PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İkaz işareti (yakıt kesici devre dışı)

rodopian16
23/07/2010, 17:04
NEDİR BU BİLEN BAŞINA GELEN VARMI ARKADAŞLAR?SERVİSİN BİRİNE TELEFON ETTİM ARAÇ ÇALIŞIYORSA PROBLEM YOK DEDİ DİĞERİNE GÖTÜRDÜM O İŞARET DIŞ LAMBALARDA PROBLEM OLUNCA YANIYOR DEDİ :ranting2: BUNLAR SADECE YAĞ DEĞİŞTİRMEK İÇİN Mİ VAR?
BEN ALDIĞIM YAKITTAN ŞÜPHELENİYORUM AMA YARIN BAŞKA Bİ SERVİSE GÖTÜRECEĞİM.

Scottie
23/07/2010, 17:09
ilginç çözümler üretmişler...

smartmavi
23/07/2010, 18:35
Bence elektronik ariza. Yakit kesici dedigi bu FSP mi ne tam hatirlamiyorum adini o sistem olmali. Yangin onleyici sistem.

MURAT_41_41
24/07/2010, 09:28
onunla ılgılı servıs bultenı var yazılım guncellenmesı yapılması gerekıyor

zafermutlu
24/07/2010, 10:11
benim başıma çok daha karışıgı gelmişti. palio nun yol bilgisayarı hararet var motoru kapatınız gibi bir msj verdi.. arabayı daha yeni çalıştırıyodum sabah ..araba gece durduk yere hararet yapmış arabaya göre:) neyse suyuna baktım devam ettim arada bu msjı veriyordu.. sonra tamamen sapıtmaya başladı.. sag arka kapı açık lamba arızası vs vs dedim noluyoz araba kafa yapıyor benle tabiki solugu serviste aldım.. bir sürü şeyler söylediler 900tl fatura çıkardılar.. ben kalsın böyle beyni bozukda kullanırım dedim ve çıktım.. uyarı seslerini en aza getirerek işkence dolu günler başladı.. sürekli buzlanma servis alarmı hararet gibi uyarılara canım çok sıkılsada gözlerimi yumdum.. bir gün arabanın kontagını çevirdigimde geveledigini fark ettim akünün vede bir yerde kalmadan gittim degiştirdim.. ve bütün bu ikazlar aniden yok oldu arabada akü zayıf oldugu için beyni karışmış teşhisine vardım en sonunda..

rodopian16
24/07/2010, 15:38
sabah servise götürdüm eleman bugün öğleye kadar çalışıyoruz bakamayız deyince p.tesi getiririm dedim 10 km sonra direksiyon işareti ve abs işaretide yandı direksiyon taş gibi gerisin geriye servise gittim. fiat mı bundan sonra asla....

Scottie
24/07/2010, 15:45
kimisine de böyle denk geliyor... hep arıza... hayret bi olay..

Ziyaretci046
24/07/2010, 18:21
aküden yapabilir 1sene önce sabah ilk çalıştırmada bizim doblo abs arızası yok abs testi oara yeni 72 amper akü aldık bir daa yapmadı aküyü bi bosch makinasıyla ölçtürün