PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yazın izmirde power box taktırmak istiyorum!

dreamerdaddy
04/04/2007, 12:53
Şu an kıbrıstayım haziranda izmire gelince power box taktırmak istiyorum nereden bulabilirim power box la ilgili bazı konuları okudum sanırım 90 bg olan aracımı 110 a cıkaracak tabi motor aksamına da zararı ve yararı da tartısılmıs örnegin box ı aldıgımda servise taktırsam olurmu garantide bi sorun çıkmaması acısından yoksa serviste taktırsamda taktırmasamda her türlü garantide sorun çıkarmı..Yani izmirde güvenilir bi yer bilen varmı konularda fiyatınıda tam bilen varmı 450 ytl diyen de var 450 euro da diyende markasına göre degişiyoda olabilir powerbox ta marka önemlimi kalite acısından ne çok sordum bu arada :D herkese iyi forumlar şimdiden teşekkürler..:ok:

multijet
05/04/2007, 01:18
Ben bornova birmota sormuştum onlar yapıyordu ve garanti de devam ediyordu. Ama ben chip olarak sormuştum fiyatı da 800EU civarındaydı. Ama güç için kesin cevap vermedikleri için yaptırmadım. Garanti dışı kalmasını göze alacaksan bu konularda izmir de en iyisi Servis...
Kolay Gelsin. Taktırırsan da görmüş oluruz ben cesaret etmedim.

Misafır
05/04/2007, 11:36
tekrar hatırlatayım dostlarım.
istanbulda birmot garantisi dahilinde chip tuning kdv. dahil 900 ytl.

bununla ilgili olarak benimle irtibata geçebilirsiniz.

multijet
05/04/2007, 13:29
İyi fiyat!

dreamerdaddy
05/04/2007, 13:32
Arkadaşlar yanlız chip deil powerbox hakkında bilgi verirsek bide bu birmot ne oluyor neresi bilmiyorum birde izmirde servis demişiniz nerede tamolarak bilgilendirirseniz sevinirim..

Misafır
05/04/2007, 13:43
birmot fiat bayisidir.
yazdığım kampanya istanbuldaki zincirlikuyu birmotta geçerlidir.
power box yerine sana başka bir ürün önerebilirim. fiyatı da yaklaşık 250 ytl.

şu an adı aklıma gelmedi. bu ayki tuning türkiye dergisinde reklamı vardı.
akşam evde dergiden bakıp yazarım.

dreamerdaddy
05/04/2007, 13:47
birmot fiat bayisidir.
yazdığım kampanya istanbuldaki zincirlikuyu birmotta geçerlidir.
power box yerine sana başka bir ürün önerebilirim. fiyatı da yaklaşık 250 ytl.

şu an adı aklıma gelmedi. bu ayki tuning türkiye dergisinde reklamı vardı.
akşam evde dergiden bakıp yazarım.
Tamamdır :D bende bakıyım tuning dergisine bu ay bitane GP vardı o sayı galiba..

unik06
05/04/2007, 15:20
Tamamdır :D bende bakıyım tuning dergisine bu ay bitane GP vardı o sayı galiba..

senin dediğin şu şekilsiz (boynuzlu)gp'nin olduğu dergi heralde ve onun adı "TR Tuning"

Yıldıray abinin bahsettiği ise "Tuning Türkiye" ilk ve en çok satan tuning dergisi :ok:

dreamerdaddy
05/04/2007, 15:55
senin dediğin şu şekilsiz (boynuzlu)gp'nin olduğu dergi heralde ve onun adı "TR Tuning"

Yıldıray abinin bahsettiği ise "Tuning Türkiye" ilk ve en çok satan tuning dergisi :ok:

Evet o :D ya ben o dergileri hep karıstırıyorum Tunning Türkiye daha iyi demek.O Gp benimde pek hoşuma gitmedi acıkcası acaba sahibi busiteye üyemi abartı olmuş biraz kaba duruyo resmini bulursam eklerim birazda burdakiler yorumlasın bakalım ne dicekler..

unik06
05/04/2007, 15:58
Evet o :D ya ben o dergileri hep karıstırıyorum Tunning Türkiye daha iyi demek.O Gp benimde pek hoşuma gitmedi acıkcası acaba sahibi busiteye üyemi abartı olmuş biraz kaba duruyo resmini bulursam eklerim birazda burdakiler yorumlasın bakalım ne dicekler..

onun sahibi buraya üye değil, ama ankarada keçiörende oturan bir bayandı yanlış hatırlamıyorsam?

bundan önceki kiti de kötüydü..bu ondan da beter olmuş bence :zuha: :sidik: :alsaa: :destere:

Misafır
05/04/2007, 16:02
bu ayki tuning türkiye dergisinin kapağında beyaz bir honda s2000 var.

o dergide sonlara doğru bulacaksın aradığın ürünü.

multijet
05/04/2007, 21:06
Arkadaşlar yanlız chip deil powerbox hakkında bilgi verirsek bide bu birmot ne oluyor neresi bilmiyorum birde izmirde servis demişiniz nerede tamolarak bilgilendirirseniz sevinirim..
servis çamdibinde- İnternet sitelerinden tam adresi de alabilirsin.
birmot izmir de bornova 3.sanayi sitesinin karşı köşesi...