
-Orçun'un pili bitti.. Hakkat ya Orçun nerde arıyalım ya?
Evet orçun nerde?

Ben o anda avcılar iskelesimde bıraktığım puntişime seslenmekle meşkuldüm. Pilim bitti ve bisikleti taşıyordum. Zaten ben şu bisiklet işinden bişey anlamadım bisikletmi beni taşıdı benmi bisikleti? :):):)

Dostlarım gerçekten pazar günü harika bir gündü. Gelen ve emeği geçen herkeze teşekkür ederim. Elimden geldiğince katılmaya çalışıyorum organizasyonlara çünkü bu forum sayesinde çok güzel dostluklar ve pırlantadan değerli kişiler tanıdım...
Sizlerle ilk önce Trakya Buluşmasıyla başladı bu maceram arkasından İstanbulda Çatalca Pikniği ardından Kuşadasında tatildeyken İzmir Grubunun davetiyle mangal partilerine davet edildim daha sonra da dünkü ada maceramız.. Hepsi ayrı ayrı güzel ve özeldi benim için. İyiki versınız iyiki beraberiz iyiki Erdi kardeşim bu forumu kurmuş ve İYİKİ PUNTİŞçiyiz..... EN KÖTÜ GÜNÜMÜZ BUGÜNLER GİBİ OLSUN........

Scottie
02/08/2010, 21:18
emre emeğine sağlık.. katılan herkesin ayağına sağlık.. resimler ve video harika....

bravo_sercan
02/08/2010, 21:40
fotografları indiremedim ben ya, link eror veriyor , ne yapsak ?

WiSTaRiA
02/08/2010, 21:43
Gerçekten çok güzeldi...

WiSTaRiA
02/08/2010, 21:49
premium üye olarak eklediğim için 10 download dan sonra izin vermez indirmeye.. Tekrar upload edeyim linki vereyim sizlere..

Yeni Link......

https://rapidshare.com/files/410635368/Grandepuntotr_Adalar_Turu.rar

GP COSKUN
02/08/2010, 22:40
hayatınızı yaşıyorsunuz valla ne diyeyim kardeşim
hepinize helal olsun

WiSTaRiA
02/08/2010, 22:43
eee senide aramızda görmek isteriz artık... Senin işinin yoğun olmadığı bir hafta tabiki ramazandan sonra buluşma yapalım...

Scottie
02/08/2010, 22:47
orçun seni bisikletle göremedik hiç....sadece resimde varsın...

çok mu yoruldun..... ama yorumun çok iyi.. karşı sahildeki puntişime bağırıyordum... güldürdün yine beni...

GP COSKUN
02/08/2010, 22:47
eskişehire kesin geliyorum zaten
zaten bundan sonraki ilk buluşmaya gelmezsem bu özkan kendini içkiye hepten vurur
geleyimde bari çocuk alkol komasına girmesin

WiSTaRiA
02/08/2010, 22:57
orçun seni bisikletle göremedik hiç....sadece resimde varsın...

çok mu yoruldun..... ama yorumun çok iyi.. karşı sahildeki puntişime bağırıyordum... güldürdün yine beni...

napayım eser diyorumya bisikletmi beni taşıdı benmi onu belli değil :):) 13 sene olmuş bisiklet kullanmıyalı... Karaya iner inmez puntişimin gözlerinden pardon farlarından öptüm...

zaten bundan sonraki ilk buluşmaya gelmezsem bu özkan kendini içkiye hepten vurur

Bencede abi.. Yoksa özkan alkolik olucak :):)

M@GIC
03/08/2010, 09:07
Arkdaşlar aranızda olmak çok istemiştim ama acil bir işim çıktı. Dükkanı su basmış onunla ilgilendim. bütün gün eşya taşıdık neyseki önemli pek bi şey yoktu ıvır zıvırdı hepsi hurdacıya verdik ve bu sayede boşalatmış oldu. :(

Özkancım kusura bakma artık bir dakine kesin kez gelirim. ;)

WiSTaRiA
03/08/2010, 10:18
gecmis olsun kardesim...

farukileri
03/08/2010, 11:25
Orçun abi o kadar bisiklet kullandıktan sonra puntişini özlerse :D:D

whitegold
03/08/2010, 11:47
mükemmelsiniz beyler :) :)hersey guzeldıde tolgacıgım yoklugun hıssedıldı, e don artık be kardesım özledik seni:(

fotografları indiremedim ben ya, link eror veriyor , ne yapsak ?sercanım bende resımler var ben sana gönderirim

Arkdaşlar aranızda olmak çok istemiştim ama acil bir işim çıktı. Dükkanı su basmış onunla ilgilendim. bütün gün eşya taşıdık neyseki önemli pek bi şey yoktu ıvır zıvırdı hepsi hurdacıya verdik ve bu sayede boşalatmış oldu. :(

Özkancım kusura bakma artık bir dakine kesin kez gelirim. ;)kardesım cok gecmıs olsun

farukileri
03/08/2010, 15:43

Özkancım kusura bakma artık bir dakine kesin kez gelirim. ;)

Çok geçmiş olsun abi ya,kötü olmuş :( bir dahakine bekleriz seni :)

emrequzel
03/08/2010, 16:31
eee hani resimler bu kadarmıydı yaa :) daha olması lazım bence..çıkartın zuladakileri bakim :D

whitegold
03/08/2010, 18:20
emre bı senın bıde orcunun makınada vardı sanırım baska kım resım cektıkı?

WiSTaRiA
03/08/2010, 18:36
Orçun abi o kadar bisiklet kullandıktan sonra puntişini özlerse :D:D

O bisiklet maceramdan sonra vupardan iner inmez puntişime koştum öptüm inkar etmem :):)

34ozkankurtuldu34
04/08/2010, 23:12
napayım eser diyorumya bisikletmi beni taşıdı benmi onu belli değil :):) 13 sene olmuş bisiklet kullanmıyalı... Karaya iner inmez puntişimin gözlerinden pardon farlarından öptüm...

Bencede abi.. Yoksa özkan alkolik olucak :):)

hayatınızı yaşıyorsunuz valla ne diyeyim kardeşim
hepinize helal olsun

Valla ne kadar çok meraklısınnız şu özkanın içkisini tatmaya bir ortamı kurabilseniz özkandan fazla içebileceginize eminim İÇİYORUM arkadaşlar kime ne yaww sizin cebinizdeki paraylamı içiyorum yada size bir rahatsızlık saygısızlıkmı yaptım içtigim zamanlarda bakın dalganıza benim içkimle ugraşmayın AFRESİFİM bu ara RAMAZAN geldi haydi TEREVİH namazına bir ay boyunca hazır olun bir buluşma geliyor TERTAVİH NAMAZINA TOPLUCAM HEPİNİZİ para ve imanın kimde oldugu bellli Coşkun daha iyi billiyor bunu :)

WiSTaRiA
06/08/2010, 20:32
Allah kabul etsin...